Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. okt. 22. 16:00
Egy hétig voltunk külön, de hülye voltam hogy akartam újra ezt az egészet. persze mikor visszamentem hozzá a lakás úszott stb, aztán mikor a békülés után 2 héttel rákérdeztem, hogy egyáltalán ő örül-e hogy újra együtt vagyunk, az első szava az volt, hogy végül is én jobban elvezetem a háztartást...
2009. okt. 22. 15:57
Hát nem tudom,mi legyen,az ötlet tényleg elég jó.Végülis ígyis-úgyis szünetelünk,mert 7vége óta nem nagyon jön,sőt azóta én voltam csak nála 1x.Ez már szinte szünet.És bosszant,hogy visszafele fejlődik a kapcsink.Ezt nem fogom hagyni,hogy kisiskolások módjára 3naponta talizzunk,közel 2év mindennap tali után!
2009. okt. 22. 15:57
lehet őt sem ártana ráébreszteni arra, hogy mi van ha nem leszel ott mellette........:(
222. 81Krisztina (válaszként erre: 219. - Évibabba)
2009. okt. 22. 15:55
Anyósom is azt mondja mindig a páromnak,hogy örüljön hogy elviselem még. A párom meg csak azt mondja erre, hogy tudjátok mit..:), én 28 vagyok ő 33, és már nem akar gyereket amiatt, hogy az ő gyereke olyan "kacifántosan" sikerült.
221. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 217. - Évibabba)
2009. okt. 22. 15:42
Ez sztem nagyon jó ötlet!!! :)
220. Évibabba (válaszként erre: 218. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 15:35

nah de jóóóóóóóóóó:D

Szívből örülök........és mit lehet tudni Róla?

219. Évibabba (válaszként erre: 208. - 81Krisztina)
2009. okt. 22. 15:35

ó a a fenét ezekbe a pasikba......

ez is milyen majom már, inkább örülne, h egy olyan nő van mellette, aki gyerekkel mindennel együtt vállalja fiatalon, és még szereti is a hulyeségei ellenére......

bocsi de olyan indulatos vagyok, itt vagyunk 5en kb ugyanazzal a problémával, és ebből 4 pasi idősebb.......ha jól tudom 30év körüliek, konyorgom mikor nő be a fejük lágya?

218. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 216. - Évibabba)
2009. okt. 22. 15:34

Mindig is fejjel a falnak típus volt. Elöbb cselekszik és aztán gondolkodik.

Nem jön már vissza, ettől nem félek! Nem éri meg több szót vesztegetni rá. Én már inkább előre nézek. Van valaki a láthatáron :)

217. Évibabba (válaszként erre: 210. - Nadine81)
2009. okt. 22. 15:32
juj tényleg azt érzed, hogy alakul valakivel valami? hát nálatok lehet az a helyzet, hogy meg kellene leckéztetni azzal, hogy mit tudom én nem szakítasz, időt kérsz, hogy átgondold......így látni fogja hogy nem hagyod cserben, mint az exei, de mégis fáj hogy így viselkedik veled....bár lehet hulyeség az egész, mert még jobban eltávolodtok.....
216. Évibabba (válaszként erre: 211. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 15:30
már az írásaidról is kisüt......hogy talán a szíved mélyén is már tudod, hogy jól döntöttél. és nem csak az eszed......:) bár lehet hogy néhány nap múlva még észhez tér , és rohan vissza hozzád....
2009. okt. 22. 15:30

Ma van 20. napja hogy nem láttam! Nagyon lassan megy az idő :(


Nálunk fordítva volt, én hülyéztem le néha. De nem bántam meg úgy vélem megérdemelte. Egy kicsit le kéne törni az egóját nem tudom mire föl olyan büszke egyáltalán nem jóképű és az egyetlen dolog amit elért az életben hogy van külön szobája! Nagy cucc. Az óvodás unokahugomnak is van. Szerintem értelmileg ők egy szinten vannak.

2009. okt. 22. 15:28

:)

lehet hagynod kell még gondolkodni, de azért 8hónap is hosszú idő, nem egy két hét fellángolás...

bár 10éves dolgot, kapcsolatot, élettársi viszonyt sem könnyű mérlegelni...lehet hogy csak ellaposodott a kapcsolatuk, lehet hogy már beléd szerelmes.......

viszont azért ne hagyd hogy sokáig csinálja ezt- bár ez az én véleményem.

EGyébként Ti akkor most együtt vagytok? kapcsolatban?

213. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 212. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 22. 15:19
Ja és még annyi, hogy írtó jószivű! És ebben is engem vesz előre, nem a csajt. Pedig kérdeztem tőle, ugye nem azért veszel dolgokat nekem, hogy a lelkiismereteden könnyíts, és nem!
2009. okt. 22. 15:16

Nem lett zagyva :D.

Nem egy ostoba, tapló típus, nem szokott hazudni, ezért sem szeretném én sem barátként elveszíteni. A probléma, hogy ők 10 éve vannak együtt, együtt is laknak. Viszont a lány sem túl őszinte én úgy érzem. Lehet szeretik egymást, de ha már van más is, akire nem csak úgy nézek, mint barátra, hanem mint nőre, és mondom is neki, hogy vele minden a legjobb, ott már túl kéne lépni a dolgokon. Amúgy a srác azt mondja, ő egy hülye típus, nehezen hoz döntéseket. Lehet azt kéne, hogy hagyom és talán rájönne, hogy mégiscsak kellek neki, rendesen. Azt mondta, hogy nem is gondolta volna, de elkezdett érezni irántam is, és eddig soha nem gondolkodott azon, hogy el kéne hagynia a csajt, de most örlődik eléggé. A leszebb amit eddig mondott: Eddig azt hittem, hogy az a jó, ahogy vagyunk/a bnőjével/, de mióta vagy te, tudom már hogy EZ a jó.!

211. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 198. - Nadine81)
2009. okt. 22. 15:14

Végülis mindketten középosztálybeliek vagyunk, tehát nem mondanám hogy nagyon különbözünk viszont az értékrend az teljesen más. Míg ő megengedheti magának, hogy villany mellett nézi a tv-t bömböl a hifi és még szgépezik is, engem ki is dobnának itthonról ha ilyet engednék meg magamnak.

Mit képzelek én, hogy ő hozza a tv-t? Jó vicc!! Amikor 3 óra múlva hazamegy akkor meg visszaviszi? :) Heti 1 taliért nem is lett volna érdemes. Van tv a nappaliban de persze az nem volt jó mert zavarják a szülők.

Valószinű neki ilyen irányú tervei nem is voltak, hogy velem éljen bárhol is ezért abszurd neki minden ezzel kapcsolatos dolog Ő marad otthon anyuci szoknyácskája mellett mert az a kényelmes. Ezt mondjuk mondta is. Éretlen még egy normális kapcsolatra, és szerintem soha nem is lesz családja mert annyira önállótlan. Ha csak nem talál egy balekot akinek nincs véleménye és úgy táncol ahogy ő fütyül.

Ha legközelebb pasit választok abban szempont lesz anyós-após plusz a sógorpajtik is.

Én nem akartam tv-t, ha neki annyira hiányzik fontosabb nálam is akkor maradjon otthon aztán nézze egyedül! Hát igen halvány remény volt bennem hogy hátha lehet komolyabb is de vele nem lehet beszélni ezekről a dolgokról mert időzített bomba. Így visszagondolva, hogy azt mondta csak pótlék voltam nem is csodálkozom hogy így állt a dolgokhoz semmi jelet és hajlandóságot nem láttam a megkomolyodásra.

Azért 5 év szerintem rengeteg. Képzelem mit érezhettél utána, szegény kidobtál az életedből 5 évet a semmire! Én ezt a 2,5-et is sajnálom. Nagy barmok ezek a pasik. Azt sem érdemlik meg, hogy foglalkozzunk velük!

2009. okt. 22. 15:10

Itt vagyok újra.Ja,hát ezek a szavak az előző exemnél is az alap szókincsbe tartoztak,a végén már fel se vettem.Ha nagyon felhúznak,sajna belőlem is sok mindent ki lehet hozni,ez szerintem a sok érzelem,szeretet,sok rossz élmény hatására van.Maholnap azon kapjuk majd magunkat ha ez így megy tovább,hogy mi se leszünk képesek szeretni,megfásulunk.

Évi,nem tudom,mi lesz ma,jelenleg erőt gyűjtök a szakításhoz,mert bunkó volt megint az előbb a telefonba.Szerintem kilátásba van neki megint vki vagy nemtudom...Legszívesebben kifutnék a világból,hogy hátam mögött hagyjam a megoldhatatlan problémákat,s hogy elinduljak a felejtés felé.Nem tudom,de jelenleg úgy gondolom,ha belőle sikerül valaha is kiszeretnem,többé nem akarok megszeretni senkit,legalábbis ennyire nem.

2009. okt. 22. 15:07

lehet kettőt szeretni egyszerre.....de egyik sem igazi szerelem akkor.....voltam ilyen helyzetben , én szerettem kettőt? - a mai napig nem tudom, hogy szerettem-e azt , aki a "pótlék" volt....én tudom, hogy nekem arra kellett, hogy a lelki dolgokat pótolja, amit a párom nem adott meg a 3,5éves kapcsolatom alatt ( beszélgetés, megértés) semmi testi dolog nem történt soha, és mégis azért sokáig tartott.....nem gondolom hogy ezzel testileg megcsaltam.....viszont lelkileg igen,( de a barátommal nem én barátként néztem a másik srácra, ő szerelemre lobbant. néha biztattam, hogy ne veszítsem el a lelki szemetesem, azt a barátot aki mellettem volt ha baj van. Végül amikor kidobtam a 3,5 éves kapcsimat az ablakon, az ő barátságát is töröltem ezzel. mert én is kötődtem hozzá.....

biztos nálatok nem ilyen a helyzet, biztos nem csak barátok vagytok.....hanem vannak testi dolgok, és ahogy írtad is sokat van veled, de én azt tanácsolom ( a srác példáját látva, aki mellettem volt barátként) hogy gyorsan hozza meg a döntését, mert ki fog csinálni téged teljesen....felőrli a mindennapjaid.....

mióta van együtt a másik párjával?

szerinted neked is hazudik, vagy csak a másik lánynak?

kicsit lehet zagyva lett, de most nincs időm visszaolvasni.

208. 81Krisztina (válaszként erre: 204. - Évibabba)
2009. okt. 22. 14:52
Én is a szakításon töröm a fejem. Még ha a féltékenységet le is számítom, amellett hogy szeret, elég sok bosszúságot okoz. Annyira könnyen mondja hogy lehet menni ha nem tetszik valami, baromira nem érdekli, hogy mi lesz a jövőben. Kértem menjünk kettesben nyaralni valahova, erre ő közölte, hogy hát ő nem dob ki kétszer pénzt a nyaralásra, mert hogy a gyerekével úgy is megyünk, érjem be azzal.
207. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 206. - Évibabba)
2009. okt. 22. 14:50
Hát az viszont szomorú, ha ezt csak úgy mondogatja. Komolyan el kéne gondolkodnia, ki engedné még meg neki ezeket a durva szavakat! :S
2009. okt. 22. 14:46

ő nem féltékenységből mondta......hanem mert ilyenje volt, akkor is mocskos ri.anc voltam, ha valahova késve indultunk.......

amikor féltékenységből mondja az más ( bár azért durva szerintem) de én is mondok néha olyat amit "józan" és nem ideges állapotomban nem úgy ejtenék ki a számon......:)

205. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 204. - Évibabba)
2009. okt. 22. 14:29
Gyerekek! Valamilyen szinten védenem kell a féltékeny embereket, elnézést! Tudom, hogy undorító dolog lekurvázni valakit, stb,de én teljesen ilyen hülye vagyok csak nőbe. Kiabálok, ütögélem a párom, stb. ez szerintem betegség, emiatt érdemes pszichológushoz járni! Nem tudom mért van ez, de sajnos erről nem tehetünk!!!
2009. okt. 22. 14:21

Kriszta!

Ugyanezek volt az előző páromnál, mindennapos volt a lehülyézés (minimális alap dolgokért) majd később a lekurvázás......én ezt nem tudtam kezelni:( szakításhoz jutottunk, és pont szerintem ezek miatt, mert teljesen padlót fogtam, közben meg szertett, ahogy Téged........ez a rohadt kettősség.....miért lehet ilyen féltékeny "kisállat":)? van tipped?

203. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 202. - Évibabba)
2009. okt. 22. 14:19
Jajj nagyon is van kedvem...szörnyen érzem magam. Az egész kb. 8 hónapja kezdődött. Egy nagyon jó barátommal közelebbi kapcs-ba kerültünk. Azt mondja szereti még a lányt, de kihült köztük a dolog, amit úgy érzi már nem lehet feltornázni...azt mondja, hogy ha érezné, tudná, hogy nem lesz semmi komoly köztünk, akkor megmondaná, vagy meg is fogja, ha úgy érzi, de neki idő kell még, mert: tudja hülyén hangzik, de lehet kettőt szeretni :S. Velem jobban érzi magát, sok közös dolgunk van, de úgy érzi ez még nem elég, hogy tudjon lépni, neki még idő kell. Ismerem annyira, hogy tudjam, nem csak "arra" kellek neki, de már nagyon unom ezt. Nem értem mért van velem többet, mint a csajjal meg ilyenek. Mondta még azt is, ha nekem úgy jobb /én hoztam fel/, akkor hagyjuk az egészet, de ő keresni fog, mert szüksége van arra, hogy lásson. Bárhogy is, csak találkozzunk. NEM TUDOM MI TÉVŐ LEGYEK!!!
2009. okt. 22. 14:13

Dehogy ítéllek, csak érdeklődöm....hátha van kedved elmesélni, illetve úgy talán könnyebben tudunk véleményt formálni....

nekem is volt már cifra helyzetem......

201. 81Krisztina (válaszként erre: 157. - Évibabba)
2009. okt. 22. 14:07

Szia! Bocsi hogy csak most...

Dehogynem, vannak kirohanásai, nem is akármilyenek. Egyszer kezet emelt rám, talán akkor kellett volna otthagynom. A legkisebb dologért ami nem tetszik neki mindenféle idióta hülyének képes lehordani.

200. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 199. - Évibabba)
2009. okt. 22. 13:59

Szia Évi! Köszi :).

Amúgy párkapcsolata van, se gyerek, se közös vagyon. Kérlek ne ítéljetek el. Ez nem egy szokásos sztori :(...

2009. okt. 22. 13:52

Üdv köztünk Pipimaci:D

nocsak- ebédelek, dolgozok egy kicsit:S máris beindul a fórum:D

áh még mindig azt mondom nem normálisak.


mi sajnos nem élünk együtt......meg kár is lenne még........viszont én eltudom képzelni, mindketten szülőknél lakunk egymástól 10km-re.. a volt párommal próbálkoztunk( albérlet, szeged, diák volt) lementem hozzá, cuccokkal stb, beleegyezett, 4nap után hazajöttem, mert úgy gondolta, hogy amikor ott vagyok ráér hazajönni hajnali fél5kor:D 3 estén keresztül.....:)

Elfelejtett jelszó---hogy hívnak?:)

legalább Te már túl vagy a nehezén, már kibírtál napokat:D

PipiMaci: családja van, vagy párkapcsolata?

Nadine!: lábad hogy van? lelked ? ma este hogy alakul szerinted?

Hétvégén mik a kilátások?:D

198. nadine81 (válaszként erre: 196. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 13:24

Hát én ezért választok magamhoz hasonló társadalmi körülményekkel rendelkező pasit,pl.egy gazdaggal el sem tudnám képzelni magam,haza se merném hozni...meg ott már magasabb elvárások is lennének szerintem.Mondjuk 2,5év alatt pl.a tv-t is meg lehetett volna oldani,vehettetek volna közösen vagy akár elvihette volna ő az övét hozzád...nekem amikor anno nem volt jó a videóm,a régi exem áthozta az övét:)

Megértelek,mert szerintem 2,5év után te is már arra számítottál,hogy hamarosan eljegyzés,rá 1évre esküvő,rá 1évre gyerekek,rá 1évre lakás-ház...Én 5évig vártam,aztán még gyűrűt se kaptam,csak egy nagy kirúgást karácsonyra!

Mi volt a gond a szüleivel amúgy?

Különben erről meg annyit,hogy olvastam vhol vmi olyasmit,hogy azzal akit igazán szeretünk,a pokol fenekén is jó élni.Mármint ez rá vonatkozott volna,hogy pl.a tv dolgot igenis meg lehetett volna oldani,nem a luxust,hanem az alapvető dolgokat megteremteni ahhoz hogy jó is legyen nektek 1ütt,meg unalom se legyen.

2009. okt. 22. 13:09
Lehet, hogy türelmetlen voltam de akkor sem bírtam a másodhegedűs szerepet hogy a munka mindig fontosabb volt nálam. És sokszor hiába ért rá otthon olyan jól elvolt a saját kis világában, hogy nem akart találkozni. Csak ha hiányzott neki valami... persze ilyenkor nekem rendelkezésére kellett állnom. De nem is akarok erre gondolni mert csak felhúzom magam. Annyit pedig nem ér ez a szemét
196. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 190. - Nadine81)
2009. okt. 22. 12:56

Igen, én írtam. Többnyire emiatt nálunk is voltunk, csak ő meg itt nem szeretett lenni. Mert pl nekem nem volt tv a szobámban és talán túl egyszerünek találta a körülményeinket az ő kacsalábon fogó palotájukhoz képest. :(

Aztán egyre többször mondogatta hogy menjek én, de nem szivesen mentem. Ez volt az egyik legkisebb gond amúgy :(

2,5 évig voltunk együtt de már az első év végén is voltak veszekedéseink. Persze azok nem olyan komolyak, első két évben még valahogy jó volt aztán ahogy éreztem hogy nem halad a kapcsolat sehová ugy lettem egyre feszültebb és ingerültebb főleg hogy neki minden ugy volt jó ahogy volt. Megkapta tőlem ami kellett neki otthon meg várta a tiszta ing és meleg kaja. Mondtam neki vegyen egy guminőt az lesz a legideálisabb társa annak nem kell adni semmit csak elvesz. De én nem akartam tovább szenvedni mellette amikor látszott hogy egy centit se fejlődik a kapcsolat. Gondoltam lesz még akivel lehet tervezni. Így romlott el szépen lassan minden. Az utolsó fél évben már nem alig veszekedés mentes beszélgetésünk, teljesen kész voltam amikor csak jött és elment soha semmit nem adott és nem is ígért. De közben persze azzal áltatott, hogy nélkülem üres az élete, mindent megtenne értem üres szavak persze...tenni semmit nem volt hajlandó értem belefáradtam hogy mindig én alkalmazkodok én adom fel magam csakhogy neki kényelmes legyen. Ez az önzőség kiütkörött egyszercsak(jól palástolta amugy) és azóta nem volt béke.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook