Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. okt. 29. 08:29

feltöltődtél`=feltöltöttél:)


én pont most akarok autót venni, ebben is segíthetnétek, kinek esetleg mi vált be,,,,, sok pénzem az nincs........kis fogyasztású kellene, városban, azért kis pofás:D

puszka

2009. okt. 29. 08:27

sziasztok!


Jól esett most kora reggel ezt olvasni. Kicsit feltöltődtél, valahogy én is ilyen vagyok....addig húzom, amíg nem látom be hogy tényleg nem megy.....utána meg semmi sem tud megingatni abban, hogy vége......:) hm érdekes két ennyire egyforma életnézet, mint a miénk:D vagy csak kicsit defektes nők vagyunk....:)


tegnap este tiszta szeretet hiányom volt, biztosan a folyamatos fejfájás, és szédülés miatt......Gábor haver persze ott volt, kigyertyáztam a fülüket....mintha két pasim lenne...... ma este főzök nekik , szombaton együtt dolgozunk Laci telkén, szombat este 3ban megyünk bulizni.....és 3ban és 3ban......bár persze mit is akarok..múlt hétvégén először május óta kettesben csináltunk programot.

szóval 10óra felé elment Gábor....utána vágytam volna egy kis szeretgetésre....a válasz, ugyan ne legyen már kötelező.......lehet én vagyok a hülye, de ha a párom így van......el nem aludnék úgy, hogy egyedül érzi magát.......

tegnap alvás előtt úgy elgondolkodtam, vagyok én olyan rossz nő, hogy meg sem csókolnak?

283. nadine81 (válaszként erre: 281. - Évibabba)
2009. okt. 28. 23:00

Szió.Én se voltam ma se+tegnap se a legjobban,fájt a fejem+szédölögtem,valószínű a front miatt.Hát igen,nem valami jó hogy szinte semmibe se vesznek.Lehet előbb-utóbb,de inkább utóbb találnék olyant aki jobban értékelne+minden,de én ezzel a dologgal úgy vagyok kb.,mint egy új autóval.Néha vágyom egy szebbre,jobbra,amibe van pl.szervókormány,elektromos ablakemelő...de aztán eszembe jut,a mostanira már mennyit ráköltöttem,már majdnem mindent kicseréltettem rajt,s közel sem biztos hogy az újnál ezeket nem kellene előlről kezdenem.Amilyen peches vagyok,azon majd még motort is cseréltethetnék vagy ellopnák vagy öszetörném már az első kanyarban.Tudom,ez pesszimista duma,meg hogy ennyi erővel akkor senki nem venne új autót,meg életében csak 1 párja lenne,de reálisan nézem a dolgokat,s olyan dolgokról beszélek,amik a szívünk csücskei.Mert így vagyok kb.egy új pasival is,mint egy új autóval.Vágyom néha az újabbra,a szebbre,a jobbra,amiben/akiben megvan több pozitív tulajdonság,de nem akarom elveszíteni azt az autót vagy akár kapcsolatot,amit már szinte tökéletesre javítottam,építettem,amiért már annyit szenvedtem,sírtam,harcoltam..nem beszélve arról hogy akkor más használná pl.a mostani autómban az új elektronikát,váltót...ezek nagyon drága dolgok voltak,az autóm szinte dupla annyiba van már benn nekem,mint a vételára.A páromért is sokat sírtam,harcoltam már,úgy érzem,sok negatív tulajdonságáról szoktattam már így is le,sokba van bennt nekem-érzelmileg kivált-ez a kapcsolat s közel sem biztos hogy az újnál nem kezdődnének egy idő után előlről ezek a dolgok.Amíg úgy érzem,fejlődőképes a kapcsolat,az autó pedig javítható,nem szállok ki,s nem hagyom magam mögött amit én alakítottam ki!Igenis addig kell evezni azzal a csónakkal,amíg nem tudunk hátradőlni,behúzni az evezőnket,s azt mondani:"megérkeztem,nem megyek tovább,most már boldog vagyok".Találtam erre még egy jó idézetet:

"Garantáltan lesznek nehéz időszakok, és garantáltan lesz olyan, hogy egyikünk vagy mindketten ki akarunk szállni. De garantálom, hogy ha nem kérem, hogy légy enyém, azt életem végéig bánni fogom, mert a szívem mélyén érzem, hogy te vagy az igazi."

Na,ez megint hosszúra sikeredett,de most volt kedvem+időm írni.

2009. okt. 28. 16:07

Orsi=Hajni:D csak annyira hasonlítasz egy Orsi nevű ismerősömre.....:D ne haragudj.....:(


Szóval szerintem ne is írj ilyeneket magadról, hogy nincs mit dicsérni, meg egyébként is, ha nem tetszenél neki, nem lett volna Veled ennyi időt.......bár megértem, hogy mennyire hiányzik a a kedves szó, engem is felháborítana, ha rajtam nem de máson észrevennék a dolgokat.....:(

2009. okt. 28. 16:03

feladni, nem feladni.........nem is tudom hogy nevezzem ezt. nem hívtam ma, érdekes kétszer hívott, nem írtam emailt írt magától.....lehet használ, vagy csak egy ideig......

háát nem tudom 6éve folyamatosan(néhány köztes héttől eltekintve) kapcsolatból kapcsolatba megyek......lehet nem ártana egy kis egyedüllét.....

egész nap hasogatott a fejem:( Nektek milyen napotok volt?

Lorchen----milyen hatást váltott ki a könyv?

Oris--- örülök, hogy jobban van a lábad, ugyanaz a véleményem, amit kifejtettél.....

elfelejtett jelszó---- háát nagyon határozott voltál, hogy nem békülsz, ha van egy kis időd jó lenne olvasni, mi változtatta meg ezt a hozzáállást:D

puszi Nektek csajok!:D

2009. okt. 28. 15:28

Évi!

Hát már te is feladod? :S Addig ne tedd, még nem találsz egy jobbat! /tom, bunkón hangzik/

2009. okt. 28. 14:42
Csajok! Most olvastam el Csernus dokitól A férfi-t.. aki még nem olvasta, annak ajánlom figyelmébe!!
2009. okt. 28. 12:07
Kitartást mindenkinek a pasik nem egyszerüek :)
2009. okt. 28. 12:07
Kibékültünk, ma találkozunk. Remélem sikerült átbeszélni és tisztázni a problémákat.
2009. okt. 28. 11:59

szió.na látod,még mindig jobban jártál,mint én!!!:)Látod,erről írtam 1x,h mihelyst kicsikarnak magukból egy kis érzelem nyílvánítást,már hamar rombolnak is valamennyit,nehogy azt higgyük,na most aztán innentől minden oké.Egyszer valahogy úgy magyarázta ezt az én párom,h"nehogy elbízd magad".Szerintem ez azért lehet,hogy nehogy mi kerüljünk a magas lóra,mi irányítsuk őket,mert akkor megint csalódhatnának vagy így vagy úgy általunk,mint az exeikben.Magyarul,ezek szerintem fogadalmat tettek,mikor az exeik kicsesztek velük,h a köv.nőikkel visszafogottabbak lesznek.Ezért van az,h nekik még kimutattak,megadtak mindent,s mivel ezért csesztek rá,gondolják most majd az ellenkező taktika beválik.De gondolj csak bele,ha mi kidobjuk őket ezért a viselkedésért,a következővel már tuti nem lesznek ilyen bunkók,mert talán akkor jönnének rá,mégiscsak az eredeti viselkedésük volt a jó,a kedves,odaadó...Furcsák ezek mind,ezért is mondogatják a férfiak is maguk közt,h a szemetek kellenek minden nőnek.DE mi is mondhatnánk,h a riherongyok kapnak meg mindent,miről mi csak álmodunk,pedig alapvetőek lennének egy kapcsiban.


Én megvagyok,már egész jól meggyógyult a lábam.Kapcsim is eldöcög a sajátos módján,bár a vasárnapon még mindig filózgatok, engem miért nem lehet soha dícsérnie.Tegnap filóztam itthon neki,h milyen téli cipőt/csizmát vegyek,erre ő:"Mit érdekel engem,mit veszel,nekem mindegy miben vagy te hordod."Jha mondom ha hülyén nézek ki,meg az lesz a bajod.Erre ő:"tudod h én sose mondanék ilyent".Jó mondjuk tény,h annyira bunkó-egyenlőre-még sose volt h leszólta volna a külsőmet,vagy pl.beszólt volna h minek eszek csokit ha fogynom kéne,sőt azt se mondta sose h fogynom kéne,pedig tényleg kéne.Főleg,h neki tökéletes az alkata,de sose szólt le.Hm,lehet csak magába gondolja,vagy tényleg elfogad így,nemtudom.Merthát ha azt kimerte mondani még tavaly párszor h nem szeret,s vége,akkkor szerintem ilyent is meg merne mondani.Aztán ki tudja,lehet mindennek ez az oka,h jobb nőt szeretne,s azért nem bír igazán szeretni.=ezért nemis dícsér,mert nincs mit!

2009. okt. 28. 08:17

szia!

Köszönöm szépen! igen kaptam egy ezüst láncot, szívecskés medállal, meg elmentünk éjszakai fürdőbe.vacsizni.....úgyhogy szupi volt......csak egy csöpp üröm az örömben, hogy megint eljátszotta szombat éjszaka a nem szeretleket- mint ahogy írtam is:( ma valahogy úgy keltem, hogy elég, hogy tényleg elég!.....egyszerűen nem hajolt oda reggel puszit adni, és én sem, tegnap este amikor megmasszírozott, csak utána masszíroztam én is......kicsit "idomítani" kell mint egy kisgyereket....mindig mondani kell neki mindent konkrétan.....úgyhogy én is befejezem a kiszolgálását minden téren......valahogy elfogyott az erőm, Vele akarok maradni, de meguntam, én már nem lépek felé..lehet mondjuk pont ez kell......

Veletek mizujs?

274. katus3
2009. okt. 27. 14:42
Évibabba,Boldog Szülinapot!Kaptál valamit?
2009. okt. 27. 09:54

sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntést:)

Később még leszek, csak most ezer dolgom van:D

hogy vagytok?

Lábad Nadine?:)

2009. okt. 26. 16:36

Sziasztok.Az én hangulatváltozásaimról is jobb nem beszélni,ezért érzem én is 1ik nap,h semmiségért is szakítanék már,másik nap meg egetverő dolgokat is elnézek,megbocsájtok.Én azóta lettem ilye,mióta elkezdtem a fogamzásgátlókat szedni.Az elsőtől,a triquilartól tiszta idióta voltam,mire rájöttem,vszínű attól állok negatívan a dolgokhoz,már késő volt,elhagytak,-amit nekem kellett volna megtenni már anno is.Én általában akkor érzem,h meg bírnék szinte ölni is vkit,ha már rengeteg negatív csapás ér,soha semmi nem sikerül,főleg ha egy teljes napon vagy heteken át.Ilyenkor akár a pápa is állhatna előttem,rajta is keresztülgázolnék,amíg nem oldódnak vagy jönnek rendbe a problémák,dühöngök.De van úgy,hogy teszek mindenre,hátat fordítok mindennek,s a kutyusomhoz"menekülök",vagy ha lehet s épp jó a kapcsim vagy nem vele van baj(ami ritka)a párom mindenre a vígasz.Mert mindig azt mondom,h "de legalább velem van,s szerethetem".Sokszor érzem én is elviselhetetlennek magam,de úgy gondolom,én sokkal több rosszat kapok a külvilágtól,mint ők tőlem,s ha mindenki olyan rossz lenne mint én,talán nem itt tartana a világ.Szerintem ez veletek se lehet másként.

Évi,Boldog Szülinapot!!!!Kíváncsian várom majd holnap itt,hogy alakult a mai estéd!!Remélem,összeszedi magát,s olyan boldoggá tesz téged,mégha csak pár órára is,hogy pótolja az elmúlt pár éved rossz szülinapjait.:)

A 7vége nálunk is nyugis volt,azt leszámítva,hogy mire hazaértem a simon-júdás napi vásárból,ő meccs után berúgott.De nem volt bunkó meg semmi,csak égő volt,hogy meglátta a két unokatesóm is úgy,meg hogy mikor felértünk meg se dícsérte miket vettem,csak elburult aludni.Ráadásul szombaton lett befestve a hajam,azt nem vette MOST SE észre,sose dícséri meg semmimet,de azt bezzeg tudta mondani,h az 1ik ismerős csaj haja milyen igenjó lett,mlyen jól áll neki.Nem féltékenységből zavart,mert a csaj nem az esete,meg most megy férjhez,meg amúgy se vetélytársam...hanem az hogy ő nem az a dícsérgetős típus,de erre mi van,mégiscsak egy idegent meg bír dícsérni,engem meg szinte soha.Én elfogadom érzéketlennek,meg minden,h nehezen tud érzéseket kimutatni,de akkor idegenekkel is legyen olyan visszafogott mint velem!!!

271. Maccancs (válaszként erre: 267. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 26. 14:21
(pm.)hát mindenesetre én totál megértelek, mert nekem is ez a bajom. Vagy írtó jó a kedvem, vagy nem. De a legtöbbször jó kedvem van és rá egy percre megtudnék ölni vkit :S.
270. katus3 (válaszként erre: 266. - Évibabba)
2009. okt. 26. 14:15

Szia! Jaj Te szegény.Tényleg,meddig bírod még? Másnap reggel nem emlékeztetted az előző estére?

Nekünk jó volt, tegnap délután elmentünk a gyerekekkel a repülőtérhez megnézni a repcsiket ahogy leszállnak,hazafelé még csaviztunk egyet,kerek tököt kerestünk Bettinek,hogy ki tudjuk faragni. Nem volt,ma vettünk egyet,alig bírtuk hazacipelni.:-),de megérte,mert nagyon ügyi voltam,szuper jól néz ki.Majd megyünk le meggyújtani a mécsest benne,mire jön apa.:-)

2009. okt. 26. 11:41
az a fura hogy ilyenkor én sem értem magamat
2009. okt. 26. 11:41
Egyik nap még tök happy volt minden, másik nap derült égből villámcsapás szakítottam vele. Kikészült. Aztán folytattuk, de megint ugyanez történt..nemcsodálom hogy elege van!
267. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 265. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 26. 11:33
Teljesen ugyanez van. Mi is beszélgettünk és kifakadt, hogy nem bírja az örökös hangulatingadozásaimat szeszélyesebb vagyok mint az időjárás attól függően milyen kevem van akarok szakitani vagy vele lenni. Azt mondta Ő nem játékbábu, ha játszani akarok vegyek egy kiskutyát :O Csak néztem..
2009. okt. 26. 09:45

sziasztok!:)

kinek hogy telt a hétvégéje? hogy vagytok? pasik?

jaj nálunk megint hozta a formáját....alapjában véve jól telt, meglepit is kaptam.:)....csak hát azért el kellett játszani szombat éjszaka a szakítok veled mert nem szeretlek és kiábrándultam játékot----- vasárnap meg úgy kelt, mintha a legnagyobb idillben aludtunk volna el, nem is sírva(én).hm nem tudom még meddig tart ez, vagy jobb lesz-e.

2009. okt. 24. 12:27

Halihó! :)

De igen rossz napom volt és ha rossz napom van, akkor általában mennek az sms-ek, hívások, hogy nah én most szakítok, elegem van stb. És lehet pont az ilyen dolgaimért nem tudja eldönteni, hogy akar-e velem lenni vagy sem :S.

264. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 262. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 24. 10:50
Szerintem ha így érzed akkor lépj. Nekem is akkor kellett volna, mert onnan már csak lejtő jött. Persze utólag könnyű okosnak lenni, előre én is azt hittem hogy majd ez változik. De nem..
263. nadine81 (válaszként erre: 262. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 24. 00:18
Nem lehet hogy nálatok is vannak jobb-rosszabb napok,s ma épp rossz volt,s ezért akarsz szakítani?Látod,én is írtam tegnnap du.h megyek szakítani,de aztán pont az ellenkezője lett:)Mert szerintem nekünk elég egy kedves szó,s már feledjük is a haragot.Talán a holnap jobb lesz-próbáljunk meg így lefeküdni.
2009. okt. 23. 22:10
Sziasztok! :S ki vagyok dőlve...nem mintha csináltam volna valamit ma :D. Kezdem úgy érezni, hogy nincs kedvem tovább a "kapcsolatomban" lenni...bocsi, csak senkinek sem tudok erről beszélni, gondoltam leírom ide.
261. katus3
2009. okt. 23. 18:12

Sziasztok! Igazából nem nagy gond,csak bosszantó. Tegnap elmentem nődokihoz,több mint 2 órát vártam,mert 16. voltam.Mikor végre bejutottam,a doki közölte velem,hogy szánja-bánja,de nem tud megvizsgálni(rákszűrés) mert ma ünnep van,menjek vissza jövő héten. Na köszi. Nem érdekelt volna,ha nem napokig szervezem,hogy valaki vigyázzon a gyerekekre,végül a sógornőm volt szabin.Most megint intézhetem valahogy a jövő heti vigyázást. Ja és arról nem is beszélve,hogy a másik városba autókáztam át.

Akkor én nem is szólhatok semmit,ha a férjem átmegy a haverjához dumálni egy kicsit 2 hetente egyszer és ott van 4 órát? Nem szabad annyiért duzzognom ugye? :-)

260. nadine81 (válaszként erre: 257. - Évibabba)
2009. okt. 23. 17:23
Hát nem semmi,ez is fura szitu,s biztos hogy a kapcsitokat lényegesen befolyásoló tényező:)Hát cipelj magaddal te is mindig vmi bnnődet...aztán majd csak összejön vkivel gábor...vagy nemtudom,de ez így nem vmi jó az fix!
259. Évibabba (válaszként erre: 252. - Katus3)
2009. okt. 23. 16:18
Katus mivel szurtak ki veled? gond van?
2009. okt. 23. 16:17
bocsi, de kicsit tele van íráshibával, lusti voltam kijavítani:)
2009. okt. 23. 16:17

sziaszotk:D

nekem nincs bajom ezzel a haverral, alapjában véve is ugy volt hogy ő is jön.....mint mindig mindenhova......csak kint volt külföldön( sofőr) és 11 tájban ért haza

én Lacért 10 re mentem.....nah és a leírtak szerint viselkedett......utána szépen felhívta gábort.....hogy nem megy.......ő meg annyit mondott neki hogy ugyan már gyere.....és ment is.....az egészben csak az bosszant, hogy ha én hívom kettesben valahova

soha nem jön, ha ott a gábor mindenhez van kedve.

ugy kell elrugdosni hogy menjen el bulizni, haverozni...engem nem zavar ha megy, egyáltalán meg vagyok edződve.......( volt barátom miatt) engem csak az zavar, ha bárhova megyunk ott ez a gábor....egy rohadt mozit nem tudunk nélkule megejteni.

értékelem hgy joban vannak, jó hogy van ilyen barátja.....viszont velem meg csak a tv-t bámulja egész este....hétkoznap, ha gábor a porondon van....mindenhez van kedve.......ha nincs, akkor semmihez......

most is egyutt vannak,,,,,,,legyenek, én már nem mentem, inkább kitakarítottam a szobát, furdot, konyhát:D

este 3-ban megyunk most moziba, holnap jon velunk túrázni, vasárnap meg itthon punnyadunk , én fozok, sutok, ok addig játszanak:d

bár lehet orulnom kéne, van két pasim......:D

256. nadine81 (válaszként erre: 254. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 23. 15:21
Az bizti:)Én mindig azt mondtam,ha vkinek kapcsija van,akkor is szükségünk van barátokra,barátnőkre,haverokra!Részemről heti egy meccsre ha elmegy,iszik pár sört haverokkal semmi gond,míg a hülyeségbe bele nem viszik(pl.agyonitatják,nők,játékgépezés...),ja és persze nem akkor megy el nélkülem,mikor én is vhova indulnék vele(lásd:szülinapom).Nem is lenne jó sülve-főlve 1ütt lenni,mindenkinek vannak gondjai,amiket jó másokkal is megbeszélni,mint pl.nekünk itt 1mással:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook