Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérvári kórház szülészete fórum

Székesfehérvári kórház szülészete (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
1652. pemete
2010. ápr. 22. 20:48
Lesz ott egy tök cuki óvónéni mire Martinka odajár majd. Az ő kisfia is most ősszel kezdi majd az ovit:)
1651. azure_
2010. ápr. 22. 20:35

Na az ovi mindenhol kilőtte a biztosítékot. :)

Én így jártam. Azt hittem nagy örömet szerzek, erre még én sértődtem meg. Kinek jó ez?! Azóta azon gondolkozom, hogy nem is fogom idejáratni a gyereket. Na tessék. Kellett ez nekem?!

1650. pemete
2010. ápr. 22. 12:49

Olvastam:p

Én gyárilag agresszívabb vagyok, mint te gyógyszeren:DDD

1649. 0f8333367d (válaszként erre: 1648. - Pemete)
2010. ápr. 22. 11:17

Te nem is szedsz gyilok gyógyszert mint én,mégis ilyen agresszór vagy:)))Hát hadd főzzön levest!!NA

Olvasd el mit írtam a naplóban a mai óvodai jelenésemről:)

1648. pemete
2010. ápr. 22. 11:08
Én arra nem is reagáltam, mert kiakadtam, és nem akartam csúnyát írni:p
1647. 0f8333367d (válaszként erre: 1644. - Pemete)
2010. ápr. 22. 11:06

Mennyit mostam én is!De utáltam mikor éjjel arra keltünk,hogy Európa térképjel van a leány alatt:)

Volt olyan is hogy megszáradt rajta a pizsama:)

Csitri az kiscsoportot még úgy kezdte hogy éjjelre kellett a pelus.Kb karácsonyra lett szó szerint szoba tiszta.

Az oviba azért alváskor igy is volt hogy becsurgott néha.

Vera!

Amit írtál a hálátlan emberekről,nagyon kiakadtam.

Szép egy óvoda az is.Te ajánlasz fel valamit,aztán arra sem veszik a fáradtságot,hogy elmenjenek érte.Undorító!Mindenhol ilyen hülyék?

Régen is ilyenek voltak?

És tényleg a kis ujjadat nyújtod,aztán kell az egész karod!

1646. pemete
2010. ápr. 22. 10:54
Most még úgy tűnik, hogy messze, de nehogy azt hidd!
1645. azure_
2010. ápr. 22. 10:40
Én is vettem a kelengye vásárláskor gumi lepedőt de egyenlőre még nem rakom alá, mert minek. Nálunk is akkor lesz érdekes amikor jön a leszoktatós, vagy rászoktatós korszak. ÓÓÓÓÓ hol van az még. :)
1644. pemete
2010. ápr. 22. 09:21
Ja, van neki gumis lepedője, meg rárakom a simát. Aztán reggel meg mosom őket:D
1643. azure_
2010. ápr. 22. 08:59

Halihó!

Ma koraiak voltunk, úgyhogy már alszik a kiskrapek. Nyűgös ma is, de már mindenre azt mondjuk, hogy biztos a foga. :) A foga meg még mindig nem akar kibújni, úgyhogy valószínű egy jó darabig még arra fogjuk. De ha nem, akkor tévedtem.


Olvasom, hogy szokjátok a pelus nélkül alvást. :) Végülis elég jól veszi Dana az akadályokat. Ilyenkor gumis lepedőt teszel alá?

1642. pemete
2010. ápr. 22. 07:44

Szió!

Ezért ne szégyeld magad, engem is elhagy néha a türelmem...

Sőt, tuti, hogy mindenkit!

1641. azure_
2010. ápr. 21. 17:23
Én is ugyanezt teszem. :) Vígyasztalom magam. Csak a türelmem hagy el néha amiért igazán restellkedem de ez van...
1640. pemete
2010. ápr. 21. 17:02
Én mindig azzal szoktam vigasztalni magamat, hogy egyszer el fog aludni, olyan nincs, hogy valaki ne aludjon:p
1639. azure_
2010. ápr. 21. 16:16

Nagyon ügyi vagy! :)

Én nem használtam ki az alvós időszakot inkább neteztem. :) Aztán most sikerült Martinkát elaltani. Hiszti hegyek, pedig sétáltunk, hintáztunk a játszón, hancúroztunk az ágyon, hintáztunk az udvaron a nagy hintán, hintázott a szobai hintában, de mindez nem volt elég mert hisztis lett és fáradt és nem akart aludni. :)

De anya győzött. :D Nehéz menet volt...

1638. pemete
2010. ápr. 21. 13:33
Mi voltunk délelőtt is egy kicsit játszózni, előtte jól végigporszívtam és gőzöltem a kecót, meg kimostam 3 adagot, mikor feljöttünk bedobtam a hurkát, meg a kolbászt a sütőbe, meg kiteregettem a 4. adag ruhát. Most megy az 5., kész vagyok:D
1637. azure_
2010. ápr. 21. 08:47

Jó reggelt!

Ne is mondd a takarítást. Kész katasztrófa, hogy minden nap lehetne. Én ma mosok, úgyhogy a takarítás meg várhat.


azzal nem lesz baj, hogy Martinka nem lesz gyerekek között mert jönnek a kismamák csőstől hozzánk már most. :) Persze viszem majd játszóra is, de a minden napos játszó kimarad, hiszen itt az udvar. Meg az ember fiának van egy csomó más dolga is. Pont Judit naplójában olvastam, hogy neki is annyi a dolga, hogy nem jut mindig idő a játszóra.

Viszont anyut valószínű idén nyugdíjazzák, úgyhogy tök jó lesz mert biztos sokat fog Martinkázni. Már előre tervezi, hogy viszi palotára és mennek játszóra. :)

1636. pemete
2010. ápr. 21. 07:32

Szió!

Egy hinta, meg egy csúszda az nem árt ha van otthon, de jó dolog gyerekek közé is vinni.

Ma takarítok én is, mert már borzasztó a helyzet, hiába söprök minden nap többször, most már megérett az idő a porszívózásra, meg a gőzölésre is...

1635. azure_
2010. ápr. 20. 21:36

Legalább szocializálódik a gyerek. Habár akárhányszor mentünk a játszóterek felé sehol senki. Gondolom a délután a favorit. Mi inkább ebéd után csavargunk. Nyáron biztosan megváltozik a napirend a meleg miatt.

Egyébként itthonra is kell játszó mert ma is azért nem volt séta mert mostam a masnikat egész nap. Mosás, teregetés volt a program délután háromig. Meg persze etetés, altatás, telefonálás, egy kis munka a gépen és főzés. :) Háromkor elmentünk reklamálni a kertészetbe mert két fa nem rügyezik de kiderült még a kertészetben sem. :)

1634. pemete
2010. ápr. 20. 19:40

Amúgy is jobb az olyan játszó, ahol vannak más gyerekek is, sokkal jobban lehet játszani:)

Pihenj, ne hajtsd túl magad!

1633. azure_
2010. ápr. 20. 19:26

Halihó!

Pedig most indul a játszóteres szezon!!!! :)

Mi ma néztünk játszóteret Martinkának, mert akarunk venni de nem rönkfa volt rohadt drága így is... Még keresgélünk mert fél milliót a privát játszótérre azért nem óhajtanék elkölteni. Itt a környékünkön van három tök nyugis kis játszó. Akkor inkább elmegyünk oda. Az mindig úgyis érdekesebb. :DDD

De egy csúszdás okosságot meg hintát feltétlenül szeretnénk. A hinta már idén jöhetne mert imád hintázni.


Én ma rohantam egész nap. Anyu meg is jegyezte, hogy nem lesz jó vége... Ja... Tudom... De ez van.

1632. pemete
2010. ápr. 20. 07:45

Szió!

Tegnap is sűrű játszóteres napunk volt, meg valószínűleg ma is az lesz. Délelőtt játszótér, meg délután is. Kicsit már kezdem unni:p

1631. azure_
2010. ápr. 19. 09:56

Szia! Azt hittem elvesztél, vagy belemerültél a twilightbe. :)

Mindjárt nézek naplókat, gondolom van élménybeszámoló.

Én most kicsit dolgozom a gépen mert Martinka alszik. Úgy tűnik túl vagyunk a hisztis héten, jöhet a nem hisztis hét. Egyébként a foga annyira dudorodik, hogy most már én is azt mondom bármikor kijöhet. A jobb alsó jobban látszik. Nem tudom melyik bújik ki legelőször.

1630. pemete
2010. ápr. 19. 09:43

Sziasztok:)

Kicsit elvoltunk a hétvégén, úghogy nem jöttem, bocsesz:p

De most már leszek ám...

1629. pmjudit (válaszként erre: 1625. - Azure_)
2010. ápr. 17. 21:14

:)))


Szépek a lufik, színvonalas volt a fesztivál, holnap foyt.köv. Iszonyú fárasztó, reggel 8-kor volt próba, fél 10-kor hazajöhettek a gyerekek, majd 12-re kellett őket újra vinni és maradtak a végéig, 18.30-ig.

2010. ápr. 17. 19:45

Szia!

Én is csak benéztem:)

Hulla vagyok ma én is.

Reggel írok,úgyis korán kelek:(

Pusz

1627. azure_
2010. ápr. 17. 19:22
Most vagyok hulla. :) Délelőtt takarítás, főzés, mosás. Ebéd után raktár pakolás. Most jöttünk be nemrég. Anyu Martinkázott egész nap. Most fürdettünk és etettünk. Mindjárt el is dőlök és alszok, ha Martinka is úgy akarja. :)
2010. ápr. 17. 08:26

Szia!

Bogi suliban van ma.

Most indulunk vetőmagért a gazdaboltba.

MA jól vagyok,Lili is hála égnek!

Majd esze írok hosszabban neked!

Pihenj azért ám!Biztosan fáradt vagy!

1625. azure_
2010. ápr. 17. 06:53

Jó reggelt lányok!

Szép és pihentető hétvégét kívánok mindenkinek! :)

Bogi gondolom olvas ezerrel!!!!! :D Olyankor hanyagolja a fórumot rendesen. :)

Bea, remélem Lili már jobban van és Neked is tünetmentes hétvégéd lesz. Azt mondják jó idő lesz, úgyhogy én is szeretnék kint is tevékenykedni, de idebent is rengeteg dolgom van.


Juditnak jó mazsorettezést! :)GÁborék hajnali egykor értek haza a dekorból, most meg már úton vannak egy másik helyszín felé. Én itthon alukáltam Martinkával. :D

1624. azure_
2010. ápr. 16. 21:16

Sziasztok!

A jelet már én is elküdtem reggel, de most értem ide, hogy írjak. :)

Martinka ma egész nap kézben volt ismét. Úgy tűnik ez a hét ilyen. Lakás fut, főzni nem főztem a héten semmit és egyáltalán nem tudok tőle semmit csinálni. Ma kétszer eleredt az orrom vére. Gondolom már túlstresszelem magam. Szörnyű vagyok de ez van.

Több türelemmel is megáldhatott volna a sors.


Remélem mindenkinél minden rendben.

2010. ápr. 16. 07:46

Gratulálok az első éjszakához!

Ő már igazi nagylány!!

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook