Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
15. 24af5bf008 (válaszként erre: 1. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:39

Csábítsd el! :))

Naaa, ugye nem kell elmagyaráznom,h. hogyan!? :))

LEgyél kicsit távolságtartóbb, ha felhív,h. talizzatok, mond,h. ohh, sorry, Te most nem érsz rá, majd esetleg máskor.

Öltözz sexisen, kacérkodj vele, húzd egy kicsit...

Esetleg mesélhetnéd,h. pl. a munkahelyeden, vagy tudom is én hol, az egyik fiú olyan kis aranyos, állandóan bókol, meg udvarol, stb, stb...

:))

Sok női praktika van...:))

14. e584b61b26 (válaszként erre: 6. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 10:39

én azt tapasztaltam ha őszintén szeret akkor bizony megjavul!

Élő példák vagyunk rá!

Ha viszont rövid időn belül nem akkor valóban jobb külön!

2009. okt. 20. 10:39

hááátt igen, ez nagyon igaz.

Csak elég nehéz visszahozni egy nagyon elkényeztetős fázisból. Rögtön nem csinálhatom azt, hogy elvágok mindent, igyekszem elhidegülni, ez viszont nekem iszonyatosan nehéz.......(hogy ne tegyek meg mindent érte, ne készítsek reggelit stb stb) általában mindig én kérem, hogy legyünk külön, hagyjon levegőt....:)

talán azért vagyok ilyen, mert az előző kapcsolat iszonyatosan nagy "menet volt" rengeteget vitáztunk, és nehéz volt belőle kilépnem. Itt meg én akartam lenni a tökéletes, csak fordítva sült el. (mondjuk ő legalább nem csal most fűvel-fával)

12. 62cc0f78ae (válaszként erre: 6. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 10:38
Nem tudom, miért kell rögtön szakításra buzdítani!
2009. okt. 20. 10:38
30 évesen fura hogy még itt tart. Kb egy tini szintjén, de én már meg sem lepődöm az enyém 27 volt és ugyanitt tartott. Én se kaptam sose jóéjtpuszit, 2,5 év alatt egyszerse aludtunk együtt. Persze szavakkal én voltam az élete, a mindene, meghalna értem bla bla bla... duma, duma.. Lépni kell mert zz ilyenek soha nem változnak, hiába mondja hogy szeret mégha mutatja is az csak álca. Nehogy még magad hibáztasd miatta!
10. reni79 (válaszként erre: 1. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:38
Szerintem igy kényelmes ez a kapcsolat neki ahogy van.Gondolom nem akar egyedül lenni.Mégis igy van mellette valaki!De azért 1/2 év után nem igy kellene viselkednie.Még egy 10 éves kapcsolatban is szenvedélyesebb egy pasi ha szereti a nőt!
9. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:36

Ha azt mondod nem szeret minek van veled?nem értem!És te hogy tudsz így vele lenni.Még nem is vagytok régóta együtt,most lángolnotok kéne...ehelyett nincs csók,szex is alig,jó éjt puszi sem...De közben hozzád rohan.Szerintem ez a pasas nem tudj amit akar...

Mi az hogy tálcán kínálod magad?Ezt mire értette?

8. 1c4f1f6e5a (válaszként erre: 6. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 20. 10:36
Szerintam csak baromi kényelmesek:)))))))
7. 24af5bf008 (válaszként erre: 1. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:36

Hát akkor talán hagyd abba az "elkényeztetését"!

Minden férfinak az kell, amit nem kaphat meg! :))

(Tisztelet a kivételnek!)



Nagyon jó mondást hallottam egyik nap:

A nő értéke egyenesen arányosan nő az érte megtett út hosszával! :))

2009. okt. 20. 10:35
Nálunk is ez volt a gond, én azt mondom szakíts ennél többet érdemelsz. Egy ilyen pasi soha nem javul meg. Szemetek
5. e584b61b26 (válaszként erre: 1. - Évibabba)
2009. okt. 20. 10:33

Szia!

Próbálj meg Te is hidegebben viselkedni vele!

Ha szóvá teszi mondd neki te sem kapod azt a figyelmet amit elvárnál!

Hátha rádöbben a lényegre!Lehet csak tényleg el van/volt kényeztetve és az kell neki h rájöjjön nem jár neki a figyelmesség alanyi jogon!

Szerintem ha nem szeretne nem lenne veled... :)

2009. okt. 20. 10:31
Hááááát legyél Te a kihívás az életébe!!!
2009. okt. 20. 10:31
Meg az is benne lehet a pakliban, hogy a hosszú kapcsolata után nem akar "érzelmileg belebonyolódni" semmibe. Jó, hogy vagy neki, szeret is, de igyekszik egy kis távolságot tartani. Persze, csak találgatok:)
2009. okt. 20. 10:29
És ha kicsit "visszavennél"? Általában a pasik szeretnek küzdeni egy nőért. Ha nem lennél folyton elérhető, amikor ő ráér, nem akarnál folyton a kedvére tenni... Hm?
2009. okt. 20. 10:25

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A problémám nem nagyon, csak nekem felőrli a mindennapjaim.....

Gondoltam leírom, szakavatott női szemek, illetve gondolatok, érzések hátha segítenek.

A problémám a következő :(igyekszem lényegre törő és rövid lenni)


Idén áprilisban mindkettőnknek egy hosszabb kapcsolata ért véget ( nekem 3,5 év, a drágámnak 2 év)Gyorsan utána össze is jöttünk, már május körül, valahogy mindkettőnk akarta, tudtuk hogy gyors, mégis belevágtunk. Azóta sülve-főve együtt vagyunk , minden áldott nap......egyszerűen imádom.A problémám az, hogy érzem nem szeret , nem kíván engem, nem érzem azt a rajongást (igaz eddig senki sem rajongott értem, csak mindig a kapcsolat végén) soha egy gesztust, egy kis aproságot, odafigyelést nem kapok. Elmesélése alapján a volt barátnők "kacsalábonforgokastélyt is megkapták"- és itt nem az anyagiakra értem.Lényegében meg is mondta tálcán kínálom magam, mindent megadok neki, minek tegyen bármit is. Először harag volt bennem ezért, utána rengeteg mindennel próbálkoztam. Kevesebbet találkoztunk, kevesebbet beszéltünk....többet lelkiztünk, beszélgettünk.....egyik sem vezetett hosszabb távú változáshoz.Olyan alapvető dolgok hiányoznak, hogy csók, sex(kb heti 1) jóéjt puszi....

teljesen el vagyok keseredve, mert bármit megtennék érte. szakítani nem akar, mondta,

( azt tudom, hogy nem csak a kényelem miatt) látom, érzem hogy akar engem, hogy kellek neki, szeret velem lenni,munka után első dolga én vagyok, már néha ugy kell küldeni a haverjaihoz,ugy kell neki rimánkodni, hogy menjen már el bulizni, vagy kikapcsolódni. szóval ilyen téren sokat vagyunk együtt,de közös programhoz nincs kedve, otthon punnyadni a tv előtt.

csak az a szenvedély az a vágy nincs meg, nem érezném a büszkeséget.én 24 éves vagyok, skorpió-egy nagyon szeretni tudó, szenvedélyes, örök vidám... ő 30éves, egy nagy gyerek,nem igazán találja a helyét az életben, lehet hogy minden problémánk innen jön. Most épp ott tartunk, hogy rávettem, keressen magának egy hobbit, hátha az a baj, hogy nincs kihívás az életében.

Várok hideget-meleget, jó tanácsot, lehúzást ! mindent ami jól jöhet! köszönöm szépen:)) jól kipanaszkodtam magam:D

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook