Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. okt. 23. 15:13
Nálunk meg pont fordítva volt, egyáltalán nem ment a haverokkal azok meg engem fúrtak hogy biztos én tiltom tőlük. Úgyhogy tavaly már rugdostam, hogy menjen nehogymár azt higyjék én tartom vissza.
254. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 253. - Nadine81)
2009. okt. 23. 15:10
Addig jó amig csak a haverját hívja nem egy másik csajt.
253. nadine81 (válaszként erre: 245. - Évibabba)
2009. okt. 23. 14:53
Szió.Na,szép lehetett.Aztán végülis hogy alakult a buli?Nem az lehetett,hogy mihelyst kiléptél az ajtón,már hívta is a haverját hogy szabad a vásár,irány bulizni?Vagy úgy gondolta,ha a haverját is elhívja,jobb lesz a hangulat?Én mondjuk nem viselném el,hogy mindig rajtunk lógjon vmelyik haverja!Heti 1,max. 2x belefér,főként 7vége tájt,de amúgy semmiképp!Vaagy,mikor kiléptél az ajtón felmérte a szitut,megállapította tényleg valójában milyen csini vagy,s aznap éjjel ez majd másnak is feltűnhet,gondolta mégis csatlakozik:)Vagy csak kivi volt,elmész-e nélküle.Ő szokott menni nélküled bulizni?
252. katus3
2009. okt. 23. 14:35

Sziasztok! Atyaég,annyit írtatok tegnap óta,hogy nem győzöm visszaolvasni.:-) Zajlik itt az élet úgy látom.:-) Évibabba, most csúnyát írok neked! A párod NEM NORMÁLIS! Hihetetlen,hogy te,egy gyönyörű lány aki szereted odamész hozzá,és abszolút nem foglalkozik veled,míg a haver egyet csettint,és már ugrik is.Talán akkor járjon vele.

Bocsánat,ha durva voltam,csak mérges vagyok. A ti pasijaitokat össze kellene költöztetni,bírják ki egymást pár napig. Sírva szaladnának vissza hozzátok,az tuti. Bocs,ma kicsit nyűgös vagyok,tegnap kiszúrtak velem és még nem tettem túl magam rajta.:-/

2009. okt. 23. 13:33
;)akkor jó:D
250. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 248. - Évibabba)
2009. okt. 23. 13:13
Hehe egyáltalán nem eltűnni akarok. Pontosan az, amire gondolsz! :)
2009. okt. 23. 13:05
háát eddig minden kapcsolata 2évig tartott, minden csaj dobta, pedig egy SZERINTEM nagyon helyes srác, bár sokra nem megy vele, ilyen jellemmel........
2009. okt. 23. 13:05
szerintem nem lehet........, mondjuk ha nagyon fontos( sejtem miért)akkor a hoxát kérd meg......de remélem nem eltűnni akarsz:D
247. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 245. - Évibabba)
2009. okt. 23. 12:50
Ez annyira de annyira szánalmas tőle. Szerintem még nem nőtt fel egy ilyen komoly kapcsolathoz. Ne hari de ez nagyon ciki az Ő számára. :S
2009. okt. 23. 12:49
Hahó csajok! Egy nem idevágó kérdés: hogyan lehetne az ide írt kommentjeimet töröltetni? Fontos lenne! Köszi :)
2009. okt. 23. 12:41

Velem meg mi volt tegnap este .....öcsémnek volt a szülinapi bulija, mentem Lacusért ( a párom) 10re hogy megyünk a buliba.......pizsiben várt.....nem jön.....jó nem csináltam patáliát, bár szerintem gáz, hogy mindig fáradt amikor velem kell eljönnie.....

mosolyogtam, betakartam, adtam neki egy jó éjt puszit, de közben meg majd felrobbantam......

negyed óra múlva hív, hogy mégis jön, mert a haverjának nagyon van kedve menni, és nem akarta már neki azt mondani, hogy nem megy.......komolyan most a haverjával jár v velem?:(

azt tudni kell, hogy amikor ott a haver, ( legjobb barátja- én is bírom a srácot, jóban vagyunk) mindig van kedve mindenhez, ha nincs ott semmihez. mindig jön velünk mindenhova, többször vele töltjük az estéket, volt hogy itt aludtak már nálam mindketten.......soha nincs is ezzel bajom, türelmes vagyok, szeretem a Gábort ( a haver:) ) is.....viszont soha nem csinálunk semmit kettesben.....csak alszunk......

én vagyok a túl hisztis.....? hogy igényelném azt hogy a pasimmal ne 3asban menjünk moziba, éjszakai fürdőbe.....tegnap is teljesen csini voltam....erre kozli hogy nem jön....._(nembajévi ne veszekedj) erre felhívja a haverját és máris ugrik......

2009. okt. 23. 12:36

sziasztok!

nő a létszám:( de azért örülök Neked Andi!

háát nekem kicsit más a véleményem........mint amit Ti írtatok!

azt én sem értem, hogy két baba, és még azt sem mondta hogy szeret......

viszont basszus, ő is letöltötte Veled azt az egy évet,ne két gyerek mellett őrüljön már meg ....meg nem csak egy két éjszakára, hanem tényleg hosszabb távon....bár ez is osszetett dolog.....a fene se tudja mi válthatta ki .........lehet nem is más a véleményem!:)

egyébként a családjának el? gondolom gyerekeket imádja?:)

243. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 242. - Cb82b220ce)
2009. okt. 23. 12:19
már ketten nem értjük!
242. cb82b220ce (válaszként erre: 238. - Andi1217)
2009. okt. 23. 12:04
Hogy lehettél vele 11 évig úgy hogy még ki se mondta hogy szeret?Ez számomra felfoghatatlan!
241. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 238. - Andi1217)
2009. okt. 23. 09:54
Én csak azon csodálkozom, hogy ilyen pasinak gyerekeket szültél :O
240. nadine81 (válaszként erre: 238. - Andi1217)
2009. okt. 23. 00:06

Sziasztok,vgyok egy kicsit ismét.Hát,az az igazság egy ennyire hosszú távú kapcsiban sok minden történik,11év nagyon hosszú idő,főleg ha ilyen fffiatalon belekezdtetek már.Hisz nézzük reálisan a dolgokat,az egyszerűen elképzelhetetlen(legalábbis szerintem)hogy valaki 15éves korától csak 1 valakivel feküdjön le egész életében,s vele is élje le.Először igenis ki kell élni,bulizni magunkat,kipróbálni sok mindent,kitapasztalni,milyen is a férfi ideálunk,mi az amit várunk egy kapcsolattól stb.De ha már megvan egy hosszútávon is jól működő kapcsi,azt persze nem érdemes ok nélkül felrúgni egy 3.miatt.Én nem ítélem el a félrelépést,ha ok van rá,na főleg olyan fiatalon.De úgy látszik,a ti kapcsitok erős,s sok mindent kibírt már,nem beszélve a tartósságáról,s ez egy nagyon szép dolog szerintem.Mert lényegében akkor minden utatok egymáshoz vezet,nameg a gyerekek is össszekötnek már bennetek egy életre.

Engem is csaltak már meg,s én is léptem már régi kapcsimban félre.Mert volt rá okom.Ügyi voltam,s nem derült ki,nemis bántam meg,főleghogy az is kiderült hogy 5év alatt ő is megtette.Mérlegelni kell ilyenkor az indokokat,hogy miért is folyamodhatott ilyenhez a párunk!Szimplán csak elcsábították,mert"könnyűvérű,vagy pl.mi állandóan cseszegetjük itthon,s elege lett vmennyire belőlünk,vagy uncsik vagyunk az ágyban,vagy kevés nekik a szex itthon...Ha jól tudtok kommunikálni,elmondja az okát,s ezt a gondot oorvosolni kell.Ha sikerül,s a vére se hajtja,meg más se pofátlankodik bele 3.-ként a kapcsitokba,jó lesz utána minden,ki tudja meddig.Ha nem mondja el az okát,simán csak kiderül,magunknak kell rájönni,miért tette,s ki kell zárnunk az indokokat,hogy ne forduljon többé elő.

Előző hoozzászólásainkban már beszélgettünk erről a"szeretlek"dologról,ha van kedved,olvasd csak vissza,érdemes szerintem.Meg PipiMaci is indított erről fórumot,azt is érdemes elolvasgatni,ott s vannak jó hozzászólások.

Szeret ő téged,eleve hogy Te vagy a gyermekei anyja,de sajnos az élet rendje,hogy az ismeretségből lesz a szerelem,szerelemből a minél hosszabb távú kapcsi/házasság,s sajnos be kell látnunk,ahogy telik az idő, a szerelem,szép lassan átalakul szeretetté,ragaszkodássá,megszokássá...de ezek is mind mind olyan dolgok,amikért a másikat el nem hagynánk akár életünk végéig se.Én legalábbis tisztába vagyok ezekkel a dolgokkal,ha pl.a moostani kapcsim eltart 10évig(de jó lenne!!),a pakliba benn vannak ezek a dolgok.Akik ezeket nem fogadják el,azoknak vannak a rövidtávú kapcsijai,akik örökké a változatosságra vágynak,akik sose veszik észre még azt se,ha elérték a maximumot,ha megtalálták az igazit...ők azok akik nem bírják lekötni magukat.Na ,ezek nem mi vagyunk:)

239. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 238. - Andi1217)
2009. okt. 22. 22:33
Ha veled maradt, az biztos, hogy érez is valamit hidd el! De légy résen, és ha jön valaki, akivel jobban érzed magad és elfogadja a gyerekeket, lépj tovább!
2009. okt. 22. 22:16

Sziasztok.

Kapcsolódhatok?

Én is hasonló cipőben járok.11 éve vagyok együtt a párommal.Még diák szerelemként indult.Én 15 voltam.Aztán volt egy egyéjszakás kalandom,ami 2 évvel később derült ki,amikor már az első babánkat vártuk.De átvészelte a kapcsolatunk.Majd tavaly nyáron kiderült,hogy több,mint egy éve csal a párom a hátam mögött.Minden ismerősömnek nyilvánvaló volt a dolog,de én vakon bíztam benn,pedig minden jel utalt rá,de hinni akartam neki.Mindenki mondta,hogy hagyjam ott,de nem tudtam,mert szeretem még a mai napig is.Azóta született még egy gyerekünk,de állandóan az jár a fejemben,hogy mással volt.Ja és ráadásul nekem soha nem mondta,hogy szeretlek,annak a másiknak meg igen és talán ez fáj a legjobban.Mostúgy ahogy megvagyunk,de nagyon sokat gondolok arra,hogy mit tett.És nem tudom,hogy valójában miért maradt velem.Talán csak a gyerekek miatt?Vagy mert azért érez valamit irántam?Hiába kérdezem tőle,nem kapok rá választ.

237. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 220. - Évibabba)
2009. okt. 22. 18:25

Köszi! :)

24 éves frissen végzett és mérnökként dolgozik egy gyárban. De kapcsolati dolgokról valahogy még nem beszéltünk, mintha kerülné. Ha kiderül, hogy vele se stimmel valami én komolyan elfelejtem a pasikat.

236. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 234. - 81Krisztina)
2009. okt. 22. 18:22
Az is gusztustalan amit Veled művel(t).
2009. okt. 22. 17:29
Nos én elléptem egy kicsit kikapcsolódni :D, jó szórakozást nektek és jó pihit! :)
234. 81Krisztina (válaszként erre: 231. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 22. 16:49
nem erre szokták sokan mondani, hogy úr isten ez olyan gusztustalan dolog?:) Még nincs semmi a másik sráccal, majd meglátjuk:) Igazából nem tudom érdemes-e féltékennyé tenni, így is eléggé az. bár most már nem szól bele milyen bugyit veszek fel, régebben ez is téma volt:)
233. 81Krisztina (válaszként erre: 230. - Évibabba)
2009. okt. 22. 16:48

Szia, sajna én csak hétfőn leszek.

Mindenkinek nyugodt hosszú hétvégét!

Kriszta

232. nadine81 (válaszként erre: 226. - Évibabba)
2009. okt. 22. 16:42
Amikor átmentem hozzá,bocsit kért,igaz az ő sajátos kimért stílusán,meg jól tudtunk dumálni,vita se volt,meghallgatott rendesen.Igen,lehet h van lelkiismeret furdalása,mert még azt is megkérdezte,anyuék mit szóltak.Nem tudom,fülel.Ma ő hívott,tegnap én üziztem neki,válaszolt is.Elkezdtem szervezni a 7végémet nélküle,talán rendbejön arra a lábam,s el tudok menni vmi buliba,mástnem a 17éves unokatesóm velem tart az bizti:D
231. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 228. - 81Krisztina)
2009. okt. 22. 16:32
Csináld párhuzamosan, tarts két fát a tűzbe egyszerre. A párod elött meg húzd el a mézesmadzagot hogy mások is érdeklődnek utánad :) Ezt jó minél titokzatosabban csinálni. Had legyen egy kicsit féltékeny akkor talán jobban figyel rád. De sajnos a varázs elmúlik amint újra nyeregben érzi magát :S
2009. okt. 22. 16:27

akkor lehet hogy egy ilyen temperamentumos egyéniség.......vagy csak feszült valami miatt.

nagyon kedvesnek is tűnik az odaadása miatt. nekem is pont ez a kettősség a problémám mint Neked, egyik pillanatban bujik mint a cica, a másikban meg mogorva, felrobban a feje mindjárt:D stílusu:D

most megyek, vége a munkaidőnek, majd otthonról még leszek:D

szép estét mindenkinek csajszik!

2009. okt. 22. 16:22
Szerintem ha nem szeretne nem ugrálna örömében mikor hazaérek a munkából, megvár a vacsorával is csak hogy együtt ehessünk (pedig van hogy egész nap nem eszik, de megvár), aztán meg valamit nem jól csinálok, vagy nekem nem tetszik valami és kész az igazi "olasz veszekedés".
228. 81Krisztina (válaszként erre: 227. - Évibabba)
2009. okt. 22. 16:20

nem, ott én hibáztam, vagyis mindketten hibásak voltunk. de azt hiszem én jobban akartam ezt az egészet..

Lehet most ő ettől van elszállva. Pedig mikor kibékültünk beismerte hogy miben volt rossz pár, és az első 4 hónapban tényleg változtatott azokon a dolgokon, viszont 1 hónapja megint olyan mint rég..

Közbe meg csapná nekem a szelet egy srác:), sokan mondják hogy hagyjam már ott a jelenlegit, de ne olyan egyszerű. szerintem érzi hogy közeledik a veszte, tegnap nem voltam jól, csinált nekem teát. Szombaton is rosszul voltam, végig ápolgatott amíg el nem aludtam. Ezért nem igazodok ki rajta, és ezért nehéz döntenem.

227. Évibabba (válaszként erre: 225. - 81Krisztina)
2009. okt. 22. 16:08
:( és az egy hét alatt tett azért hogy visszamenj?
226. Évibabba (válaszként erre: 224. - Nadine81)
2009. okt. 22. 16:06

:( sejtésed lehet, hogy most éppen hétvége óta mi ez az elhanyagolás?

lehet hogy lelkiismeret furdalása van? vagy az tuti nem? keres Téged legalább telefonon? vagy csak Te őt?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook