Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SOTE I.klinika tapasztalatok, orvosok? fórum

SOTE I.klinika tapasztalatok, orvosok? (beszélgetős fórum)


4. enderkora (válaszként erre: 3. - Karika5)
2011. márc. 20. 21:59

Hát, nem a legfullosabb, de nincs vele baj!

Szerintem az fontosabb, hogy nagy a szakértelem!!!

Amikor én szültem, akkor bolondokháza volt, mert aznap 23 baba született! Ráadásul péntek volt. A szülésznő kedves volt, sokat foglalkozott velünk, pedig nem fogadott volt. A dokim is sokszor benézett, mondjuk ő érdekelt is volt, de nem is bántam meg, hogy őt választottam. Fiatal, de alapos!

A nővérek között akad ilyen is, olyan is, de szerintem ez máshol is így van. Az biztos, hogy valamit nagyon tudhatnak, mert az állandóan síró babákat is úgy hozták vissza fürdetésből, hogy nyugodtak voltak. Én szerencsés voltam, mert a kisfiam nagyon jól viselkedett végig!

A legtöbb kórterem 4 ágyas, de van 2 ágyas is. Nekem speciel jó volt, hogy többen voltunk, bár a pihenést nehezítette a sok síró baba.

A gyerekorvos nagyon szimpatikus volt. Megmutatott minden fontos dolgot. Értsd köldökcsonk ápolása, kislányoknál a helyes törlés alkalmazása, fiúknál a fütyiről is elmondott mindent.

Sterilizálót nem kell vinni, a nővérek kérésre lefertőtlenítenek mindent.

Szerintem a kaja sem volt vészes, bár ez akkor a legkevésbé érdekli az embert.

Most ennyi jut eszembe, de nyugodtan kérdezz, ha valami érdekel!

3. karika5 (válaszként erre: 2. - Enderkora)
2011. márc. 20. 16:29

Szia!

Milyen a kórház?

2011. márc. 19. 13:40

Szia!

Én ott szültem, de másik dokinál. Dr Murber Ákos a neve és maximálisan ajánlom!

2011. márc. 18. 15:21
Szeretnék többet tudni a klinikáról,ill.Dr.Lázár Leventét ismeri valaki?Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook