Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rozs liszt allergiás a kisfiam, van itt sorstársunk? fórum

Rozs liszt allergiás a kisfiam, van itt sorstársunk? (beszélgetős fórum)


2015. szept. 5. 11:46
En tejfeherje allergias vagyok, plusz kozel van a hatarhoz a buza, gluten, tojásfeherje érteke. A rozs mellett glutent neztek a kisfiadnal? Mert az is rengeteg dologban lehet.
3. danama (válaszként erre: 2. - Csodapók)
2015. szept. 5. 10:25
köszönöm azon vagyok, minden kekszet, terméket nézek, sajnos sok mindenben van
2015. szept. 5. 10:05

Szia!

A kedvezményekben nem tudok segíteni, a kisfiam tejfehérje allergiás, csak ezzel kapcsolatban tudom a lehetőségeket, de én magam a fű allergiám mellé "kaptam" rozs allergiát is. Nagyon alaposan tanulmányozz, lehetőség szerint, minden pékáru összetételét, sőt még a tejeskávé porokat is, mert sokszor olyan termékben is benne van, amire nem is gondolnál!

2015. szept. 5. 09:09

Sziasztok!

Nemrég derült ki, hogy a rozs lisztre és az ananászra két keresztes lett a kisfiam labor eredménye.Eddig úgy tudtam elég ha a gyerekorvos a kis könyvébe orvosi pecséttel igazolja az allergiát.Most kezdtük a sulit és kiderült csak szakorvosi igazolást fogadnak el,szerencsére a napközis tanár néni nézi az uzsonnák címkéjét és nem ad neki olyat amiben rozs liszt van.Hétfőn fogom intézni a gyerekorvos, gyerek pulm vagy gasztros szakorvosi igazolást. Addig is érdeklődnék ha van itt szintén egy cipőben járó anyuka, hogy ebben az esetben emelt családira vagy kedvezményes étkezésre lehet-e számítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook