Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sminkkel vagy anélkül? fórum

Sminkkel vagy anélkül? (beszélgetős fórum)


1 2
60. michelle.r (válaszként erre: 59. - Af6cb70faf)
2012. nov. 12. 12:46

Akkor mégsem Bobby Brown?


:DDDD

2012. nov. 12. 10:41
Kukacc! A BB krém a hidratákó krémet ötvözték az alapozóval így született a BB krém. Már láttam CC krémet is az azt hiszem még több vitaminnal ásv anyaggal van bombázva. Egyébként szerintem tök jók, hacsak valaki nem háklik az alapozójára és költséghatékony is.
58. af6cb70faf (válaszként erre: 55. - Michelle.r)
2012. nov. 12. 10:35
Akkor maradok az eredeti tervnél. Láttam én is a Clinique akciót tényleg jónak tűnik tetszik az új chubby stick ki szeretném úgyis próbálni, mondjuk van az Estée Laudernél is egy nagy akciót de ott 13 e-ért kell vásárolni viszont marha sok minden jár ajándékba, csak nem tudom mekkorkák a termékek gondolom iciri-picirik.
57. michelle.r (válaszként erre: 54. - Snowgirl)
2012. nov. 10. 21:11

Csak minőségi termékeket lenne szabad használni. Nézd meg a Zao termékeket, abszolút természetes anyagokból és nem megfizethetetlen.


Használom és szeretem a clinique dekorkozmetikumait, de a rúzsaitól kiszárad a szám :(

56. michelle.r (válaszként erre: 52. - Kukacc)
2012. nov. 10. 21:06
Szerintem Bobby Brown.
55. michelle.r (válaszként erre: 49. - Af6cb70faf)
2012. nov. 10. 21:05

Életem legrosszabb spirálja éppen egy Hypnose volt :)) Most Dior van, az nagyon szép, nem pereg le, szépen fed és hosszabbít is.

A Clinque-nél most éppen akció van, X összeg felett kapsz egy ajándékcsomagot és most egészen értelmes dolgok vannak benne.

2012. nov. 9. 16:42
Én magamat jól ki tudom sminkelni, tudom, mi az ami nekem jól áll, de csak a szememet szoktam, illetve már azt sem, mert érzékeny vagyok a kozmetikumokra. Nem tudtok valami jó sminket érzékeny bőrre ajánlani? Állandóan piros a szemem és viszket, bármit viszek fel. A Clinique termékeket ismeritek, használjátok? Érdemes lenne-e beruháznom valami drágább, minőségi sminkre? Alapozót, pirosítót sosem használok, maximum korrektort, de azért sem rajongok.
2012. nov. 9. 16:39

Érdekes, hogy a férjek nem szeretik, ha a párjuk sminkeli magát, de megnézik azokat anőket akik a jó sminktől olyanok amilyenek.

Az én párom szintén sminkellenes, legalábbis a fital nőknél, szerinte egy bizonyos kor után már nem árt. Én meg valahogy az idősebb nőkön tartom túlzásnak a kencét.

V an egy csomó sminkes cuccom, de egyáltalán nem használom. Korábban a szempillámat festettem, mert egyébként olyan, mintha nem is lenne. Ha kifestem, nem az látszik, hogy festett, hanem, hogy van. Korrektort szeretnék a szemem alá hsználni, de többet próbáltam és nem sikerült természetesre, így elhagytam.Egy kis "hegyi levegő" kicsit ellensúlyozza a sötét karikákat.

52. Kukacc (válaszként erre: 47. - Da33d8ee16)
2012. nov. 9. 15:05
Mi az a BB-krém?
2012. nov. 9. 13:52
még azt akartam írni, hogy én 15 perc alatt sosem készülök el a smikkel. Néztem külföldi blogokat pl a híres Lisa Eldridge blogját ott vannak videók is hoyg egy gyors make up is legalább 10 perc. Ismeritek? Én a legtöbb tudásomat onna szedtem öszze :D angolul van de ha valaki nem beszéli akkor is teljesen érthető a videó által és ami nagyon hasznos hogy kiírja a felhasznált termékek nevét is és nem reklám, mindenfélét használ nem csak egy-két márkát. Vannak olyan videók is ahol meg elmagyarázza hogy melyik alapozó vagy lemosó vagy akármi miért és kinek jó. A youtube-on is meg lehet asszem találni. Bocs ha kicist lelkesre sikerült a hsz-em :(
50. Cippora (válaszként erre: 1. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 9. 13:09
Csak itthon vagyok smink nélkül,ha elmegyek valahová mindig sminkelek.
2012. nov. 9. 12:31
Én sminkelem magam és alapozót korrektort is használok 30. szülinapom óta :) Képezljétek vettem egy anniyra nem jó szemspirált begyulladt tőle a szemem. Úgyhogy ma szépen ki vagyok sminkelve de nincs rajtam szempilla spirál és nagyon fura...úgyhoyg vehetek egy másik szempilla spirált. Eddig Clinique volt de elfogyott gondoltam veszek gyorsan egy Rossmanban egy olcsóbbat hát jól befürödtemnem írom ki mi a márka nem keltem rossz hírét de most szerintem Lancome Hypnose-t veszek Ti milyet használtok? Van valami jó ötlet?
48. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 45. - 937a2a883a)
2012. nov. 9. 12:30

Nekem is sok sminkcuccom van, attól függetlenül, hogy tényleg csak alkalomra sminkelem ki magamat teljesen, bár az is szolid! A szemeim szépek, így reggelente, csak tust használok és spirált, hogy kiemeljem! Én elszoktam aludni néha, vagy inkább nehezen mászok ki az ágyból, aztán meg rendezem a gyerekeimet, bár a smink felvitele 5 percet se igényel, hamar meg van, de néha nincs rá lelkesedés!

De tényleg csak néha van, hogy elsunnyogom, mondjuk párom szerint, smink nélkül is szép vagyok!:)

47. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 9. 12:27

Szerintem szükséges, bár utálom. A munkám miatt 0-24-ben sminkben voltam állandóan.


Nem véletlenül különböztetünk meg nappali és éjszakai/alkalmi sminket.


Tény, borzasztó közönséges, és nagyon mű hatást érsz el ha egy egész napos smink helyett felvakolsz egy party makeup-ot.

Brutálisan jó BB krémek léteznek, ami tökéletesen helyettesíthetik az alapozót, ugyanúgy egy leheletnyi arcpírral feldobhatsz, spirál és csókolom...

2012. nov. 9. 12:15

Én régen soha nem sminkeltem...de bizonyos kor fölött már egyszerűen kell :D

Tehát most már napi szinten. Nem IQnullásplázamacskásra, hanem normális natúr smink.

45. 937a2a883a (válaszként erre: 41. - 14d5e9b9a1)
2012. nov. 9. 11:59
Nálam az az érdekes,hogy csomó sminkcuccom van,de minek? :) Nálam amúgy az is szerepet játszik abban,hogy nem sminkelem magam,hogy reggelente nincs kedvem ezzel szórakozni.Pedig nálam nincs gond a felkeléssel,sosem alszom el. :)
44. Kukacc (válaszként erre: 23. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 9. 11:51
Megkérdezhetem, mennyi a korkülönbség? Vagy az tabu?
43. Kukacc
2012. nov. 9. 11:49

Alapozót még sosem használtam.


Spirál, tus, szemceruza. Szép szemem van, azt hangsúlyozom, de itthon ritkán sminkelek.

42. Kukacc (válaszként erre: 40. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 9. 11:48

Milyen krémet vettél?

Nekem is kéne valami....

Még sosem használtam krémet az arcomra.

2012. nov. 9. 11:45
Szerintem is kell smink, mondjuk Én is csak spirált és tust használok, alkalomra van alapozó, és szemhéjfesték! Néha nagyon néha, smink nélkül lépek ki az utcára, de az azért van, mert reggel elalszok, és nincs időm rá!:D
40. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 35. - 937a2a883a)
2012. nov. 9. 11:34
Alapozót nagyon ritkán használok,egy évbe kétszer kb,és eddig arckrémet sem használtam,de most akciósan vettem és mivel elég száraz a bőröm télen,így használom!:)
39. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 38. - F1e23b97ee)
2012. nov. 9. 11:29
:D:D
2012. nov. 9. 11:28
Nekem pedig hét üres faluban nincs párom :-)
37. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 35. - 937a2a883a)
2012. nov. 9. 11:27
Én nem értek egyet vele,viszont nincs belőle vita sem!:)
36. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 34. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 11:25
Én sértegettelek?:)Párja a galamboknak van kiscsillag:)És punktum:D
35. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 9. 11:23
Az én párom is így gondolja és én egyetértek vele.Jobban mondva azt tartja megfelelőnek,ha néha kifestem magam pl ha esküvőre megyünk és egyéb ilyen alkalmakkor.De mivel mindketten így gondolkozunk,ebből nincs is probléma.Ő nem "szereti" azt,ha valaki smink nélkül ki sem lép az utcára.Pl a húga ilyen.Ő csak úgy megy ki a kapun,ha tip-top néz ki.Csak nála ennek meg is lett az eredménye.27 évesen az arca nagyon csúnya lett.Na,most meg már ezért nem lép ki úgy az utcára,hogy ne tenne magára rengeteg alapozót és társait.
34. bd55e3f068 (válaszként erre: 31. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 9. 11:23

Hahó ezt te írtad: "Az én párom műnek tartja ha kifestem magam,azt mondja az nem természetes!De azt gondolom egy nőnek kell a smink ha nem is mindig!Ti,hogy gondoljátok ezt?"

Én ERRE válaszoltam, jó? Úgyhogy tisztelj meg azzal, hogy elfogadod a válaszom! Köszi.

És nekem meg nem párom van, mint egy zokninak, hanem férjem. Szép napot!

33. f1e23b97ee (válaszként erre: 30. - A6bc29c843)
2012. nov. 9. 11:17
Ezzel nem lehet vitatkozni.:-)) Természetesen a tiszta ruha is hozzá tartozik az egyéni ápoltsághoz.
2012. nov. 9. 11:17
Én pl reggel is este is tusolok!Fog mosás nyilván ha már szájfényt teszek fel,ne a sárga fog villanjon ki:D
31. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 29. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 11:15
Nem is neked van ilyen pasid,nekem párom van bocsi..a tiszteletet adjuk meg egymásnak jó?:)Köszi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook