Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » SOTE fül-orr-gégészeti klinikáról kérdeznék. Fiamnak (majd 6 éves) lesz ott műtétje fórum

SOTE fül-orr-gégészeti klinikáról kérdeznék. Fiamnak (majd 6 éves) lesz ott műtétje (beszélgetős fórum)


2013. nov. 23. 22:22
Úgy legyen. :)
18. sajert (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2013. nov. 23. 21:21
Reméljük simán átvészeljük a kritikusabb két hetet. :-).
17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Sajert)
2013. nov. 23. 18:37

Remek, nagyon örülök!


(Tudod, a tetszetősebb zuhanyfejeknek esetleg lába kél...ha régi és kopott, akkor tovább megmarad.)


Tetszik ez a széles ágy-megoldás. :)))


Mindent összevéve, mielőbbi teljes gyógyulást kívánok, és a továbbiakban is jó egészséget!

16. sajert
2013. nov. 23. 17:50
Túl van a fiam a műtéten. Mi is 6 ágyas szobában voltunk, de csak három gyerek/Anyuka páros volt, velünk együtt. Ez kimondott gyerekes szoba. Széles volt az ágy, simán elfértünk, pedig dagadt vagyok. A WC szocreál volt, de tiszta. Zuhanyzó dettó, ott új volt a zuhanytálca, de a zuhanyfej eléggé leamortizált volt. Lefürödtünk, mert eléggé leizzadtunk, és jó volt felfrissülni. A műtét 15 percig tartott, altatással együtt. Ügyes volt a fiam, a nővérrel, a dokival meg voltam elégedve. 1/2 10-kor volt a műtét, délben már evett :-). Onnantól fogva, mintha nem is műtötték volna, jó kedve volt, játszottunk (persze csak az ágyban). Tegnap reggel 3/4 8-kor már úton voltunk hazafele :-).
2013. nov. 3. 17:10

Remélem, minden rendben megy. Ha az osztályon egy nővérrel tudsz beszélni, szerintem megmondják, mik a teendők, ott aludhatsz-e, stb.

Kívánom, hogy minden a legjobban sikerüljön!

14. sajert (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2013. nov. 3. 16:00

Köszi :-).


Visszaolvasgattam, és csupa jókat írnak.

2013. nov. 3. 15:19

Nem mandula ugyan, de azt hiszem, a klinika ugyanaz. Ide nézz be, nagyon jó tapasztalatról van beszámoló:


[link]

12. sajert
2013. nov. 3. 15:14

Ez nagyon jó hír.

Nekem csenevész a fiam, nem bánnám ha egy kicsit megemberesedne :-). 119 cm és 17 kg.

Már ez a 4. éve a közösségben, de most egész nyáron, minden hónapban beteg volt, és ezt a trendet azóta is tartja. Pedig mindig ő volt az, aki még a bölcsiben is állandóan ott volt, mert alig volt beteg. Torka nem piros, de rengeteget köhög, befelé folyik a váladék, lázas. Voltunk kivizsgáláson, és mondták hogy az orrmandulája a ludas. Nekem is kivették, túléltem, magán a műtéten nem parázok.

11. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Sajert)
2013. nov. 3. 15:07

Nekünk kedd délelőtt 11 kor volt a műtét és másnap reggel 9 körül már mehettünk haza. Tehát 1 éjszaka.

Nálunk utána semmi gond nem volt.:)

Sem fájdalom, sem étvágytalanság, se vérzés. Nagyon jól viselte fiam a műtétet és "altatást" is.

A műtét után 2 hét alatt kinőtt minden ruháját és cipőjét. Ezt csak azért írom, mert nálunk a mandula volt a ludas az összes betegségben. Állandóan gennyes volt a mandulája, ami azt eredményezte, hogy állandóan beteg volt, de ezzel minden megoldódott. Azóta évente 1x beteg csak:)

10. sajert
2013. nov. 3. 14:53

Köszönöm a válaszokat.


Már én is gondolkodtam rajta, hogy szerintem nem fogunk fürödni. Egy napot kibírunk, majd itthon nyugodt körülmények között. Max. ha lehányja magát esetleg (remélem nem, mivel én is jól altatható vagyok, remélem ő is).

Másnap mikor mehettetek haza? A műtétetek hánykor kezdődött? Még ezek jutottam eszembe.

2013. nov. 3. 14:42

Igen, sajnos jellemzően nincs külön szoba, ahol a gyerekünkkel lehetünk, hanem a közös szobába az ágy mellett ücsöröghetünk.

Fizetni az étkezésért kell.

8. ca8f748537 (válaszként erre: 7. - Sajert)
2013. nov. 3. 14:34

Hogy fizetős szobák vannak-e, ezt nem tudom.Azon az emeleten ahol mi voltunk nem voltak. A nemfizetősök 5-6 ágyasak voltak. A gyerek mellé fekhettem az ágyba éjjel, vagy mellette ülhettem a széken. A zuhanyzók, mellékhelyiségek állapota elkeserítő volt. Nem tudom, javult-e 2 év alatt. Én inkább nem fürödtem, 1 éjjelt kibírtam, meg a gyerkőc is.

A műtét nekünk 12 percig tartott.

7. sajert (válaszként erre: 6. - Ca8f748537)
2013. nov. 3. 14:29
Milyen sorrendben viszik be a műtőbe a embereket. Vannak-e fizetős szobák? Milyenek a körülmények? Maga a műtét menetével nagyjából tisztába vagyok, a dokinő elmondta/kaptam leírást róla.
2013. nov. 3. 14:21
Mire vagy kíváncsi-a parkoláson kívül? Az enyémet 2 éve műtötték ott.
5. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Sajert)
2013. nov. 3. 14:17

Biztos megengedik:)

Ne aggódj rajta. Néhány év múlva a barátnőm már bent lehetett.

4. sajert (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2013. nov. 3. 14:10

Azért köszi a választ :-).

Engem ki nem raknak az épületből, az tuti. Eszembe se jutott, hogy nem alhatok ott. Holnap felhívom a doktornőt, mert ha nem lehetek vele, akkor inkább átviszem másik kórházba.

Székely doktornőt nem ismerem.

3. a0c1361e44 (válaszként erre: 2. - Sajert)
2013. nov. 3. 14:07

Kihez?

Én Székely Ágnest ismerem, aki egy angyal:)

A többire nem tudok válaszolni, mert annak idején még nem lehetett ott aludni a gyerekkel, és nem is kocsival mentem. A mandula műtét annak idején nem a főépületben volt, hanem a következő utcán kellett bemenni.

2013. nov. 3. 13:20

Kérdésem:

A közelben van SOTE tulajdonú parkoló, oda éjszakára be lehet állni? Természetesen fizetnék érte.

Illetve:

Orrmandula műtétje lesz, nem tudom hogy a épületen belül ez hol zajlik, de van lehetőség fizetős szobára?

A Klinikát felhívtam, nem tudtak felvilágosítást adni.


Akik már voltak itt műtéten, azoknak a véleményére is kíváncsi vagyok. Minket a gyerekorvos irányított ide, meghatározott doktornőhöz.

2013. nov. 3. 13:17
SOTE fül-orr-gégészeti klinikáról kérdeznék. Fiamnak (majd 6 éves) lesz ott műtétje.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook