Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan fogadjam el a sorsom? fórum

Hogyan fogadjam el a sorsom? (tudásbázis kérdés)


13. ac2a415cbb (válaszként erre: 12. - Virus2008)
2012. ápr. 19. 18:14

Igen igen :)

Nehéz volt szembenéznem a problémáimmal, nem akartam elfogadni hogy hibáztam, de idővel muszáj volt.

12. virus2008 (válaszként erre: 10. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 19. 17:31

Megesik.Amikor annyi idős voltam mint te, sőt már előtte pár évvel...estem pofára én is.De csak röhögök rajta...


Amúgy csak annyit mondok, hogy hasonló szituációból, háttérből indultam.Ha érted mire gondolok.

2012. ápr. 19. 17:17

"Ne várj senkitől semmi jót, és nem ér csalódás."

:)

10. ac2a415cbb (válaszként erre: 9. - Virus2008)
2012. ápr. 19. 17:16

Szerencsére minden párkapcsolatomból tanultam.

Hibáztam én is, tanultam belőle, de a legutóbbiban szerintem nem hibáztam semmit, sőt, biztos vagyok benne. Maximum annyit, hogy naiv voltam.

2012. ápr. 19. 13:22

Az én véleményem az, hogy persze vannak dolgok amik a "sorson" múlnak, de viszont nagyon sokszor mi tehetünk róla, hogy alakulnak a dolgok.


Mivel azt írod párkapcsolati problémád is van, na az pontosan az amiről mi tehetünk, sorsnak semmi köze hozzá.


Ha valaki belenyugszik abba, hogy a sors keze, vagy éppen belenyugszik, benne is marad a problémájában.


Ha valakit többször elhagynak, annak sok oka lehet, nem bántás


1.Mindig rosszul választasz

2.Valamit rosszul csinálsz

3.Pusztán így jött össze


Persze az életben kellenek csalódások, mert ez az élet rendje de viszont tovább kell lépni, és amiben lehet változni, változtatni kell.

8. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 18. 22:55

Belenyugvással!


Minden azért történik velünk, hogy tanuljunk belőle és amikor "élesben" mennek a dolgok, akkor a szerzett tudást hasznosítsuk.


Aztán ezeket nevezik élettapasztalatnak!:)

7. Én-Önmagam (válaszként erre: 2. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 18. 20:53

Szia...


Az embert, életében a félelmei iányítják, "rángatják" és ezektől az érzületektől befolyásoltan él...


A múltunkban történt negatív vagy pozitív "élmények" határoznak meg egy élethelyzetet, amit hordozunk magunkban egész életünkben.

Ezek az emlékképek, vagy "érzésképek" tartanak meg bennünk olyan érzületeket, amelyek a jövőnkre kivetülve "jó" vagy "rossz" előjellel látnak el minden az időben, majdan történő körülményt, helyzetet.

Ettől, ezektől a berögzűlt érzések miatt félünk egy kutyától és retteghetünk előre, ha egy kóbor kutyával találkozunk, vagy félhetünk attól, hogy elhagynak barátaink vagy párunk, és a többi, és a többi...


Éllj a mának...


Persze, ezt nem úgy értettem, hogy az életetben használj ki mindenkit és csak magaddal törődj, stb...


Ne várj el senkitől semmit, ne várj el magadtól semmit.


Ha nincsenek elvárásaid, akkor már egy kicsit könnyebben fogsz élni... :-)


Éld meg életedet, éld meg azokat a pillanatokat, amik eléd kerülnek... szépen, szeretettel, csendben...

2012. ápr. 18. 19:30
könnyedén
2012. ápr. 18. 14:44
Csak POZITÍVan!
4. ac2a415cbb (válaszként erre: 3. - Mazsinka)
2012. ápr. 18. 14:43
Fiú ügyekben, ha elhagyott valaki, mindig reménykedtem, hogy esetleg meggondolja magát. Nagyon makacs voltam anno, és nem voltam hajlandó elfogadni, hogy így alakult. Ezt eljátszottam pár fiúval, de most, hogy elhagytak megint, már másképp szeretnék hozzáállni ehhez a dologhoz. Én mindig addig reménykedtem, amíg új párjuk nem lett. Tovább szeretnék lépni tényleg, de hiányzik nagyon.
2012. ápr. 18. 14:34
Elöl megy a lepényhal, utána a rája, a reményhal meg utoljára...:)A viccet félretéve: miért baj, ha valaki reménykedik? Mindenki törekszik a jobbra, és ez csak optimizmussal érhető el. Mondjuk, én nem vagyok optimista, de azért szoktam reménykedni, legfeljebb csalódok.
2012. ápr. 18. 14:28
Bármi rossz történik velem, csalódások, barátokban, szerelmekben, munkahely, stb.. mindig reménykedek utána hosszú ideig, hogy hátha ... Ezt csináltam anno, ezért soha nem tudtam hamar továbblépni, lezárni a dolgokat. Most is érnek csalódások, de hogyan lehet nem reménykedni? Hogyan?
2012. ápr. 18. 14:26
Hogyan fogadjam el a sorsom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook