Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Stressz és babavárás fórum

Stressz és babavárás (beszélgetős fórum)


7. 3526824478 (válaszként erre: 6. - Petrezselyem28)
2018. dec. 2. 14:48

A nogyogyitol kérj papírt aki kiir veszélyeztetett terhesnek azzal menj a munkaltatóhoz higy betegallomanyba mész.

Ennyi.

Ha netán ki merne rúgni feljelentheted

2018. dec. 2. 10:45

Ilyen fiatal terhesen is?

Ahhoz hogy könnyített munkát kérjek elég csak beszélni a főnökkel vagy kell hozzá valami papír a terhességről?

5. Amina93 (válaszként erre: 4. - Petrezselyem28)
2018. dec. 2. 05:38
Ne stresszelj ezen! Es igen,megteszi! Mivel igy veszelyezteted a kisbabát! Es ő az első!
2018. dec. 2. 00:25

De hajlandó lesz rá? Ez már elég indok erre?

Olyan rossz... Mert igazából ha nem lenne baba se sokáig bírnám ezeket a körülményeket. Így meg még nehezebb

2018. dec. 1. 17:03

Nyugodtan menj végig betegácsiba a baba az első!

A munkaadod így nem is rúghat ki ha a nőgyógyász vesz fel betegácsiba


Jó babavárást 😊

2. birebora (válaszként erre: 1. - Petrezselyem28)
2018. dec. 1. 16:35

1.) Mond el neki, hogy milyen munkakörben dolgozol, emelni, hideg, stresszes stb és kérd, hogy vegyen betegállományba.


2.) Kérd könnyebb munkakörbe magad.

2018. dec. 1. 15:28

Most vagyok 6 hetes terhes. Sokat vártunk, ez az első hogy pozitív lett a teszt.

Egy cégnél dolgozom, raktárban dolgozom.Sajnos nagyon stresszes a munka, regeteg mindenre kell odafigyelni, ha valami nem jó egyből a körmösömre csapnak.

A hőmérséklet kb ugyan annyi mint a kinti. Az irodában van 20 fok, de annyit sajnos nem tartózkodom benn, hogy kellőképpen átmelegedjek.

Sokat kell emelni, minden nap jön legalább három szállító, van hogy 10-11 raklap áru jön.

Most itthon vagyok táppénzen, mert felfáztam... Amióta tudom hogy terhes vagyok nagyon próbálok odafigyelni mindenre, de ebbe sajnos belefutottam...

Nincs a pofámon bőr, hogy még kérjem a nőgyógyászat hogy adjon valami papírt, amivel legalább néha itthon maradhatok. Szeretnék dolgozni még, de így nagyon félek hogy valami gáz lesz.

Tudtok tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook