Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérvári kórház szülészete fórum

Székesfehérvári kórház szülészete (beszélgetős fórum)


2009. aug. 26. 18:54

Ha rákeresel van hasonló fórum, sőt van olyan is ,hogy székesfehérvári kismamák!

Én sok jót nem tudok elmondani róla, a szülőszoba az jól felszerelt, de csak akkor szülhetsz úgy ahogy akarsz, és akkor kapsz csak érzéstelenítést, ha van fizetett orvosod, amúgy felejtsd el. A szülésznők aranyosak, viszont az osztályon már sok kedvességre ne számíts se a sima, se a csecsemős nővérektől, meg segítséget se nagon kap az ember, hacsak nem fizeti meg:S

Egyetlen normális csecsemősnővér van, ő viszont nagyon lelkes, egy idősebb néni. Ha ő ott van, akkor segyt mindenben, minden információt igyekszik megosztani az anyukákkal. A többiek nem tudom minek mentek nővérnek, ha semmi emberi érzés nincs bennük...

Én ezt tapasztaltam, remélem te jobb, szebb élményekkel térsz majd haza a kórházból. Gratulálok a babádhoz:)

2009. aug. 26. 18:48

sziasztok!


Tapasztalatokat várok, itt szeretném majd az első gyermekemet megszülni:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook