Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


303. vajdai
2011. jan. 5. 10:55

Sziasztok

2.nap

Az éjjel semmi fájdalmam nem volt. Reggel 9-ig aludtam.

nagyon be van dagadva a szemem,alul vagy talán annyira nem is dagadt de annyira fszít. A bal szemem nagyon jó a jobb szemememen ami egy kicsit átvérzett az szükebb. De ezt mondta a doki,hogy ma feszít nagyon ,eért nem is akarom zavarni. Felfele kell tartanom a fejem a látáshoz.

be sincs kékülve.

302. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 301. - Vajdai)
2011. jan. 4. 19:04
nagyon drukkoltam neked. Vigyázz magadra!
301. vajdai
2011. jan. 4. 17:03

Nekem is huzódik,de nincs fájdalmam. Most kicsit rosszabb mint amikor megjöttem. Most vettem be gyógyszert azután csepegtetek és jegelek. Egyet aludtam is mert adtak előtte sanaxot. EZEN A KLINIKÁN ÚGY ÉREZTEM MAGAM MINT A KIRÁLYNŐ OLYAN BÁNÁSMÓDOT KAPTAM.

Most pihizek tovább. majd jövök. Képeket csináltak. Pilluci megnéztem gyorsan te hogy néztél ki én is úgy. Még az asszisztens is megadta a számát mondták bármi van éjjel nappal hívhatom őket. Az egyik kötésem egy picit átvérzett hívtam is őket mondták semmi gond.

300. pilluci (válaszként erre: 288. - Hajka)
2011. jan. 4. 14:04

Szia !

Nekem is Ignácz doktornő csinálta a felső szemhélyam novemberben. Ha az adatlapomon rákattintasz a képekre van fent foto róla.

Nagyon meg voltam vele elégedve, szuper a doktornő, ne félj! Az első pár nap volt csak amikor húzódó érzés volt, utána már semmi. Az 5. napon volt a varratszedés.

299. pilluci (válaszként erre: 296. - Vajdai)
2011. jan. 4. 13:50

Szióka !

Jól van, ügyi voltál ! Ugye mondtam, hogy a felső szemhéj nem gáz ;-) Pár hét és már a vágásod is alig fog látszani, csak a szép szemeid lesznek!!!

Pihentesd amennyit csak tudod és próbálj picit magasabb párnán és hanyattfekve aludni.

298. GabciBSB (válaszként erre: 295. - Tempest)
2011. jan. 4. 13:45
Te mikor mész? Döntöttél már doki téren? Nekem lassan már a hajam hullik ki a várakozástól!
297. GabciBSB (válaszként erre: 296. - Vajdai)
2011. jan. 4. 13:29

Gratulálok, nagyon ügyes vagy!!! Most már szép is lettél! :) Nagyon szorítottam Neked! Ha esetleg raknál majd fel képet...hát én biztosan örülnék neki, de most elsősorban pihentesd a szemed! Kérjük tőled is a helyzetjelentéseket majd.

Az a helyzet, hogy biztos én is nagyon be leszek rezelve műtét előtt. Húúúúú...

296. vajdai
2011. jan. 4. 13:10

Sziasztok!


Megjöttem túl vagyok rajta. lehet lesznek helyesírási hibáim de nézzétek el szarul látok.A műtét egyszerű volt abszolút nem fájt. Most kellemetlen Az egész. A doki fotókat csinált. A barátnőm bejöhetett. Állítólag úgy adta az injekciót ,hogy felpuposodott a szemem és akkor vágott. Az egyik szememnél azt hittem ,hogy a szurit adja de akkor már kész volt. megmutatta a kivágott részt. Jövő kedden megyek varratszedésre. Most kicsit húzódik meg csíp. Most phizek. Ha minden orvos és klinika ilen lenne akkor akár hetente is járnék dokohoz. A s..m kinyalták.

295. Tempest (válaszként erre: 294. - Vajdai)
2011. jan. 4. 07:09
Nyugi minden rendben lesz, szép leszel. ( hát könnyen beszélek, majd ha én megyek én is tiszta ideg leszek ) Azzal együtt irigyellek is , pár óra és túl vagy rajta. Majd kérjük ám a beszámolót.
294. vajdai (válaszként erre: 292. - Tempest)
2011. jan. 4. 05:35

Wabi Beauty Centert Dr KOvács Ferenc.

Lányok mindjárt indulok Sopronba. Alig aludtam .

293. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 291. - Vajdai)
2011. jan. 3. 19:06
Drukk-drukk! szép leszel!
292. Tempest (válaszként erre: 291. - Vajdai)
2011. jan. 3. 18:13
Megy a drukk ezerrel :)) Kihez mész???
291. vajdai
2011. jan. 3. 17:27

Sziasztok Lányok!


Holnap reggel 8-kor gondoljatok rám. Akkor lesz a felső szemhéjam.

Annyira izgulok,hogy egész nap görcsbe van a gyomrom.Ráadásául szilveszterkor volt egy nagy izgalmam.

Szurkoljatok. Jelentkezem amint tudok.

290. GabciBSB (válaszként erre: 288. - Hajka)
2011. jan. 3. 16:24
Szia, varratszedés kb. a 4-5. napon a szemhéjon, de az aranyszál... Volt itt egy lány október környékén, neki volt aranyszálbehúzása és peelingje Ignácz doktornőnél. Talán ha olvassa válaszol neked. Mennyiért csinálja az egészet együtt? Külön-külön tudom az árait.
289. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 288. - Hajka)
2011. jan. 3. 15:09
napszemüvegben másnap utcára mehetsz, de emberek közé varratszedés után, akkor is sminkkel. Fekete nadálykrémet vegyél, az nagyon segít a véraláfutások felszívódásában.
288. hajka
2011. jan. 3. 15:03

Sziasztok Lányok,

24.-én megyek felső szemhély + aranyszál behúzásra Ignácz drnőhöz.

Hány nap múlva lehet emberek közé menni? Mi a tapasztalatotok? Hány napig fogok úgy kinézni mint akinek jól behúztak? Pici lányom felügyeletéről kell erre az időre gondoskodnom, de vajon mennyi idő ez? Nagyinak nem akarom elmondani, így egy kicsit komplikált a dolog...

Segítség!

287. pilluci (válaszként erre: 286. - GabciBSB)
2011. jan. 2. 22:24
10.-e körül jön meg. Azt mondta, hogy felhív, mikor tudok majd menni hozzá, az utolsó kontrollra.
286. GabciBSB (válaszként erre: 285. - Pilluci)
2011. jan. 2. 22:05
Remek! Mikor is jön haza? Előbb azért megvárom mindenképp mit mond neked, mert az első hetem amúgy is totál káosz lesz.
285. pilluci (válaszként erre: 279. - GabciBSB)
2011. jan. 2. 14:21
Igazán semmiség, ez természetes ! Nála nincs konzi díj és nagyon aprólékosan elmond mindent !
284. GabciBSB (válaszként erre: 283. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 30. 14:31
Ez jól hangzik! Akkor ha mondjuk csütörtökön, vagy pénteken csináltatom, akkor elég kell hogy legyen a rákövetkező hét telibe és akkor nem is hiányzom sokat. :))) IDŐPONTOT AKAROK! Ja és tuti dokit, de még vissza kell hogy térjenek szabadságról, külföldről.
283. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 282. - GabciBSB)
2010. dec. 30. 13:53
Szerimntem lehet. Két hét biztos, hogy elég. Egy hét után nincs már aláfutás, akkor már a smink takar.
282. GabciBSB (válaszként erre: 280. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 30. 11:26
Igen, ez az ami engem is affelé hajt, hogy egyszerre mindent (vagy semmit!?). Két hét szabi elég rá? Vagy erre lehet betegállományt kérni vajon?
281. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 275. - Vajdai)
2010. dec. 29. 16:24
Szorítunk Neked! Bátor legyél!! A felsőn nincs mit elrontani. Jövő héten elmegyek a dokimhoz, akkor már 3 hetes lesz, és látni fogja a dolgokat.
280. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 278. - GabciBSB)
2010. dec. 29. 16:22
A te dokid tényleg aranyos, írtam neki neten keresztül az orvosválaszolba, és válaszolt. Azt mondta, lehet korrigálni a geget, és menjek vissza a dokimhoz. A bal szememen fele annyira mély és hosszú a vágás, még tetszik is, van egy kis kínai benyomásom. Szerintem, csináltasd meg, ha csak a felsőt csináltatnád, és szép lesz, foglalkoztatna, miért nem csináltattad meg az alsót. Egy szenvedésre megvan a kettő, úgy sem fogsz nyugodni, míg meg nem csináltatod. Feszesebb lesz, de csodát ne várj!
279. GabciBSB (válaszként erre: 270. - Pilluci)
2010. dec. 29. 00:39
Ari vagy nagyon! Tényleg megtennéd? Teszek fel képet holnap, de most már nagyon ki vagyok purcanva, kicsit szétdolgoztam atomjaimra magamat. Nála (dokinénidnél) mennyi a konzi díja?
278. GabciBSB (válaszként erre: 274. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 29. 00:35
Ilduska, annyira szeretnék segíteni!!! Ezért is hívtalak, hogy gyere el velem. Az a nyamvadt hyaluron csak 1-1,5 évig tart ki, fillért nem ér. Én erre novemberben futottam rá egy lényegesen kevésbé figyelmes dokinál. 90eFt hopp ki az ablakon és mintha semmi nem történt volna az orrom mellett és a szemöldökeim között. :((( Egyedül a boti tett valami jót velem, de az meg 3- max.4 hónap. Ezt ki bírja anyagilag? Nem akartam úgy meghalni, hogy nem próbálom ki. Kicsit hülye kezdek lenni, vagy ez már a pánik?
277. GabciBSB (válaszként erre: 271. - Vajdai)
2010. dec. 29. 00:29
Jajj, ne frászolj! A felső tényleg szimpla ügy, szinte futószalag. Szépen gyógyul és öt nap múlva már mutatkozhatsz napszemcsi nélkül is. Nekem 5 napot mondott varratszedésig, abban viszont nem vagyok biztos, hogy bemehet-e valaki veled a műtőbe. Talán inkább nem hiszem és így készülj.
276. GabciBSB (válaszként erre: 271. - Vajdai)
2010. dec. 29. 00:26
Hát szó mi szó, tényleg sokat foglalkozott velem és a lelkemmel is. Ezen kívül Ilduska állapotát is elmeséltem és nem rázott le, hanem elmondta a véleményét! Hozzáteszem reggel 9-re mentem és se asszisztens se másik páciens nem zavarta a konzit. Amúgy Dr. Mihályfi Lászlónál voltam. A lényeget leírtam már, de ami nekem kicsit keser-édes, hogy nem ígért semmit az alsót illetően. Jó, mert nem áltat és rossz, mert AKAROM, hogy szebb legyen! Húúúú a francba, mit csináljak!? Egy biztos, a felsőn nem fogok gondolkodni. Most már csak az a kérdés, hogy az alsót is ezzel együtt, vagy azzal tényleg várjak...
275. vajdai (válaszként erre: 273. - 54ba7c8cb1)
2010. dec. 28. 17:15

Aranyos vagy. Annyit gondolok rád. Tulajdonképpen a te eseted rettentett el. Alíg várom ,hogy mit mond az orvosod. Tulajdonképpen semmi változás és csak kidobott pénz volt az ablakon?

Nem raksz fel képet?Jó lenne ha jó híreket mondanál?

Nagyon nagyon drukkolok érted.

274. 54ba7c8cb1 (válaszként erre: 268. - GabciBSB)
2010. dec. 28. 17:14
Most olvastam, olyan cuki vagy. Nekem holna lesz két hete, se duzzanat, a szemem alatt avarrás egyáltalán nem látszik. Csak a csücsök:(( De annyira cuki vagy, hogy megkérdezted nekem. Jövő héten elmegyek a dokihoz és kikérdezem.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook