Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


247. GabciBSB (válaszként erre: 243. - Vajdai)
2010. dec. 21. 09:12
Akkor neked csak felső lesz!? Mennyi idő volt a gyors döntés? Kihez mész? Ha ide nem akarod megírni, akkor küldj légyszi privit. Drukkolok majd és légyszi írd meg a tapasztalataidat!
246. GabciBSB (válaszként erre: 244. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 21. 09:08
Nagyon sajnálom, hogy ennyire magad alatt vagy! Hiszen még egy hete sincs, hogy összeszabdaltak és az ujjadról sem múlik el a vágás pár nap alatt. Tényleg ne keseregj! Szerintem a varratszedés is egyfajta megterhelés ezeknek az érzékeny szöveteknek. A táska ugyanakkora mint volt? Mit mondott a doki? Vele beszéltél? Írj légyszi továbbra is a változásról, mert BIZTOSAN fog még bőven javulni!
245. Tempest (válaszként erre: 244. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 21. 01:39

Ne keseredj el, nagyon friss még a dolog.

Tuti, hogy sokat javul még. Szorítok hogy minden rendben legyen azért jelentekezz még...

244. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 240. - GabciBSB)
2010. dec. 20. 21:56
Hát lányok! El vagyok keseredve. ma kiszedték a varratokat, a szeme alatti rész olyan szép, hogy egyáltalán nem látszik a beavatkozás nyoma, tényleg a szempilláknál varrta a doki, ez szép. Másrészt, a szemem sarkában van egy cm vágás, amire azért volt szükség, mert így húzzák ki a bőrt. Ok, de olyan mintaha az ujjam vágtam volna el, hát ez soha nem múlik el. Nekem ez nagyon furcsa. Az aszisztensnő azt mondta egy hét, hát nekem ez nagyon csúnyának tűnik. A felső szemhéjas lány is ma jött, na neki tényleg semmi nem, látszik. Nekem meg ott éktelenkedik egy vágás. De a csajszi azt mondta, ödémás még. Hát én egyelőre megbántam, a táska még ott van, és a két vágás, hát nagyon nem tetszik.
243. vajdai (válaszként erre: 241. - GabciBSB)
2010. dec. 20. 17:35

Szia!

Annyira gyorsan döntöttem ,hogy január 3.-án 17 órakor megyek.

Szurkoljatok ,hogy olyan szép legyen mint Pillucié.

2010. dec. 20. 15:09

Sziasztok!

Már régen nem voltam az oldalon. Még mindig hezitálok a felső szemhéjplasztikán.(Gyáva vagyok az tény) Közben egy barátnőm mesélt az endoszkópos homlokplasztikáról, mint lehetőségről. Szerinte nem a szemhéjam erezskedett me, hanem a homlokom ereszkedett lejjebb. Most aztán van min elmélkednem! Van valakinek valamilyen infója endoszkópos homlokplasztikáról, vagy lehetséges orvosról?

Ha valaki tud ezzel kapcsolatosan valamit, kérem ossza meg.

241. GabciBSB (válaszként erre: 237. - Vajdai)
2010. dec. 20. 09:39
Te már eldöntötted kihez mész? Én még mindig hezitálok...
240. GabciBSB (válaszként erre: 239. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 20. 09:38
Ilduska ma mész varratszedésre! :) Bocsi, de rendkívül sűrű volt a hétvégém, és nem voltam net-közelben. Amúgy meg minden nap gondoltam rád!!! Annyira örülök, hogy múlik minden furcsaság a szemed körül :))) Csináltál minden nap képet??? Jó lenne látni a változást. Akkor hát fájdalommentes mai napot kívánok és várom a további beszámolóidat.
2010. dec. 18. 18:26
4. nap duzzanat nagyjábó eltűnt, véraláfutás pici van még. hétfőn kiszedik a varratot, akkor már napszemüveg nélkül mászkáhatok, kicsit néznek csak hülyének, mikor este a közértbe slattyogok napszemcsóban.
238. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 237. - Vajdai)
2010. dec. 17. 23:30
NAGYON ARANYOS VAGY. FÉL ÓRÁNKÉNT NÉZEGETEM, A VÉRALÁFUTÁS IS TŰNIK EL SZÉP LASSAN.
237. vajdai (válaszként erre: 236. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 17. 18:26

Én is izgulok veled és várom mindig a napi beszámolód. Egy hónap múlva már az enyém is szépen fog ilyenkor gyógyulni.

Pihenj sokat!

2010. dec. 17. 17:18
Kezd apadni a duzzanat a szememről, ma volt a harmadik nap.Izgulok, volt-e értelme az egésznek.
235. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 234. - GabciBSB)
2010. dec. 17. 10:55

Fájdalmam nincs, húzódás sincs, de azért azt látom, hogy szép a varrat. Szóval, azt tanácsolom, ha mész ilyen műtétre, rajzoltasd be a műtét előtt pontosan, meddig fog tartania a varrat, hogy lásd, ha nem tetszik, alkudozz, kérdezz!

Jégzselét gyógyszertárban lehet kapni. Nekem táska volt a szemem alatt, azt utáltam, de még nem látom, hogy hatásos volt-e. Szorítok Neked.

234. GabciBSB (válaszként erre: 233. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 17. 08:59
Ne keseregj! Műtét után teljesen normális dolog az ödéma és a bevérzés! Végül is szétkaptak és átrendeztek mindent a szemed körül. Néhány nap és ahogy te is írtad karácsonyra minden teljesen gyönyörű lesz! Mire én kerülök kés alá, addigra te már el is felejtetted az egészet. Egyébként ismerve magamat, hasonlóképp fogok én is szörnyülködni, de te majd tartod bennem a lelket. :))) Jégzselét gyógyszertárban lehet kapni? Valami speciális kell? Neked is volt karika a szemed alatt? Tudod olyan mély árok körben a szemüregnél. Fájdalmaid vannak egyébként, vagy húzódás?
233. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 232. - GabciBSB)
2010. dec. 16. 17:10
Annyira aranyosak vagytok.Én szörnyűnek látom magam, bevérzés és püffedés, de egyébként a jégzselé leviszi a püffedést. már várom, hogy kiszedjék a varratot. Az biztos, hogy ráncom nincs.
232. GabciBSB (válaszként erre: 230. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 16. 10:06
Húúúú, nagyon büszke vagyok rád Ilduska!!! :) Ügyes és bátor voltál és most már gyönyörű szemeid is lettek. Jó, hogy leírtad az tapasztalataidat, mert így legalább tudom mire számíthatok majd. Szóval jegeld, jegeld és jegeld, hátha nem duzzad be nagyon! Pihenj sokat és jelentkezz ha tudsz minden nap egy mondat erejéig: hogyan alakul a kép illetve hogyan változnak az érzéseid napról napra. Sok gyógypusza :)))
231. pilluci (válaszként erre: 230. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 15. 21:50
Naaa, jól van, gratulálok ! Ügyes voltál ! Majd kérünk ám képeket ;-) Ugye már most sokkal jobb érzés az embernek ;-) Pihizz sokat és próbálj magas párnán és háton aludni. Jó éjt !
2010. dec. 15. 18:46
Lányok! Köszönöm, hogy gondoltatok rám. Megvolt a nagy műtét. Szóval, pontosan egy órás volt a műtét. Mindenki kedves volt. Hétfőn szedik ki a varratot. Előttem felső szemhéj volt, észre sem lehetett venni, amikor bejött a szobába. Az érzéstelenítő szuri fájt egy picit, de csak az egyik szememen, a műtét egyáltalán nem. Viszont a műtét után még nem dagadt be, és látni lehetett, hogy sokkal szebb lett, a varrás a szempilláknál van, így tuti hogy nem fog látszani. Amikor hazajöttem, akkor már rendesen húzódott, de 3 órás jegelés, borogatás után teljesen megnyugodott mind a két szemem. Fél cm-tert vettek ki, na nem akartamlátni. Még ráncom sincs. Állítólag holnapra rendesen be fog dagadni. Én is tudom ajánlani ezt a dokit, én ezért is mentem hozzá, mert külföldön tanulta a szakmát és folyamatosan fejleszti magát kint. De szerintem, aki elégedett a műtéti eredményekkel, az mindenképpen ajánlja a sajátját. Az biztos, hogy nekem ez a fórum segített. Köszönöm neketek.
229. pilluci (válaszként erre: 225. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 14. 22:10
Drukk ezerrel, 1 jó nagy kalappal !!!! Várjuk a beszámolót ;-) Bár sokat ne gépezz első nap, pihentesd a szemed ;-)
228. Tempest (válaszként erre: 217. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 14. 22:10
Hát nagyon-de nagyon várom a beszámolót, drukkolok, szép legyél!!
227. pilluci (válaszként erre: 224. - A10e31f3b5)
2010. dec. 14. 22:05
Igazán nincs, mit ! Kérdezz bátran, szívesen segítek ! Kár , hogy én is paráztam, ha tudtam volna, hogy csak ennyi, már sokkal hamarabb megtettem volna :-) Bátorság, meglátod megéri !!!
226. pilluci (válaszként erre: 223. - GabciBSB)
2010. dec. 14. 22:03
Nagyon köszönöm, aranyos vagy! Persze, csinál alsót is. Rengeteg képe van, minden féle műtétéről, amit csinált. Pl. láttam olyat is akinek picit vastagabb szemöldöke van, annak úgy csinálta a felső részt, hogy a szemöldökbe dugta el a vágást, így a szemhéjon semmi nem látszik. Az alsót meg belül vágta meg. Nagyon szuper lett a nő szeme.
225. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 221. - GabciBSB)
2010. dec. 14. 21:38
alig várom, hogy holnap beszámolhassak Neked:))
224. a10e31f3b5 (válaszként erre: 219. - Pilluci)
2010. dec. 14. 15:52
köszönöm a sok hasznos infót. Lehet, hogy még kérdezek. Gratulálok, hogy ilyen bátor voltál.
223. GabciBSB (válaszként erre: 220. - Pilluci)
2010. dec. 14. 15:36
Nagyon szép lett, le a kalappal. Gratulálok! A doktornő alsót is csinál? Láttál nála képeket?
222. GabciBSB (válaszként erre: 218. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 14. 15:34
Így már értem! :) Biztos, hogy el fogok hozzá is menni, de azért megvárom mit írsz! Drukkkkkkk!!! :)
221. GabciBSB (válaszként erre: 217. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 14. 15:30

NAGYON DRUKKOLOK NEKED!!! Jelentkezz légyszi azonnal, amikor tudsz és mindent írj meg, mert januárban én megyek az alsót rendbehozatni!

Ez "vicces", én is az Aesthetica klinikán voltam legelőször, jó pár éve és pont ugyanazt éreztem, amit te! A doki nem volt megnyerő!!!

220. pilluci
2010. dec. 14. 14:24
A mostani állapotról kép az adatlapomon :-)
219. pilluci (válaszként erre: 216. - A10e31f3b5)
2010. dec. 14. 14:17

Szió !

Budapesten a Virányos klinikán, a Telki kórházban, illetve a Celdömölki és a Sárvári magánklinikára is le szokott menni. De ha rákeresel a neten a nevére, ( Dr. Ignácz Zsuzsanna ) van saját honlapja is.

218. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 210. - GabciBSB)
2010. dec. 14. 11:37
nekem is furcsa ez. De! Felhívatott az asszisztensnőjével és megkérdeztem mindent tőle. Fura nekem is, de csak az osztálytársam volt, ráadásul jóban is voltunk később is, másrészt igazából az elsők között volt, aki plasztikai doki lett, több műtétjét láttam, végülis csak az arcon van, én benne bízom.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook