Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérvári kórház szülészete fórum

Székesfehérvári kórház szülészete (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1682. azure_
2010. ápr. 28. 11:01

Halihó!

Nálatok mizujs?! :)

Én félig vagyok a főzésben. Nem lesz nagy dolog csak egy kis káposztás tészta. A tésztát majd frissen főzöm hozzá. Martinka alszik. Várok egy ürgét akinek nincs internete de szeretne ballagásra lufit így kijön és válogat.

Már megvolt a bolt járat Martinkával. Mára semmi extra dolgom nincsen. :)

1681. azure_
2010. ápr. 28. 11:01

Halihó!

Nálatok mizujs?! :)

Én félig vagyok a főzésben. Nem lesz nagy dolog csak egy kis káposztás tészta. A tésztát majd frissen főzöm hozzá. Martinka alszik. Várok egy ürgét akinek nincs internete de szeretne ballagásra lufit így kijön és válogat.

Már megvolt a bolt járat Martinkával. Mára semmi extra dolgom nincsen. :)

1680. azure_
2010. ápr. 28. 11:01

Halihó!

Nálatok mizujs?! :)

Én félig vagyok a főzésben. Nem lesz nagy dolog csak egy kis káposztás tészta. A tésztát majd frissen főzöm hozzá. Martinka alszik. Várok egy ürgét akinek nincs internete de szeretne ballagásra lufit így kijön és válogat.

Már megvolt a bolt járat Martinkával. Mára semmi extra dolgom nincsen. :)

1679. azure_
2010. ápr. 28. 11:01

Halihó!

Nálatok mizujs?! :)

Én félig vagyok a főzésben. Nem lesz nagy dolog csak egy kis káposztás tészta. A tésztát majd frissen főzöm hozzá. Martinka alszik. Várok egy ürgét akinek nincs internete de szeretne ballagásra lufit így kijön és válogat.

Már megvolt a bolt járat Martinkával. Mára semmi extra dolgom nincsen. :)

1678. azure_
2010. ápr. 28. 11:01

Halihó!

Nálatok mizujs?! :)

Én félig vagyok a főzésben. Nem lesz nagy dolog csak egy kis káposztás tészta. A tésztát majd frissen főzöm hozzá. Martinka alszik. Várok egy ürgét akinek nincs internete de szeretne ballagásra lufit így kijön és válogat.

Már megvolt a bolt járat Martinkával. Mára semmi extra dolgom nincsen. :)

1677. azure_
2010. ápr. 28. 11:01

Halihó!

Nálatok mizujs?! :)

Én félig vagyok a főzésben. Nem lesz nagy dolog csak egy kis káposztás tészta. A tésztát majd frissen főzöm hozzá. Martinka alszik. Várok egy ürgét akinek nincs internete de szeretne ballagásra lufit így kijön és válogat.

Már megvolt a bolt járat Martinkával. Mára semmi extra dolgom nincsen. :)

1676. azure_
2010. ápr. 28. 11:01

Halihó!

Nálatok mizujs?! :)

Én félig vagyok a főzésben. Nem lesz nagy dolog csak egy kis káposztás tészta. A tésztát majd frissen főzöm hozzá. Martinka alszik. Várok egy ürgét akinek nincs internete de szeretne ballagásra lufit így kijön és válogat.

Már megvolt a bolt járat Martinkával. Mára semmi extra dolgom nincsen. :)

1675. pemete
2010. ápr. 28. 08:54
Sziasztok:)
1674. pemete
2010. ápr. 27. 21:40
Olvastam, hogy nagy munkában voltál ma, biztos szép lett a kert!
1673. azure_
2010. ápr. 27. 20:36

Sziasztok!

Megvagyok én is de nem jöttem ma mert én is ittragadtam volna. Pörögtem egész nap, így hulla vagyok.

Hortobágyit én úgy kezdem készíteni, mint a milánóit csak nem öntöm nyakon ketchuppal, hanem készítek hozzá tejszín és sajt felhasználásával egy szószt és azt keverem bele. (besamel) Na eszembe jut azért... :D

Sütőbe nem is szoktam rakni. Mi franciasalival szoktuk enni. Hmmmmmm. Kár, hogy fogyizok. :D

Gábor biztos díjazná ha készítenék.

1672. pemete
2010. ápr. 27. 12:44
Tök egyszerű a dolog. Simán főzöl egy pörköltet, aztán leszűröd a szaftját egy tálba, a húst meg szétnyomkodod villával. Keversz hozzá tejfölt, meg a szafthoz is, ahhoz jó sokat. Sütsz palacsintát, és beleraksz egy kanálnyi tejfölös husit, meg egy kevés ilyen tejfölös szaftot, és becsomagolod. Az egész meg a tepsibe, rá kell önteni a tetejére a szaftot, aztán alufóliával mehet a sütőbe, rottyan egyet, és kész is:)
2010. ápr. 27. 10:17

Sziasztok!

Most estem haza,gyorsan írok naplót aztán kikapcsolom a gépet mert itt ragadok.

Vasalás,takarítás főzés......stb

Kár hogy nincs aki helyettem ezeket mind megcsinálná!

A hortobágyi készítését ha leírnád,megköszönném,férjem nagyon szereti!

1670. pemete
2010. ápr. 27. 08:14

Sziasztok! Mi van, nem jön senki?

Tegnap megcsináltam életem első hortobágyiját, és annyira fincsi lett!

1669. pemete
2010. ápr. 26. 07:57

Sziasztok:)

Gratula az első foghoz! Remélhetőleg a többi már könnyebben, és gyorsabban jön majd:)

Nem szeretem a váltócipős megoldást egyébként, meg nem is járok sűrűn ilyen magassarkúban, úgyhogy remélhetőleg legközelebbre már lesz egy másik, kicsit kisebb sarkú cipőm:p

1668. 0f8333367d (válaszként erre: 1667. - Azure_)
2010. ápr. 25. 21:23

Szia Drága!

Holnap.

Kész vagyok mint a lecke.

A szemem ég,mintha hegesztettem volna.

Persze,mintha tudnám mi az a hegesztés:)))

Jó éjt!

1667. azure_
2010. ápr. 25. 21:19

Sziasztok!

Gondolom mindenki kint volt egész nap a szabadban...

Mi is. :) Jól el is fáradtam, úgyhogy pihi.

Majd várom a privit. :)


Puszi mindenkinek!

2010. ápr. 24. 21:38

Sziasztok!


Nagyon örülök a fogacskának!Végre!Gratulálok!

Már gondoltam rá hogy a fejér megyeibe kellene írni a cikket.Hátha lenne foganatja.

Hulla fáradt vagyok megint,nem az igazi munkálkodni a kertben:(

Az este sem úgy alakult,sajnos.én miattam:(

Majd bővebben priviben.

Bogi!

Egyik ismim a kocsijában ott tart egy kocsi cipőt,abban vezet ,mikor 12 cm-es sarkúba megy valahová.Nem jó ötlet?

1665. azure_
2010. ápr. 24. 20:47

Sziasztok lányok!

Gyönyörű idő volt ma! Hűűű de élveztem! :) Martinka is imádott kint lenni.

A jó hír, amit szeretnék veletek megosztani: Kijött Martinka első foga! :) VÉGRE!!!! :)


Naplókat még nem olvastam csak reggel fejés közben.

Remélem jól telik a hétvégétek.

Juditnak jobbulást kívánok. Remélem már kilábalóban van a hasfájós, hasmenéses nyavajából és jólt telt a szombat! :)


Bea! Színházas sztori tetszett nagyon. Sajnálom, hogy vannak ilyen pedagógusok is, akik így gondolkoznak. A cikk megírásában támogatlak. Szívesen olvasom a tapasztalataitokat.

1664. azure_ (válaszként erre: 1661. - 0f8333367d)
2010. ápr. 24. 10:40
:DDD Nálunk apa tegnap rutinosan inkább megkérdezte megborotválkozzon e. :DDD
1663. pemete
2010. ápr. 23. 21:21
Ja még nem borozok, majd mindjárt!
1662. pemete
2010. ápr. 23. 21:21

:DDD

Én is megborotválkoztam most, nálunk is ugyanazt jelenti:DDDDDDDDDD

2010. ápr. 23. 20:50

Most írom,mindjárt.

De már alig látok,bedagadt a fejem,meg nagyon fáradt vagyok.

Pedig apa megborotválkozott,ez pedig egyet jelent........

1660. azure_
2010. ápr. 23. 20:35

Most még olyan kis érzékeny és úgy, de úgy elkezd sírni. :)


Na bontottál borocskát? Látom, illetve olvasom, lazulsz.


Bea! Pihenj sokat! Várom a színházas élményeket is! :)

1659. pemete
2010. ápr. 23. 18:42
Mire Dana akkora lett, hogy járni tanult, én már annyira megedződtem ilyen téren, hogy nem rohantam egyből, hanem mosolyogva mondtam neki, hogy pattanjon fel, nincs semmi gáz. Nem is lett sírós. Majd most hozzáedződsz te is, aztán mire járni tanulsz már nem kapsz szívbajt minden egyes esésnél.
1658. azure_
2010. ápr. 23. 15:33
Megijedtem én is és egyből felkaptam. Állítólag pont ezt nem szabad. Olyankor felkapkodni, de első reakció mégis az volt. Meg is vígasztalódott...
1657. pemete
2010. ápr. 23. 10:21
Megijedt biztos szegény! Te nem kaptál szívrohamot, mert én eleinte mindig halálra rémültem. Most meg már ha leesik a csúszdáról, akkor annyit mondok, hogy jól van, keljél fel...
1656. azure_
2010. ápr. 23. 10:15

Sziasztok!

Nem írom, hogy jó reggelt, mert iszonyúan elszaladt az idő. :)


Ma én is türelmes vagyok, elnézek mindent Martinkának. Egyébként van mit. :)))

Ma egyszer orrabukott ültéből az ágyon és pont ráfejelt egy játékkockára. Persze volt ám sírás-rívás! Szegénykémet úgy kellett tutujgatni, vígasztalni, pedig szerintem az ijedtségen kívül semmi baja nem lett. Olyan kis érzékeny! :)

2010. ápr. 23. 09:08

Jó reggelt!

Ma nem harapok!

Csak a zsemlébe:)

1654. pemete
2010. ápr. 23. 08:22
Szép reggelt:)
1653. azure_
2010. ápr. 22. 21:07
Hát remélem is. :)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook