Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpiók...gyülekező!!! fórum

Skorpiók...gyülekező!!! (beszélgetős fórum)


1 2
55. fagbea (válaszként erre: 54. - Liza64)
2013. szept. 26. 07:33

én elég türelmes ember vagyok nem kiabálok amikor már kifakadok akkor tele a pohár,

én is utálom a kétszínűséget de nagyon.

sajnos sok szemét nő vesz körül engem is

54. Liza64 (válaszként erre: 51. - Fagbea)
2013. szept. 25. 20:08

Bizony, nem nagyon viselem el a kétszínűséget, a s.ggnyalást, a pitiséget. Sokszor ott tartok, hogy jól le kéne őket rugdosni a lépcsőn. De persze nem szabad (még rágondolni sem, nehogy boszorkány is legyek a skorpióságom mellett, mert még leesnek)

Ha meg nem kiabálhatom ki a dühömet, akkor nagyon rosszul érzem magam.

53. jhade (válaszként erre: 49. - Marcsykaa)
2013. szept. 25. 19:09
de még mennyire ...illetve mennyire ,hogy nem szimpatikus...:D
52. jhade
2013. szept. 25. 19:05

Hogy álltok avval a híres "skorpió vonzerővel"?

Van bennetek? Ki hogy látja? önmagát...

51. fagbea (válaszként erre: 47. - Liza64)
2013. szept. 25. 08:25
nem tudom??? nálatok is vannak ilyenek?
50. fagbea (válaszként erre: 46. - Jhade)
2013. szept. 25. 08:23
nem vagyok én egyáltalán elfoglalva a gyűlölettel, nem azon jár az agyam, mert én alapból nagyon optimista és mindig jókedvű vagyok csak nem felejtek és aktuális pillanatban egy másodperc alatt előjönnek,
49. Marcsykaa (válaszként erre: 21. - Csigusz2013)
2013. szept. 24. 21:42
A nagyon kevés ember szimpatikus elsőre, az rám is nagyon igaz:D
48. Icuska538 (válaszként erre: 43. - Jhade)
2013. szept. 24. 20:57
Két különböző természetű most már felnőtt fiatalemberek. Mindkettőt imádom , hiszen különbséget nem tudok , nem akarok köztük tenni . nekem fiú testvérem van mindig úgy éreztem , hogy ő a minden . Én megfogadtam nekem egyformák lesznek , de azok is.
47. Liza64 (válaszként erre: 45. - Fagbea)
2013. szept. 24. 20:52
Nem "egyhelyen" dolgozunk véletlenül?
46. jhade (válaszként erre: 45. - Fagbea)
2013. szept. 24. 19:50
Nem kell közel engedni meg pusziszkodni de gyűlölni sem,a kettő közt van némi átmenet a gyűlölet rombol, és még a gyűlölettel vagy elfoglalva más helyett ...de tényleg mindenki maga érzi...
45. fagbea (válaszként erre: 44. - Jhade)
2013. szept. 24. 19:13

ó az nagyon jó hogy te nem tudsz gyűlölni, de sajnos nem szánt szándékkal teszem, hanem mert annyira megbántódom hogy nem is adok lehetőséget arra hogy jobbá tegye valaki.

engem már annyira megtört a sors keze, hogy mindig erősebb leszek és ezáltal nem engedem magamhoz közel soha többé aki rosszat tett velem,

a skorpiók nagyon jó emberek vidámak dolgosak talpraesettek de nem szabad kikezdeni velük ha valaki megteszi az vessen magára,

nekem a kolleganőim nem skorpiók de olyan idióta idegbeteg ordibálós és seggnyaló valakik , hogy a skorpiókkal egynapon sem lehet említeni,én nem szeretnék semmilyen más jegyben megszületni mégegyszer mert a legtöbbjük önző képmutató ,

44. jhade (válaszként erre: 36. - Fagbea)
2013. szept. 24. 18:53
Én viszont nem tudok senkit sem gyűlölni,csak ideig óráig,hosszú távon senkit sem.
43. jhade (válaszként erre: 41. - Icuska538)
2013. szept. 24. 18:51

Szerintem eleve nem úgy kellene nézni az embereket,hogy te skorpió vagy te bak...meg a skorpió a legrosszabb jegy...hülyeség...

Erre azt tudom mondani van skorpió ,és van skorpió és van a skorpió, de ezek a skorpiók nem egyformák azért,ki ilyen ,ki olyan, ezt kb. úgy lehetne megítélni hogy megismersz 120 embert,ugye 12 jegy van minden jegyből 10 embert ,most csak mondtam egy számot...és nem tudnád milyen jegyű, úgy leírnád a tapasztalataidat..!csak utána tudnág meg a hovatartozásukat/.és mondjuk ,ha ott is a skorpió lenne a legrosszabb jegy,akkor számodra ez tényleg reális lenne,tapasztalatilag bebizonyítva..


Amúgy a skorpió meg a bika összeillik...állítólag.. Te tudod vagy neked kell tudni hogy döntesz..

A két fiú közül melyik áll hozzád közelebb? kos,vagy a vízöntő?

42. Icuska538 (válaszként erre: 40. - Jhade)
2013. szept. 24. 17:01
Hát persze. Teljesen nem lehet ezeket a dolgokat a jegyekre fogni. Nemde?
2013. szept. 24. 16:59
Hát sziasztok kedves Skorpiók és nem Skorpiók! Előre megirom Bika vagyok és engem sem kell félteni mert jó erős egyéniség. Mindig tudtam , hogy egy skorpiótól mentsen meg az ég . Sokáig több mint 20 évig éltem egyedül . közben felneveltem két fiút/Kos, Vizöntő/ , emberek között dolgoztam , de a Skorpiót kerültem , ha tudtam , mert az olvasottak alapján talán a "legrosszabb"jegy. És hosszú idő után összekerültem egy férfival aki történetesen e jegyű. Mindig elismertem hibáim , tudom milyen vagyok , nem hibátlan és látom magam , de Skorpió ő nagyon nehéz természetű.S hogy miért együtt mégis , mert a mérleg arra billen , hogy egyedül sem jó , többször feladom , de valahogy mindig folytatom . Szerintem türelmemnek köszönhetően együtt élünk. Ha kezdetben is ilyennek mutatkozott volna nem költözött volna hozzám , de akkor más volt , mint ahogy én is . Én még ennél is türelmesebb. Nem látok a jövőbe, még várok ! Véleményetek?
40. jhade
2013. szept. 24. 16:49
Csak halkan jegyezném meg...azért ezek a "skorpió" tulajdonságok más csillagjegyű emberekben is megtalálhatók ám!
39. fagbea (válaszként erre: 38. - Liza64)
2013. szept. 24. 14:29

szia!

én sem majomszeretettel vagyok a családom iránt, és tudom a saját hibáimat is,,nagyon makacs akaratos vagyok de nem is akarok tenni ellene.

aki így elfogad az jól jár velem amíg törődik velem és viszont szeret,,,

a bosszúállás valószínű minden skorpióban benne van.,vannak olyan dolgok amik már kb 5 éve történtek de türelmes ember vagyok és várom a pillanatot de attól az isten őrizze meg.

nem barátról van szó csupán egy irigy rosszakaróról és személy szerint nem nekem szólt de mégis én ittam meg a levét.

nem szeretek megbántani senkit kerülöm a konfliktust addig míg lehet.de szerencsére mi vagyunk annyira talpra esettek hogy bármikor és bárhol megálljuk a helyünket és nagyon nagy a kitartás bennünk.

38. Liza64
2013. szept. 24. 09:12

Sziasztok, én is skorpió vagyok a rosszabb fajtából. Fagbea és Csigusz2013 mindent leírt, tökéletesen egyetértek mindkettőtökkel. Én egyébként soha nem titkolom, sőt tájékoztatok is mindenkit, hogy skorpió vagyok. Vállalom, hogy tudok bunkó, kicsinyes és cinikus lenni, de csak azokkal, akik ezt érdemlik. Egyébként a családomért oroszlánként küzdök (értük is és velük is)Nagyon tudok gyűlölni és valóban kivárom azt az időt, amikor odamarhatok, mert gonoszság, szemétség nem marad megtorlatlanul. Egyébként viszont megértő és jó barát vagyok.

Ami még fontos: én látom a hibákat magamban, a gyerekemben, a páromban, a családomban. Nem vagyok szemellenzős és el is mondom kendőzetlenül a véleményemet. Lehet, hogy keményen, de igazságosan.

37. fagbea (válaszként erre: 34. - Csigusz2013)
2013. szept. 23. 12:44

képzeld engem a munkahelyen 2 skorpió vesz körül,az egyik nő a másik pasi de valamiért egyik sem szimpi,,,a pasi egy kis undorító féreg a nőt meg első perctől kezdve nem tudom elfogadni.igyekszem nem mutatni, de nekünk azért olykor a közöny az arcunkra van írva, egyébként ez a nő egyszer megbántott lehet hogy nem szándékos volt,,,de ő elásta magát örökre.

de eljön még az én időm.

36. fagbea (válaszként erre: 35. - Csigusz2013)
2013. szept. 23. 11:56

nálam a harag és a megbántás átmegy gyűlöletté.

a skorpiók rettentő makacsak és akaratosak.

nyilván nem könnyű a párjuknak lenni,

de mindaddig irtó jó sora van a skorpió párjának amíg nem bántja meg.utána már csak küzdhet,

35. Csigusz2013 (válaszként erre: 30. - Fagbea)
2013. szept. 23. 08:01
Kirázott a hideg, ahogy olvastalak, egyet értek veled, ez az adottságunk szerintem sem hátrány, jobb átlátni mindent elsőre, ezt nagyon szeretem magunkban.
34. Csigusz2013 (válaszként erre: 24. - 48d17c064e)
2013. szept. 23. 07:53
Engem nagyon sok skorpió vesz körül, de mivel ők is egy maszkot viselnek az érzelmeik előtt, ahogy én is teszem, nem tudok úgymond tükörbe nézni általuk, viszont sokszor veszek észre hasonlóságot, főleg mikor egy másik ember beszél egy skorpióról jókat mosolygok magamban.
33. Csigusz2013 (válaszként erre: 22. - Jhade)
2013. szept. 23. 07:47
Nem egy lány a legjobb barát, de a pasikkal jobban kijövök, mint a hölgyekkel a hétköznapokban is, viszont a KOMOLYABB barátkozásokból, eddig mindig több lett :p
32. 969e4e8950 (válaszként erre: 31. - Fagbea)
2013. szept. 22. 18:57
Arra én is rájöttem, hogy nem kell mindig mindenkinek megbocsátani, mert azzal magamat sz@rnám arcon bizonyos szitukban. Azt nézem, hogy őszinte-e a megbánása. Ha igen, akkor meg tudok bocsátani, főleg ha több tette is arra utal ,hogy megváltozott. De az érdekből vagy mű bocsánatkérés már engem sem hat meg pedig a halak egy megbocsátó jegy. De gyakran talán arról szól a megbocsátásunk, hogy minden áron jónak akarunk látni mindenkit, vagy mert elkezdjük sajnálni az életútjáért ami alattomossá kínzott valakit.
31. fagbea (válaszként erre: 25. - 969e4e8950)
2013. szept. 22. 18:13

igen igazad van ez is benne van,,

de leginkább az hogy soha többet nem tudnak bízni a másikban hiába próbálnak mindig az a rossz lebeg a szemük előtt, mert skorpiók bármit megtesznek azért akit szeretnek ez legyen család barát vagy szerelem ,,és aki egyszer eljátssza a bizalmukat kitaszítják egyből az életükből,,," képletesen"és ahányszor beszélnek azzal az illetővel ez mindig ott lebeg a szemük előtt,

nagy a skorpiókban a bosszúvágy és amikor lehet ezzel élnek is.

a skorpiók nagyon jó emberek szenvedélyesek és imádni valóak. és képesek kikaparni mások szemét azért hogy megvédjék azokat akik a bizalmukban vannak..a skorióknak nem létezik lehetetlen.

ha azt mondják fesdd át az eget akkor nem azt kérdezik hogyan? - hanem, hogy milyen színűre?

30. fagbea (válaszként erre: 21. - Csigusz2013)
2013. szept. 22. 18:05

azt a mindenit mintha rólam írták volna,,

én is képes vagyok napokig hónapokig rágódni azon ami bánt sőt visszatérek rá ha kell évek múlva is, semmit nem felejtek el, és általában máshogy értelmezek mindent mint a legtöbb ember,

nekem két véglet létezik ,.vagy szeretek valakit vagy utálok köztes nincs,

valaki vagy első látásra szimpatikus lesz vagy sosem és valóban mindig jók a megérzéseim.

van olyan ember aki sosem bántott és mégis ha meglátom a hideg ráz tőle,

sosem felejtek....

szeretem a békességet ezért meg is teszek mindent,,nagyon jó színész vagyok az már más dolog

hogy aki egyszer megbántott kívülről nem mutatom de amit belül érzek azt jobb is ha nem tudja senki,

én nem bánom hogy ilyen vagyok legalább nem hagyom hülyének nézni magam.

29. 969e4e8950 (válaszként erre: 27. - 48d17c064e)
2013. szept. 21. 23:20
Saját szemszögből mindenki igazságosnak látja a megnyilvánulásait, akkor is ha mások elítélik érte.
28. 48d17c064e (válaszként erre: 21. - Csigusz2013)
2013. szept. 21. 22:43
Én is így vagyok ezzel. Mondatok nagyon szíven tudnak ütni, és nem tudok tőlük szabadulni. Ebből is látszik, hogy mennyire érzékeny jegy! Napokig, hetekig képes foglalkoztatni attól függően hogy ki mondta.
27. 48d17c064e (válaszként erre: 26. - 969e4e8950)
2013. szept. 21. 22:38
Ez így igaz!
2013. szept. 21. 22:12
Én nem vagy skorpió, csak érdekelnek a jegyek motivációi, hogy melyik miért viselkedik így vagy úgy, és ő hogy éli meg. Mert van, hogy teljesen máshogy éljük meg magunkat, mint ahogy mások látják vagy gondolják rólunk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook