Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


2009. okt. 21. 14:13

nekem az előző partnerem volt ilyen iszogatós, bulizgatós,nőzős . Lacim ilyen itthonülős, mondom úgy kell küldeni, persze a szája nagy nőkkel kapcsolatban....

szerintem nem nagyítjuk fel a problémát, csak most mindkettőnknek ugye jobb volt a tegnap estéje, így pozitívabban látjuk a dolgokat:D probléma van, hiába dugjuk a fejünket a falba:D

mondja hogy szeretlek végülis, nem túl gyakran, de mondjuk ez nem is fontos nekem annyira, inkább érezném:D

mindjárt töltök fel ide az egyik kutyiról képet, az pont van itt a céges gépen:D

2009. okt. 21. 14:04

Nem lehet hogy csak mi nagyítjuk fel a problémákat?Lehet a párodnak vmi más jellegű gondja van az élet területéről,pl.munkahelyén cseszegetik,szülei papolnak neki vmiről sokat,vagy pénzügy...vagy egyszerűen csak otthonülős időszaka van.Én mondjuk örülök ha ilyen van nálunk,már nem nagyon vágyom én se a csavargásokra,de azért heti 1x egy bevásárlás ahova 1ütt megyünk,egy autózás vagy egy presszóba beülés még elmegy.Én elsősorban a szombat estékre fektetem a hangsúlyt,még mindig azt nevezem"buliest"-nek.

Spánieleid vannak tényleg???De jóóó,úgy imádom őket,nekem mindig az a kutyafajta tetszett!!Mutatsz majd róla i.w.en képeket??

Arra nem válaszoltál,hogy neked mondogatja-e h szeret!?

Ami meg azt illeti,sztem örülj neki,hogy ő nem csavargós,mert én azt tapasztaltam,amelyik pasi csavarog,haverozik,az iszik is,s amelyik iszik az bulizik is,ha bulizik nőzik is.Nameg a többi hülyeség amibe a haverok beleviszik ne adj Isten,játékgépezés,drog...Szerencsére ez utóbbitól nem kell féltenem őt,ez 100,de annál idegfeszítőbb nincs,amikor este várod s nemjön,hívod s vagy nem veszi fel a telót vagy ha felveszi kocsmazaj a háttérben,s vmikor éjjel hazaesik...előző pasim mellett is volt mit kibírni.

2009. okt. 21. 13:31

áh nem csalt még meg, ő legalább nem! meg ha jól tudom eddig senkit sem, tényleg minden idejét velem tőlti. azon gondolkodtam hogy lehet egyszerűen depressziós---nekem is volt egy ilyen időszakom, pedig akkor semmi okom sem volt a panaszra.

nah de ugye meg ebből hogy a fenében rángassam ki, mivel semmihez sincs semmi kedve:D

2009. okt. 21. 13:30

igen erre a pultos dologra gondoltam, hogy lett-e belőle valami, vagy csak "plátói" volt.....

mondja végülis hogy szeret, ezzel sincs gond, meg az elejéhez képest már nagyon is jól vagyunk,csak belőlem most jött ki a "trauma" - munkahelyi feszültség, meg a türelmem már véges- de lehet azért látom jobbnak, mert ma még eddig csak szeretet kaptam Tőle:d

nekem is spánielem van:D 2 édes drága rosszaság...Lolka-- csokiszínű, 5éves és Daisy:D -ilyen kis sárgás- 1,5éves:D imádom őket:D

131. nadine81 (válaszként erre: 130. - Évibabba)
2009. okt. 21. 13:17

Én mondjuk azóta érzem magam kevésbé 1edül a vitás időszakokban,mióta ismét van kutyusom.Nála nagyobb vígaszt szinte sehol sem találhatnék,rá mindig számíthatok,s tudom,hogy vele lesz holnapom.Neked van vmi állatkád?

Úgy tudom,nem csalt meg,de megpróbálta.Az 1ik pultoslánnyal azért nem jött össze neki,mert a lány csak szédítette de a pasiját ott nem hagyta volna érte.A másik szitu az durvább volt,amint írtam már,egy 16éves csitri ráakaszkodott kutyaséta közben,akinek a szavajárása volt a"szeretlek",s ez az idióta is"átvette"tőle(persze nekem nem mondta,még viccből se!),sőt kibökte hogy ők szerelmesek 1másba!MIndezt tavaly karácsony másnapján vallotta be,azthittem idegrohamot kapok.Először megmondtam szép szóval a kiscsajnak,hogy az élet által esélye nincs,de azért csak próbálkozott!Volt mit harcolnom,de hála a jó égnek a kiscsaj szülei épelméjűek,s megakadályozták-az én segítségemmel-ezt az egészet.Majd 1x elmesélem részletesen ezt is,elég gyakorlott vagyok már ilyen téren,ilyenben is nehéz engem átvágni.A volt pasim is ugyis azért is hagyott itt!Mert nem tudott hülyére venni,béna volt a kamuzásban,nyomozás nélkül kiderültek mindig a hülyeségei,aztán még én voltam a rossz hogy megtudtam mindig mindent.

Tényleg,neked mondja hogy szeret?Ő csalt már meg?

2009. okt. 21. 12:34

köszi a "bókot" .....bár nem vagyok magammal elégedett....

igen beszélgetunk , arról amiről ő akar (a nem kedvező témára el bohóckodja, vagy válaszol egy nem tudom-ot, ez pl a tegnap este, persze vannak azért pozitívabbak is.

szerintem nálam kapcsolatfüggőbb ember nincs is a földön:( viszont kezdem látni, csak sajnos elég későn , hogy a saját boldogságomat kell!kellene!előtérbe helyezni.....bár ez elég nehéz..


ezek komolyan mondom egy depressziós "barmok", vagy a fene se tudja ......a kényelmes kapcsolat ekkora úr lehet????

Nadine - lehet írtad, de csalt már meg? tudsz róla?

Téged "elfelejtett jelszó"?

129. nadine81 (válaszként erre: 126. - Évibabba)
2009. okt. 21. 11:15

De mi az,hogy nem vesz észre??Bakker,én örülnék,ha úgy néznék ki,mint Te...szóval sztem esztétikai ok bizti nem lehet:)Miért nem lehet kedve a szexhez se??De azért beszélgettek esténként vagy hogy telik egy este?

Szerencsére most már egyre több haverja"kiesett",csak tudod ha vmelyik összekap a nőjével,már inni kell a másiknak is vele,akkor aztán hívják őt is.Mondanom se kell,a most 7végi haveri társásaságából is csak őt volt ki hazavárja,a többi ilyen idióta,selejtes hülyegyerek,akiket 30évesen még mindig a bulik+a kártya érdekel.A nők is,dehát ki áll le ilyen idiótákkal?Aki meg mégis,az ejti őket,s kezdődik előlről a gyere haver megyünk bulizni,másikat keresni.

128. nadine81 (válaszként erre: 125. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 21. 11:08
Hát,ahogy így visszaolvastam a tegnapiakra,most látom csak,hogy olyant is mondott,hogy azért kellessz/tél,mert nincs más???Az iggen,akkor az egója neki is a köbön lehet.Remélem,beolvastál neki,hogy mit gondol,miért nem talál mást??Meg hogy vajon lesz-e mégegy ilyen,aki elviseli?Nehéz lesz,de előbb utóbb csak akad ám nála jobb,de sztem amint tegn.is írtam,a net kizárva.Próbálj meg vmi ismeretségi körből"kiszúrni"vkit.Hm,neked jobb,mint nekem+Évinek,mert te legalább már el bírtad hagyni,s megvagy nélküle.De velem nemis tudom,mi lett volna,ha szakítani kellett volna tegnap.Nem akarom,hogy üres,érdektelen legyen az életem,nekem nagyon fontos a szerelem,s amíg 3évig 1edül voltam,sokszor mondtam,hogy inkább egy szar kapcsi,mint 1edül.Ezt persze amikor mennek a viták,egyáltalán nem így gondolom,csak másnap,mikor 1edül ébredek,s 1edül fekszek,nincs ki hívjon,néma a teló...stb.Ezek iszonyú érzések.Nameg az ajándékozásra visszatérve,tavaly,az 1.karácsonyunkkor annak örültem,hogy végre 3év után van kinek vegyek vmit,nem érdekelt,én kapok-e.
127. Évibabba (válaszként erre: 125. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 21. 10:32

hát remélem végre leesik hogy ne gyötörjön Téged tovább.....elég súlyos dolgok lehettek(mint írtad is) hogy idáig eljutottál....a gyűlöletig...

remélem gyorsan összeszeded magad és találsz valakit aki végre megbecsül.....

2009. okt. 21. 10:30

háát a számítógéppel nekem alapjában véve semmi bajom sincs, ( volt párom informatikus) úgyhogy szaknyelven beszélgettünk néha:D

viszont ez a 8-9kor beleveti magát az ágyba fél1ig tv-ni, előtte meg egy óra kb számítógép ( úgy hogy napi 9órát dolgozik a gép előtt ülve) minden nap 6-30kor kelünk, így kevés az alvás....kimerült, fáradt , és este ismét a tv ami leköti a figyelmét.....nem az hogy ott testápolózom magam előtte meg stb.......(nah ez mondjuk sok minden mástól is függhet, hogy nem vesz észre:( )

szóval igen függő a drága, én is voltam:D viszont azért volt kedvem máshoz is:D


fuh nem semmi évvégéid voltak, engem tavaly a szemem láttára csaltak meg, a többi aránylag jó volt:)

remélem az idei minden eddigit kárpótol....ahogy olvastam hogy miket szoktatok csinálni, jól érzitek magatokat együtt.......csak az a rohadt alkohol, meg a sok lehúzó haver ne lenne:(

2009. okt. 21. 10:29

Írtam neki egy utolsó levelet, lehordtam mindennek remélem most már nyugtom lesz :(

Teljes szívemből utálom! Nekem beismerte a végén a hibáit hogy tényleg önző volt és nem is jelentek neki semmit csak kellett egy barom aki vele van. Hogy én mindig ilyen szemetet fogok ki. Undorodom már az összes pasitól. Ebbe az egybe tudtam hinni, ez is átvert. Szerencsétlen vagyok.

124. nadine81 (válaszként erre: 122. - Évibabba)
2009. okt. 21. 10:20
Dehát mit mond,miért nincs kedve sehova menni?Nem lehet hogy a munkája miatt fáradt ő is,s alig várja otthon lehessen?Vagy egyszerűen csak számítógépfüggő,sajna bevallom,nekem is volt ilyen időszakom.Vagy esetleg menjetek el egyet csak úgy autózni,mi sokszor vagyunk úgy,hogy egy szombat estét azzal töltünk,közbe megiszunk vhol vmit,megnézzük kívülről hol mennyien lesznek buliba...volt hogy egy szabadtéri koncertbe is csak kivülről hallgattunk bele,mert bemennni a tömegbe már nem lett volna kedvünk.Vagy,ha számítógépfüggő,esetleg tölts le olyan játékokat,amiket 2en is tudtok játszani-nálunk ez is bevált,jókat szoktunk röhögni,pl.a tárgykeresős játékokon.:)
123. nadine81 (válaszként erre: 121. - Háromgyémánt)
2009. okt. 21. 10:07

Az az igazság,komoly párkapcsi mellett nehéz fenntartani olyan barátságokat,akik még bulizni járnak,illetve ismerkedés céljából velem tartanának.Mert akik voltak bnőim,nekik is komoly kapcsijuk,házasságuk van már,s a párjuk mellől ők se nagyon járnak már el szórakozni.Tudod,ez úgy van hogy ők is csak akkor jelentkeznek ha baj van:(Én meg ilyennel nem akarok bekavarni senkinek,hogy elcsalom bulizni meg ilyenek.Ezért is szeretnék-szerettem volna már én is gyereket,én már ilyesmi dolgoknak szeretnék élni,nem az éjszakákat járni mulatni,keresni továbbra is a-talán nemis létező-nagy Őt.A munkám meg olyan,hogy oda italozni járnak a férfiak...mégegy piás pasit meg nem akarnék kifogni.

Hát,az rossz lehetett tényleg a 2évvel ezelőtti ünnepeitek,a baj mindig kifogja a legjobb időpontot hogy megjelenjen.

Azért írtam,hogy én már el lehetek átkozva,hoogy nekem minden év végém katasztrófálisan végződik,de szinte rendre,mintha meg lenne írva!Tavaly az volt,amit írtam már(párom kibökte,mást szeret,szilveszterkor,1.-én is éjjel meló,hallgathattam az ittas vendégek vitáit).

2007.év végén 2ünnep közt kiderült,10éves kutyusom,ki akkoriban a mindenem volt,haldoklik.

2005-2006os évvégém tűrhető volt,mert nem volt párom,buliztam a többiekkel.De akkor meg szerelemre vágytam,az volt a bajom!

2004.karácsony előtt kibökte a régi párom,hogy közel 5év után vége a kapcsinknak,a szilvesztert már egy új nővel töltötte.

2003.szilveszterén régi párommal voltam egy házibulin,ahol kishíján megcsalt azzal akivel összejött rá 1évre szilveszterkor

2002.szilveszterén Budapestről hívott fel,hogy ő ott mulat már a focidrukker haverjaival,én csináljak amit akarok

2001.szilveszterén egész nap nem értem el telón,estére derült ki,hogy egy utcabeli házibulin van,ahova az 1ik pultoslánnyal érkezett,csak mert az is összeveszett a pasijával.Odamentem,összevesztünk,s kibökte,ő már nem szeret.Ennek ellenére rá 1hétre kibékültünk s 1ütt voltunk pár évet,de boldog sose voltam mellette,inkább akkor már a mostanival vagyok az.Igaz,a régitől kaptam ajándékokat,de még ennyire se mutatta hogy szeret.Ja,mondanom se kell,idén év elején a régi párom 3évvel ezelötti szakításunk után kibökte,hogy menjek vissza hozzá,s egyből elvesz feleségül.Na,ezt adjátok össze!Természetesen nemet mondtam,mert 1.három évembe telt,míg kiszerettem belőle,mire végre mást szeretek nem fogok visszaszeretni őbelé 2.nemis tudnám már szeretni 3.megváltozott,nagyképű lett,s kívülről se tetszik már.

Szóval,rettegek az évvégétől,pedig úgy imádok minden ünnepet,most is még a halloweenra is készülök,nemhogy mikulás-karácsony-szilveszterre!!Az örömteli ünneplés helyett meg minden pasimtól azt kell hallgatnom,hogy ők hogy utálják a karácsonyt+minden!!Hát könyörgöm,a gyerekeknek is ezt mondják majd??Vagy mi lesz??Márpedig szerintem ez azért lehet,mert őket is így nevelték!

122. Évibabba (válaszként erre: 121. - Háromgyémánt)
2009. okt. 21. 10:02

háromgyémánt!- biztosan jobban fognak telni az ünnepek, mint két éve:) Bárcsak már mi is ott tartanánk, hogy a gyerekek miatt nem bulizunk:)


Nadine!

Örülök, hogy elbeszélgettetek!:) Ugy látszik ez egy ilyen este volt, én is finoman próbáltam vele elbeszélgetni...pl a mostani hosszú hétvégéről, bár sajnos sokra nem jutottunk ( annyira érdektelen mindennel és mindenkivel kapcsolatban max a filmek, meg a számítógép így esténként) semmihez nincs kedve, haverjaihoz sem. fogalmam nincs mit kellene tennem. igen vele május óta vagyok - szóval néhány hónapja....


szerintem jól tetted, hogy adtál még egy esélyt, bár azért szerintem próbáld meg azt is , hogy kicsit elérhetetlenebb vagy......, bár tudom nehéz nem kedveskedni, nem megadni mindent , ami alapból kijön belőled.:)

2009. okt. 21. 09:16
Sziasztok! Nadine,nem hiszem ,hogy egyedül lennél,ha mégis szakításra kerülne a sor.Biztosan vannak barátaid,tessék őket keresni,kikapcsolódni.Akár a párod nélkül is,ha ő is elmegy nélküled a haverjaival. Ennyi neked is jár. Mi megint itthon leszünk Szilveszterkor,mert amíg picik a gyerekek,addig nem megyünk ilyenkor sehová,hozzánk jön a család. Nekünk 2 éve volt rossz a Kari és a Szilveszter, kisfiunk kórházban volt több mint 3 hétig.:-(
2009. okt. 21. 08:13

Szió.Este már én sem gépeztem.Átmentem hozzá,hogy lezárjam az egészet vagy megpróbáljam menteni a menthetőt-meglássam,egyáltalán van-e mit menteni.Elég normális beszélgetést tudtunk lebonyolítani,bár fáradt volt.Bocsit kért-bár nem térden állva,esedezve,hanem az ő sajátos kimért stílusán,meg láttam rajt hogy bántja hogy úgy jött ki a lépés.Mert szombaton csak annyit terveztek,hogy meccs,s jönnek haza,de aztán"elcsalták".Na persze,a többi haverját nem várta 1 bnője se otthon a szülinapjával,így ebbe az egészbe én szívtam a legjobban,míg ők dáridóztak.Sajna még mindig a szívem az úr,így úgy néz ki,megbocsájtom neki EZT IS.DE:ha még 1etlen 1 ünnepemet elcsesz,nemhogy nem tartjuk meg,de még ki is tol velem,én tényleg otthagyom.Nameg persze innentől visszafogom magam ajándékozás terén,karácsonyra kap egy felsőt vagy egy parfümöt,s ending.Nem ám puma kabátot,drága parfümöt,mint tavaly is!!

Kivi vok,a te szülcsinapod hogy alakul majd,de szerintem ettől a párodtól csak többet kapsz,mint a régitől(mert akkor tavaly ilyenkor még a régivel voltál,nem?).Tudom,sovány vígasz amit írok,de a mostaninak legalább(ha úgy is van)csak a gondolataiba létezik az exe,magyarul hajtja a semmit-mert bízzunk benne,nincs már nála esélye:)

2009. okt. 21. 07:48

Jó reggelt!:)ne haragudj, hogy csak most írok , de este már nem volt energiám gépezni:)

igen, az előző párommal is húzós volt, kicsit távkapcsolat volt, nah nem nagyon csak 80 km , de épp elég volt, a végén én léptem ki....-a legutolso csepp az volt a pohárban , amikor a diplomázásom előtti éjszaka amikor én otthon paráztam, izgultam, a volt barátnőjével bulizott(ami amugy is gáz, hátha még azt sem tudom, hogy a csaj ott aludt-e ) mondjuk kissé összezuhantam-talán ezért is ugrottam bele a kapcsolatba.:)

Igen lehet hogy az ilyen" fajtákra" bukunk:D

Veletek mizu? tegnap volt valami pozitív történés esetleg?

118. nadine81 (válaszként erre: 117. - Háromgyémánt)
2009. okt. 20. 19:28
Gratulálok,jó a több,mint 100 hozzászólásból egy örömtelit is olvasni.Ti is szilveszterkor jöttetek össze anno?Mi is...talán az volt az utolsó boldog szilveszterem.Ugyanis az 1.évfordulónkon dolgoztam éjszaka(pultos vok),nameg akkor derült ki elötte pár nappal karácsonykor,hogy ő egy 16évesbe szerelmes,s nem belém.Az ideitől meg már rettegek,az előző párom is mindig megcsinálta a fesztiválokat,balhékat minden ünnepre,évvégére.Deha 1edül maradok,akkor meg majd azért sírok,merthogy inkább lenne kivel harcolni,mint 1edül...
117. háromgyémánt (válaszként erre: 107. - Nadine81)
2009. okt. 20. 18:52

Nadine! Tényleg gonosz dolog volt tőle,ha ennyire szereted azt a kutyust. Ilyet még nem is hallottam,hogy egy kutyának mandulagyulladása van.

Az én férjemből már van még egy,most 22 hónapos,és teljesen úgy néz ki mint a párom,csak 80 centisben:-) Egyébként most Szilveszterkor leszünk 10 évesek.:-)

2009. okt. 20. 17:56
Amúgy láttad az 1ik oldalon az 1ik fotóalbumban,micsoda szülinapot rendeztem én neki?Igaz,nincs fennt minden kép,de nagyon boldoggá tettem vele,azt tudom.Erre nemhogy viszonozta volna mégcsak a negyedét is,még jól ki is b..ott velem,had sírjak csak!
115. nadine81 (válaszként erre: 114. - Évibabba)
2009. okt. 20. 17:53
De ez az,igazából jó is lenne minden,csak a lényeg hiányzik...A te párodból nem sokat láttam,de szerintem kb.az enyémmel 1 kategóriák lehetnek,így a viselkedésük se meglepő ha hasonlóak.Valahol megértem azokat a(számunkra) kevésbé jó pasikat,hogy őket miért szidják,nade ez van,ha nekünk ilyen az ideál,szenvedjünk csak,ugye?Tartok tőle,tűrűnk,tűrűnk,kibírunk,elnézünk,szenvedünk,s a végén még mi leszünk lapátra téve,majd meglátod.Ugyanez volt az 5éves kapcsim vége,tényleg az előző tied hogy alakult,te hagytad el őt vagy ő lépett le?
2009. okt. 20. 17:46

Nadine!

Most néztelek Titeket:)ha csak a képeket láttam volna, és az érzéseidet nem tudnám, azt hinnmé minden idilli----jo persze nem a rosszat rakjuk ki képeken:) de akkor is!

ááááá nagyon gyagya ez a csávó, hogy nem becsül meg:(

113. nadine81 (válaszként erre: 110. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 17:11
Hát,ha amúgy meg jól megvoltatok,én megoldottam volna annyival,hogy nem megyek hozzájuk,csak nálunk vagyunk s kész.Igaz,nemjó érzés,ha nem kedvel a párod családja,deháát,nem nekik kell megfelelni.Bár úgyis uszították volna mindig ellened,lehet.
112. nadine81 (válaszként erre: 111. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 17:07
Hát..."A férfiak olyanok,mint a parkoló.Az összes jó foglalt,a maradék foglalt vagy rokkant":)Nemtudom,nekem nem jöttek be ezek a netes társkeresők.Igaz,regelve vok én is pár oldalon,de szerintem ott tényleg csak a deffektes pasik vannak,vagy kéjencek...akik már nem találnak élőben,ott gond lehet,nameg amelyik képet se tesz fel...vagy amelyik az arcképe helyére,a farkát teszi fel....Hát inkább maradok 1edül.Jó,mondjuk bulikban se jobb a helyzet,ott is szinte csak futókalandokat lehet találni.
111. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 99. - Nadine81)
2009. okt. 20. 16:38

Detto! Pont most ismerkedek és rengeteg a deffektes pali :(

Azt hiszem vénlány maradok....

110. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 81. - Nadine81)
2009. okt. 20. 16:35

Na ez az, én is emiatt nem akartam lépni. Jól megfogalmaztad az érzéseim.

Igaz én most már egész jól elvagyok nélküle. Ahogy Ő is nélkülem. Néha msnelünk, megbeszéljük mi történt a másikkal. Tudom, most hülyének fogtok nézni amit meg is értek, nálam a szakitás egyik indoka pont a családja volt. Ugyanis engem sajnos nem bírnak, illetve nem is szeretnék velük találkozni úgy érzem magam mint egy farkasok közé dobott bárány. De ő meg annyira kötődik, hogy minden héten mehetnék a programjaikra eddig is alig tudtam kihúzni magam.-

109. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 79. - Cb82b220ce)
2009. okt. 20. 16:18
Látod és még Te mondtad, hogy miért van mindenki a szakítás mellett, nem szakitani kell hanem megoldani a problémákat. Persze, ezzel kezdi az ember. De mi sem tegnap kezdtük és a végén még mindig nincs béke hát persze, hogy eszükbejut a szakitás. Nem szabad teljesen leamortizálni magunkat senki kedvéért. Méltóság és büszkeség!
108. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 66. - Nadine81)
2009. okt. 20. 16:10

ALig győzök visszaolvasni, pedig érdekel mi van Veletek csajok! Nem megoldás, ha eéjátszod a szakítást észbekap de amint érzi hogy elült a vihar minden ugyanolyan lesz. Sajnos én is próbáltam :(

Azt értem el vele, hogy a végén már a szeme se rezdült ha szakitani akartam és simán elengedett. Persze ha Te még nem csináltad, beválhat de sokszor eljátssza az ember akkor már nem használ.

107. nadine81 (válaszként erre: 105. - Háromgyémánt)
2009. okt. 20. 16:07

Semmi gond,tudom,hogy ez az igazság.Nem tudom,hogy alakul életem hátralevő része,de pl.tavaly még szerettem volna tőle akár gyereket is,meg minde,mert annyira szerettem,hogy úgy éreztem,kell mégegy belőle..,de a mai napra már nem érzem ezt sem,s ez talán jó jel a kiszeretés irányában.Erre akkor jöttem rá,mikor múlt hónapban megbetegedett a kutyám,s nem vitte el orvoshoz.Tudta jól,hogy én 1edül nem tudom elvinni,mert nemtudok tőle vezetni,meg lefogni se tudom,mert nem fogad szót.Ennek ellenére jól berúgott,s elhúzott haza tőlem,a telót is kikapcsolta,én meg átélhettem szegény kutyusommal olyan éjjelt,ami szintén rémálmaimban szerepelhet csak,mandulagyulladása volt a kutyusomnak,köhögött,s dőlt a szájából a hab.Azthittem,aaz idegeim szétszakadnak,ráadásul 1edül voltam itthon vele.Másnap tesómék elvitték,s meggyógyult szegény hamarosan.Akkor jöttem rá,hogy ő szerintem gyerekével is ugyanilyen szemét,felelőtlen,hanyag lenne.Így már-szerencsére-nem érzem,hogy szülnék neki gyereket.


Jó neked,hogy 10éve az igazival vagy,szerintem a mai világban ritka aki ilyent elmondhat,nagyon sok szemét pasi van sajna.

2009. okt. 20. 16:00
Én ha érzem, hogy nem szeretnek, akkor hagyom a dolgot. Viszont a te barátod nem hinném, hogy ne szeretne, mert akkor mért lenne folyton veled, mért lennél neki te az első és nem a barátok? /Ha nem változik ez az érzés benned,hajtsd el.../

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook