Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! fórum

Szeret vagy nem? Segítség, mitévő legyek?! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
315. nadine81 (válaszként erre: 313. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 3. 12:57

Én megértem,ha te akartál békülni,nálunk is,meg előző kapcsimban is általában én szoktam kezdeményezni a békülést,szerintem ez a nő"dolga",hisz mi látjuk be,reálisan,jobban,át a dolgokat.HIába,amíg érzelem van...Nameg,gondolom ahogy itt olvasgatad milyen pasik vannak még,meg ahogy a neten csalódtál párszor a defektes pasikban,egyre inkább beláttad,hogy inkább az exed és az ő hibái,mint egy új és 100x nagyobb hibákkal.Amíg úgy érzed,tudsz valamit kihozni ebből a pasiból/kapcsiból igenis folytassátok.Az meg már amúgy is haladás ha tesz érted:)

Ami a telefonokat illetti,szerintem Nokia 6300-nál jobb telefon sose kelle.Szinte tökéletes képeket,videókat csinál,sok minden ráfér(bár ez függ a memóriakáryától),van rajt bluetooth-ami által egyből feltehetem gépre a fájlokat illetve gépről tehetek rá.Kívülről is szép,nekem eddig ez életem legjobb telója,pedig volt már nekem is sok,samsungok is.

314. cb82b220ce (válaszként erre: 313. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 3. 12:10
Hogy hogy te kezdeményezted?Azt hittem legalább ő a történtek után.Mi történt hogy így döntöttél?Már elég jól megvoltál nélküle,legalábbis a leírtak alapján úgy tünt.
313. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 311. - Cb82b220ce)
2009. nov. 3. 12:06

180 fokos fordulatot vett, a szakitás most is a levegőben van de most Ő nem akarja és küzd h megfeleljen nekem. Pedig eddig semmi nem érdekelte küzdeni meg legkevésbé sem volt hajlandó, nem is értem mi az oka ennek a hirtelen változásnak. A békülést is én kezdeményeztem, de azóta több hajlandóságot mutat ő is a problémák megoldására mint elötte. Lehet, hogy megint csak csőbe akar húzni...

Kicsit olyanok vagyunk mint Mr és Mrs Smith :) Ahol lehet keresztbeteszünk a másiknak, persze tök véletlenül :)

2009. nov. 3. 11:59

Igen láttam, aranyos voltál!! :) Innen is köszönöm szépen a segítséget!! Sikerült működésre bírni szerencsére, a Samsung telómmal volt gond túl kicsi volt a memója bármilyen küldéshez.

Ezt kaptam a pasimtól ajándékba. Vett nekem egy tereptelefont, ami ütés por és vízálló és nagyítóval is kicsi a kijelzője :) Azt ugyan nem tudom minek nekem ilyen betonbiztos telefon dehát Ő biztos tudta. Sajnos azon kivül h kedvemre dobálhatom, nem tud semmit!! Se mp3 se poli csengés, se rádió, se kamera, se játékok. És egyszersem ejtettem még le!

Tud ajándékokat venni Ő is :D

311. cb82b220ce (válaszként erre: 310. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 3. 11:49
Most akkor mi van ezzel a szerencsétlen hapsival?Bocsi de csak így tudom hívni.
310. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 308. - Nadine81)
2009. nov. 3. 11:48

Igen, tényleg szilveszter este volt. Nem volt más programom, az előző nickem akkor szünt meg és kivi voltam szilveszzter este hányan bújják a Hoxát a bulihegyek helyett. Háát voltunk páran :)

Teszek fel majd egy képet ígérem, bár szívesen búrkolózom a névtelenség homályába. Sosem lehet tudni melyik ismerős jár erre, tudjuk milyenek az emberek.. Elég sok személyes, intim dolgot írtam már le itt, nem szívesen kockáztatom hogy felismerjenek. Sosem lehet tudni, jobb az óvatosság szerintem.

2009. nov. 2. 17:57
Amúgy működik már a bluetooth-od?Mert írtam ám kb.1hónapja abba a fórumodba is neked!!:)
308. nadine81 (válaszként erre: 305. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 2. 17:52
Most néztem rá megint az adatlapodra,hátha van már rólad kép fennt,de csalódtam:(Nem raksz fel Te is 1et?Mert a többieket már láttam,de téged még nem láttunk:(De most hogy így jobban megnéztem a regisztrációd idejét,az tényleg tavaly szilveszterkor este volt??Hogyhogy akkor regeltél ide?Persze csak ha nem titok:)
307. nadine81 (válaszként erre: 305. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 2. 17:48
Miujs nálatok,hogy alakult?
306. cb82b220ce (válaszként erre: 305. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 2. 17:28
Ehez már nem tudok mit hozzáfűzni....
305. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 299. - Cb82b220ce)
2009. nov. 2. 17:25
Hát igen, alig békültünk ki de már megint gondok vannak :D Röhej ami itt megy már én is azt mondom!
304. katus3 (válaszként erre: 303. - Nadine81)
2009. nov. 2. 13:23
Nadine,értem(azt hiszem):-). Nézd a jó oldalát,legalább a pasid "tökéletesítése " nem kerül annyiba,mint a kocsid.:-) Nekünk most majd fékcsere,meg ékszíj csere,férjem szerint egy huszasból meglesz.Kuplungot tavaly cseréltem,azt most lehet nyúzni. Ezt jól gondolod,hiába adod el a kocsit,az alkatrészek árát nem számolhatod fel,hogy ez ennyi,az annyi volt,mert a kutyát sem érdekli.Így legalább Te tudod,mi az ami biztosan jó benne.
303. nadine81 (válaszként erre: 301. - Katus3)
2009. nov. 2. 11:41

Megnyugodtam,megvan Évibaba is:)Ezek szerint neki jó melója van(legalábbis így külső szemmel),már bánom,hogy anno nem tanultam eleget egy ilyen melóhoz:(

Igen,nagyon drága a 206oshoz az alkatrész,amit így eddig tudok tapasztalatból,az a BSI(elektronikához központi vezérlőegység)kb.100ezer,kuplungszerkezet+fékcsövek 70ezer,motorvezérlő 270ezer,vezérműszíj(ez jön most)20ezer...Sajna svájci frankban van a hitele,így a 15ezres indulóról,most kb.21ezreket fizetek.A legrosszabb 28ezer volt.Hitelátvállalással"vettem",az is elég sokba került,12ezer a szerződés módosítás,12ezerért fel kellett utazni Pestre mert csak ott van Santander bank,5ezer hogy hivatalosan üzembentartója lehessek(mert a hitel tesóm nevén van),17ezer az eredetiség vizsga(mert tulajdonos váltáskor kötelező)...Ablaktörlőt nem tudok olcsót venni rá,pl.tescoban,mert 65cmes csak a márkaker.-be van,ott egy szett 7500Ft+munkadíj...Úgyhogy,ez egy pénznyelő!!DE már nem adok túl rajt,a sok ráköltött pénz csak úgy térülhet meg ha én használom az alkatrészeket benne.Ezt írtam pár válaszommal ezelőtt,hogy a pasit is,meg az autót is addig kell tökéletesíteni,míg nem lesz a nekünk megfelelő.Merthát a sok kínlódásunk a pasikkal is akkor térül majd csak meg,mikor megjavulnak,s nem követik már el azokat a hibákat,amikért mi annyit tűrtünk,sírtunk.Ha évekig szenvedünk velük,de mégis szeretjük,s nem hagyjuk menni,nem hagyjuk el,s egyszercsak mégis ezt tennénk,gondoljunk arra hogy ha elengedjük,más nő jól járhat vele,met mi már úgymond"betörtük",s majd más nő élhet a megjavult tulajdonságaival,mi meg hiába megszenvedtünk vele.Meg az autómat is ha most eladnám,más használná a az új alkatrészeket benne+minden,s korántsem biztos hogy a köv.autónak nem jönnének elő ugyanazek a hibái,ugyanúgy egy férfinál is.Pl.elhagysz egy pasit,mert üt-ver.Jön egy másik,egy ideig jó vele,s kezdődik előlről,ő is elkezd verni.Tudom,kicsit fura hasonlataim vannak,de én így gondolom ezt.DE persze az 1% esély megvan rá,hogy a következő lenne a tényleg tökéletes már.DEha egyszer nekem ez az autó tetszik,és ez a pasi az ideálom,s látom az esélyt hogy ők az igaziak,addig tökéletesítem őket,míg SZINTE hibátlanok lesznek.Ez persze vonatkozik saját magamra is,mert próbálok én is nekik megfelelni:)

Na,ezt is sikerült kifejtenem.Szeretek írni:))

2009. nov. 2. 09:42

sziasztok! itt vagyok:) csak hosszú volt a hétvége, most rengeteg dolgom van , ez a rohadt hóeleje ( bérek, számlák, jelentések stb) így nem is válaszolok, és nem is megyek bele semmibe, semmilyen témába:Dinkább majd este......:D akkor jobban ráérek!

szép napot nektek:D

301. katus3 (válaszként erre: 297. - Nadine81)
2009. nov. 2. 09:11

Szia!

De igen,8 éve van jogsim,de idén májusig még 10 kilométert sem vezettem.Most májusban felhívtam az oktató csajt,akinél anno tanultam,és visszaültem a tanulóautóba,mert másképp nem ment.Egyszerűen még elindulni sem tudtam rendesen,semmi gyakorlatom nem volt.Volt 1-2 gyenge próbálkozásom,de ennek végigkarcolt teherautó és leszakadt visszapillantó volt az eredménye.:-( Most adtam magamnak egy utolsó esélyt,már úgy voltam vele,ha így sem fog menni,feladom.6 órát vezettem le tanulautóval,és akkor azt mondta az oktatóm,hogy már ne költsem rá a pénzt,inkább tankoljak a miénkbe és menjek. És sikerült! Megtanultam vezetni.:-)

Hű ez hosszúra sikerült,de talán így érthető.Egyébként a Tanulóvezetős oldalról cseppentem ide.

Én a karácsonyfát csak cukorral tudom elképzelni,mindig úgy csinálom,hogy veszek 3-4 csomaggal plusszba eszegetni.De hát ez is kevés nálunk,a férjem is simán nekiül egy csomag zselésnek.Viszont inkább cukrozzon,mint mondjuk sörözzön.

Nagyon szépek a 206-osok,viszont drága az alkatrész is hozzá. Legalább forint alapú a hiteled? Mi a miénket idén áprilisban fizettük ki.

Évibabbáról tudsz valamit? Nagyon eltűnt.

Lábad?

300. cb82b220ce (válaszként erre: 284. - Évibabba)
2009. nov. 2. 08:34
Lehet már azt is hármasban kellene csinálnotok... Nem értem miért nem mondod neki hogy kettesben is szeretnél vele lenni.Tudod mikor főznék neki is meg ilyesmi,néha elmegy na de nem 2 barátod van,vagy de?
299. cb82b220ce (válaszként erre: 277. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 2. 08:31

Ezt most nem mondod komolyan hogy a történtek után kibélkültél vele?Pedig már egy jó ideje külön voltatok!Ne haragudj de ha szenvedni akarsz hát hajrá!Ha ezek után se leszel boldog,márpedig a leírtak alapján nem hiszem hogy vele az leszel,akkor csak magadnak köszönheted a boldogtalanságod.

Nem értelek titeket csajok de ez van

298. nadine81 (válaszként erre: 296. - Katus3)
2009. nov. 1. 21:49
Ja,szép volt a tök,meg a felni is jól néz ki,néztem a képeket:)
297. nadine81 (válaszként erre: 296. - Katus3)
2009. nov. 1. 21:46

8éves a jogsid??Dehát nem te írtad,hogy egyszerre kezdtünk?Mert nekem fél éve van jogsim,s már tavaly belekezdtem.Egy kék Peugeot 206om van,s már többet ráköltöttem a szervízelésére,mint a vételára.Mind olyan bajai jöttek elő,amik javítása nélkül üzemképtelen lett volna,s mivel hitelre van,muszáj volt megjavíttatnom,mert csak úgy adhattam volna vissza a banknak,amúgy maga a visszaadása is 200ezer Ft lett volna.

Ja,hát ezek a halloween tökök nem hosszúéletűek,nade faragás után,nem pedig akkor mikor még ki se faragtam!!

De a sok pechért kárpótolt a ma esti "meghitt" családi temetőjárás,mécses gyújtogatás,olyan szépek ilyenkor a temetők,s örültem hogy legalább ezt az ünnepet nem rontotta el a párom valami hülyeséggel:)

Jobbulást a kislányodnak!

Hát csináljátok úgy a fát,hogy csak dísz legyen rajt,a szaloncukrot meg tegyétek alá.Igaz,a fa úgy az igazi ha rajta van:)

296. katus3 (válaszként erre: 295. - Nadine81)
2009. nov. 1. 14:37

Szia!

Jaj ne szomorkodj már,az én tököm meg elfonnyadt.:-( Hétfőn faragtuk a lányommal.Egyébként tök szép tök volt.:-)

Lányom beteg,kezdődő arcüreggyulladás,gennyes váladék a torkában,de már jobban van.Szerencsére minden gyógyszert bevesz szó nélkül.

A karácsony miatt én is félek,már tavaly is a fát rángatta a fiam,állandóan szaloncukrot lopott róla,mi lesz idén?A mennyezetre kössem? Ja és utolsó percben vettük,mégis majdnem 10 ezer volt.:-(

Nekünk is dísztárcsa van,a szép felnik a nyárigumin vannak.Így nem is olyan szép az autónk.Milyen kocsid van? Csak a tiéd?Felnis képet meg tudod nézni.

Dehogy megy minden.:-) Messze van az még.Kézifékes indulás megy,a parkolást úgy oldom meg,hogy ott parkolok,ahol több hely van.:-) Én is sokat vacilálok,szokott is morogni a férjem,hogy már régen mehettem volna.Jobban szeretek egyedül menni.Látod,ő sem tökéletes:-) Az én jogsim 8 éves.

295. nadine81 (válaszként erre: 293. - Katus3)
2009. nov. 1. 14:21

Sziasztok.Igen csend van ezen a 7végén csajok,merre vagytok??

Nálam már megint szinte agybaj a köbön.Az autóm hozza a formáját megint.Felraktuk a téli gumikat,s mivel annak tök ronda a felnije,gondoltam veszek rá dísztárcsákat,tescoban voltak 799/db-ért,egész jól néztek ki.És naná,hogy már az egyik el is veszett róla!!!Merthogy a felnik olyan tönkre vannak már,hogy nem tartják meg:(Én megőrülök,most honnan szerezzek felniket,az nagyon drága!!!Egy pénznyelő ez a kocsi,elegem van!!!

A másik,hogy a halloween tököm,amit megvettem hét közepén az intersparban,s "tök"örültem neki,hogy végre nem kilo,hanem darabáron adják,s még szép is,elrohadt!!!Így idén is a hosszúkás sütőtökből kellett fabrikálnom 1et!!De holnap,mikor már nyitva lesz újra a spar azért is megyek és veszek egy másikat,nem hagyom annyiban!!!Ezért mondom,h a karácsonytól már félek,ott meg majd vagy az lesz h ferde a fa,vagy vastag nagyon a törzse,sokat kell majd kínlódni a faragással,vagy lehullat 3nap alatt...Nem csoda szerintem hogy pesszimista vagyok ezek után!

Nade hogy Katus végre válaszoljak is,igen,fél éves jogsimmal természetesen vannak még hibáim,elsősorban a parkolásnál,meg hogy sokat vacilálok,kimerészkedjek-e a kereszteződésben.Szerencsére lefulladni nem szoktam,pedig benzines az autóm,meg eddig a kuplungja is laza volt,inkább a domboktól félek ahol meg kell állni,s kézifékesen kell elindulni.Na aaaz a halálom!!!Neked megy már minden?

2009. okt. 30. 18:21
Évi! Ne hari, de nem lehet hogy a Lacid kicsit.....meleg??? És neked nem jön be Gábor? Ahogy leírtad biztos jó arc lehet :).
293. katus3
2009. okt. 29. 16:18

A Peugeot azért nem jó,mert francia és drága hozzá az alkatrész. A japán autók jók,és ahhoz nem olyan drága a cucc.Tényleg jó a Nissan és a Toyota is. Az én nagy álmom egy 206 cc volt,de lemondtam róla.:-( 7 év után gondolom már profi vagy.

Nadine,akkor egyszerre kezdtünk,szoktál még bénázni?

292. nadine81 (válaszként erre: 289. - Évibabba)
2009. okt. 29. 15:51
Te,arra nem gondoltál még,h nem Gábort hanem Lacit kéne meneszteni??:)Lehet G+Te lennétek az igazi pár:)Vagy ő nem tetszik?:)
2009. okt. 29. 15:49
Évi,írtam egy tartalmas privit az autóm storyjáról,majd olvasd el:)DE még ennek ellenére se szidom a peugeot-kat,látod ilyen az én szívem.Nekem nyár eleje óta van jogsim,s a parkolás örök gondom lesz sztem:)Azért is húztak el 2x rutinvizsgán,meg az 1.nagyvizsgán is.
2009. okt. 29. 15:35

7éve vezetek.......nissan almerát eddig....a fogyasztás miatt akarok elsősorban kicsit......meg városban nekem valahogy egyszerűbb a parkolás......:)persze hosszabbat még nem is nagyon vezettem hosszabb távon.......

valaki peugeotot ajánl....... van aki azt szidja,

a családnak nálunk két japán van (nissan, toyota) semmi bajunk nem volt vele.....teljesen tanácstalan vagyok.......

2009. okt. 29. 15:33

gondoljátok el Gábor nem ér rá, és jön:) bár valahogy nem lett jobb a kedvem ettől a hírtől......

engem nem nagyon zavar Gábor jelenléte, tényleg szeretem, néha jobban elbeszélgetek vele mint Lacimmal....időben nem sokat vannak együtt......meg hát legyen....engem az zavar, hogy mögé helyez....ha Gábor ráér, Évi te később......ha nem ér rá , jöhetsz Te. Lehet azért nem zavar Gábor, mert ha nincs ott, LAcinak nincs kedve semmihez csak a tv-hez....akkor legalább nevetünk, társasozunk, megyünk valahvoa......csak ez így nagyon beteg:D

tudnám mi a baj velem...........áááááááááh:(

288. katus3
2009. okt. 29. 15:14
Sziasztok! Évibabba,férjem autószalonban dolgozik,Fordot nem szabad.Szépek,de nem jók. Vegyél Golfot,az megbízható és jól is néz ki.Régóta vezetsz? Én májusban kezdtem. Én 5 méterest vezetek.:-).Imádom. Nekem nem kellene kicsi autó.
2009. okt. 29. 14:51
Szia.Itt vagyok,csak nem valami jó a netem,vszínű a rossz idő miatt,mert itt felénk szakad az eső.Hát én el nem viselném így egyik haverját se!!!Sőt,még saját tesómat,barátnőmet se hogy ennyit velünk legyen!!Hiába bírod+minden,szerintem jobb lesz ha elkezdessz neki(k) célozgatni finoman,hogy ez így nem fog sokáig működni.Más lenne,ha veled is LEGALÁBB ugyanannyit törődne,avagy vágd a fejéhez,hogy lényegében te egálban vagy a haverjával számára,vagy mi van,még a haverjához is többet hozzáér mint hozzád??Meg hogy értékelje fel a helyzetet,ki ér többet az életébe,ki hiányozna ha nem lenne neki,s hogy vajon igazságos-e ez így.Mindenkinek kellenek haverok,barátok,ez természetes,de ez túlzás.Én már voltam úgy,hogy haverjának céloztam,mondtam meg hogy miatta nem jutunk 1ről a 2re,meg hogy miatta vitáztunk,mertha ő nem lett volna ott másképp alakul stb.Igaz,utána azon vesztünk össze hogy mit képzelek én hogy beolvasok a haverjának,de legalább a célomat elértem.Lényeg,hogy azóta is haverok,mi is jobban megvagyunk,heti 1x,max.2x taliznak,ez bőven elég,s így reális.Szerintem beszélj velük,vagy csak külön a haverjával,hogy ő mit gondol az egészről.Hidd el előbbre jutsz,ha csak nem kiböki hogy akkor inkább vége,arra azért vigyázz valahogy úgy keverd meg a lapokat,nehogy te legyél vesztes.
2009. okt. 29. 13:25

áh tisztára összezuhantam most......az előbb hívtam, hogy lenne e kedve velem főzőcskézni este, hogy ne egyedül csináljam, meg legalább valami program lenne az alváson kívül.......áh bocsi nem Gáborral talizok...........tegnap is munka után rohant hozzá.....

nah jól elbeszélgetek magamban:D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook