Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
75. nadine81 (válaszként erre: 72. - Cb82b220ce)
2009. okt. 20. 13:16
Köszi:)Hát...nem az a nőcsábász,nem él vissza a külsejével,de én imádom kívülről-belülről,minden porcikáját az biztos!Sajna ront a helyzeten,hogy focizik is...aminek mondjuk örülök,de ugyebár a focistáknak nincs vmi jó hírük nők terén:(
2009. okt. 20. 13:16

én még csak azt sem tudom, hogy beszélnek -e . mi soha nem veszekszünk semmin.....de ha az ex szoba kerül esetleg az én véleményem szerint.(ami nem pozitív:D) rögtön felmegy a pumpa nála, és képes leordítani a fejem....ezért inkább hallgatok

(nagy becsben tartom a csendes estéket az előző kapcsolatom után, egyvalamit imádok, hogy nincs semmiről vita- és nem az érdektelenség miatt)

én a fordulatot nem értem nálatok.....előtte hogy tudott annyira kedves lenni, figyelmes...erre van valami ötleted, magyarázatod, TE hogy látod?

73. nadine81 (válaszként erre: 68. - Évibabba)
2009. okt. 20. 13:11
Oké,mindjárt megírom neked is a többi kép helyét.Érdekes,hogy ebben is hasonló a szitunk,mert az én párom utolsó bnője a párom saját tesójával lépett le,az előző pedig 7év után hagyta el.Az ő szülei is imádnak engem,a tavalyi évben a gyakori szakításokkor sokat sírtam az anyukájánal,s ő imádkozott mindig hogy 1ütt maradjunk,mert ők is látják hogy én vagyok a nekivaló mindenféle téren.Ő szerencsére nem beszél az exéről,de ki tudja,mit érez!Ugyanis mikor a csaj lelépett a tesójával,8hónapos kapcsijukból,öngyilkos is akart lenni állítólag+ilyenek.Aztán tavaly a tesója is szakított a csajjal,s hazaköltözött.Mikor ez kiderült,ő is azonnal szakított velem(akkor kb.1hónapig külön is voltunk),szerintem azt remélte,hogy a csaj most majd kibékül ővele.Furin hangzik,de ki tudja...
72. cb82b220ce (válaszként erre: 66. - Nadine81)
2009. okt. 20. 13:08
Megnéztem!Szerintem aranyosak vagytok együtt de persze nem tudok nyilatkozni hogy szeret-e vagy sem... Ő olyan tipikus macho fajta nem?
71. reni79 (válaszként erre: 70. - Reni79)
2009. okt. 20. 13:07
jobb.Bocsánat:-)
70. reni79 (válaszként erre: 69. - Évibabba)
2009. okt. 20. 13:07
Ne őröljétek magatokat!Nem éri meg!Még túl fiatalok vagytok!Sokszor job az eszetekre hallgatni mint a szivetekre!
2009. okt. 20. 13:03

nekem is írd meg privibe, érdekeltek:)

majd én megyek Veled bulizni, ha úgy adódik......lehet kellene ezeknek a majmocskáknak egy kis időt adni, csak én is attól félek, hogy rájönne elvan nélkülem.

bár ha rájön néhány hét alatt, előbb-utóbb ez megfog történni:(

68. Évibabba (válaszként erre: 65. - Nadine81)
2009. okt. 20. 13:02

Amennyit tudok az előző hölgyről kb annyi, hogy Lacusomat megalázta, lejáratta, de közben nagyon szerette...viszont kijelentette, hogy ő közös jövőt nem akar, 33 éves, és gyereket sem soha.

ezt a szülőktől tudom(mert persze ők imádnak) igazából a testvérei, barátai, maguktól mondták hogy végre hagyta az exét( egyékbént a csaj dobta ki,egyik napról a másikra telefonon) és mennyivel jobban jár velem. Nekem nem kellene a dicsérő szó, engem ne a szülők lássanak jobbnak.

De akármikor szóba kerül az ex( nem erőltetem a témát, akkor beszlé róla amikor jól esik neki) folyamatosan ott lyukadunk ki, hogy ő mennyire tökéletes volt, milyen jókat kirándultak, ő volt a nő......nekem meg sajog a szívem....

67. cb82b220ce (válaszként erre: 66. - Nadine81)
2009. okt. 20. 12:57

írd meg privibe.

Amúgy meg ez a szakítósdi... ugyan már de nevetséges ez a hapsi... Ha nem harcolna érted akkor jobb is ha vége lenne.

66. nadine81 (válaszként erre: 64. - Cb82b220ce)
2009. okt. 20. 12:54
Köszönöm,ez kedves tőled,s ha érdekel,priviben megírom,hol találhatnál rólunk képeket,szeretném ha megnéznéd/tek,hátha még tudtok valami véleményt alkotni:)Nem tudom,miért csinálta/ja ezt velem,de amint írtam már,az 1.hónaptól ez megy.De már feljavult a helyzet annyira,hogy ebben az évben már nem akar havonta-sőt semennyire se szakítani,kevesebb a hülyesége...de amikor van,az kiakasztó,elkeserítő,s zuhan a kapcsi lefelé a lejtőn.Ha lenne elég bátorságom,megjátszanám,hogy elhagyom,hátha akkor észbekapna,de félek az ellenkezőjétől,hogy nem észbe kap,hanem inkább megkönnyebbül,s örül ha mgszabadul tőlem:(
2009. okt. 20. 12:47
Ami téged illet Évibabba,nem lehet hogy titkon még a régit szereti,s reméli,hogy még kibékülnek majd még vmikor?Vagy ott ki hagyott el kit?Mert az az igazság,amikor az én 5éves kapcsim véget ért,én is nehezen tudtam utána megszeretni bárkit is,ezért is voltak csak futókalandjaim,s többek közt ezért sem tudtam 1ből összejönni a mostani párommal.Valahol szerintem érzi ő is,hogy te vagy aki kell neki,csak még idő kell,míg meg tud nyilvánulni.Mindenképp hagyj neki időt,neked érdemes még várni rá/vele,neked legalább megvan a kiváltó ok.De nekem...ennyi idő után is...
64. cb82b220ce (válaszként erre: 63. - Nadine81)
2009. okt. 20. 12:45
Jobb nőre?ugyan már!Szerintem semmi baj nincs veled a kép alapján!Azért kíváncsi lennék ő milyen.Nem értem.Tök jó volt barátnak meg minden.rendes volt,emlékezett mindenre.összejöttetek és hírtelen mindent elfelejtett?Ez eléggé vicces...nem eleht csak úgy elfelejteni.nem felejti el valószínüleg hanem egyszerűen nem érdekli,és akkor már finoman foglamaztam.Bocsi de a leírtak alapján csak ezt tudom leszűrni.
63. nadine81 (válaszként erre: 62. - Évibabba)
2009. okt. 20. 12:40
Igen,sajnos szerintem igencsak egy cipőben járunk.Én is elveszítettem már szinte minden barátomat,pedig az előző párom mikor elhagyott ők vígasztaltak,ők voltak-jöttek velem 3évig bulizni+minden.S most,ha esetleg ennek is vége lesz(amit nagy valószínűséggel nem én fogok kimondani),még az se lesz akivel egy buliba elmenjek,hogy esetleg esélyt adjak egy új ismeretségre.De nemis akarok,mert nem erre vágyom!Én már megtaláltam az igazit,s valahol érzem,hogy neki is mellettem a helye a sok rossz után,amit elöttem átélt.Nemtudom,mivel tudnám magam meg/jobban szerettetni,de már sok önismeretet tartottam,sokszor magamba néztem,hogy mi lehet a hibám...lehet egyszerűen csak jobb nőre vágyik,vagy nemtudom.Nagyon el vagyok keseredve,én azthittem feljavult már annyira a kapcsink,hogy a 28.szülinapom nem így lesz emlékezetes.Én is sajnállak téged,igazából lehet hogy a pasijaink vhol rokonok...vagy nemtudom,az a helyzet,nagyon sok ilyen karakterű pasi van.Ma-holnap el sem tudom képzelni,mi is az a kapott szeretet,amit egy férfi adhat,nekem nem kellenek ajándékok,nem érdekel a pénz,nekem az fáj,hogy szerintem azt se tudá mit vegyen,azt se tudja talán hogy mi a jó nekem,mit értékelek,vagy ha venne,pl.milyen parfümöt vagy csokit venne.Nameg az,hogy indulna ki legalább abból,hogy én hogy álltam az ő szüli-névnapjaihoz.Hisz mégha a szomszéd megköszönt egy tábla csokival,az a minimum,hogy bejegyzem a naptáramba,s én is visszaköszöntöm majd őt.De lehet az a pont az igaz az 1ik indított szavazásomba,hogy"rosszul lett nevelve".Most mondhatnám,hogy az ember sokszor havertól,idegentől többet kap,de ebbe az a komoly,hogy ő amíg haverom volt csak,pl.ő volt mindig az elsők közt,aki írta az smseket a szüli-névnapjaimra stb.Szóval,teljesen más,mint amilyennek hittem-megismertem a 2év barátság alatt.Vagy lehet ő várt/hitt többet tőlem,nem tudom.
62. Évibabba (válaszként erre: 58. - Nadine81)
2009. okt. 20. 12:22

én azért gondolom, hogy valahogy ne hagyd még....mert nálatok azért ahogy kivettem a szavaidból voltak szép és jó időszakok - barátként , párként is. lehet azért biztatlak, mert ezzel magam is biztatom.....nemtudom.

köztetek megvolt a jó kommunikáció, TE ismered őt emberként. Nekem ez mind néhány hónap alatt zajlott le, nem volt az a nagy szerelem, mély érzések.....

Úgy sajnálom, hogy ilyen szituban vagy, csak néha nézek ki a fejemből, amikor pl munkatársam virágcsokrot kap a barátjátol a munkahelyére pl.

elgondolkodtató, és fogalmam sincs mi baj lehet velem akár, vagy velünk, hogy így a sorstársakról is írjak.

várjak a nagy romantikus hatalmas Ő-re,? meddig? 36-7 éves koromig, és ott leszek, álmok, baba nélkül tök egyedül,

annak sincs értelme, ha rögtön kilépek az első problémánál, de ugyan meddig várjak, mennyit kell tűrni? ( amennyit birok, utána meg megint az lesz bennünk mint az előző kapcsolatok után, hogy de nagyon tanultam, okultam, jah a következő szerelemig)

mi értelme lenne ha folyamatosan csak keresgélnék, váltogatnám, néhány félresikerült hónap után....bár az elején

annyi kettősség, és ellenkező dolgok.....

éveket töltöttem el úgy, hogy "nyeltem", tűrtem, vártam. miért? mert szerettem, egy csomó dolgot hagytam veszni...rengeteg átsírt éjszaka, barátok elvesztése.


Nadine- ugyanez van nálunk is szinte. hihetetlen mintha pontosan azokat írnád le, amik nálam/nálunk történnek.

61. nadine81 (válaszként erre: 59. - C82ae2485b)
2009. okt. 20. 12:14
Köszi a hozzászólást,egyáltalán nem vettelek vészmadárként,hisz valahol én is belátom.Csak az a baj,hogy már a kapcsi eleje óta ezt mondja mindenki,s hogyha hallgattam volna rájuk,nem élhettem volna át a kapcsink jó dolgait,azok viszont sokat jelentenek.Furcsán hangzik,s lehet csak magamat áltatom vele,de a sok rossz ellenére a kapcsolat valamely része viszont javul mindig.
60. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 53. - Nadine81)
2009. okt. 20. 12:11
Igazad van ne hagyd hogy visszafelé fejlődjön mert az zsákutca! Legyen mindkettőtöknek szabadsága, reméljük ezzel megelégszik. Ha még igy is túl sok neki belőled akkor vele vannak gondok. Az enyém nem volt olyan helyes de nagyon rendes, megértő embernek ismertem meg. 99%-ban megfelelőnek ezért azt hittem ő az igazi. Aztán volt amit nem tudtam elfogadni, megérteni. Talán ha többet beszél az érzései hátteréről.. de sajnos a kommunikáció gyenge láncszem volt kettőnk közt. Az ő szinteség mintaképének tartotta magát, sosem kaptam hazugságon egy idő múlva mégsem tudtam hinni neki. Úgy éreztem titkol valamit. Nem tudom mi az igazság, és már nem is fogom megtudni. Lehet, hogy ő egyszerüen ilyen. Én meg paranoiás vagyok és nagyon ráérek szétbarmolni a kapcsolataim :S
59. c82ae2485b (válaszként erre: 58. - Nadine81)
2009. okt. 20. 12:08
Nem akarok vészmadár lenni, de most, miután végigolvastam a topikot és az összes hozzászólásodat, nagyon megsajnáltalak, és csak azt tudom tanácsolni én is, amit te nem akarsz hallani és felfogni: hagyd el, mert ez a pasi nem szeret téged !!
2009. okt. 20. 12:05
De amúgy arra senki nem gondolt,hogy hogy így viselkednek velünk,tehát nemhogy nem mutatják ki a szeretet,hanem inkább azt mutatják nem szeretnek,de szakítani mégse akarnak,ott nem az lehet a gond hogy érdek vezérli felénk őket??Pl.pénz,auto,lakás...S ki tudja,mikor már ők is rendelkeznek ezekkel a dolgokkal,miután mellettünk átvészelték a nehéz időszakokat,pl.az anyagiakat,lelépnek,akkor már mernek szakítani.De amíg mi nem küldjük el őket,nekik így tökéletes.Avagy addig,míg nem találnak olyant,aki számukra tökéletes=szerelmesek lesznek vkibe,akinél megvanak ugyanezek a lehetőségek,támpontok,mint nálunk!Persze hogy nem vagyunk mi nők se tökéletesek,deha mi megpróbáljuk megtenni,hogy nem mutatunk feléjük szeretet,törődést,1ből válni,szakítani akarnak,merthogy biztos van valakink.
2009. okt. 20. 12:04
Amig akarta folytatni és én is addig még voltak erőfeszítések de azt hiszem a végére mindketten belefáradtunk, hogy folyamatos küzdelem a kapcsolat. Egyikünk sem erre vágyott, leszívta minden energiánkat feltöltődni pedig nem tudtunk általa. Pedig egy jó kapcsolatban utóbbinak kéne történnie. Ezért a végén már nem volt motiváció részéről. Őszintén szólva én sem akarnám most már. Amíg egyáltalán tett valamit, az se volt túl sok de legalább láttam az igyekezetet, tényleg próbálta megoldani. Az eredményen viszont mindez nem látszott, sehogysem tudtunk végleg zöld ágra vergődni folyamatos feszültséget okozott és ez felemésztette lassan az érzelmeket is. Régen foggal-körömmel tiltakozott hogy elveszítsen, most viszont mintha már benne is véget ért volna valami, kész belenyugodni mondván megpróbálta. Itt a vége.
56. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 54. - 62cc0f78ae)
2009. okt. 20. 12:02
Ez így van, de tudod ha az ember hosszú időn át próbálja megoldani a gondokat és mégis kudarcot vall elgondolkodik, hogy megéri-e felőrölnie magát?
55. nadine81 (válaszként erre: 54. - 62cc0f78ae)
2009. okt. 20. 12:00
Ez igaz.S mivel pont hogy NEM akarok szakítani vele,ezért várnék néhány megoldás tippet.
2009. okt. 20. 11:54

Nem hiszek, hogy azért dobni kéne valakit, amiért nem mutatja ki, hogy szeret. Meg attól mászok falra, hogy olvasgatom a fórumokat, és ahol párkapcsolati gondokról van szó, biztos, hogy megjelenik egy-két vészmadár, aki annyit szól hozzá, hogy "szakíts vele"! És ha helyrehozható? A szakításnak kéne az utolsó gondolatnak lenni!


Ha már nem szeretem a másikat, vagy olyat tett, amit nem tudok megbocsátani, akkor szakítok, persze. De ha problémákról van szó, akkor inkább a megoldásra kéne törekedni, nem rögtön lecserélni a pasit! (Főleg, hogy ha szereti...) Minden kapcsolatban vannak problémák, egy pasi sem tökéletes! (Sőt, mi, nők sem vagyunk azok!)


Bocs az offért.

53. nadine81 (válaszként erre: 50. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 11:42
Mi együtt alszunk minden nap,van amikor náluk,legtöbbször nálunk.Kb.1év után jöttek rá a hülyeségek,hogy minek aludjunk 1ütt minden nap,hogy ő sokkalja hogy mennyit talizunk.Na mondom állj,1év után nem fogom hagyni hogy visszafele fejlődjön a kapcsink,más 1év után összeköltözik+ilyenek,nemhogy a talik számát csökkentse.Hát nemtudom,lehet keresnem kéne egy kevésbé jóképűt,de megértőbbet...DE,van mégegy storym:tavaly,mikor szintén nagyon úgy tűnt,hogy vége,s egy bulin összevesztünk,az 1ik nála mégjobb képű,látszólag sokkal rendesebb haverja vígasztalt.Ő mégszebb lett volna,hogy igaz legyen,így nem engedtem a csábításnak,s folytattam ezt az édesen keserű kapcsit.Mondanom se kell,utána jöttek a mégnagyobb szemétségek,már bánom,nem próbáltam meg a másikkal,de nem lett volna értelmeha még mindig a régit szerettem volna a rosszak ellenére is.Az előző exem a tied fordítottja volt!7főtől-csütörtökig nyugi volt,1ütt voltunk,de a péntek-szombatot átpiálta,átbulizta nélkülem,vasárnap meg mintha nemis lett volna mellettem,mert másnaposan fetrengett,aludt csak.Ááá,rossz visszagondolni,ebben viszont a mostanim jobb,vele 1ütt megyünk 98%ban mindenhova,ritkán megy nélkülem.De most ez,hogy pont szülinapomon ment...megbocsátható szerintetek??Bár az a szomorú,hogy nemis kéri senki,hogy bocsássak meg:(
52. nadine81 (válaszként erre: 45. - Évibabba)
2009. okt. 20. 11:32
Hát látod,az előző,5éves kapcsimban is már az eljegyzési gyűrűt vártam+minden,aztán helyette kaptam,hogy elhagyott egy másikért!Rájöttem,minnél jobban várok egy pozitív dolgot,kapok egy annál negatívabbat.Nem tudom,ezek után 1ütt maradunk-e,deha igenn,én rettegek a decembertől,hisz jönnek az ünnepek,a szeretet kimutatás,az ajándékozás...én imádom a karácsonyt is,deha a tavalyira gondolok,mikor dec.25én kibökte,hogy ő nem belém,hanem egy 16évesbe szerelmes,az ájulás kerülget.Mpndanom se kell,az exem mellett is poklok voltak az ünnepek,az meg végigpiálta a szentestéket a focidrukker haverjaival,az 5ből 3 szilvesztert pedig külön töltötte tőlem.
2009. okt. 20. 11:29
2 éve próbálom megérteni a viselkedését, sikertelenül. Most már kezdem azt hinni, hogy tényleg ilyen béna nem csak eljátssza..
50. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 41. - Nadine81)
2009. okt. 20. 11:28
Nálunk azért ezek rendben voltak. Mindig kaptam valamit(sőt néha tök drága dolgokat) sétálás, összebújás, csókok. De amúgy meg egész héten le se szart, csak akkor mikor felhivott hogy most ráér. Akkor aztán talizni kellett, nem mondhattam nemet mert durcás lett legközelebb bosszúból visszaadta. Szerintem nálunk a legnagyobb gond az volt, hogy bármi vélt valós rosszat kapott azt mindjárt vissza is adta. Megdobnak kővel dobd vissza kővel. Pedig ilyet még haverok közt is tilos, nem egy párkapcsolatban... Kicsit gyerekes volt, a ne aludjunk együtt mert félek is kb ovodás kor mert iskolások már gyakran alszanak egymásnál :)
49. nadine81 (válaszként erre: 47. - Cb82b220ce)
2009. okt. 20. 11:26
Ez így van,én is most leírtam az összes rosszat a kapcsimról,mert azthiszem,nem lehet rosszabb,pedig dehogynem!Az 5éves kapcsim után,míg 3évig keresgéltem,kifogtam a legszemetebbeket,mondanom se kell,az exem mellett se voltam boldog.S mire úgy éreztem,megállhatok,rájöhettem,még csak most állhatok neki igazán keresgélni,ha nem 1edül akarok megöregedni vagy 1edülálló anya lenni majd valaha.
48. cb82b220ce (válaszként erre: 43. - Évibabba)
2009. okt. 20. 11:22
Ugyan már!Ez nagyon durva!Miért tűrsz ennyit?Ennyire nem lehetsz vak!
2009. okt. 20. 11:17
Hát csajok az én pasim se semmi,de kezdem azt hinni hogy nála már csak rosszabb lehet,azok alapján amiket írtok!
2009. okt. 20. 11:17
Az a baj,én nem tudok önző lenni,ha vkit igazán szeretek,én annak akrom a legjobbat adni.Pl.magamnak soha nem vettem puma kabátot,drága parfümöt,márkás cuccokat...neki mindent.Nem azért,mert balek vagyok,hanem mert a szívem diktálta,pl.amikor a szüleitől megtudtam,h élete 1.nike cipőjét 13évesen saját maga vette,miért megdolgozott...Gondoltam pótolok pár dolgot a szeretetemmel..tehát én mindenféle téren kimutattam,úgy érzem,többet nem tehetek.Neki is voltak durva csalódásai elöttem,pl.az utolsó barátnője a saját tesójával lépett le...meg ilyenek,s tartok tőle,a pofonokat amiket ő kapott az élettől,rajtam csattannak.Az az igazság,hogy már keresgélni sem merek mást,részben mert foglalt a szívem az ő számára,részben meg tartok tőle,hogy csak rosszabbat találhatok,aki pl.megver,megcsal többször,nemjó a szexben stb.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook