Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
195. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 194. - Nadine81)
2009. okt. 22. 12:53
Igazából az, hogy te sem mersz lépni, mert félsz a következményektől nem megoldás...csak időleges. Én meg fogom tenni amit kell, már unom a folytonos huza-vonát. A mi dolgunk, nem éppen rendes kapcsolatról szól :(...egy gyenge személlyel van dolgom, aki nem tud elszakadni, vagy nem is akar még az előzőtől. Én meg nem várhatok mindjg és nem állhatok készenléti állapotban, hogy: jajj most hívott, megyek, mert ha nem mennék, akkor mással lenne. Nem! Érzem, hogy szeret, de nem eléggé még, hogy meg tudja tenni a lépéseket. Szóval ez bonyolult így bocsi. El fogom hagyni, de nekem sokkal rosszabb lesz talán:S...ha érez valamit, akkor úgyis ki fog bukni előbb-utóbb, addig éljük mindketten külön az életünket.
194. nadine81 (válaszként erre: 192. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 22. 12:49

Üdvözlünk a "megkeseredett sorsú nők" sorában:)Vagy már nemis tudom,mi lehetne a"csapatunk"neve:)Tudom,hogy igaza van,de az a baj hogy ehhez gyenge vagyok,mert számít mindennap amit vele tölthetek.Na,főleg amikor érzem hogy nincsenek rendbe a dolgok,s visszaszámolok,vajon megéri -e a kapcsink a holnapot:(Előző hozzászólásaimban már kifejtettem,hogy sajna senkire se számíthatok:(Egyenlőre hálát adok Istennek,hogy amikor az 5éves kapcsim véget ért,akkoriban még volt haverok,bnők,s 3évig volt kikkel túléjem a szakítást.

Mert amúgy nálad mi a helyzet?Neked se nagyon mutatják az érzelmeket?

2009. okt. 22. 12:44
Hehe itt vagyok :D
192. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 188. - Nadine81)
2009. okt. 22. 12:42
Jajj figyi tudod mennyit gondolkodtam ezen??? Lehet igaza van a lánynak, aki ezt tanácsolta...sőt! Prüóbáld meg! Hidd el, ha szeret, márpedig ezt tuti azért érzed, akkor keresni fog, és tuti nem fogja kihasználni a szingli életet arra, hogy elmegy csajozni stb. Szerintem is inkább olyankor vesszük észre mennyire fontos valaki nekünk, mikor nincs, és akkor ilyen esetekben teper az illető. Pár napig bírd csak ki!!! Addig is találj sok-sok programot ki magadnak, mert egyedük iszonyat nehéz ezt a pár napot is túlélni :(.Hajrá!
2009. okt. 22. 12:39
Na tessék,új fórum,mehetünk hozzászólni."Miért ne mondja/írja hogy szeret?".De inkább megírom neki(PipiMaci),hogy csatlakozzon ide:)
190. nadine81 (válaszként erre: 189. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 12:37
De miért?Hogy is volt ez az egész kapcsi?Bocsi,de nehéz visszakeresni,csak a lényeget tudom.Mennyi ideig voltatok 1ütt,s az hogy telt?Talán te írtad,hogy nem kedveltek a szülei téged?De akkor tudtatok volna nálatok is lenni!
189. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 185. - Évibabba)
2009. okt. 22. 12:29
Ti legalább együtt éltek. Én egyik kapcsolatommal se jutottam ideáig sőt még egy nyamvadt együttalvásig se:(
2009. okt. 22. 12:20
Az én párom nővére azt javasolta,mivel az előző 7éves kapcsijában is voltak hasonló húzásai,keményítsek be.Hagyjam el igenis én,ki tudja mennyi időre,s meglátom,kézzel-lábbal kaparni fog utánam.Igen ám,de 1.akit szeretek azt nem bírom elküldeni,hisz alig várom,jöjjön 2.ha elküldöm,elveszik a bizalom,márpedig egész addig arra törekedtem,hogy megmutassam,igenis jobb vagyok mint az exei,én mindig melleette leszek 3.korántsem biztos hogy a szünet alatt rájön,hogy hiányzok neki,sőt kihasználja szingliségét s új kapcsiba kezd.
187. nadine81 (válaszként erre: 176. - Évibabba)
2009. okt. 22. 12:15

Hm,mégegy hasonlóság köztünk,én is tudok"hevesen"reagálni az ilyen szitukra.De sajnos már én is belefásultam az ilyen gyötrelmekbe,s van úgy hogy már sírni se tudok a viták alkalmával.A sírás akkor jön rám,mikor már 1edül maradok,ürülni látom az életem,s elsősorban magamat sajnálom hogy mivel érdemeltem az egészet ki.

Nekem se volt amúgy fényes az estém,át se jött hozzám,aztmondta fáradt.(pedig ez sose szokott gondot jelenteni).

Kivi vagyok,pár hónap múlva milyen szájízzel olvassuk majd vissza e sorokat,hogy hogy alakul mindkettőnk sorsa,de abban biztos vagyok,hogy nem mi fogjuk őket kidobni,hanem előbb-utóbb ők minket.Hm,csak mert mi nem olyanok vagyunk,mint az exeik,nem csaljuk meg őket,nem húzzuk le pénzzel,nem ribancoskodunk,s mindent eltűrünk.Már értem,a férfiak miért mondják azt,hogy nekünk nőknek a szemét pasik kellenek!Hát ugyanazért amiért nekik a piszkos,könnyűvérű,pénzéhes riherongyok!!

Nekem ide ne is jöjjön a fórumba se egy férfipárti hozzászólás se,tudom hogy a nők is tudnak genyák lenni,de aki férfipárti,hát kívánok nekik hasonló rosszakat mit nőtől kaphatnak,amin Évi és én is keresztülmegyünk.És ez nem ki ammit érdemel,mert mi ismerjük magunkat és mi tudjuk hogy kicsit se érrdmeljük meg ezt a rengeteg rosszat!

Elnézést,ha nyers volt ez a hozzászólásom,de szebb szavakkal nemtudtam magam kifejezni.

2009. okt. 22. 12:07

szia Nadine! már hiányoltalak:D

ajjaj, inkább ne gyúrjuk össze őket.

Laci folyamatosan azt sulykolja belém, hogy neki nem kell annyira hogy lássa rajtam hogy szeretem...neki ugy látszik bejön a szenvedés, vagyis az ha féltékeny lehet stb.

viszotn ha ezt meg megcsinálom, hogy pl rögtön nem ugrálok, rögtön első kérdése nem is szeretsz? szakítani akarsz? mert én nem..

komolyan mondom egy köynvet lehetne írni a baromságairól meg kétértelműségéről......és még a nők a bonyolultak.....:D

jó lenne ha jönne vmi pasi és közölné ez mi a fene:D

2009. okt. 22. 12:05

szerintem ő sem tudja, hogy menni akar-e

én engedném már, ha komolyan elém állna, hogy hagyjuk abba......nem küzdenék egy percet sem.....csak én nem tudom meglépni......:)meg egyébként mint írtam rengeteget van velem, tudom hogy szeret velem lenni, ezért sem értem ezt az egész szitut, meg rossz mindennap úgy felkelni, hogy nah ma milyen napunk lesz. pozitív, nevetős, vagy magába fordulós, szemétkedős.

viszont már néhány napja pl nem szolgálom ki ha teát kér rögtön, megmasszírozom, de nem rögtön amikor kiböki hogy fáj a háta.....stb. ezzel már így átmenetileg elértem azt, hogy megtanult elnézést kérni, és látja hogy én is fáradt tudok lenni, kaptam már ágyba teát pl múlt héten.

csak ehhez meg iszonyat türelem kell, meg kitartás, nem tudom hogy szeretnék-e én ilyen kis cselekkel meghódítani...illetve észrevetetni magam.

bár a sex,csók probléma még mindig fenn áll, és azon semmivel sem tudok változtatni.

pedig annyira ronda azért nem vagyok....vagy a fene sem tudja.

2009. okt. 22. 12:02

Sziasztok!Eeez szééép volt,gratulálok neki!!Nyugi,az enyémből is simán kinézem az ilyent!Konkrétan ő még ilyent nem csinált,hogy még vacsit is tervezett a szakításokhoz(mert az enyém viszont igazából szakítgatott velem eleinte-mégha csak pár napra is),ő inkább az ünnepeket szereti lerombolni(lásd:karácsony,szülinap,valentin napon meg jól megrántott úgy a kezemnél fogva hogy az bekékült-lilult,utána meg kibökte hogy sajnálja s gyereket szeretne).Általában akkor rendezte meg ezeket a szakítósdigat,ha előtte pár nappal"véletlenül"sikerült érzelmet kimutatnia felém.Igen,szerintem ők tesztelnek minket,,hogy mi lenne ha,hogy reagálunk,ha..Magyarul arra kiváncsiak,belenyugszunk-e a szakításba,vagy haarcolunk.Lehet így akarnak mágtöbb érzést kicsikarni belőlünk,ezek a többszörösen csalódott pasik szerintem ilyenek.S mikor nekiállunk sírni,harcolni,meglátják,hogy igen,kellenek nekünk igazán még mindig,még ezek után is,megnyugszanak hogy tényleg szeretjük őket.Vagy,amikor érzik hogy esetleg mi is kiadhatnánk az otromba viselkedésük miatt az útjukat,hamar gyorsan kimondják ők a viszlátot,gondolják ha ezt akarjuk akkor legalább nem mi őket hanem ők minket dobnak ki.Csalódnak valószínű,de legalább a méltóságuk megmarad.

Hm,kivi lennék,milyen"embert"(?)kapnánk,ha összegyúrnánk kettőnk pasiját.

183. survivor3 (válaszként erre: 1. - Évibabba)
2009. okt. 22. 11:53
Szerintem ne kínáld magad neki tálcán.
182. cb82b220ce (válaszként erre: 181. - Évibabba)
2009. okt. 22. 11:50
Bocsika de ha ő menni akar és nem szeret akkor te semmilyen formában nem fogod tudni megelőzni!Sőt nem is kell.Hiába próbálnád magadhoz láncolni,semmire se mennél vele...
2009. okt. 22. 11:35

biztos kidob ha talál egy jobbat-szebbet stb....... már látom előre....én meg barom nemhogy megelőzném......

de érzem, hogy telik a pohár, egyszer ugy neki mennék, megráznám, hogy helo normális vagy????????? én csak ugy szimplán szeretlek.....

de szerintem nem is érzi át, hogy ez hogy fájhat egy szerelmes embernek......vagy tudomisén:D

2009. okt. 22. 10:42
Mondhat itt bárki bármit a döntés úgyis a Ti kezetekben van. Néha egy-egy percre én is elgondolkodom helyesen tettem-e amit tettem de még ha megbánom is az élet megy tovább. Nélküle. A legnagyobb hátszelet a viselkedése adta, ha egy kicsit is ragaszkodott volna hozzám talán minden másképp alakul. De ezen már kár filózni, azzal nyugatom magam hogy még ha tudatalatt a viselkedésével is de ő mondta ki a végszót. Én csak megtettem amit ilyen helyzetben tenni kell. Könnyebb ha a másik sem akarja már, nem érzed annyira hibásnak magad. Amig szeretett és kötődött hozzám sokszor sírt is nagyon kutyául éreztem magam annak békülés is lett a vége. De most, hogy teljesen közömbös lett már nem érzek késztetést a békülésre. Az élet megy tovább.
2009. okt. 22. 10:18
Az én hapim se angyal de azért ilyeneket nem követett el. Nekem mégse volt elég jó. Lehet, hogy túl magasak az elvárásaim?
178. katus3
2009. okt. 22. 10:16

(Háromgyémánt) Sziasztok! Visszatöltöttem a képeket is,úgyhogy tényleg én vagyok.:-)

Évibabba,egyetértek elfelejtett jelszóval.Ilyennel nem viccel az ember.Lehet tényleg ki akarta próbálni,hogy hogyan reagálsz egy szakításnál. Na meg amúgy is.Nem azért vitt vacsizni hogy boldoggá tegyen? Neked kellett volna azt mondani,hogy Te viszont tényleg szakítani akarsz.Kíváncsi lennék ő mennyire tartotta volna viccesnek a dolgot.

177. cb82b220ce (válaszként erre: 176. - Évibabba)
2009. okt. 22. 10:09

Ez a hapsi nem semmi...

Kifog dobni....

De ugyan miért? Annyira nagy csávó?huhhh de nem bírom az ilyeneket!

2009. okt. 22. 10:03

a mosoly már csak azért volt, mert legszívesebben ráborítottam volna az asztalt (elég heves természet tudok lenni) sajnos- nem sajnos:) annál edzettebb vagyok már, hogy rögtön elkezdjek sírni, tombolni....

nem tudom magam sem ,miért várok arra, amit már jó előre tudok, hogy ennek nem lesz jó vége.......és úgyis ki fog dobni:(

2009. okt. 22. 09:21

Szakítsak vagy ne?


Olvassátok el a 34. hozzászólást.

174. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 171. - Évibabba)
2009. okt. 22. 09:18

Ez nagyon szemét húzás volt tőle. Én azonnal kidobtam volna. Ennél csak jobbat találhatsz. Azt meg ugye nem hitted, el hogy indok lehet a "nem akarta hogy elszállj magadtól". Ez csak egy ócska kifogás. Valójában merénylet ellened és a boldogságod ellen. Milyen ember az olyan, aki szándékosan el akarja rontani a párja örömét?? Futva menekülnék... Amugy az az érzésem (de ez csak az én véleményem) hogy nem véletlenül hozta fel a dolgot. Talán magában ezt fontolgatja és most kipróbálta hogyan reagálnál..Az, hogy még csak le se orditottad hanem mosolyogtál szerintem jó jel neki hogy máskor is megteheti úgysem lesz semmi szankció. Ne hagyd magad bábuként rángatni! Ha ez igaz és nem sok tartja már akkor nem kéne megvárnod mert Te sérülsz jobban.

Ilyeneken nem viccelődik az ember egy jól működő harmonikus kapcsolatban.

2009. okt. 22. 08:28
Vivuci, gyönyörű a kisfiad:)
2009. okt. 22. 08:26

viszont utána jót beszélgettünk......bár ismét azokról a témákról amik neki tetszenek:) vagy éppen kézenfekvő..:)

tegnap kérdezted Nadine, hogy mi is a bajom, úgy összefoglalva az, amit leírtam még a nyitószövegként. de egy két szóban jellemezve: az érdektelensége, az hogy nem szerelmes(akkor minek van velem ennyit) a depressziója, no sex, no csok stb...........

2009. okt. 22. 08:23

sziasztok:)

este jól eltűntem, felhívott a drágaságom, hogy jön értem fél óra múlva legyek kész....megyünk vacsizni.

teljes lázban égtem ( ilyen még nem volt, meg egy szép estét gondoltam magunknak)

beszélgettünk,kajáztunk, egyszer csak azt mondja: tudod miért jöttünk el ide? mert szakítani akarok veled...(mint akin az uthenger átment...leraktam lassan a poharat és ránéztem...) elkezdte tovább mondani, hogy boldogabb leszek nélküle.....stb. amikor már majdnem a sírógörcs kerülgetett , elnevette magát és közölte hogy vicc. nem tudom én vagyok a hülye, de nem nevettem:(

vagy az örök elégedetlen lennék? mindegy nem szóltam semmit, mosolyogtam, amikor hazaértünk kicsi tv-pihi, megkérdeztem, hogy miért csinálta ezt a jó nagy poénon kívül, a válasza az volt, hogy hát mert annyira örültem, és boldognak tűntem, nem akarta, hogy elszálljak magamtól.....

170. 24af5bf008 (válaszként erre: 41. - Nadine81)
2009. okt. 21. 23:33

Kételkedsz benne?

Ne viccelj! Nem bántásból, de 1000%,h. nem szeret!

2009. okt. 21. 23:26
Én meg ahogy a mai férfiakat nézem én is egyedül maradok! :))
168. 24af5bf008 (válaszként erre: 167. - 54840f0fce)
2009. okt. 21. 23:26
Na szééép! :D
167. 54840f0fce (válaszként erre: 166. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 21. 18:56
Ahogy a mai nőket elnézem.., én is egyedül maradok:-)))
2009. okt. 21. 18:51
Nekem az segített legtöbbet, hogy rájöttem vele nem lehet komolyan tervezni. Nincs közös jövőnk ő mert nem hajlandó eljönni otthonról, én meg nem vagyok hajlandó odamenni! Szóval mondthatni kézenfekvő volt a szakítás. Dde nem is bánom, talán majd lesz akivel lehet tervezni együttélést házasságot vagyis komoly dolgokat. Bár ahogy a mai pasikat elnézem tényleg vénlány maradok. Házasodni már nagyon kevesen akarnak :(
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook