Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a székesfehérvári Szent György Kórház szülészetéről? fórum

Mik a tapasztalatok a székesfehérvári Szent György Kórház szülészetéről? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 22. 14:31
Szia sziszo21.én most februárban 18.-án szültem második kisbabámat.tudnék mesélni.kérdezz bármit ha akarod irhatok privibe is.kismama vagy?
2015. ápr. 21. 04:45
Doki nélkül, szülésznővel szültem ott tavaly nyáron. Előtte bent feküdtem egy hetet mivel magzatvíz szivárgott az NST utáni vizsgálaton, de a szülés nem indult meg. A patológián semmi gond nem volt, a dokik és nővérek korrektek voltak. Szülés után éreztem magam kényelmetlenül a szülészeten, lekezelőnek éreztem a csecsemősöket. Nem tudtam szoptatni és rögtön problémásnak titulálták minket. Bizonytalan voltam és rettentően ügyetlen. Bár nem vagyok egy sírós alkat de ott a hormonoknak köszönhetően állandóan sírtam, a védőnő "szakembert" akkart küldeni hozzám. Utólag visszagondolva ott sem volt gond a hozzáállással, tették a dolgukat mint egy munkahelyen. Valószínűleg és nem tudnék ennél kedvesebb lenni Ennyi különböző emberrel, egyszerre. Ha első gyerekes vagy készülj fel a szülésen kívül az első napokra is. Az, hogy én ott kényelmetlenül éreztem magam azt hiszem a saját hibám volt. Szülésig készültem,,a továbbiakról főleg a szoptatási nehézségekről, saergaságról, letapadt nyelvfékről gőzöm sem volt. Nem rémhíreket kell olvasni, de ja elfogadsz egy jótanácsot akkor kérdezz meg őszinte ismerős anyukákat. Mert amúgy az osztály rendezett és a személyzettel sincs baj szerintem.
2015. ápr. 16. 18:48
Szeretnék olyan kismamákat kérdezni, akik idén vagy tavaly szültek a székesfehérvári Szent György kórház szülészetéről! Vélemények, fogadott dokival volt vagy ügyeletessel szült-e? Melyik jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook