Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól és mit sportoljon a gyerek? fórum

Mikortól és mit sportoljon a gyerek? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 20. 20:03

Sziasztok!


Én szeretném, ha a fiam íjászkodna majd, ha elég nagy lesz hozzá, min 5 éves. De nem fogom ráerőltetni.

5. Manilu (válaszként erre: 3. - Laleh)
2010. ápr. 20. 17:40
Nem ,szó sincs lólengésről és társairól,itt tényleg alapok vannak,bukfenc,bordásfal,labdajátékok...stbhogy miért úgy nevezik a szertorna alapjai,nos erre passzolok....
2010. ápr. 20. 16:19
minden edző,aki kis gyerekekkel is foglalkozik,azt mondta,hogy 5 éves kor előtt komoly sportot választani nem lehet.addig marad az úszkálás,korizás,futkározás stb.az ilyen kicsik még képtelenek koncentrálni,és nem lehet őket "dirigálni".vannak nagyon jó baba és ovis tornák.először ezeket kéne végigjárni szerintem.:)
2010. ápr. 20. 14:57

Azt már ilyen piciként el lehet kezdeni?

Hirtelen most a lólengés, gyűrű, korlát jutott eszembe róla.


Nekem fejtörést okoz, hogy annyira más a 2 gyerek (1 fiú, 1 lány), hogy nem tudom nekik elképzelni nekik ugyanazt a sportágat.

A lányom simán beíratnám cselgáncsozni pl.

A fiam?! Hozzá hangosabban sem szabad szólni, mert rögtön tönkremegy a lelkivilága. :D

2. Manilu (válaszként erre: 1. - Laleh)
2010. ápr. 20. 14:35
Kisfiam 20hónapos kora óta ismerkedik a szertorna alapjaival,természetesen játékosan megközelítve,és nagyon szereti,egyenlőre heti 1edzés van+1 átmozgató torna(mostmár 2,5éves).Szerintem minnél korábban elkezdi annál jobb,a sport önfegyelemre tanít,koncentrálásra,és a szellemi fejlődést is segíti.
2010. ápr. 20. 14:30

3 évesek az ikreim, nagyon eleven, mozgékony gyerekek.

Családunkban fontos a sport, lassan szeretném őket járatni valahová.

Kinek mik a tapasztalatai?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook