Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Asztrológia - Skorpiók fórum

Asztrológia - Skorpiók (beszélgetős fórum)


jan. 8. 01:12
nemcsak a sotetszineket szeretik.baratnom szereti az elenk szineket,es ki nem alhatja a sotet szineket.
9. srcrss (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 18:29

Tessék:


[link]


Anélkül is kiadja a képleted. Azt írsz be, amit akarsz. Az aszcendens téves lesz, de a többi nem.

jan. 7. 17:49
Lehet,hogy számít, de sajnos nem tudom hogy pontosan mikor születtem,meg csak azt tudom, hogy október 28-án és szerdára esett, de sajnos azt nem tudom, hogy hány óra és hány perc
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Srcrss)
jan. 7. 17:46
A pirosat szeretem viszont a halványat a többit amit felsoroltál azt nem szeretem
6. srcrss (válaszként erre: 5. - Tinki75)
jan. 7. 17:07
De, számít az aszcendens, és sok minden.
jan. 7. 15:58

Furi...az Oroszlánnak általánosságban azt írják, hogy színe az arany, blablabla...Hát az arany nem színem egyáltalán. Amúgy itt nem érvényes, az aszcendens?

Hogy lehetne minden jegyre egy adott valami érvényes?

Ki mit szeret viselni, mi áll jól neki, stb...

4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 14:53
Egyébként tényleg szeretik pl. a pirosat, bordót, feketét.
3. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 14:31
Szőke vagy? Kék vagy zöld szemű, és sápadt? Tavasz/nyár típus? Valószínű, hogy nem állnak jól a sötét színek, azért nem szereted őket.
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 14:28

Gondolom te csajszi vagy. Az én férjem is skorpió, és bizony mindenből a sötét szineket viseli.

Van pár darab világos színű, színes holmija de az is csak azért, mert leharaptam a fejét az örökös sötét színek miatt.

jan. 7. 13:51
Hogy lehet az, hogy az asztrológia szerint a Skorpiók a sötét színekhez vonzódnak? pedig engem minden színben a halvány árnyalatok vonzzanak, főleg a lila színben a halvány árnyalatok, a feketét pedig rühellem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook