Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki valamit a Bp-i I.sz Nőgyógyászati Klinikáról? Orvosok szülésznők stb? fórum

Tud valaki valamit a Bp-i I.sz Nőgyógyászati Klinikáról? Orvosok szülésznők stb? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 21. 00:57

Sziasztok!


Bár már elég rég nem járt itt senki, de nem szeretném szó nélkül hagyni az 1. sz női klinikát!

Na szóval én egy 7 éve kb. 3-6 havonta rendszeresen visszajáró "rajongó" vagyok.

Dr. CSaba Ákos Kálmán volt akinél a kislányomat szültem 7 éve, és most is hozzá járok, de rengeteg dokit ismertem meg a betegségeim kapcsán. Csak jót mondhatok, ha esetleg egy műtétem után szövődmények jelentkeztek akkor is nagyon profin álltak hozzám, azonnal előre vettek és több orvos is foglalkozott velem. Én nagyon problémás eset vagyok orvosilag, volt aki el se vállalta az egyik műtétemet. De CsABA doki, mindig türelmes és megértő volt, és sosem éreztem hogy lekezel vagy nem szán rám elég időt, és persze mondanom se kell, hogy ő tényleg nem az a pénzért vagyok kedves fajta! Nagyon szeretem és ajánlom mindenkinek. Roppant ambiciózus és elhivatott, és nagyon fontos neki minden nő és anyuka :))

2009. júl. 24. 00:17
idén áprilisban szültem a Klinikán....ha szülnék még egyszer csak ott:)szuper orvosok...nekem 5 is jutott a végén:)) na és a szülésznőm egy tündér volt:)(fogadott!) Jánosi Rita
2009. júl. 23. 23:06
Második gyermekemet szültem a klinikán, Dr. Csaba Ákosnál és teljesen meg voltam elégedve vele-törödött velem és a babával szülés utána is. Hálából sem várt el pénzt, rám bizta hogy adok-e és mennyit, ez is ritka.
2009. júl. 23. 12:41

Még valakit szeretnék a klinikáról megemlíteni:

Dr. Barakonyi Emesét

A szonográfia nagymestere, terhességem alatt kétszer volt alkalmam találkozni vele, kitűnő szakember: finom, precíz, alapos. A 32. héten a Krama központban vizsgált meg, a férjem is velünk volt. A vizsgálat során nagyon vigyázott rám, mindent elmondott, nem kapkodott, nem türelmetlenkedett. Számomra nem a babamozi, hanem a magzat egészsége volt a kíváncsiság tárgya, mégis, sosem felejtem el, mikor azt mondta, „Óriási haja van, látja?” Persze nem láttam. „Az a nagy sötét rész, ahol nem lát semmit, az mind a haja.” Szinte elolvadva, meghatódva konstatáltuk párommal, hogy ha minden rendben, két hónap múlva hajas-babánk lesz. Megvehetjük a rugikat, babonából csak a legszükségesebbeket, amiket beviszek majd a kórházba.

2009. júl. 22. 12:59
én egy genetikai vizsgálaton voltam és szív uh-n múlt héten az I.-esen. Hát, nagyon pozitív a tapasztalat. mindenki nagyon segítőkész és kedves volt!
15. ALLICS (válaszként erre: 14. - Mojo)
2009. júl. 22. 12:35
Én is 2 éve szültem ott a babám a 33.hétre született ő is a koraszülött osztályon volt,de nekem mindenki nagyon aranyos emberséges volt ott.Mi ott voltunk 10 napig én is ott maradhattam pedig helyileg nem is oda tartoztam.
14. mojo
2009. júl. 21. 23:19
Én is két éve ott szültem, vagyis császár lett a vége.Nem oda tartoztam de egy korábbi terhességnél adódó problémám miatt egy másik kórházból akkor is oda küldtek, mert ott vannak olyan gépek amivel jóval alaposabban megtudják vizsgálni a pocaklakókat. akkor eldöntöttem, hogy ha még egyszer teherbe esem oda járok dokihoz. Ismerősöktől volt több ajánlat Dr. Silhalvi Mihály adjunktust választottam és nem bántam meg. 34 héten váratlanul érkezett is a "pocaklakom" és jó, hogy ott voltam, szerencsére semmi komoly baj nem volt a babával de egyfajta nyugalmat adott az is, hogy ha gond van helyben vagyunk. Császár után ahova vittek ott nagyon rendesek voltak a nővérek, de a koraszülött osztályon egy szőke duci kivételével egy sem odavaló, főleg volt egy magas vékony csajszi, kosarasnak hívtuk de oda kellene mennie és nem betegeket ápolni. császárt követő napon a szobatársam kérte a tiszta ágyneműt mivel elkenődött, a kezébe adta, hogy húzza fel.Ő mondta, hogy most nem igazán tudja ezt csinálni, az volt a válasz ha kell a tiszta oldja meg. Gondozásra járva várakozni kell az biz ti, mert sokan vannak,de amúgy jó. Igaz három nap után haza tessékeltek,helyhiány miatt, meg hogy nem oda tartoztam a babát is átszállították 2 hétre oda ahová tartoztam,mivel ott sem volt hely az anyukáknak naponta 2x-3x jártam be hozzá/nem csak én, más anyukák is/ Akkor volt Ágnes asszony nagy kórházi reformja. Remélem változott azóta a helyzet. Ez a koraszülött osztályon volt, akik rendes időre szültek azoknak más volt.Ott nagyon dicsérték a nővéreket.
13. ALLICS
2009. júl. 21. 13:36
Én is itt szültem.Helyileg nem ide tartoztam koraszülés miatt kerültem oda tehát az éppen ügyeletes dokinál szültem,de nagyon kedvesek voltak velem.
2009. júl. 21. 13:31
Én Dr. Magyar Zoltánnál szültem másfél éve, azóta sok ismerősöm szült-szül nála, csak jót mondtak róla.Van itt még egy ilyen fórum, abban sok mindent találsz a kórházról, orvosokról.Asszem Sote I. a címe, vagy vmi ilyesmi.
2009. júl. 21. 08:41
Ja igen!Azt még elfelejtettem, hogy ügyeletesnél szültem, és mégis minden figyelmet megkaptam, mind a doktornőtől, Dr Berkes Enikőtől és a szülésznőtől is.Örulök, hogy ott szültem!
2009. júl. 21. 08:41
Mindegyik doki és szülésznő nagyon jó-bármelyikhez is kerül az ember.
2009. júl. 21. 08:37
Én 5 hónapja szültem ott, de nem oda tartozom.Senkit nem ismertem, mégis több figyelmet kaptam az orvosoktól, növérektől, mint ahol ismerik az embert.2 hónapig kellett bent feküdnöm.A kaja korházhoz képest jó,tisztaság van,a szobák nagyon kulturáltak, és a nővérek is nagyon kedvessek.Én csak jót tudok mondani.Üdv egy 5hós baba anyuja.
2009. júl. 20. 20:36

Én tavaly szeptemberben szültem ott a kislányomat.Maximálisan meg voltam elégedve a az orvosommal,dr.Tóth-Pál Ernővel és a szülésznővel is,Teke Gabival(pedig ő nem fogadott volt),aki nagyon kedves de határozott vagány csaj,nem szépíti a dolgokat,de nem is ijesztget.Mindkettőnek köszönettel tartozom.

A gyerekágyas részen kicsit nagy volt a zsufi ezidőtájt,ezért a nővérek is feszültebbek voltak,de ki lehetett bírni.

összességében én mindenkinek ajánlani tudom.

2009. júl. 20. 14:01
viszont a vizsgálóban tömeg van:)))) nem hiába :)előfordul hogy 2-3 órát vársz mig bejutsz de ha reggel korán mész akkor hamar végzel 10 után hatalmas sorok vannak pocakosokkal
2009. júl. 20. 13:59
szia én mindkét fiamat ott szültem idén és tavaly és a legjobbakat tudom mondani a korházról tavaly volt orvosom fogadott idén már nem mert helyileg oda tartozom szülésznőm egyiknél sem volt fogadott de maximális törődést,gondoskodást és kevedveséget kaptam mindenkitől akivel kapcsolatban kerültem a csecsemősök tündériek a két tanúló csaj akik velem voltak a vajúdásnál még a császárig is elkísértek ott izgultak az ajtó előtt amíg vajúdtam mindenben segítettek hoztak labdát,megnevetettek amikor a férjemet beengedték és tényleg bármi kérdésem volt kézségesen válaszoltak ha még szülök(renméllem)csak nem most:D biztos ott szülök
2009. júl. 20. 13:56

Szia!


Én Dr. Bán Zoltánhoz jártam. Nagyon-nagyon kedves, barátságos, közvetlen, figyelmes! Szülésznőt nem választottam, mégis Nagy Zsuzsa személyében megtaláltam azt, akit választottam volna. Ők ketten együtt feledtették minden problémámat és a szülés egy csodálatos élmény lett számomra.

2009. júl. 20. 13:29
Szia! Örülök, hogy megoszthatom Veled, Dr. Csatlós Éva és Németh Nedda szülésznő fantasztikus párosánál nem találsz jobbat. Ha lenne Oscar-díj orvos/szülésznő kategóriában, ők kapnák. Olívia lányom náluk szültem tavaly szeptemberben, maximális törődést, szaktudást, odafigyelést kaptunk tőlük. Csak szuperlatívuszokban lehet róluk beszélni. Itt a hoxán egy anyuka szüléstörténetét olvasva ( [link] ráismertem Neddára, humorára, biztató gondosságára. Privát levélben megkérdeztem, hogy ő volt-e esetleg a szülésznője és kiderült, hogy nem tévedtem, a név nélküli történetben ő a kedves szülésznő. Dr. Csatlós Éva doktornőt egy épp gyesen lévő szülész-nőgyógyász ismerősöm ajánlotta. A legjobb kezekbe kerültem. Örök hálával tartozom ennek a két embernek.
2009. júl. 20. 13:28

Szia!


Én ott szültem 5 hónapja. Tüneményesen kedves és segítőkész orvosom volt. Szülésznőm nem volt, az ügyeletes szülésznőnél szültem, akiről szintén csak csupa jót tudok mondani. A többi orvos is nagyon kedves, akiket a folyóson láttam "szaladgálni" mindig mosolyogtak és mindenkihez volt egy kedves szavuk. Három unokatesómnak is ajánlottam, mindhárman ott fognak szülni, ugyanannál a dokinál.

Szóval nekem nagyon-nagyon jó tapasztalatom van, igazán fantasztikus élmény volt a szülés.

2009. júl. 20. 13:27
Szia, én oda járok Dr. Fedák Lászlóhoz. Nagyon rendes szerintem mindenki!
2009. júl. 20. 13:17
Sziasztok! Tud valaki valamit a Bp-i I.sz Nőgyógyászati Klinikáról? Orvosok szülésznők stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook