Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sportolj a bioritmusod szerint! fórum

Sportolj a bioritmusod szerint! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. júl. 21. 15:05
Én még csak egy hete tornázok, de a munkám miatt csak este van rá időm. Reggel 8-ra jövök dolgozni és este 6-ig bent is maradok. Általában fél 7-re érek haza, ejtőzök kicsit, aztán nekikezdek az 1 órás aerobic DVD-mnek. Utána megeszek egy joghurtot és sokkal jobban alszok :) Nem fogok azért 5-kor kelni, hogy tornázzak halál kómásan...
8. mazsi-drazsi (válaszként erre: 7. - 1bbd845576)
2007. ápr. 24. 08:59
Olvastam a naplódat, jó ötlet futónaplót vezetni ilyen formában. Követem példádat:-)))
2007. ápr. 16. 11:23
Össze-vissza munkaidőm mellett,nehéz bioritmus szerint sportolni.Akkor megyek, amikor igazán megjön rá a kedvem, akkor jobban is megy. A legjobban ebéd előtt szeretek futni.Apránként sikerült 10 km. felé tornáznom a napi adagomat, ami már unalmas volt, de amióta zenét hallgatok közben,nem unalmas!
2007. jan. 3. 19:11
Szerintem minden napszakban való sportolásnak van előnye. Nálam inkább évszaktól függ: nyáron, ha már hajnalban világos van, reggel hét felé megyek tornázni, ha korán sötétedik, akkor pedig este. De ha munka után hazajövök, nagy a hűtőszekrény csábítása... Viszont vacsora után késő este ki lehet menni a parkba futni, ami szintén felüdít. Nálam is inkább a társaság hiánya a probléma. Egyedül kicsit unalmas hosszú köröket futkározni...
2007. jan. 3. 15:30
Én ma kezdem a sportolást.Mivel egyedül nem indulok neki így alkalmazkodom a barátnőmhöz akinek az este jó.Nem vagyok egy korán kelős típus,meg néha hatig dolgozom,így szerintem az este 7 ideális lesz:)?csak éljem túl!
2007. jan. 3. 07:56

Sziasztok!


Csatlakozom az előttem szólóhoz.Nekem is volt olyan munkahelyem hogy 10-re jártam dolgozni és előtte elmentem aerobikozni.Nagyon jó volt és a hangulatom is más volt tőle.

2007. jan. 2. 12:18
Ami engem illet régebben, amikor 10-re jártam tornázni reggel elmentem előtte aerobicozni és sokkal jobb volt, mint délután munka után.
2006. dec. 29. 23:36
Ez egy érdekes kérdés. Én úszni szoktam, s már kísérleteztem többféle napszakkal. Amennyiben reggel vagy délelőtt úszom, muszáj ennem közvetlenül előtte, mert másképp annyira kifáradok, hogy szinte remegek. Ha rendesen eszem, akkor ez nincs. Délután vagy este viszont nincsenek ilyen problémáim.
2006. dec. 28. 22:11
Belehalnál, ha reggel nyolckor kéne edzened, míg mást egy reggeli futás egész napra energiával tölt fel. Nem vagyunk egyformák, ha hatékonnyá akarod tenni a sportolást, figyelembe kell venned a tested jelzéseit! Másra kell figyelned például...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook