Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


276. GabciBSB (válaszként erre: 271. - Vajdai)
2010. dec. 29. 00:26
Hát szó mi szó, tényleg sokat foglalkozott velem és a lelkemmel is. Ezen kívül Ilduska állapotát is elmeséltem és nem rázott le, hanem elmondta a véleményét! Hozzáteszem reggel 9-re mentem és se asszisztens se másik páciens nem zavarta a konzit. Amúgy Dr. Mihályfi Lászlónál voltam. A lényeget leírtam már, de ami nekem kicsit keser-édes, hogy nem ígért semmit az alsót illetően. Jó, mert nem áltat és rossz, mert AKAROM, hogy szebb legyen! Húúúú a francba, mit csináljak!? Egy biztos, a felsőn nem fogok gondolkodni. Most már csak az a kérdés, hogy az alsót is ezzel együtt, vagy azzal tényleg várjak...
275. vajdai (válaszként erre: 273. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 28. 17:15

Aranyos vagy. Annyit gondolok rád. Tulajdonképpen a te eseted rettentett el. Alíg várom ,hogy mit mond az orvosod. Tulajdonképpen semmi változás és csak kidobott pénz volt az ablakon?

Nem raksz fel képet?Jó lenne ha jó híreket mondanál?

Nagyon nagyon drukkolok érted.

274. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 268. - GabciBSB)
2010. dec. 28. 17:14
Most olvastam, olyan cuki vagy. Nekem holna lesz két hete, se duzzanat, a szemem alatt avarrás egyáltalán nem látszik. Csak a csücsök:(( De annyira cuki vagy, hogy megkérdezted nekem. Jövő héten elmegyek a dokihoz és kikérdezem.
273. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 271. - Vajdai)
2010. dec. 28. 17:10
Biztos szép leszel, ne izgulj! Bemehetnek veled szerintem, azt mondják a felső sokkal gyorsabban gyógyul.
272. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 269. - GabciBSB)
2010. dec. 28. 16:47

Gabci!

Akartam írni neked még, hogy írtam neten a te dokidnak, és azt modta, a műtéti hegen lehet javítanii. leszámítva az én metszésemet, alul semmi nem látszik, de ami miatt én megcsináltattam, az a püffedtség, és az ugyanúgy megvan mint előtte, valamivel feszesebb lett a bőr, ez minden. Úgyhogy gondold meg, megcsináltatod-e. Én is arra gondoltam, feltöltetem hyaluronnal a vágást, de nem tudtam, hogy csak ilyen rövid ideig tart.

271. vajdai (válaszként erre: 269. - GabciBSB)
2010. dec. 28. 16:08

Szia Gabci!

Kinél volltál?Ezek szerint sokat foglalkoztak veled?

Velem korántsem ennyit. Az utóbbi napok történései belém tették a frászt,de ha megnézem Pilluci képeit akkor meg alíg várom.

Szerintetek bejöhet velem a mútőbe valaki?

Ha hétfőn mútenek akkor a varratokat mikor fogják kiszedni?

270. pilluci (válaszként erre: 269. - GabciBSB)
2010. dec. 28. 14:14
Szió ! Na akkor most van min agyalnod, mit hogyan csinálj;-) Ha gondolod tegyél fel a szemedről 1 képet és megkérdezem a dokinénimet, hogy Ő mit javasolna. Most kint van igaz Miami-ba 1 konferencián, de 10 nap múlva jön haza és találkozom vele.
2010. dec. 28. 12:27

Na szóval, azt mondta, hogy legalább 6 hét kell, hogy lásd mi történt, hogy lemenjen a duzzanat, eltűnjön minden bevérzés és kisimuljon a varrás helye. De a heg még hónapokig is lehet piros vagy rózsaszín. Az idő múlásával lesz egyre halványabb. Ennyit tudtam meg tőle.

Most pedig az én szemhéjam: Kapaszkodjatok lányok! Azt mondta, hogy szíve szerint nem javasolná még az alsót, mert nem fogom azt kapni a műtéttől, amit várok. Szerinte a felső szemhéjamból tudna kivenni annyit, hogy látványos változás lenne utána. Azt mondta, hogy ettől van leginkább a fáradt tekintetem. Persze ha mindkettőt meg szeretném csináltatni, annak sincs semmi akadálya, csak tudjam melyikkel mit várhatok, mit kaphatok. Gyönyörűen elmagyarázta szakmailag mit lehet és mit nem lehet elérni és hogy azt miért nem. Adott kedvezményt is elég szépen az alsó-felsőből. Tessék, most feladta a leckét. Engem az alsó zavar nagyon és a tudomány mai állása szerint nem létezik, hogy nincs rá megoldás. Persze mondta, hogy a karikákat fel lehet tölteni hyaluron-nal, de az csak ideig óráig tart és ráadásul fájdalmas is. Az arccsontnál lévő két kis "göb"-re pedig azt mondta, az nem fog eltűnni... :(((

268. GabciBSB (válaszként erre: 267. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 28. 10:14
Most voltam egy dokinál konzultáción és téged is megkérdeztelek. Azt mondta látatlanban nem tud pontos dolgot mondani, de 3 hét alatt NEM JÖN RENDBE!!! Most rohannom kell de még írok majd. Addig is ne keseregj!
2010. dec. 27. 18:55
Vígasztalnak, de nem sokat vegít, nekem ott az a vágás.De azért ne keseredj, a felsőnél nincs mit elrontani, széplesz hidd el!
266. vajdai (válaszként erre: 264. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 27. 16:24

Szia !


Én is gondoltam rád. Azt hittem már minden OKÉ. Hát én most nagyon besztam. Pont 1 hét múlva megyek én. Tudtál azért valamit csinálni?

A dokidnak nincs valami kollágája aki ránézne? A varratokat hányadik napon szedte ki?

Azért gáz mert pont azt hittük ,hogy karácsonyra már szép leszel és tessék.Gondolom végig idekeskedtél.Az ünneoek alatt meg mindenkit nehéz elérni Jaj csak legyen rendbe. A család vagy a barátnők mit szólnak hozzá?

Nem csak te látod rosszabbnak mint a valós helyzet. Ezt nem kritikának szántam ,de magamon én is mindent durvábbnak látok mint a valós helyzet.

2010. dec. 27. 12:37
Azt a betyár mindenit, annyira sajnálom!!! Mindenképpen személyesen beszélj vele, ha előkerül külföldiából. Mondtad neki műtét előtt a duzzanatot? Mert az amúgy tök jó, hogy kifeszítette a bőrt, de ezzel miért is nem kezdett valamit? Pedig ezerszer olvastam, hogy átalakítják, kiszedik a felesleget, stb. Biztosan valamivel kevesebb van, csak még esetleg ödémás mindig? Mikor látlak?
264. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 263. - GabciBSB)
2010. dec. 27. 11:17
Nagyon kedves vagy,hogy érdeklődsz.Az ünnepekez végigidegeskedtem. A bal szememen nem olyan mély a vágás, az mintha javulna, de ott meg van egy bőrgyűrődés. A jobb, ott mély a vágás, ott nem látok változást. Igazából azt lehet látni, hogy valahogy feszesebb a bőr a szemem alatt, de a duzzanat, ami miatt megcsináltattam, az ugyanúgy ott van. Nem akarok azért senkit elrettenteni, másnak biztosan eredményes a műtét.Ja, a doki nem írt vissza, valószinűleg át irányította a hívását. Egy hét múlva felhívom.
2010. dec. 27. 09:38

Sziasztok! Én lemaradtam az ünnepi jókívánságokról, de remélem, hogy mindenkinek jól telt a karácsony és degeszre ettétek magatokat. :)

Ilduska! Válaszolt a doki az SMS-edre? Annyira aggódok, hogy hogy érzed magad most, ennyi megpróbáltatás után. Mostanra már biztosan sokat javult a szemed sarka is! Írj, ha netközelben vagy!

262. pilluci
2010. dec. 24. 21:41
NAGYON BOLDOG,BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!
261. vajdai
2010. dec. 24. 18:20
ÁLDOTT BÉKÉS KARÁCSONYT ÉS NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!
260. Tempest
2010. dec. 23. 22:05
MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT, BÉKESSÉGET, JÓ EGÉSZSÉGET, ÉS MINDEN JÓBÓL JÓ SOKAT!!!
259. vajdai (válaszként erre: 253. - Pilluci)
2010. dec. 23. 18:21
El is várom. Azt hozzá teszem ,hogy a tiédtől el vagyok ájulva
258. vajdai (válaszként erre: 255. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 23. 17:05

Szia,hogy vagy?

Bocsi most jöttem meg céges buliból lassan 21 órája fent vagyok.

Ez az éjszaka mély nyomokat hagyott bennem ,reggel nagyon sz..-l néztem ki.

Most már várom azt aminek el kell jönni. Ami szarul jön ki úgy volt ,hogy 2 hétig itthon leszek ,erre 7-re beakarnak tenni egy értekezletet. Hát senkinek nem mondtam mire készülök ,de az már biztos ,hogy oda nem tudok elmenni. Ezt pedig nem tolom mert akkor még a végén megint 2 évet gondolkodok rajta.

Hát ezt nem így terveztem na de még addig változhat a program.

Kis Márti!

Bocsi valóban nincs honlap de ha a google-ba beütöd ,hogy Dr. Kővári Péter

plasztikai sebész akkor ott van a magánrendelőjének a címe illetve a rendelési idő. Egyébként meg az égésplasztikán dolgozik a Petz-be

Ilduska !!Baromira szorítok neked. !!Nagyon komolyan mondom. Remélem már javult? A doki nem válaszolt?

257. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 256. - Tempest)
2010. dec. 22. 23:32
Hát te sem alszol:)) az aza igazság, hogy mi csak a műtétről nem beszltönk:))Gimibe együtt jártunk, és tényleg azt hidd el, hogy egy szót nem beszéltünk a műtétről. A végén csak azt mondta el, hogyan kezeljem. Elutazott külföldre, de írtam neki e-mailt, ott feltettem neki a kérdéseimet. De most hogyírod, szerintem, írok neki holnap sms-t.
256. Tempest (válaszként erre: 254. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 22. 23:28

Pont ezt akartam mondani, hogy nem ma kezdte, biztos tudja, hogy mit csinál...

Egyébként a dokinak mondtad az aggályaidat, mit mondott rá?

255. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 251. - Vajdai)
2010. dec. 22. 23:24
Gyönyörű leszel, és nagyon sokan drukkolunk Neked.
254. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 252. - Pilluci)
2010. dec. 22. 23:23
Annyira aranyos vagy, hogy írtál. Nagyon köszönöm. Az biztos, hogy így jobban ki lehet húzni a bőrt, de a vágás...remélem halványul. Azzal nyugtatnak, hogy híres sebész, és nem én voltam az első, akinek csinálta.
253. pilluci (válaszként erre: 243. - Vajdai)
2010. dec. 22. 13:48
Szió! Nagyon aranyos vagy, köszönöm ! Nagyon-nagyon fogok szurkolni Neked ! Amint tudsz, majd kérünk képet és beszámolót ;-)
252. pilluci (válaszként erre: 249. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 22. 13:43

Szia Ilduska! Ne légy elszomorodva, meglátod pici türelem és szép lesz a sarka is a szemednek. Biztos megvolt rá az oka, hogy miért csinálta így. Lehet, ha nem lenne ott olyan mély a vágás, akkor bőrtorlódás lenne, mivel a közép részről kivett bőrt el kell valahogy simítani a szél felé. Nekem a belső sarka gyógyult picit nehezebben, de már az is szép. Neked is szép lesz, meglátod!!!!

Pici türelem ;-)

251. vajdai (válaszként erre: 250. - KisMárta)
2010. dec. 21. 20:50
Van honlapja. Nekem az apró kis ráncaimat is feltölti a számszélén is. nem olyan mélyek még ,de én nagyítós tükörbe jól látom. Én is kíváncsi leszek a végeredményre. ha érdeklődtök akár utána személyesen is megnézhetitek.
250. KisMárta (válaszként erre: 248. - Vajdai)
2010. dec. 21. 19:59

Jó estét.

Édesanyám is szeretne szemhéj plasztikáztatni,de még nem tudjuk hol és kinél.Mi csornaiak vagyunk és olvastam,hogy Ön Győrben csináltatta.Azt szeretném kérdezni,nincs a dokinak honlapja?Illetve szájimplantátumot is csinál?

249. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 246. - GabciBSB)
2010. dec. 21. 18:48
Annyira aranyosak vagytok, hogy írtatok, de nem értem hogy minek kellett 1 cm vágás a szemem sarkába. Tényleg olyan mély, mintha elvágtam volna az ujjam. Írtam a dokinak, mert külföldön van. Osztálytársam volt a gimiben. A pillák alatt, nem is látszik, de tényleg szörnyű. Az a baj, hogy nm kérdeztem tőle semmit a műtétről, végig másról veszélgettünk.. A varrást nem ő szedte ki. Azért őt választottam, mert a többi dokinak nem tetszett, ahogy vág, mármint lejebb, mint ahogy én szeretttem volna, na ezt ő gyönyörűen csinálta, de a sarkak?? Az még meérteném, ha seb lenne, de mély vágás?? Nagyon magam alatt vagyok. Remélem válaszol. és egy kicsit megnyugtat.
248. vajdai (válaszként erre: 247. - GabciBSB)
2010. dec. 21. 15:49

Szia !


Nem titkos.dr Kővári Péter csinálja. Azért annyira nem volt gyors mert már többször felmerült a gondolat, de most 3 nap alatt döntöttem. Több kozmetikus által jutottam el ehez a dokihoz. Mivel győri vagyok nekem ez a kényelmes ,mert nem kell utazgatnom. A munkáját látta már ismerősöm az mondta ,hogy jól dolgozik. A rendelője kellemes a doki szimpatikus. Mikor mentem konzultációra akkor egy fiatal srác alsó szemhéját csinálta ,de elhuzódott a műtét így pénzt nem fogadott el. Az egész megbeszélés alíg tartott 15 percig. Ez kissé nyugtalanított de visszamentem az ismerősömhöz aki abszolút megnyugtatott,hogy ez már annyira rutin műtét ,hogy nem fogja a "kezem simogatni". Nekem az alsót még nem ajánlotta azt mondta csak pár év múlva esedékes. Viszont a felső annyira meg van eresztkedve ,hogy már a látásomba is zavar. 120 e lesz műtét + 20e feltölti a 2 szemem közti ráncot is. Az igazság az ,hogy olvasom a fórumot de pár lánnyal privát szoktam beszélgetni. Hát most egy kicsit megvagyok ijedve az előzőleg leírtakból de nagyon drukkolok Ilduskának. remélem szép lesz neki ,ha már ennyit szenvedett.Fényképeket készítek majd folyamatosan és akit érdekel elküldöm. Bár már ott tartanék. Holnap megyek céges bulira már komoly smink kell ,hogy kinézzek valahogy. Nekem úgy gondolom most jött el az idő.

Mondjuk mostanában ilyen gyors döntéseket hozok. Munkahelyet 1 nap után áltoztattam ,kocsi 1 óra alatt vettem ... Régen meg állandóan csak hezitáltam.Hát remélem 1 hónap múlva már jobban fogom érezni magam.

IIduska!! Ne csüggedj ,jó lesz az csak türelem. Tényleg szétbarmóltak ott mindent idő kell. Bár én ugyanígy fogok viselkedni. Azt hiszi az ember ,hogy a 40x évet 1 hét alatt rendbehoz.

247. GabciBSB (válaszként erre: 243. - Vajdai)
2010. dec. 21. 09:12
Akkor neked csak felső lesz!? Mennyi idő volt a gyors döntés? Kihez mész? Ha ide nem akarod megírni, akkor küldj légyszi privit. Drukkolok majd és légyszi írd meg a tapasztalataidat!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook