Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szent János vagy Kútvölgyi (magán) kórház szülészete? fórum

Szent János vagy Kútvölgyi (magán) kórház szülészete? (beszélgetős fórum)


15. Kukacc
2013. júl. 20. 16:11

Én holnapután szülök a Jánosban. Császározni fognak, az első babám is ott született szintén császárral.

A higiénia hagy nem kevés kifogásolni valót, de a vajúdók/szülőszobák tiszták,és az 1 ágyas kórtermek sem olyan vészesek.

SAJÁT véleményem szerint felesleges pénzkidobás félmillát kidobni 4 napért...

És azt ne felejtsük, hogy a kora-részleg nagyon jó.


De bármikor választhatsz dokit,és megfelelő összegért bárki elvállal...

14. zkaty27 (válaszként erre: 3. - Napocskaszemű)
2013. júl. 20. 07:12
Szia!Ahogy írtad az árat, nem is drága. (Tudom ma már az), csak mert nekem a sima szülésre mondta a dokim,hogy 100eft. Ja és nem magánban.
2013. júl. 19. 22:54

Szia. En 4 eve a Kutvolgyiben szultem a kislanyomat. Akkor meg nem volt magan. Csak jokat tudok rola mondani!!! Viszont, ha nalunk jonne a masodik baba, akkor nem mennek oda... En ugy tudom 4-500 e. egy szules ott most. Az horror! Nekunk!

A Janosrol nem hallottam sok jot sem akkor, sem most. Sok sikert a dontesben!

2013. júl. 19. 14:54
Hát nem tudom, mindenképpen felhívom őket, mert elég drága lenne ez nekünk, mérlegelnünk kell. Ugyanakkor annyira nem szeretném a Jánost. A dokim elmegy, nem rossz szakmailag, de nagyon elfoglalt, mindent elfelejt, folyton lezavar csak úgy érzem...még a magánrendelésen is, ami szintén nem olcsó ugye.
11. napocskaszemű (válaszként erre: 10. - Mamcili)
2013. júl. 19. 14:51
Köszönjük szépen :)
2013. júl. 19. 14:50
jó egészséget!
2013. júl. 19. 14:49

Kútvölgyi szülészetén dolgoztam évekig...

amióta magán lett nem tudom mi a helyzet, de azt tudom, hogy az ottmaradt régi kollégáim mind egy tündérek és nagyon szeretem őket a mai napig.


dönthetsz bárhogy, da legjobb, ha a szívedre hallgatsz!

8. kszb (válaszként erre: 3. - Napocskaszemű)
2013. júl. 19. 14:42
a szülészet állítólag nme olyan gáz. Nézelődj, h milyen lehetőségeid vannak. Sztem bmikor átvállal másik doki, ha te szeretnéd.
2013. júl. 19. 14:42
Én mindkét gyereket a janosban császárral az ültem, magandokim volt, semmi rosszat nem tudok mondani róla.
2013. júl. 19. 14:39
Ja, és ha nem bízol az orvosodban, akkor nézz körül még, van időd. Ha nem vesz át más, akkor se vesztettél semmit igazából, egy próbát megér.
5. napocskaszemű (válaszként erre: 4. - Fagyii)
2013. júl. 19. 14:38
Hát ez az...:((
2013. júl. 19. 14:37
A János kórházba csak akkor tenném be a lábam, ha muszáj lenne.
2013. júl. 19. 14:36

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék tapasztalatokról, tanácsokat s szívesen fogadok stb...

17 hetes várandós vagyok, sajnos elég bonyolult eset és nagyon szeretnék biztos "kezekben" szülni. Programozott császáros leszek az biztos az egészségem miatt. A magándokim kjelentette 100 000 lesz, plusz a férjemmel fizetős szobába mennénk a Jánosba, de akkor már azon agyalok lehet jobb lenne a Kútvölgyibe valamivel több pénzért, mert ott aztán azért normálisabb ellátást is kapok, kapunk, plusz TISZTA. A Jánosról borzalmakat hallok és olvasok...egyre jobban nem szeretnék ott császárra kerülni. :( Sajnos a dokimmal sem vagyok maximálisan megelégedve, de első gyermekes kismama révén azt sem tudom kb 17-18 hetesen átvenne-e más orvos? Tapasztalatok? Tanácsok? Mik a véleményetek? Köszi

2013. júl. 19. 14:31
Írom...:)
2013. júl. 19. 14:31
Szent János, vagy Kútvölgyi (magán) kórház szülészete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook