Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sorsom II. fórum

Sorsom II. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sorsom II.

30. Maya24
2009. szept. 15. 10:21
nem tudok mit mondani, le vagyok sokkolva, hogy valakit ilyen sok szörnyüség érhet egymás után. Nagyon nehéz lehet neked, és nagyon bátor és erős vagy, hogy ezeket el tudod viselni. Az ember azt hiszi , hogy neki vannak a legnagyobb problémái, és kiderül, hogy vannak sokkal súlyosabb esetek is. nem tudom mi történt a továbbiakban, de kivánok neked minden jót, és tudom, hogy neház de optimistának kell lenned, hogy minden jóra fordul. Sok szerencsét.
2009. szept. 5. 16:37

Van egy egyesület, a neve NANE. Nem tudom, ismeritek-e. Nők a nőkért együtt az erőszak ellen - ennek a rövidítése. Ha bántalmaznak téged vagy egy ismerősödet, hozzájuk bármikor fordulhatsz!

Tudom, hogy az első lépést a legnehezebb megtenni, de utána sokkal könnyebb! Önmagadért és családodért tedd meg!

Bocs, nem akarok senkit bántani, csak segíteni - esetleg.

28. egypt
2009. aug. 26. 23:44

Mi lesz a folytatás? Ugye, már jól vagytok?

Kicsit hasonló cipőben járunk, az én kisfiam is egy nagyon ritka genetikai immunbetegséggel született, ami halálos, az iskoláskort nem nagyon érte volna meg. Októberben transzplantálták, most már jól vagyunk, hála Istennek és az orvosoknak, de ha mindez akkor esett vona meg, amikor a ti történetetek játszódott, valószínűleg nem tudtak volna segíteni rajta.

Nagyon át tudom érezni, min mehettetek keresztül. Jaj, ugye rendben van már minden? Csak egy igent írj, légyszi!

2009. aug. 26. 14:15
Nagyon megható torténet a feleségemmel eggyutt konnyes szekkel olvastuk sajnos mik az elso részt nemolvastuk de gondoljuk az oldaladon megtaláljuk . mink igazán csak annyit szeretnénk kívánni hogy minden jóra forduljon és a gyernek élhessen mint a tobbi gyerek boldogan és természetessen az anyuka is élvezhesse az anyai oromoketmint más anya. udv , Panni és Józsi
2009. aug. 26. 12:42

Nem találok szavakat!Borzasztó!

Remélem,hogy a következő cikkedben jól alakulnak a dolgok!Sok erőt és kitartást kívánok neked!

2009. aug. 25. 23:24
Olvastam mindkét cikket a folytatást is fogom !Írdd ki magadból !!!Mi itt vagyunk veled!!!
2009. aug. 25. 20:30
Nagyon sajnálom!Olvastam mindkét cikket...de ezekszerint még mindig nincs vége,remélem most már jóra fordult sorsotok mert borzasztó ami veled történt!Várjuk a folytattást!
23. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 11. - D4ae7d0bb0)
2009. aug. 25. 18:55
helyesírásból nulla vagyok "kórú" helyett természetesen "korú"-t kellett volna írnom...
2009. aug. 25. 16:06
Döbbenet! Kívánok sok erőt sorsodhoz! Az egyik fiam immunbeteg volt / nem olyan súlyos, mint Norbi/ Az immunológóára jártak olyan betegegek, akik havonta egy napra befeküdtek / kaptak immunglobulint vagy más vérkészítményt, amely tartalmaz ellenanyagokat/És ugyanúgy élhetnek mint más egészséges emberek, sőt még ritkábban betegednek meg. Kérlek írj még meg, hogy mi van veletek! Szeretném ha jobbra fordulna sorsotok!
21. Dyna22
2009. aug. 25. 16:03
Mond hogy már nincs több szörnyűség!(bár a végéből ítélve még nincs vége)Nagyon nagyon sajnállak titeket!Minden elismerésem ,hogy nem rokkantál bele!
20. v.kler
2009. aug. 25. 14:51
Én is végig sírtam a két történetet! Minden elismerésem, hogy kibírtad ezeket a borzalmakat...Öszintén sajnálom...remélem hallunk rólatok még jókat is!
2009. aug. 25. 14:43

Írj ki magadból mindent!!!


Mélységesen sajnáljuk ami veletek történt, történik!

18. 6b959121ac (válaszként erre: 16. - D4ae7d0bb0)
2009. aug. 25. 13:51
Igen....
17. dzsigg
2009. aug. 25. 13:48
Ezt megkönnyeztem,borzasztoan sajnàllak,remélem hogy megtalàlod a boldogsàgodat végleg,hisz Megérdemled.
16. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 15. - 6b959121ac)
2009. aug. 25. 13:44
Ez durván hangzik...
2009. aug. 25. 13:38

MSD Orvosi kézikönyv a családban, Főszerkesztő: Mark H. Beers, MD

Kereséshez » Tartalomjegyzékhez »


Krónikus granulomatózis


A krónikus granulomatózis öröklődő immundefektus, amelyben a fagociták (neutrofil és eozinofil granulociták, monociták és makrofágok) működése kóros.


A neutrofil és eozinfil granulociták, monociták és makrofágok nem termelnek hidrogén-peroxidot, szuperoxidot és egyéb, bizonyos baktériumok és gombák elpusztítására szolgáló anyagokat. A krónikus granulomatózus betegség általában a fiúkat érinti.


A tünetek többnyire a korai gyermekkorban, ritkábban serdülőkorban jelentkeznek először. Krónikus fertőzések keletkeznek a bőrön, tüdőben, nyirokcsomókban, szájban, orrban és a belekben. Gennygyülemek (tályogok) alakulhatnak ki a végbélnyílás körül, tüdőben, csontokban és a májban. A nyirokcsomók baktériumokkal telnek meg és megnagyobbodnak. A nyirokcsomók feletti bőr megnyílhat, sipoly alakulhat ki. A máj és a lép is megnagyobbodik. A gyermekek lassabban fejlődnek.


Folyamatos vagy időszakos antibiotikus kezelés szükséges. A heti három alkalommal adott gamma-interferon injekciók csökkenthetik a fertőzések számát és súlyosságát. Az őssejt-átültetés néhány betegben eredményes volt, de a kockázatok miatt általában nem ajánlott.

14. 6b959121ac (válaszként erre: 12. - Whitehill)
2009. aug. 25. 13:36
2009. aug. 25. 13:22

Mélyen megdöbbentett a cikked. Szavakkal ezt nem tudom kifejezni, mennyire együtt érzek veled és sajnálom!:(

Kívánom, hogy végre boldogok és egészségesek legyetek!

2009. aug. 25. 13:12

cronicus granulomatozis


Ez micsoda? Mert a Google nem adott ki semmi használhatót :(

2009. aug. 25. 12:39

Én ezt a részt is végigbőgtem...óhatatlanul a saját gyerekemre gondoltam. Ő is ilyen kórú, még nincs 2 éves. De ő szerencsére nem beteg.


Lehet, hogy sokan lehurrognak miatta, de...nem lehet, hogy egy rossz családi karmát kell valakinek "letudnia"? Szokták mondani: soha nincsenek véletlenek, minden valami miatt történik...talán Norbi magára vállalta ezt a feladatot, mikor úgy döntött, ebbe a családba akar beleszületni...

2009. aug. 25. 12:21
Nagyon sajnálom. De gondolj arra, hogy ennyi minden rossz után most már CSAK JÓ JÖHET!!!! És MEGÉRDEMLED! Mert ennyi borzalom után végre Nektek is jár a boldogság, nem vagytok Ti rosszabbak semelyik embernél, hogy ezt érdemelnétek. :( Várom a folytatást, remélem örömkönnyek jönnek akkor végre! :)
2009. aug. 25. 12:12

Én sem értem miért lehet az,hogy valakinek ennyi szörnyűségen kell átmennie????

Remélem azért valami boldog vége lesz a hosszú történetednek....

Várom a folytatást!

8. e8e68503db (válaszként erre: 4. - 9bbaa658f2)
2009. aug. 25. 10:37

Semmi baj.Én is olvastam az elsőt és már nagyon vártam,hogy megjelenjen.

De ez borzasztó :-(

És még nincs vége?

Képtelen vagyok megérteni mivel érdemli ezt ki valaki,hogy minden rossz rászakadjon.

2009. aug. 25. 10:37
Lesz még folytatás?
2009. aug. 25. 10:28
Borzalom elolvastam,ettől rosszabb már nem jöhet.
2009. aug. 25. 10:24
Sajnalom, hogy mindezen keresztul kellett menned...a vege nem sok jot josol....ezutan is tortent valami rossz?
4. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 3. - E8e68503db)
2009. aug. 25. 10:16
Bocsi nem vettem észre.
3. e8e68503db (válaszként erre: 2. - 9bbaa658f2)
2009. aug. 25. 10:12
Ez már a második rész.
2009. aug. 25. 10:11
Sajnis bárnennyire megható ez történet nem értem az elejét,hogy ki halt meg és azt sem miért befejezetlen a vége.Bocsi nem kötekszem csak tényleg nem értem.
2009. aug. 25. 10:03
Ami másnak öröm, az nekem a legnagyobb fájdalom, amit egy anya megélhet.
Folytatom a történetem...
Megszületett a legnagyobb csoda, ami a világon létezik, a gyermek. Számomra hihetetlen, hogy egy pici valamiből, gyermek lesz.

Ugrás a teljes írásra: Sorsom II.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook