Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


165. nadine81 (válaszként erre: 162. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 21. 18:42
Mondjjuk te még csak-csak közel laksz hozzám,látom zalai vagy:)Igen,az üresség elviselhetetlen.Őszintén szólva,mikor annyira összeveszünk,azt remélném az élettől,hogy elmegyek pl.bulizni,felszedek valakit akit legalább ennyire megszeretek,ő is engem,s jó lesz minden,boldog leszek.De nem:(Egyre inkább beigazolódik,hogy a jelenleginél csak szemetebb pasit találhatok,s erre azt mondom,amíg velem van,én nem lépek!KOrántsem biztos,hogy a következő jobb lenne,bár az elején még talán,sőt lehet az mellett meg már a poklok poklát élhetném.De persze megeshet az ellenkezője is,de tanulva az előző csalódásokból,s formámat ismerve...Inkább az egyedüllét,mint egy újabb csalódás.
164. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 163. - Nadine81)
2009. okt. 21. 18:41
Én mindig kerekre vágom, nekem is mondták hogy nem igy kéne de nem látom semmi hátrányát.
2009. okt. 21. 18:35
Ja,amúgy az a baja a lábamnak,hogy rosszul pedikűröztem,lekerekítve vágtam a körmömet,s benőtt:(És fel kellett vágni.Nagyon rossz volt,egy másik fórumon írtam róla,ha lesz időd+kedved,nézd meg.
162. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 128. - Nadine81)
2009. okt. 21. 18:33

Ismerős érzés az üresség, legutóbb nekem is részem volt benne jártam keltem mint egy zombi semmi nem érdekelt csak őt sirattam. Vissza is mentem hozzá akkor. De már semmi nem lett olyan mint rég, igy pedig nincs értelme folytatni. Most szerencsére nem érzem ezt :) Jól megvagyok nélküle. Pedig ma egész nap rágondoltam, fájt amikor párokat láttam kézenfogva andalogni eszembejutott hogy ezt mennyire szerettem én is. Ilyenkor hiányzik egy picit, de talán nem is Ő hanem úgy ált. egy pasi közelsége. Túl sokat vétettünk már egymás és a kapcsolat ellen. Semmi garancia rá, hogy a századik újrakezdéssel vagy folytatással jobb lenne bár én még próbálkoznék de részéről lezárva. Közben mondja, hogy szeret és hiányzok neki de akkor sem jön vissza hozzám, most az egyszer az eszére hallgat. Elég gyér indok ez úgy érzem más is van a dologban amit nem árul el. De már nem is nagyon érdekel, ma reggel még a kommunikáció utolsó lehetőségét is elvágtam vele.

A kapcsolatunk 2,5 éve alatt mellőlem is eltűntek a barátok és ismeretségi kör is kizárva nekem marad a net :S Nem is járok sehova, vidéki vagyok meg az önbizalmam is kevés a személyes ismerkedéshez, elég félénk vagyok. Neten sokkal felszabadultabban ismerkedem.

161. nadine81 (válaszként erre: 160. - Évibabba)
2009. okt. 21. 18:33

Köszi,gyógyulgat a lábam,bár azthittem,gyorsabban fog,de ez van.Még kötözöm,bár más azt írta,már pár nap után szabadon hagyta.De én ráállni se tudok rendesen a jobb lábamra,olyan mintha még mindig érzéstelenítve lenne a lábujjam.Már unom magam itthon,még jó hogy van net és tudunk itt dumálgatni.

Igen,nehéz bnőt találni,ezt én is tapasztaltam már soxor,sokat csalódtam bennük is.Ezért is van,hogy a mai napra nincs is nagyon 1 sem.

Rád visszatérve,most akkor lényegében az is a legnagyobb gond,hogy nem mentek sehova,tehát uncsi a kapcsolat?Vagy nemtudod hogy hozz ki belőle több érzést?

2009. okt. 21. 18:10

egyébként szerintem barátnőt is nehéz találni...legalább is én eddig két lányban nagyobbat csalódtam, mint bármelyik pasimban, 15éves barátságot dobtak a kukába......ugyhogy én vigyázok a nőkkel, most kezdek talán ujra nyitni valamennyire:D

nah azt hiszem mindenre válaszoltam, ami addig zajlott, míg nem volt gép közelben:D

2009. okt. 21. 18:08
NAdine mit csinálsz ma? milyen a kedved? mi is van a lábaddal, emlékszem hogy mondtad, de most nincs energiám visszaolvasni........:( bocsi érte, ég a pofim rendesen:(
2009. okt. 21. 18:07
katus3:) örülök, hogy jöttél más néven is, jól esik egy tapasztaltabb tanács, bármi jól jöhet:D
2009. okt. 21. 18:06

háát igen, talán nekem a legkevesebb a problémám( csak sajnos tanultam az elmúlt 3,5 évemből, és még az elején akarom "megfogni a bajt"meg talán azért is vagyok ennyire magam alatt mert sokat reméltem.

Nadine, tesódnál el sem tudom képzelni hogy milyen rossz lehet....szegényke:(

Kriszti , biztos a féltékenységéből akad, már ha lenne oka rá:( ahogy kivettem a szavaidból nagyon is szereted, nem tudom mitől jöhet rá ez a makacsság és gúny, hogy néha azt mondja lehet menni:( egyébként nyugodt ember? nincsenek ilyenk irohanásai?

156. nadine81 (válaszként erre: 154. - 81Krisztina)
2009. okt. 21. 17:32
Ezek szerint te laksz nála,hogy csak úgy mondogatja,hogy lehet menni?Vagy közös otthon?Mondjuk 4év alatt kialakulhatott volna már nála a bizalom.Nem lehet hogy túl sok a szabadideje,amikor kombinálhat,amiből féltékenység fakad?
2009. okt. 21. 17:31
Holnap leszek legközelebb net-közelben, addig is azért várok hozzászólásokat, mert tényleg nem tudom mi lenne a legjobb megoldás.
154. 81Krisztina (válaszként erre: 153. - Nadine81)
2009. okt. 21. 17:21

februárban lesz 4 éve, hogy együtt élünk. Nálunk állandó feszültség az ő féltékenysége, amit ő azzal magyaráz, hogy mikor még összejöttünk akkor az exem kényszerített (de ebbe most nem mennék bele, talán priviben), és ezt a jelenlegi párom nem hitte el, úgy gondolta hogy én is benne voltam. bár szerintem alapjában véve ilyen bizalmatlan, talán mert eddig a 3 komolyabb kapcsolatában mindig átverték. meg ami még vita, neki egy régebbi kapcsolatából van egy 9 éves lánya.... Én sem vagyok tökéletes, de ki az. Nem mindig van kedvem este fél 8-kor nekiállni főzni, hétközben akkor érek haza, ez is vita téma. Anyagilag is baj van, nem vagyunk közös kasszán...

Ő számon kéri hogy ezt vagy azt (150 Ft-os csatot) miért veszek? úgy érzem már mindenbe beleköt és hát nagyon könnyen mondja hogy lehet menni.

Ugyanakkor mikor hazaérek elémugrik ölelget, mondja hogy hiányoztam neki stb. ezért nem tudok kiigazodni rajta egyszer ilyen egyszer olyan.

153. nadine81 (válaszként erre: 152. - 81Krisztina)
2009. okt. 21. 17:15
Hát,mióta vagytok 1ütt,nálatok min szoktak viták lenni?
2009. okt. 21. 17:11
Sziasztok! Én is elég érdekes- nehéz kapcsolatban vagyok, nincs erőm lépni. Úgy érzem a párom átnéz rajtam, vagyis neki mindegy hogy ott vagyok e vagy sem. Beszélni nem igazán lehet vele, de ha összekapunk akkor rögtön azt mondja hogy lehet menni.. Ez menthetetlen igaz?
151. katus3
2009. okt. 21. 17:11
Elköszönök,jött Apa. Később lehet még benézek hozzátok,ha nem zavarok.Sziasztok.
150. katus3
2009. okt. 21. 17:07
Nekem nincs problémám,csak próbáltalak vigasztalni.:-) Mi tényleg jól megvagyunk 10 év után is,2 szép gyerek,lakás(meg némi lakáshitel:-)),kocsi megvan. Nem vagyunk gazdagok,de ami kell az meg van,szóval nálunk okés minden:-) Főleg mióta májusban egy nagy álmom teljesült,amit évek óta szerettem volna.
149. nadine81 (válaszként erre: 148. - Katus3)
2009. okt. 21. 17:02

A férje végülis jól keres,de az pont annyi amennyi a luxus cuccokat fedezi.Ha meg van neki eggy kis plussz,azt már vásárolja is ismmét el,ausztriában ruhákat..meg ilyenek.Iszonyat,már nemis tudom,melyikünk helyzete a legrosszabb.

Tényleg bocsi,de nem emléxem,neked mi volt a problémád tegnap,miért írtál,vagy csak tanácsot próbáltál adni?

Hm,Évi,még a végén kiderül,te indítottad a témát,s még neked a legrózsásabb a helyzeted több 100 nő közül:D

148. katus3
2009. okt. 21. 16:56
Nadine,azért ez is durva,hogy tesód dolgozik 2 helyen,nő létére. Talán náluk jobb is,hogy nincs gyerek.Mi lenne velük ha nővéred otthon lenne mondjuk Gyeden? Az nem olyan sok,miből fizetnék a luxusdolgokat?
147. katus3
2009. okt. 21. 16:52

Lányok,az a helyzet,hogy véletlenül kiléptem,és Háromgyémánt néven már nem tudok írni,mert nem fogadja el a jelszavamat.Szóval Katus3 lettem.Ha gondoljátok megadom a nevemet,ismi oldalon megnézhetitek a képeket hogy én vagyok,de ha így is elhiszitek,örülök neki.

Gyertek,bár nyugalmat nem ígérek,ilyen kispasi mellett. Reggel felkel és pörög estig.

2009. okt. 21. 16:51
Amint írtam,nekem is így járt szegény tesóm.A férje megvesz mindenféle luxust a házukba,pl.most 200ezerért akar kávéfőzőt,az autója 5milliós,havi 60ezres törlesztővel,tele van hitellel,de a luxus,meg mindenből a márkás az megvan.Így szegény tesómnak kell az egész havi kaját+rezsit állnia,mondván hogy ő meg megteremtette az otthonukat.Ezért 2 helyen kell dolgoznia,7végente egy discoban éjszakázik már vagy 10éve,addig a férje meg éli világát,37évesen még mindig bulizni jár minden 7végén,s ki tudja milyen utakon jár!Nem bírja tesóm se tovább,úgy néz ki,véglehg elköltözik,gyerek nincs kilátásban még mindig,s sajna ahogy kinéz,már nemis nagyon meri majd bevállni 40évesen már.Hisz ha most összejönne is vkivel(de ő is szemeteket fogott ki,míg válófélben voltak,ezért is békültek ki a férjével,mert rájött,ő is csak szemetebbeket találhat),mégha 1évet 1ütt lennének,már szülnie kéne gyereket,s akkor is már 39lenne.Szóval,nemtudom vele is mi lesz....
2009. okt. 21. 16:44

Oké,akkor én+Évi"menekülünk"majd hozzád,ahol harmóniát,nyugalmat találhatunk,s "szemétpasi"mentes övezet:D

Hát igen,hosszúra sikeredett ez a topic,van-meg szerintem lesz is még benne sok minden.Én minden esetre örülök,hogy úgymond'sorstársakra,megértő,jófej emberekkel ismerkedhettem meg,ha már amúgy is itthon kell ülnöm a lábam miatt.Igaz,pasit nehezebb találni,mint bnőt,de viszont pasit mégis előbb találni,mint bnőt,merthát pl.egy discoban általában nem csajokkal ismizünk sztem,max.női wc-ben pár szó:)A net nem alkalmas pasi ismeretségek kötésére,de bnők keresésére úgy látszik,igen:D


Ami az anyagiakat illeti,engem se nagyon tudnak kihasználni,mert átlagosan állok anyagilag,olyan pont annyi van amennyi kell,de viszont én olyan vagyok akit könnyen kihasználhatnak,mert még az utolsót is odaadom neki ha neki nincs éppen.A szerelem meg aztán főleg elvakít ebben.

2009. okt. 21. 16:05

Gyertek,főzöm a kávét.:-)

Köszi:-) Bettim már igazi 5 éves nagylány,hétfőn töltötte az 5-öt,Öcsi pedig egy elvetemült kisfickó.Hihetetlen érzéke van a rosszasághoz.Ma a fogkrémes fogkefével átsikálta az üveges szekrényt,amíg a szobát takarítottam.Lányom 5,fiam 10 héttel jött előbb.Ő ugye pont Karácsony előtt.

Azért tesómnak az első párja sem volt semmi,mikor bejelentette,hogy már nem szereti a tesómat.Ő megkérdezte hogy mégis mióta,a srác meg rávágta,hogy pont egy hete. Pedig nagyon szép lány,kedves,művelt.De hát ő is vonzza őket.

2009. okt. 21. 15:56

Háromgyémánt, akkor nálad talizunk:D:D

koraszülés- biztosan akkor nagyon rossz volt (anyukám is mesélte, mindkettőnkkel megszenvedett, és egy hónappal hamarabb is bújtunk ki) viszont gyönyörűek a gyerkőceid:)


hm, komolyan mondom már szinte elgondolkodom ogy miért is nyitottam a topicot....nekem ez csak a 3. elég pocsék kapcsolatom( volt minden, hideg-meleg, de azért anyagilag legalább nem használtak ki) miket olvasok itt....mennyi szemét ember rohangál a világban...

2009. okt. 21. 15:52

oké:D megbeszéltük:D

szoktál msn-ezni?

inkább felvennélek ott, ha lehet.....

2009. okt. 21. 15:46

Sziasztok! Én félúton lakom,gyertek hozzám,meghívlak titeket egy kávéra.:-) Na?

Az én tesómnak állandóan hajtogatta a párja,hogy így meg úgy szereti,mégis,amikor eladta a panellakást ahol laktak,azonnal kidobta a húgomat,mert már nem is szereti.Addig szerette,amíg a tesóm eltartotta,volt új kocsi,kirándulás,nagy bevásárlások,minden.Tesóm kapott tőle ruhát,de ő fizette magának. Az ha mondja,hogy szeretlek,nem minden.Érezni kell.

Évibabba,lehet hogy már holnapra tök jó kedvetek lesz.Ti nagyon egymásra találtatok.:-)

Szülést ne emlegessétek,ha lehet.Kettő koraszülésem volt.:-(

140. nadine81 (válaszként erre: 139. - Évibabba)
2009. okt. 21. 15:34

Nahát,mégegy hasonlóság??Felettébb érdekes,még a végén kiderül,rokonlelkek vagyunk,mégha egy fél országra is vagyunk egymástól:)

Eleinte azthittem,a külsőm nem elég jó az általam kiszemelt pasiknak,úgy értem hogy magamhoz képest túl jó pasikat akartam,de nem.Több példát is láttam már arra,hogy sajna a szép nőkkel is nagyon szemetek a férfiak,ütik-verik,csalják őket a férfiak,meg kihasználják őket..szóval igazából inkább emberfüggő,s e téren igenis a férfiaktól függünk.Elkeserítő,mert ahogy telik az idő,egyre több a genya pasi,rosszabbnál rosszabb tulajdonságokat vesznek fel.Nem tudom,honnan tanulják,de pl.a rossz szexszokásaikat egyértelműen a tv-ből+filmekből,azthiszik a valóságban is minden csak úgy megy.

Én is sajnálom,hogy nem lakunk közelebb 1máshoz:(Ne adja Isten,ha estleg 1szerre kerülünk majd bajba a pasijaink miatt,hívjuk 1mást,s elindulunk,félúton talizunk vhol:D Oké??

2009. okt. 21. 15:09

szerintem még mindig jó jövő vár rád, biztos meg volt az oka, hogy még nem tartasz ott, ahol 10éve eltervezted.....

szegény nővéred.....akkor jól kifogta ő is:( ennyi együtt töltött idő után is így viselkedik valaki.....ennyit hogy tudnak változni az emberek, nem is értem.

jót mosolyogtam azon, hogy farosan születtél- én is:D anyu mondja hogy nagyon megszenvedtettem így elsőre:D

nem tudom miért vagy /vagyunk ilyen szerencsétlenek, rengeteget gondolkodtam már ezen.

kár hogy nem laksz közelebb, biztos jót dumcsiznánk egy tea mellett esténként mikor a drágáink oly kedvesek:D

2009. okt. 21. 14:50

Persze,mert tegnap talán kiírtunk magunkból sok rosszat,nameg volt egy viszonylag pozitív esténk.Én is így vagyok a romantikával.Azért,10évvel ezelőtt azthittem,szebb jövő vár rám,igaz,már a suliban is sok szerelmi csalódás ért.Amikor sírtam szombaton a szülinapom miatt,szegény anyunak mondtam is,hogy ennyi szenvedésért kár volt még megszülnie is:((Pedig szegény sokaat kínlódott velem,mert állítólag farral születtem vagy mi.Nemis tudom,mi lesz,ha gyerekre kerül a sor!Szerintem én tipikusan az egyedülálló,elhagyott,életétmegkeserített anyák közé fogok tartozni,akinek már csak a gyereke+a kutyája fogja az élet örömeit jelenteni.Szegény nővérem is ott van 38évesen,10év kapcsi után házasodtak össze 2004.szeptemberben,2004.decemberben a férje már meg is csalta,2005.nyáron kibékültek,azóta 1ütt vannak,de ő is éppolyan boldogtalan és szerencsétlen,mint én.Jelenleg ismét a költözés határán áll,gyerek nincs náluk-talán jobb is.Mert a férje egy önző,egoista,műmájer.Ő se kapott a 10en valahány év alatt szinte semmit tőle,nyaralni se voltak nagyon...de viszont mondogatja neki,h szereti+becézgeti...na és ezek tényleg a csak szavak szerintem!


Megnéztem a kutyusaid,nagyon édesek,ilyen csoki színűt még sose láttam,szép különleges!!Én tavaly ugyanolyant szerettem volna,mint az előző,blauschimmel színűt,de erre felénk már nem lehet kapni sajna:(Így fekete lett,de ő is gyönyörű szerintem:D

2009. okt. 21. 14:34

igen, sok mindenben egyezünk....:)

a romantikával úgy vagyok, hogy régen fiatal koromban:D az voltam..... ez elmúlt, vagy csak kinőttem.....félévente egyszer vágyok szerintem egy full romantikus estére......néha kell a lelkemnek, de ez a nagyon "csöpögős" ember nem én , és nem mi vagyunk:)bár azért én mondom neki,

raktam a kutyukról képet, nem a legjobbak a fotók...de elmegy:)

most néztem , tegnap sokkal pesszimistábbak voltunk mindketten.....:D remélem a holnapi is pozitív beszélgetés lesz:D

136. nadine81 (válaszként erre: 135. - Évibabba)
2009. okt. 21. 14:27
Igen,nálunk is ez van,múltkor indított is már kínomban szavazást,hogy ki mit gondol erről a"szeretlek"ezésről.Te vagy vki itt kérdezte tegnap hogy én mondom-e neki,már nem.Eleinte odaírtam az smsek végére,de már nem.Nem azért,mert nem szeretem,hanem mert részben én sem vagyok az a romantikus,nyálas típus,meg nemis szeretném ha mindennap mondogatná s nekem is mondogatni kellene.Akkor mondom,írom,ha ő is mondja.De ez ritka,igazából őszintén szólva nekem se nagyon jut eszembe.De azért szülinapomra jól esett volna:(Azért is találtam meg őbenne az igazit,mert pl.ebben is hasonlóak vagyunk,hogy nem vagyunk romantikusok...meg úgy általában egy a véleméyünk az élet dolgairól.Már baráti kapcsink folyamán is sok hasonlóságot véltünk felfedezni magunk közt,s ez jó.Én régebben barátnőket is úgy választottam,azokkal voltam szívesen,akikben láttam a hasonlóságot magamhoz.Talán ezért is írogatok veled is itt szívesen,mert több hasonlóságot is észrevettem,főleg hogy most a spánielek is kiderültek...:D:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook