Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Unfair sorsom fórum

Unfair sorsom (beszélgetős fórum)


15. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Grassi)
2019. okt. 6. 07:50
😂😂😂
14. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Alexander87)
2019. okt. 5. 19:59
Te tükörbe néztél és elkönyvelted, hogy ronda vagy, mint a bűn és a kutyának sem kellesz? *** Van olyan, valóban, hogy a rendes prostiknak van igazolásuk, hogy nem nemi betegek és egy fokkal biztonságosabb.*** Nem egy olyan hölgy van, aki vagy kényszerből férfiakkal keresi a pénzt, de ha így vesszük rengeteg egyetemista is ezt teszi, és csodás anyukák lehetnek. Érted? Most te jössz! Ha lenne valaki megtartanád, vagy fura lenne? Hiányozna a változatosság és megcsalnád?
13. grassi (válaszként erre: 11. - _Berry_)
2019. okt. 5. 19:39
Egyetértek. Ha a sors limonádét ad, csinálj belőle citromot. Teljesen összezavarod vele.
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Alexander87)
2019. okt. 5. 18:42
Nekem is van ismerősöm, akit elvett egy vendége. Azóta eltelt 25 év. Csodás családja van, szeretik egymást, két gyereket felneveltek, minden oké. Igaz szinte senki nem tud a múltról.
2019. okt. 5. 18:24
Ez nem tanács, hanem vélemény lesz. Nem a sorsod unfair veled, hanem te magad. A sors adott valamit, ami érdekel téged és ahelyett, hogy te kipróbálnád, hogy mit kezdhetsz vele, van-e valami jövője, lényegében a kis történetedben szépen le is beszélted magad az egészről. Akkor most mit is vársz?
10. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2019. okt. 5. 18:23
Igen, ahogy mondják: rablóból lesz a legjobb pandúr...
9. Lávli (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2019. okt. 5. 17:08
Olvasmányélményeim alapján olyan prosti sincs, akinek nincs futtatója. Aki úgy próbálkozik, hamar a víz alá süllyed.
2019. okt. 5. 17:03

"Pedig érzelmes ,intelligens rendes férfi vagyok."


Nem tudom miért, de nem szeretem, ha valaki magát minősíti. Ha valaki megismer tudni fogja.


"De csak olyan hivatásos hölgyekhez jártam akik biztosan tiszták normálisak , nincs futtatójuk, nem drogos stb."


Ezt, hogy lehet kivitelezni? Tényleg kíváncsi vagyok rá. Van valami írat róla, hogy nem drogos, oké tiszta, az látszik, de hogy nincs semmi nemiúton terjedő fertőzése , azt hogyan lehet kiszűrni? Amikor igénybe vettél ilyen szolgáltatást, kértek tőled igazolást, hogy nincs semmilyen betegséged? Oké, én furcsán gondolkodom, lehet csak bennem merül fel a kérdés.


"Igen , a következő dolog: De hát mégis ki tudna kapcsolatban élni egy ilyen növel?"


Én ismerek curvát, akiből kiváló feleség és anya lett. Egy próbát tényleg megérne, hogy meghívd "civilként". Mond mit veszítenél?

7. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2019. okt. 5. 16:52
Bocsi a tanácsért! Nehogy megfogadd már, mi van ha a hölgynél te is bejössz, és elfogadja a meghívást? Attól kezdve nem tudod majd tovább nyalogatni a sebeidet.
2019. okt. 5. 16:34

Szerintem a hölgy "megélhetési vállalkozó". Aki ennyire megnyílik egy idegennel szemben, ahogyan mondod is, az nem azért teszi, amit tesz, mert az őneki szíve csücske.


Mégis adok tanácsot: hívd el egy szexmentes vacsorára egy étterembe, majd vidd haza úgy, hogy semmi más nem történt köztetek.

Mondd meg neki, hogy most nem a szolgáltatásait akarod, csak egyszerűen egy szép estét, minden kötelezettség nélkül.

5. Lávli (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2019. okt. 5. 16:31
Ez egy másik kávéház - mondaná Puhl Sándor.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Lávli)
2019. okt. 5. 16:20
Lehetne, de egy Higgins is fontos lenne.
3. Lávli (válaszként erre: 1. - Alexander87)
2019. okt. 5. 16:11

Eszem ágában sincs tanácsolni, bíztatni, tanulságot levonni.

Csak egy észrevétel.

Az életed, a sorsod a te kezedben van. Ha te olyan gondolatokkal élsz, hogy úgysem kellek senkinek, esélytelen úgyis .. stb. Akkor mindez lesz a valóság .

Te magad vagy a kovács.

Rohadt nagy közhely, de ez az igazság.


De mondjuk lehetnél Pickering ezredes is, a My Fair Ladyből 😅

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Alexander87)
2019. okt. 5. 16:09

Elismerésem, hogy ez megosztottad velünk!


Az élet sok fura helyzetet produkál és ezeket érzelmileg megélni sokszor nehéz.

Az érzéseidet, elképzeléseidet megosztottad már a hölggyel? Lehet, hogy ő is egy érzelmi (talán anyagi is) biztonságot nyújtó kapcsolatra vágyik és ezt az időt kénytelen így megoldani.

Megkeresném ezzel az ajánlattal - lehet, hogy mindkettőtök élete "megoldódna"?

2019. okt. 5. 15:59

Hm. Hosszú kisregény lesz , jó hosszú panaszkodás.

Nos én nem várok se biztatást se tanácsot. Sajnálni sem kell, csak leírom ami épp a helyzet. Sok éve vagyok egyedül. Volt hosszabb kapcsolatom , szerettem . Nagyon. Vége lett. Teltek az évek azóta semmi valós kapcsolatom nem volt. Egyszerűen nem ment. Próbálkoztam online, munkahelyen ,szórakozóhelyen.Nulla eredmény. Igaz, bár ismertem meg csinos nöket de egyik esetben se éreztem azt: na vele hosszú távon is eltudnám képzelni.

De nem csak ez a gond: én se vagyok szimpatikus valahogy a szembe kerülő nőknek. Pedig érzelmes ,intelligens rendes férfi vagyok. De mondom vigasztalni nem kell ,,majd találsz valakit blablabla" De tényleg 100% kudarc . Némelyik nő akit megakrtam ismerni úgy nézett ram mintha lepras es tetves lennék egyszerre.


Persze nem éltem visszavonultan egy kolostorban. Sokáig sajnáltattam magam , magányos voltam. De hát na, vannak igényeim ha más nem legalább jó szexben legyen részem. Tudom sokan megvetnének: fúj meg erkölcsök. De csak olyan hivatásos hölgyekhez jártam akik biztosan tiszták normálisak , nincs futtatójuk, nem drogos stb.


Boldog nem voltam így se, de legalább szomorú se. Gondoltam jó ez így egy darabig.


Aztán találkoztam nem régiben egy nővel. Igen pénzért szinten, de nem a szokványos ,,szolgáltató" . Inkább csak keresetkiegészítésként tette. De nem is ez a lényeg.

Ilyen jól sok éve nem éreztem magam senkivel. Vagyis amióta egyedül vagyok azóta nem. Tudom mire gondolnátok: milyen hülye az aki érez bármit egy prosti iránt? Na nyugi. Tisztában vagyok a helyzettel.

Gondolhatnánk azt is hogy nem e átver meg azért olyan hogy nekem a vendégnek kedvezzen , de nem. A valós névét is tudom. Őszinte volt velem.


Értelmes csinos nekem való humora van és ilyen jó se beszélgetni se mást csinálni nenem volt vagy 6 éve.


Igen , a következő dolog: De hát mégis ki tudna kapcsolatban élni egy ilyen növel?

Nem sok esetben de müködhet. Biztosan tudom személyes ismerettség révén. Van hogy müködhet akár volt vendéggel is. Van rá példa. Igaz ehhez nagy értelmi és érzelmi intelligencia kell.


De nem vagyok naiv: bár müködhet de miért pont velem müködne? Erre kicsi esély volna. Nevetséges idióta volnék ha reménykednék.


Mindegy egy darabig úgyse tudunk találkozni.


Csakhat igen rosszul érzem magam így. Mehetnék sok más ,,vendéglatóhoz" de senki se érdekel.

Keresnem kéne egy normális lányt: De nem kell senki és én se érdeklek senkit se közel se távol. Pedig próbálkoztam én hogy rendes kapcsolatot találjak


Szóval unfair igazságtalan az életem. Sok év magány után olyat találok aki tényleg a.lehetö legjobb nekem akivel boldog vagyok, az lehetnek de a leírtakat figyelembe véve esélytelen

Se tanulság se tanács nem kell csak...Unfair ez rohadtul. Ennyi.


Biztos sokan megvetnek vagy hülyének szánalmasnak gondolnak de ez nem érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook