Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szent Imre kórház szülészete fórum

Szent Imre kórház szülészete (beszélgetős fórum)


2007. nov. 30. 23:34
Hát mindenkinek ennyire jók a tapasztalatai? Én is ott szültem és borzalmas volt!!!!!! Az orvosok és a nővérek pofátlanok és bunkók voltak! Soha többé a környékére sem mennék annak a pokoli kórháznak!!! Grrrrrrrr!
3. mandy (válaszként erre: 1. - Grenadin)
2007. nov. 30. 09:33

Szia :)

Én kétszer szültem ott. Előszőr még az átalakítás előtt, 8 éve, másodszor idén márciusban.

Már első alkalommal is meg voltam elégedve, de most meg aztán tényleg semmi kivetnivaló nem volt. Kétágyas szobák, mindhez külön mosdó, aranyos orvosok és szülésznők, segítőkész csecsemősök. A harmadikat is ott szeretném szülni!

Ha kíváncsi vagy még valamire, írj nyugodtan, még egész friss az emlék ;-)

2. demi1975 (válaszként erre: 1. - Grenadin)
2007. nov. 30. 09:26

Szia Grenadin!

Én 2004. májusában szültem a Szent Imre kórházban dr. Bencsik Andrásnál. Szerintem nagyon jó választás volt mind a kórház, mind az orvos. Azelőtt újították fel a szülészetet, a személyzet is segítőkész és kedves volt. Én végül császárral szültem, mert vajúdás közben gond volt a gyermek szívhangjával. De a gyors beavatkozás segített és most van egy 3,5 éves szuper kisfiam. Jelenleg pedig második gyermekünket várjuk és ismét ebben a kórházban fogok szülni.

demi

2007. nov. 21. 17:56
Sziasztok! Ha minden a tervek szerint halad, 2008. áprilisában itt hozom világra első gyermekünket. Kíváncsian várom tapasztalataitokat, tanácsaitokat a szülészettel kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook