Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rezina fogamzásgátló. Mik a tapasztalatok? fórum

Rezina fogamzásgátló. Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


6. b4b1d52444 (válaszként erre: 5. - Warcsi)
2016. szept. 3. 17:32
Én azért elmennék másik orvoshoz. Hiszen nem lettél rendesen kivizsgálva.
5. Warcsi (válaszként erre: 3. - B4b1d52444)
2016. szept. 3. 13:56

Szia Ilike!

Köszönöm a válaszod,igazán kedves Tőled es sokat segített.

A Dr.úr nem csinált labort,csupán kérdezte ( maganrendeles alatt 12.000 Ft-ért),hogy miert jottem,mondtam,hogy alt.vizsgalat es fogamzasgatlas,erre kerdezte a kort,es mondta a sulyt figyelembe veszi es felirta ezt. Annyit mondott,hogy naponta szedni kell es az utolso 4 tabletta placebo.

Igy volt/ van bennem némi kétely,hogy jo lesz -e ez amit gondolt 10 p alatt...

4. spann (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2016. szept. 3. 10:48
az nem valami görög gyantás bor?
2016. szept. 3. 09:59

A rendes vérzés számít első napnak, a barnázás nem.

Nem kell éhgyomorra bevenni. A menzesz első napjától hatásos, tehát az első szemtől. Nem kell mellette kiegészítő védekezés. Antibiotikum gyengítheti a hatását, minden más bogyót legalább 2-3 óra hossza különbséggel vegyél be, vagy előtte vagy utána. A www.dr.info.hu oldalon a gyógyszerek fülre kattintva kiválasztod, hogy interakciós vizsgálat, és beütöd a fogamzásgátló nevét, illetve annak a másik gyógyszernek a nevét, amit szedsz. Az meg kiírja, hogy állnak-e egymással kölcsönhatásban, hogy szedhető-e együtt a kettő.

A gyógytea az gyógytea, semmi köze a fogamzásgátlóhoz, nem gyengíti a hatást. Nagylabor volt a gyógyszer felírása előtt?

2016. szept. 3. 07:32

Sziasztok!

Eddig sosem használtam fogamzásgátló gyógyszert ,most viszont az orvos a REZINA 3x24+4 írta fel.

Több aggodalmam is van,több kérdésem is utólag felmerült,így kérnék itt segítséget olyanoktól,akik használták.

1.Mikortól kell szedni?- az orvos azt mondta a menzi első napját; de mi van akkor,ha pl barnás folyásom van estig,másnap lesz csak tényleges vérzés,így mi számít elsőnek?

Ma épp ott tartok , hogy ma v holnap kellene megjönnie,.

2.A másik kérdésem,hogy éhgyomorra kell-e bevenni? Azt olvastam,azonos időben kell szedni,de nekem az esti időpont lenne alkalmasabb.

3.Továbbà: mikortól hatásos?

4.Minden egyéb védekezési mód nelkül védelmet nyújt? Hogyan működik ez,hogy megtörtènik az ejaculatio es nem esel teherbe,ha szeded a gyogyszert? Vagy esetleg van,aki mellette hasznàl mást is pluszba?

5.Befolyasolja-e a hatasat az,ha pl.fajdalom vagy lazcsillapitot vagy bsrmilyen mas gyogyszert hasznalok alkalom adtan?

Ami erdekelne még,a gyogyteak gyengitik -e a hatast?

6.Honnan tudhatta az orvos,milyen hormontartalmu gyogyszerre van szuksegem,ha csak a koromat tudja , ill hogy nem szültem mèg.

7.Hízást a Rezina szedése alatt tapasztalt Valaki?

Nagyon szépen köszönöm annak,aki választ ad bármelyik kérdésemre is.

Szép napot! :-)

2016. szept. 3. 07:21
Rezina fogamzásgátló. Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook