Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rivotril, xanax és más benzodiazepinek-van remény a leszokásra! fórum

Rivotril, xanax és más benzodiazepinek-van remény a leszokásra! (beszélgetés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
5664. Sly001
2013. aug. 24. 22:48

Melatonin lenne az a természetes anyag, ami segít az elalvásban.

A melatonin az alvási ciklust irányító hormon. Megnöveli a REM-ciklus hosszát, és élénk álmokat eredményez, emiatt alvászavar ellen adják. Hat a test hőmérsékletére, és álmosságot okoz

5663. Sly001 (válaszként erre: 5651. - 099c0bed40)
2013. aug. 24. 22:46

Yarocen- hatóanyaga mirtazapine.

Nekem is írtak fel anno, de kidobtam a receptet, mert antidepresszáns volt ráírva.

5662. ubi pretium (válaszként erre: 5661. - Miss Angel)
2013. aug. 24. 15:31
Sztem meg gyenge.Sőt,még ezt sem mondanám,mert abban benne sejlene,hogy azért vmit mégis csak ér.De nem,ez annyit sem ér,mint egy pez-cukorka.
5661. Miss Angel (válaszként erre: 5657. - Napsugár..)
2013. aug. 24. 11:04
Én speciel majdnem meghaltam tőle....szervezetfüggő,ki hogy reagál rá,magadtól ne kezdd el szedni.Ne hallgass a nagy reklámra,erősebb mint hinnnéd.Én vény nélkül ki se adnám,úgy reklámozzák,mit 1 cukorkát,amit bármikor szopogathatsz ha bajod van.Marhaság...felér egy gyógyszer hatásával,pláne ha nem bírod,nem bírja a szervezeted....ugyanúgy vigyázni kell vele mint gyógyszernek nevezett dolgokkal...
5660. 099c0bed40 (válaszként erre: 5659. - Napsugár..)
2013. aug. 24. 06:53

Szia, véleményem szerint ha már voltál kezelt pánikbeteg, akkor nem elég a gyógynövény, hanem isméelten antidepresszáns plusz szorongsoldó kellene egy ideig, no és pszichoterápia.

A rivotril hatóanyaga más mint a xanaxé, az áterek előszeretettel írják fel mert jobbnak tartják, nekem anno nem hatott azért hagytuk abba és maradtunk a benzoknál.

Én mindenképpen egy ismételt gyógyszeres és beszélgetős terápiát tartanék a legjobb megoldásnak a helyedben, remélhetőleg gyors és átmeneti segítség lesz ahhoz hogy hogy ne hatalmasodjon el a pánikod.

Eszter

2013. aug. 23. 23:40
7 évig voltam depressziós pánikbeteg, seropramot és xanaxot szedtem,majd letettem egyik napról a másikra, mert terhes lettem...majd közel 6 évig semmit nem szedtem, és most hogy nagyon összejöttek a dolgok..betegségek stb.Most megint nagyon sokat parázok..
2013. aug. 23. 23:38
A Frontint 2 hónapja szedem.Naponta 1 db 0.25.-öst..csak most nagyon sokkkk minden történt és eléggé belemerültem a pánikba...
2013. aug. 23. 23:37
A Valeriana Relaxxal van valakinek tapasztalata?Vagy egyéb ilyen gyógynövényes tablettákkal?
2013. aug. 23. 23:31
Sziasztok.Eddig frontint szedtem a pánikbetegségemre, most kaptam rivotril-t, de olyan sok rosszat hallottam róla...nem merem bevenni.Esetleg tudtok valamit mondani ami jobb mint a frontin, és esetleg gyógynövény?És használ is...? Köszönöm szépen előre is annak aki ír.
5655. 099c0bed40 (válaszként erre: 5654. - Ubi pretium)
2013. máj. 30. 21:16

Értelek, de még az is lehet hogy ha az alapbetegséged ( amire most szeded az antidepit) javulni kezd, az alvászavarod is enyhül vagy jó esetben megszűnik.

Ehhez azonban minimum 6 hét gyógyszerszedés kell, de van akinél 3 hónap, attól függően mekkora dózissal indítottak illetve hogyan reagál rá a szervezeted.


Én sok-sok hasztalan gyógyszeres meg beszélgetős terápia után maradtam annál a verziónál hogy nappalra semmi, este meg alkalmanként egy szem altató, ha semmiképpen nem bírok elnyugodni akkor 0.5 mg frontin vagy xanax az altató helyett.

5654. ubi pretium (válaszként erre: 5653. - 099c0bed40)
2013. máj. 30. 17:35
Szedtem már,nem új gyógyszer,most ezt kaptam újra.Az a baj,hogy este akartam szedni,hogy hátha segít az elalvásban.De nem :(
5653. 099c0bed40 (válaszként erre: 5652. - Ubi pretium)
2013. máj. 30. 14:49
Szis, szívesen, csak annyi a baj vele hogy nem írják fel a Beteg kérésére, mert nem mindegy hogy mi a pszichés alapbetegséged. ( nekem úgynevezet szociális fóbiám van, magyarul mindig mindentől folyamatosan szorongok,--- igaz a gyógyszer szedése alatt se lettem jobban, hiába próbáltak ki vagy nyolc félét is szedetni velem, a szorongásom marad és nagyon úgy fest hogy velem együtt fog csak kimúlni, de már belenyugodtam.)
5652. ubi pretium (válaszként erre: 5650. - 099c0bed40)
2013. máj. 30. 10:42
Köszönöm,utána fogok nézni!Mert nekem a nappal mindegy milyen,de éjjel egyszerűen aludnom kell :(
2013. máj. 29. 21:28
megvan a neve: MIRTAZAPIN.
5650. 099c0bed40 (válaszként erre: 5649. - Ubi pretium)
2013. máj. 29. 21:25

Szia, ez egy antidepresszáns, az elalváshoz nincs köze, egész más rendszereken keresztül hat az agyi szinapszisokban.

Antidepresszánsban csak egyről tudok amit este kell szedni és álmosít, de most az istennek se jut eszembe a neve, pedig szedtem is egy ideig....

Ha semmiképpen nem tudsz elaludni, bevehetsz a frontinból, vagy olyan altatóból aminek nem bzd a hatóanyaga ( ezek az úgynevezett Z szerek, zopiklon hatóanyaggal).

Ha beugrik az egykori gyógyszerem neve, megírom!

Puszi: E

2013. máj. 29. 20:15
Gugli a barátom...(az én papíromat kidobtam) Szóval elolvastam,nem álmosít,ergo sokra nem megyek vele :(
2013. máj. 29. 19:07

Lányok,a Citalodep-ben van vmi olyan hatóanyag,ami segít az elalvásban?

A Frontin erre jó volt,de azt kidobtam,illetve alig 10 szemet tartottam meg,biztos,ami biztos.De nekem az alváshoz kellene vmi.

Vkinek segített ez esténként alváshoz?

5647. 099c0bed40 (válaszként erre: 5646. - Karnevál)
2013. máj. 18. 17:47
Szia, tényleg? Örülök neki!!! :))))
5646. karnevál (válaszként erre: 5645. - 099c0bed40)
2013. máj. 18. 17:03
Nekem is a Te módszered jött be!
2013. máj. 18. 15:00

Szia, orvosi javallat alapján: napi egy nyolcaddal csökkenteni az eddigi adagot míg el nem érsz a nulláig.


Egyéni javallat alapján ( nem mindenkinek jön be):

Eleinte csak este az elalváshoz bevenni, majd áttérni Z típusú altatóra ( aminek nem bzd a hatóanyaga hanem Zolpidem) és onnantól fogva nulla mg bzd.

( nekem utóbbi módszer jött be majd egy egész évre, pedig riasztóan magas volt a napi dózisom)

5644. azisza (válaszként erre: 39. - 89b99f816e)
2013. máj. 18. 13:21
melyik gyogyszert szedted?
5643. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 5642. - Azisza)
2013. máj. 18. 13:16
Hosszútávon, lassan csökkentett adagban..
5642. azisza
2013. máj. 18. 13:07
otletek xanaxrol valo leszokashoz?
2013. máj. 14. 12:01
Úgy lesz!!! :)
5640. _Dina_ (válaszként erre: 5639. - 099c0bed40)
2013. máj. 14. 11:57
Úgy legyen! :)
2013. máj. 14. 11:38
Tőlem is ment a "bravó jel" és HAJRÁ, meg tudod csinálni!!!!
5638. _Dina_ (válaszként erre: 5637. - 1fbc7619c9)
2013. máj. 14. 11:05
Köszönöm! :)
5637. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 5636. - _Dina_)
2013. máj. 14. 11:01
De ügyes vagy ,kitartás:))
5636. _Dina_
2013. máj. 14. 11:00
Ez a 4. nap hogy nem vettem be egy bogyót sem! Remélem így is marad! :)
5635. 099c0bed40 (válaszként erre: 5634. - Colanut)
2013. máj. 14. 08:48

Szia, elhiszem neked amit írsz, de mindenhol a nikotin meg a drog ( kemény drog, nem bzd) leszokást tartják a legnehezebben kivitelezhetőnek.

Persze ez is lehet egyéni, ezért mondom ( írom) hogy elhiszem neked azt, nagyon meg kell szenvedni vele, de erős vagy, és ha igen erős benned az akarat ( ahogy érzem), menni fog, mennie kell!!!!!

Eszter

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook