Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
45. Évibabba (válaszként erre: 42. - Nadine81)
2009. okt. 20. 11:08

Neked sem egyszerű.......

bár sokkal rosszabb.......egy jó barátot is elveszítesz....

biztos a TE barátodnak is az a baja, hogy amíg küzdeni kellett érted, nagy volt a szerelem.....ahogy "megkapott" elmúlt....

mondjuk az tény hogy egy picit mindannyian így vagyunk beállítva, édes az , ha kicsit keserűbb, nehezebb..nah de nem ennyire.

gondolom te is csak arra vágysz, hogy boldog légy mindenféle hülyeség nélkül. alapvető dolgokat megkapva.......nem is értem hogy lehet ő is ilyen veled, amikor már elég régen egymás életének részei vagytok.

44. Bettyg
2009. okt. 20. 11:06

a jányok másképp működnek mint a férfiak....ehhhh, de nagy igazságot mondtam :)

DE ne felejtsetek el önzőek lenni, azt nézni, hogy nektek mi jó és aszerint cselekedni....

2009. okt. 20. 11:06

most ahogy így olvasok, előjöttek azért a dolgok.

- első együttalvások nála, ( vita- mert a volt bnő fotója kint van)

- az első 3 hónap azzal telt, hogy az ex becenevén szólított

- közös nyaralás törökországban, nézd ezt viszem ajándékba az exnek.........

-miközben én egy olyan kapcsolatból léptem ki ( ahol volt verekedés, iszonyu ronda káromkodás, megcsalás, volt barátnőnél alvás...mire betelt a poharam, akkorra lett normális)

hülye vagy Évi , mindig mondom magamnak:D

42. nadine81 (válaszként erre: 36. - Reni79)
2009. okt. 20. 11:05
Ami azt illetti,bánom én is,hogy nem hagytam már az elején menni,de túl gyenge voltam a kutyusom halála miatt,a szerelem meg túl erős volt bennem.Valamilyen téren megérte,mert a kapcsinnk egyre erősebb,biztosabb lett,de hiányoznak ezek a dolgok.Nézzétek meg a szavazásaimat,amiket indítottam a témával kapcsolatban.
2009. okt. 20. 11:00
Szia.Hát,majdnem az én helyzetem is ilyesmi...Mi lassan 2éve vagyunk 1ütt,de még mindig nem az igazi.Kb.4éve ismerkedtünk meg,ő már akkkor szeretett volna kapcsolatot velem,de én még nem tudtam elfeledni az előző 5éves kapcsimat.Így 2évig csak barátkoztunk,az az alatt levő csalódásaimat is sokszor neki sírtam el stb.Mivel csalódások sorozata ért,végül beláttam,még talán ő a legnormálisabb pasi,gondoltam mégis megpróbálom vele.2007.szilveszterén össze is jöttünk.Elég hamar sikerült belészeretnem,közrejátszott,hogy akkor januárban halt meg a 10éves kutyusom,s csak ő volt mellettem,rá számíthattam stb.De aztán 1hónap se telt el,s kezdődtek a gondok.Hogy pl.ő mégiscsak barát szeretne maradni,mert ő 2éve még szerelmes volt belém,de má nem tud úgy szeretni..stb.Nálam viszont már késő volt,hisz rájöttem,tényleg ő az igazi az életemben,benne megvan minden mindenféle téren,minden amit eddig a sok kis futókalandból akartam összerakni.Így én pánikszerűen elkezdtem"kaparni"érte.Kb.havi szinten nyögte be az unalmast,hogy nem kellek neki stb...aztán kibékültünk,hangsúlyozta hogy csak szex..akkor közben ismerkedett más nőkkel,de egyik sem jött össze neki...talán ezért is vagyunk még mindig 1ütt.Mi is 1ütt vagyunk minden nap,jól megvagyunk,szinte minden 7végén csinálunk vmi programot(ez mondjuk 1.évünkben sokszor volt úgy,hogy ő ment külön a haverjaival),DE:ritkák a csókok,a szájrapuszi szerencsére már rendszereződött munkába jövet-menetelkor.A szex is jó még mindig,de 5ből 3x csók nélkül telik.Szombaton volt a szülinapom,idén se kaptam semmit,míg én júniusban az ő 30.-jára partyt rendeztem,ezüst nyaklánccal meg focitortával ajándékoztam meg.Volt még 2 valentin nap,2 húsvét,2névnapom...de SEMMI.Pénze lenne rá,nem mondom hogy drága ajándékra,de futná neki vmire ha akarná,nem beszélve arról,hogy nekem nem venni,hanem adnia kéne ajándékot,s az a szeretet.De egyre inkább érzem,hogy hiába várom,főleg az elmúlt 7vége után,mikor nemhogy nem vett semmit,de még el is ment nélkülem bulizni a nemrég előkerült régi cimborájával-aki miatt a legelső vitáink is voltak,aki belesodorja a gyerekes hülyeségekbe,mert neki még nemvolt normális kapcsija,mert nemkell senkinek az idióta viselkedése miatt.Mikor számonkértem vasárnap,még ő volt felháborodva,hogy mit szidom a haverját,s hogy ha nemtetszik fel is út,le is út.Így már nem láttam 3napja,hiába vártam tegnap is mondjuk a kiengesztelést,a bocsikérést,vagy vmi utóajándékot...SEMMIT,még csak fel se hív.Elergem van nekem is,hiába szeretem őt,de kezdek ismét ap mint nap imádkozni,hogy végre le bírjam már zárni ezt a kapcsit,s el tudjam őt engedni,mert szerintem nem szeret.Ja,arról nem beszélve,hogy a közel 2év alatt még nemis mondta,hogy szeret.DE egy 16(!!!)éves kis idióta lánygyereknek aki ráakaszkodott kutyaséta közben,annak tudta!!Na,még szerencse hogy a kiscsaj szülei megakadályozták az egészet!Szóóval,nekem is van mit kibírni,s ahogy olvasom,a te helyzeted se jobb Évibabba.Én is szeretnék jóéjt puszikat,néha kézenfogva sétálni...meg ilyenek,ja és hogy néha mondja hogy"szeretlek".Pedig én nem vagyok romantikus típus,de a szívem már nagyon hiányolja a szeretetet.Ráadásul mindezt a rosszat kapom egy olyan férfitől,kiről azthittem,ő az utolsó rendes pasi a világon,s legjobb barátom volt.Na ja...túl szép lett volna,barátságból szerelem...Nemtudok semmit tanácsolni,nekem pl.mindenki azt szajkózza,hagyjam ott,találok jobbat is...de nekem ő kell,de az az énje akit megismertem 4éve!Hú,na ez most inkább blogbejegyzés lett,mint hozzászólás,sorry akit idegesített esetleg vele,de legalább kipanaszkodhattam én is magam.
40. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:58
Sajat magad irod azt hogy , nem szeret ! Tehat tisztaban vagy ezzel a tenyel ! Azert ez fontos mert sokan nincsenek tisztaba vele , ha nem szeretik öket ! A legtöbb kapcsolat,hazassag ilyen , az 1-ik szeret, nagyon szeret a masik meg elfogadja az ezzel jaro kenyelmes allapotokat !
2009. okt. 20. 10:58

igen , most jutottam el oda kb két hete (szóval még sehogy időben) hogy újra élek a hobbijaimnak ( attól hogy nem tetszik neki) nem rohanok hozzá ha van időm.....de még semmi változás.....

lehet nem lesz belőle semmi, mondjuk még sajnos a szerelem olyan erős, hogy el sem tudom képzelni nélküle legyek ( bár ez az előzőeknél is így volt:) ) - és milyen okos vagyok utólag,......de tudnám miért nem tudom ezt most kamatoztatni:D

38. reni79 (válaszként erre: 36. - Reni79)
2009. okt. 20. 10:57
pl:nem akarok a saját kapcsolatommal példálozni.Mi lassan 4 éve vagyunk együtt.Minden oké a szex terén.Sőt a mai napig minden este jó éjt puszival és egymást átölelve alszunk el.Vannak rigolyái de kimutatja minden nap hogy szeret.
37. 1c4f1f6e5a (válaszként erre: 33. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 10:55
Naa na láttam én már karón varjút:))))
36. reni79
2009. okt. 20. 10:55

Itt csak azt nézd hogy ha igy az elején igy viselkedik veled mi lesz később?

Akkor sokkal rosszabb lesz az elválás!

35. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 29. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:54

Igen, Nálatok szerintem is sokkal jobb a helyzet. Ne aggódj én is ilyen voltam, mindent megadtam neki de cserébe sose kaptam semmit :S Nálam az imádat szép lassan átment gyűlöletbe.(állítólag keskeny a határ köztük)

Kívánom, hogy Nektek sikerüljön megoldani!

34. 1c4f1f6e5a (válaszként erre: 32. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:53
Ne érts félre kérlek.Én nem mondom , hogy szakítsatok hogy is tudnék egy szerelemtől elvakult nőt ilyesmire kérni.Csupán légy önmagad a saját életedet éld és ne az övét:))))))))))))
33. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 25. - 1c4f1f6e5a)
2009. okt. 20. 10:51
Én már nem hiszek a mesékben :(
32. Évibabba (válaszként erre: 31. - 1c4f1f6e5a)
2009. okt. 20. 10:50

csak itt meg megvan az, hogy igen, lehet találnék egy olyat, aki megad minden ilyen apróságot.....viszont más téren ( nézetek, élethez való hozzáállás stb....) nem jönnénk ki.

Azért nem látom még ezt az egészet talán elveszettnek, mert tényleg rengeteget velem van, ha ezek mellett még időt sem töltene velem, talán már régen vége lett volna......

31. 1c4f1f6e5a (válaszként erre: 29. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:48
ha unod a szerepet akkor nincs értelme tovább játszani:)))))))
30. Évibabba (válaszként erre: 27. - 24af5bf008)
2009. okt. 20. 10:47
Ez tényleg jó:)
29. Évibabba (válaszként erre: 23. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 10:46

Nálad kicsit vészesebbnek érzem a helyzetet, mint ami nálunk van.

érdekes, összetett személyiség, bár lehet hogy csak én látom így, és egy önző "bunkó".

csak sajnos imádom. Minden kapcsolatomban én voltam az aki az elején megtett mindent, és csak hosszú hónapok után kapott ( de uuuuuuuuugy unom ezt a szerepet:D)

28. cb82b220ce (válaszként erre: 27. - 24af5bf008)
2009. okt. 20. 10:46
MIlyen igazat szóltál! :-) Ez tetszik :-D
27. 24af5bf008 (válaszként erre: 20. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:45

Ez általában így szokott lenni, mindig mi ruházzuk föl az odott partnerünket a legjobb tulajdonságokkal!

Mint a karácsonyfát, feldíszítjük, aztán mikor elmúlt a "lámúr", akkor vesszük csak észre,h. ez csak egy csoffadt kis fenyő volt! :D

26. e584b61b26 (válaszként erre: 23. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 10:45

:DDDD

az a faszi!

25. 1c4f1f6e5a (válaszként erre: 22. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 10:45
Naa igen ezek után amiket leírtál jogos!!De jöhet még aki lesi minden gondolatodat!!
24. reni79 (válaszként erre: 12. - 62cc0f78ae)
2009. okt. 20. 10:44
Szerinted ha ennyire hidegen hagyja a pasit pár hónap után minek alázkodjon meg????Nem talál esetleg olyat aki meg is becsüli?
2009. okt. 20. 10:44
Sokáig tűrtem, de 2 hete végleg betelt a pohár. Azóta nekem sír, hogy nem talál mást. Még van pofája...
22. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 19. - 1c4f1f6e5a)
2009. okt. 20. 10:43
Isten ments!!!
21. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 12. - 62cc0f78ae)
2009. okt. 20. 10:42
Engem is arra buzdítottak hasonló helyzetben voltam és tényleg igazuk lett! Jobb külön!
20. Évibabba (válaszként erre: 15. - 24af5bf008)
2009. okt. 20. 10:42

oh ezeket próbáltam ( ez volt az első gondolatom)

néha meglepődött, máskor zavarba jött, volt olyan hogy utána egy hétig én voltam a világ legboldogabb nője.....

lehet hogy túl kényelmes, én meg túl sok jó tulajdonsággal ruháztam fel,(fele nincs meg szerintem:D)

és gyorsan bele is bolondultam........

19. 1c4f1f6e5a (válaszként erre: 16. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 10:41
Együtt vagytok??
18. 9933e6cc1b (válaszként erre: 1. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:41
Alig 5 hónap alatt eljutottatok az érdektelenségig.Szerinted érdemes küzdeni???
17. e584b61b26 (válaszként erre: 13. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:41
Nekem a mostani előtt 8 éves kapcsolatomnak lett vége mégis képes voltam hideg lenni!És hidd el megérte!:)
16. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 8. - 1c4f1f6e5a)
2009. okt. 20. 10:40

Vagy tényleg magasról tojnak ránk. Neki csak az számított, hogy legyen mellette valaki. Egyoldalú kapcsolat, ahol csak neki van joga kapni. Amit én akarok, én érzek az nem számít. Sőt, soha nem is érdekelte nekem mi volna a jó. Ennyire önző barom

állatot még nem láttam. Persze ettől még itt lehet más a helyzet, de az én tapasztalataim nagyon rosszak.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook