Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit sportoljon? fórum

Mit sportoljon? (beszélgetős fórum)


13. corby
2010. júl. 20. 17:01
Köszi,azt hiszem az úszás fog maradni.:)
2010. júl. 15. 15:17

Nálunk az úszás alap, 2.5 éves lánykámat 3 hós kora óta hordom legalább hetente 1x. Emellett szerintem jó ha belekóstol valamilyen küzdősportba. És persze még amiben ügyes.

Esetleg tényleg nézzetek meg több dolgot, ahová lehet járni :)

11. corby
2010. júl. 14. 20:52
Köszönöm az ötleteket.Miskolcon lakunk,az oviba van judo.Az úszásra gondoltam,meg a korcsolyázásra.Tetszik az az ötlet hogy mutassam meg neki neten.Igazából nem tudom mik közül lehet válogatni,de legalább most már látom mennyi felé lehet vinni.
2010. júl. 13. 23:30

nem tudom merre éltek,

de pesten van egy egész hétvége,

amikor a különböző sportokat bemutatják,

a legtöbb ki is próbálható

2010. júl. 13. 22:09

Én annak idején hagytam hogy több mindent kipróbáljon és válaszzon.

A kicsi uszik heti 2 alkalommal. A nagy kempózik és nagyon eredményesen.

Egyébként meg amit a lehetőségek engednek.

A helyi sajátosságokat kell megkeresni.

2010. júl. 13. 21:40
Én egyrészt figyelném, hogy miben ügyes, másrészt megkérdezném a gyereket. A sportot csak akkor fogja megszeretni, ha sikerélménye lesz benne, az meg nem feltétlenül úgy keletkezik, hogy apuci focista akart lenni, ezért menjél fiam focizni. Esetleg mutatnék neki mindenféle sportokat, interneten, könyvekben, TVben, akár élőben is. Aztán gondolom valami megtetszik neki. Ha mást nem, az, amire a szomszéd gyerek is akar járni... :)))
2010. júl. 13. 21:35

Foci,uszas,vagy valami kuzdosport


Az en lanyom 3 eves koraban mukorcsolyazni kezdet.Nagyon oda volt erte,de abba kellet hagynia,mivel elkoltoztunk es itt nem volt lehetoseg ra,hogy folytassa.5 evesen kezilabdazni es focizni kezdett es amellett meg judozik(ferjem tanitja).

2010. júl. 13. 21:23
Sziasztok!Az én lányom ugrókötelezett,most 22éves ,igaz a versenyzésből már "kiöregedett",de még kondi megőrzéséből csinálja.Ajánlom nézzetek meg egy bemutatót,igen látványos!Most kint dolgozik a lányom Cipruson,de a köteleket magával vitte!!!
2010. júl. 13. 21:17
úszás. Szerintem azt a legtöbb gyerek szereti, könnyű, egészséges, mozgáshoz szoktat.
4. mamcili (válaszként erre: 1. - Corby)
2010. júl. 13. 21:13

ez mind csak a pénztárcád függvénye...


mit szeretnél...


torna, foci, atlétika, úszás, hoki, korcsolya, labdajátékok... stb..

attól függ mit látsz benne mit szeret csinálni...


és milyen lehetőségek vannak a közeletekben és hova, mennyire tudjátok elhordani...

2010. júl. 13. 21:08
mi úszni járunk heti 2-3 alkalommal
2010. júl. 13. 21:07
karate,foci,úszás
2010. júl. 13. 21:05

SZiasztok!


Szeretnék felvilágosítást hogy a 4 éves kisfamat milyen sportra írassam be.Ősztől szeretném ,de nem tudom milyen lehetőségek vannak,vagy egyáltatál ki mit ajánl.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook