Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam poratka allergiás, Cetirizint majd Claritine-t kapott, de nem használ. Van valakinek hasonló tapasztalata? fórum

Kisfiam poratka allergiás, Cetirizint majd Claritine-t kapott, de nem használ. Van valakinek hasonló tapasztalata? (beszélgetős fórum)


8. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Dianna830823)
2013. márc. 14. 12:53

Az én fiam is poratka allergiás többek között. :S

Aeriust szed rendszeresen, mellette az asthma gyógyszereket.

Sajnos a tüneteit csak enyhíteni tudod, de soha nem fog megszűnni, mi már évek óta szenvedünk vele.

2013. márc. 12. 11:49

Szia!

Az én lányom is poratka allergiás. Neki abban nyilvánult meg, hogy köhögött állandóan, meg ekcémás lett. Mi is cetirizint kaptunk eleinte, de semmit nem ért. A köhögésre később felírtak montelukast-ot, amit minden nap be kell szednie. A köhögésen segített és most egy fél éve kb. már az ekcéma se jelentkezik.

2013. márc. 12. 11:05
Hát nekümk az Aerius Jól betett,ettől a gyógyszertől lett laktóz érzékeny a fiam!!! Igaz,hogy nagyon jó gyógyszer,de most már az allergiája mellett szegénynek még nagyon sok kajáról is le kell mondjon,mert nem eheti!!!
5. dianna830823 (válaszként erre: 4. - Krisz42)
2013. márc. 11. 13:09
Allergia lehet, mert nem köhög, nem lázas, bár kitudja..
4. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Dianna830823)
2013. márc. 11. 10:50
Nincs közelben sóbarlang?Az sokat javítana.De azt is vedd figyelembe,h egyébként is minden gyerek köhög,taknyos,lehet,h valamit elkapott vagy biztos,h most is az allergiája miatt van?
2013. márc. 11. 10:43
Szia. Az én fiam is poratka allergiás. Először nem kapott rá semmit, "majd meglátjuk" címszóval. De annyira viszketett meg égett a szeme, meg az orrával ugyanaz a helyzet, mint a te gyerekednek, hogy azóta kap, kb. 2 hónapja (ősz elején derült ki az allergiája) Aeriust, az sokat javít, de csak az orrán ugye. Ha 2 napig nem kapja, már ugyanúgy bedurran az orra sajnos. :S A szemére, ha bedurran (ha hirtelen valami "porosabbal" kezdene játszani, vagy valaki a közelében), szemcseppet kapott, opatamolt. De van Allegrodil orrspray-nk is, azt akkor kaptuk, amikor bedurrant nagyon az orra, és együtt az orrspray illetve az Aerius hozta helyre neki. A Aerius állandó gyógyszer, és ha ezen felül gond van, jön megint mellé az orrspray is.
2013. márc. 11. 10:42
Nekem csak a rendszeres légzőgyakorlat és a sós vizes orrmosás segített az allergiámon. Eleve nagyon furcsának tartom, h életem végéig gyógyszert kelljen szednem.
2013. márc. 11. 10:34
Sziasztok! Kisfiam poratka allergiás. Az orvos cetirizint írt fel neki, de pár hónap után váltottam, mert nem használt. Most Claritine-t szed, de már megint nagyon taknyos és bevan dugulva az orra. Kezdem azt hinni, hogy hozzászokik a szevezete és netm reagál ar gyógyszerre... Van valakinek hasonló tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook