Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
22814. Januar 5
márc. 28. 14:04
Majd április 5 .után teszek fel uj kèpeket ide a Rodrigo doktor also szemhèjas munkájárol ok? ☺ minden jot ..mindenkinek..ciao
22813. Januar 5 (válaszként erre: 22809. - Enobata)
márc. 28. 14:00

Bocsánat..

Elirtam a Dr.nevèt

...szòval ..reszemről Dr.Vincente Rodrigo doktort tudom ajánlani..Neked..

22812. Januar 5 (válaszként erre: 22809. - Enobata)
márc. 28. 13:58

Hello ...igen ..dr.Vinvente Rosrigot ajánlanám ha szavad. Lassan 3 honapos az also szemhèjam tőle ...s nagyon szeretem ...

Sokat válltoztatott az arcomon

22811. tiszike2 (válaszként erre: 22809. - Enobata)
márc. 28. 11:48

Tönköl doki meg Bb.doktorno meg dr Vincente Rodrigo

Sopron közelében dr Kovács Ferenc gyönyörűen dolgozik

A legolcsóbb a porondon viszont bb, Bálint Beáta szemész drno

22810. thermál3 (válaszként erre: 22809. - Enobata)
márc. 28. 08:15
Mindenképpen menj el hozzá, sokat megtudsz 15 ezerért a retinol programjáról. 😊😉
22809. Enobata
márc. 28. 01:14

De jó, hogy itt ilyen sokan voltatok nála.

Köszönöm tényleg a segítséget, könnyebb lesz azért így dönteni!

Szerintetek kit érdemes még konzultáció alapján megkeresni?

Tönköl doktorra gondoltam még.

Szívesen meghallgatom ki mit mond?

22808. tiszike2 (válaszként erre: 22806. - Petrap)
márc. 28. 00:29
Nálam csodát tett boros, de ugye nekem lézer is volt. Úgy hogy kicsit más tészta. De tudom más nem tudta volna így megcsinálni.
22807. thermál3 (válaszként erre: 22806. - Petrap)
márc. 27. 23:08
Ez így van! 😊😉
22806. Petrap
márc. 27. 22:35
Szerintem a Boros doki a maraton lefutása után, félig bekötött szemmel is tökéletesen tudna műteni, semmi kétségem!
22805. chilli80 (válaszként erre: 22800. - Enobata)
márc. 27. 14:28

Szia! Én is akkor voltam,ha jól emlékszem.

Picit nekem sötétebb a vonal alatt, kukk be a naplómba és meglátod.

Mndjuk mióta kész a a műtét 3mp alatt csinlok szép füstös szemet, szvl engem nem zavar.

22804. BAFVera (válaszként erre: 22803. - Szatzsuzsa)
márc. 27. 10:24

Éedekes, hogy megmaradt neked ez a könnyezés.

Nagyon könnyezik?

22803. szatzsuzsa
márc. 27. 10:10
Én 2,5 hónapos vagyok, a heg szép,a feszülés megszűnt, néha piros a szemhéjam,, de nem zavaró.Viszont ez az éjszakai könnyezés a mai napig van, hiába csepegtetek.
22802. Börnike75
márc. 27. 08:04
Jó reggelt lányok. Botox után lehet szoliba menni? Mintha valahol azt hallottam volna....
22801. BAFVera (válaszként erre: 22800. - Enobata)
márc. 27. 07:01

Szia, valóban nagyon fáradt volt szombaton, igaz, előtte egész nap dolgozott.

A műtétek általában délelőtt vannak, persze kivétel biztosan akad. Egyébként talán azért is tűnik mindig fáradtnak, mert annyira nyugodt ember, szinte le van lassulva :-) De pont ezért tartom jó szakembernek, hiszen egy plasztikai sebész nem lehet idegbeteg :-)

Sokunkat műtött már, azok között, akik itt vagyunk a Hoxán, szerintem az eredmény magáért beszél.

Őszinte volt hozzád a szín eltérést illetően, és nem a műtét után derül ki, tudsz mire számítani. Nem tudom, hogy sminkelsz-e, de ha igen, akkor sminkkel nagyon sokat lehet korrigálni, elfedni a szín eltérést. Véleményem szerint még mindig jobb egy kis szín különbség, mint a lógó szemhéj :-)

Kopogj be a naplókba, többek között én is szívesen beengedlek. Leírtam mindent nagyon részletesen, fényképek is vannak.

22800. Enobata
márc. 26. 23:53

Sziasztok új vagyok itt nálatok!

Boros dominál voltam szombaton 17:00-re mentem, ahogy olvasom többen is voltatok ebben az időben, volt egy kis tumultus ;)

Na de a lényeg!

A kérdésem annyi lenne, hogy Boros doki, mindig ennyire fáradt, borzalmas állapotba volt.

Unott volt és alig akart mondani bármit a műtétről!

Mutatott valamit, hogy ilyen lesz kb. És ennyi, én kérdeztem mik lehetnek a szövődmények, mi sülhet el rosszul, mire számítsak...éppnehogy válaszolt valamit!

Azzal viszont rám illesztett, hogy elég sötét a szemhélyam és a szemöldök közelében világosabb a bőr és ezért szún eltérés lesz a kéz beszél találkozásánál, ezért jól kivehető lesz a műtét vonala, heg ide vagy oda, a szintkülönbség miatt fog látszódni!

Volt ilyen valakinek?

Nyugtassatok meg, hogy nem ilyen állapotba műt!

Mondtam is neki búcsúzóul, hogy kitartást...jó pihenést!

22799. Vikinca (válaszként erre: 22795. - Velvet67)
márc. 26. 21:29
👍😊
22798. pitypang05 (válaszként erre: 22794. - Thermál3)
márc. 26. 20:37

Ahogy írtam lentebb, a heg is piros volt, h ez csúnyának számít, nem tudom, preferencia kérdése, engem kicsit elriasztott ennyire közelről látni.

Doki azt mondta neki, h teljesen rendben van, úh gondolom nagy baj nem lehet.

Krémet nem kérdeztem, de azt mondta, h volt már vele szemésznél is.

22797. Velvet67 (válaszként erre: 22788. - KKViki)
márc. 26. 20:23

nekem anno egy picit rálézereztek...

pár hónap múlva semmi nem látszódott már...

menj vissza az orvosodhoz segíteni fog

22796. BAFVera (válaszként erre: 22795. - Velvet67)
márc. 26. 20:21
Szívemből szóltál. Kb ugyen ezeket írtam volna én is :-)
22795. Velvet67
márc. 26. 20:15

Életemben több okból kifolyólag megtapasztaltam hogy nagyon lassan és nehezen gyógyulok. Akik ismernek itt ők tudják...és ez sajnos nem az orvosomon múlik. Érdekes számomra, van akiknek 2-3 hónap múlva már semmilyen műtéti heg nem látszik a bőrükön, majd pár hónap eltéréssel korrigáltathatnak és ugyanolyan szépen regenerálódnak, ilyenkor csak pislogok, hát ők a szememben a szerencse gyermekei !!!

Szemhéjplasztika rutinműtétnek számít mamár és mondjuk semmiség...-nekem ezzel kivételesen szerencsém volt, másfél hét után senki nem mondta volna h műtve vagyok- de bőrünk/kötőszövetünk életében bizony az. Ha nem is látszik 2-4 hónap múlva a szövetek teljes regenerálódási ideje 1 év.

Nekem a mai napig látszik lehelet vékonyan a vágás, BB műtött, de ettől még jól elvégzett műtét és engem nem zavar, 1000x elviselhetőbb mint egy logó szemhéj, ezt kell mérlegelni. Szerintem ha Boros műtött volna u.így ott lenne, ha "ilyen fajta" valaki mehet a világ legjobb dokijához, akkor is lassabban fog gyógyulni mint az átlag és bizony az is előfordulhat, hogy ott marad a nyoma. de ettől még a műtét lehet eredményes, esztétikus, szerintem nem ezen múlik. Ha esztétikai műtétekről beszélünk, mivel nem kötelező egészségügyi beavatkozás, elsődleges szempont legyen az orvos és páciens közti bizalom, rámerjem bízni magam az orvosomra, tudjam jó kezekben vagyok, mert szó szerint a bőrömet viszem vásárra, nem lesz komplikáció, esetleg fertőzés. Ezért kell utána olvasni és több személyes konzultációra elmenni. Ha ezekkel megvagyunk még mindig kell egy nagy adag szerencse, mint mindenhez az életben.... Milyen gyorsan gyógyul valaki befolyásolhatja a genetika vagy életünk során megszerzett betegségek is: pm alulműködés vagy diabétesz stb.

22794. thermál3 (válaszként erre: 22787. - Pitypang05)
márc. 26. 19:45

Most akkor a heg volt csúnya, vagy a szemhéja volt piros? Nem mindegy.

Azt mondták mivel kenték, amitől begyulladhatott a szemhéj bőre?

22793. Lunitasu (válaszként erre: 22690. - Tiszike2)
márc. 26. 19:31
En Elocom es Triderm kremeket hasznaltam
22792. Lunitasu (válaszként erre: 22788. - KKViki)
márc. 26. 19:27
Megenged a bor. Nekem is engedett
22791. Lunitasu (válaszként erre: 22754. - KKViki)
márc. 26. 19:26
En nagyon vekonyan Elocommal kentem,par napig,utana meg Tridermmel.
22790. Vikinca (válaszként erre: 22788. - KKViki)
márc. 26. 18:36
Örülök,hogy javul😊Ha túl feszes,akkor lehet,hogy egy kis vágás kelleni,fog,de nem biztos.Ha már nem irritálja semmilyen krém,akkor lehet óvatosan maszirozni,de az is lehet,hogy magától fog a heg engedni.Nekem is volt húzó érzés,de szépen engedett idővel 😊
22789. tiszike2
márc. 26. 17:02

Borostól még nem láttam itt csúnya heget. És főleg jó helyen vannak. Egy lány volt aki keloidra volt hajlamos más hege keloidodasan gyógyult de aztán rendbe jött neki.

Mindenki másképp gyógyul. De borosnál meg még virító fehér heg sem marad. Pedig láttam már alul felül virító hegu munkát (Nem boros) .

Nekem nincs is hegem az adatlapomon van fotó. Szóval egy kicsit szerencse kérdése is. A leghíresebb plasztik sebész is el tudja szúrni ugyan úgy mint egy mezei szemész.

22788. KKViki (válaszként erre: 22782. - Vikinca)
márc. 26. 16:46

Köszi Vikinca az érdeklödést :)

Halvänyodik!!! Igaz csigalassusäggal, de legaläbb reményt kelt.

Viszont van még egy problémäm:az egyik szemem belsö zugäban lévö hegvég ränött az orromra és szabälyosan huzza a bört.. Bele se gondolok, de biztos ät kell majd nyisszantani :(

22787. pitypang05
márc. 26. 15:14
Én is láttam a két hölgyet, az egyiknek 3 hónapja, a másiknak meg 2 hónapja volt a műtétje. Az előbbit inkább Minili nézte meg közelebbről, neki lilás volt a szemhéja, rajta látszott a felháborodottság. A másik hölgynél a vágás teljesen jó helyen volt, nyitott szemmel pattent, viszont becsukott szemmel a heg és a hegtől lefelé a pillák irányába piros volt az egész szemhéja (én azt hittem, h sminkelt). Azt mondta, h elég jól bírja a fájdalmat, de az elmúlt két hónapban nagyon fájtak a szemei, úgy fogalmazott, h mintha sündisznók laktak volna benne. Nem szokott sminkelni, úh így még macerásabb a pirosság. Úgy láttam, h ő elfogadta a helyzetet, h egyénfüggő a gyógyulás.
22786. pitypang05 (válaszként erre: 22766. - Minili)
márc. 26. 14:57
Nekem csalódás volt, úh megyek tovább :)
22785. cici (válaszként erre: 22784. - Bosti)
márc. 26. 14:25
Szerintem kb 7 nap
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook