Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
10413. gacslilla (válaszként erre: 10411. - Szlaci2)
2017. febr. 20. 16:54
Szia! Az összetételét nézd meg a termékeknek, azután dönts. Én néha szoktam enni mindegyikből, de azért maradok a libazsír+ kolbász+szalonna+ tojásnál. No, nem egyszerre. ;)
10412. jgaabor (válaszként erre: 10409. - Ildinka)
2017. febr. 20. 16:07

Csináltak, csak az senkit nem érdekelt egy nap után, úgyhogy visszajárnak ide a jó társaság kedvéért. :)


Nem próbálták, de saját, illetve rokoni élettapasztalatokra támaszkodva győzködik azokat, akik tapasztalják, hogy működik, hogy "hát de b@sszus, hát nem működhet!"

Ez így nekik valamiért jó.

10411. szlaci2
2017. febr. 20. 16:01

Szeretném megkérdezni, hogy z étrendekben olvasom, hogy kenőmájast lehet enni. Ide tartozik a boltbn kapható Gyulai májas is? Illetve, amikor kezdtem a kúrát, azt mondták, hogy boltban kapható virslit és felvágottakat ne fogyasszak. A letöltött mintaétrend viszont ajánlja a májast, virslit, felvágottakat.

Előre is köszi,

10410. sekolo12
2017. febr. 20. 15:03
A reg-enor kúrával együtt is mehet a az intestinal béltisztítás?
10409. Ildinka
2017. febr. 20. 14:53
Csináljatok egy "a regenor az kamu" fórumot és menjetek oda. Miért kell lelkes emberek kedvét elvenni, akik azért járnak ide, hogy egymást biztassák, vagy pozitív sikerélményt/tapasztalatot cseréljenek? Tipikus magyar mentalitás..
10408. ade2e414b4
2017. febr. 20. 11:14

:):):)


Működő étrend? Persze, ha nem eszel cukrot hónapokig, valószínű, hogy fogyni fogsz, és javul az egészségi állapotod.

Hűha micsoda felfedezés, fantasztikus találmány.


Van ezernyi "működő étrend", lehet vitatkozni, hogy kinek melyik szimpatikus.


De itt nem étrendet árulnak, hanem egy szép palackba csomagolt regenor címkével ellátott tejsavót, akkora kamu szöveggel mint a ház. "Megtisztítja a szervezetet, méregtelenít, segít a fogyásban" stb, ezért kell megvenned... Több komolyságot:)

10407. gbabi50 (válaszként erre: 10405. - Jgaabor)
2017. febr. 19. 23:11
A paleo nem ellentmondasos ha Szendi Gabor konyvet olvasod ott meg van irva mi miert van tiltolistan.A paleo egy nagyon jo eletmod csak egy kicsit unalmas ha az embernek nincsen eleg ideje hogy valtozatosan fozon.Ezt a regenoros dolgot azert nem ertem.mert oyan palros iranyba megy,aztan meg tilt olyan dolgokat ami pl.a paleoba engedet,olajos magvak,termeszetesen savanyitott kaposzta,zoldsegek, Nem igazan lattam hogy tiszta ertheto magyarazTot adjon hogy mit miert nem szabad.
10406. asparagus (válaszként erre: 10405. - Jgaabor)
2017. febr. 19. 18:57

A szponzor témát szerintem nem kell túlmisztifikálni, nekem például nem is volt szponzorom, a Szigfridtől rendeltem az első hónapra való REG-ENORt.

Nem is tudtam, hogy létezik a Biocom.

Itt, ebben a fórumban tanultam meg mindent - vissza lehet olvasni - és tökéletesen működött a módszer.

Itt olvastam azt is, hogy olcsóbban hozzá lehet jutni a REG-ENORhoz, addigra már teljesen képben voltam, amikor beregisztráltam a Biocomhoz. Más kérdés, hogy azóta több száz ember szponzora lettem, mert szükség volt a tapasztalataimra, a segítségemre, de én vagyok a példa, hogy aki veszi az időt és a fáradságot és utánanéz a szabályoknak, annak semmi szüksége szponzorra.

10405. jgaabor (válaszként erre: 10396. - Gbabi50)
2017. febr. 19. 17:32

Ok, közelítsünk innen:


A Paleo is tele van ellentmondásokkal és önkényesnek tűnő tiltásokkal, mellesleg azt se ajánlja a mainstream dietetika. A ketogént még annyira se.

Ezekhez képest a regenor nagyon light-os és konzisztens szabályokkal rendelkezik. Még az 50-30-20%-os ajánlást (CH/zsír/fehérje) se rúgja fel. Csak annyit mond, hogy minden étkezésben legyen meg 20g zsír és, az állati eredetű legyen. A növényi eredetű zsírokat tiltja (többnyire amúgyis szintetizált formában elérhetőek), meg az erjedésre erősen hajlamos szénhidrátokat. Meg értelemszerűen a bármilyen formában eleve erjesztett dolgokat.

Ez nekem nem tűnik szedett-vedettebb logikának, mint a paleo, amelyik engedi a vajat, kemény sajtokat, olivaolajat, de tiltja a paradicsomot, paprikát, lencsét, rizst.

A regenor italról meg nem állít mást, mint hogy fokozza az epe termelődését. Elolvasva, hogy mi van benne, én ezt nem tartom elképzelhetetlennek. De hangsúlyozza, hogy valószínűleg anélkül is működik az étrend - messziről látható, hogy az egésznek a kulcsa a kaja összeállításában van.


Azt még csúcstrollunk, LT is elismerte (10378), hogy a regenor étrend egy működő diétának mondható.


És igen, az MLM üzletek mindegyike bűzlős nekem is. Ehhez hozzájön a Magyarországon tipikus sajnálatos mentalitás - és kész is van a felelőtlen szponzor, aki nem hívja fel a figyelmet a kúra alatt szükséges vitaminpótlásra. Nekem szerencsém volt, és hangsúlyozták, hogy fontos.


Aki persze csak kacsazsíros pirítóson él és nem visz be mellé elegendő rostot, zöldséget, engedélyezett gyümölcsöt, egyéb módon pótolt vitamint, annak könnyen lehet, hogy hullik a haja, meg borul a bélrendszere pár hónap után.


De ha írni-olvasni tudó ember belekezd egy ilyen diétába (=kvázi egészségtudatos lépést tesz) és nem olvas utána a neten a dolgoknak, az tulajdonképpen eléggé meghökkentő önmagában. Tehát a trehány szponzorra se lehet rákenni mindent, úgy gondolom.

10404. evike1.1
2017. febr. 18. 21:35
Valakit 2 üveg regenor érdekel?
10403. Kör0 (válaszként erre: 10397. - Jgaabor)
2017. febr. 18. 20:20
:D Yessss :) A fórum címe Reg-enor tapasztalatok - úgy látszik néhány emberkének szövegértési zavara van :D ... Regenoros Szép Napokat :)
10402. Leonka (válaszként erre: 10380. - Sekolo12)
2017. febr. 18. 19:20
A digest nem való semmire, ennyi erővel szedhetsz akár dipankrint is ami viszont használ.
10401. gbabi50 (válaszként erre: 10400. - Ade2e414b4)
2017. febr. 18. 16:47
Csak tájékozódok,nem én vagyok az egyedüli aki nem használja vagy már nem használja de itt van.
10400. ade2e414b4 (válaszként erre: 10394. - Gbabi50)
2017. febr. 18. 15:37
Tudnak hatalmas marhaságokat írni :D Általánosságban azok veszik, akik elhisznek ilyeneket, meg akik szeretnének egy kis mellékes jövedelmet az mlm-ből. Ezért van az, hogy olyanok tukmálnák rád, akik teljesen tájékozatlanok diétával/tápkiegekkel kapcsolatban.
10399. asparagus (válaszként erre: 10398. - Gbabi50)
2017. febr. 18. 14:20

Nem, csak nem értem, mit keresel itt? Nem próbáltad, nem is szeretnéd, tapasztalatod nincs, nem is érdekel, ketogénezni fogsz, miért szánsz időt ránk?

Persze tőlem elférsz, csak kérdem?

10398. gbabi50 (válaszként erre: 10397. - Jgaabor)
2017. febr. 18. 12:26
Regeben sokmindent kiprobaltam ,azota sok ido eltelt sok infot gyujtottem es sajat tapasztalatot. Az biztos hogy ket ember nem egyforma ami az egyiknek jo nem biztos hogy a masiknak is de mielott nekifogtam volna regenorozni figyeltem, olvastam, megneztem a videot es hadznaltam az agyamat es arra jutottam hogy ez egy nesze semmi fogd meg jol de ez a sajat velemenyem, mindenki maga donti el hogy miben hisz es miben nem.Azt hogy leirtam a velemenyem meg nem bun, nem voltam tiszteletlen senkivel es nem hasznaltam tragar szavakat.
10397. jgaabor (válaszként erre: 10391. - Gbabi50)
2017. febr. 18. 12:04

Nézd, különbözőek vagyunk.


Én jobban szeretek az élet dolgairól magam meggyőződni, kevéssé bízok abban, amit 'kikövetkeztetek', vagy ha esetleg én csődöt mondtam, akkor a - remélhetőleg elfogulatlan és hozzáértő - ismerőseim véleményére támaszkodni az adott dologról. Ha egyszer van lehetőségem kipróbálni, érted?


A fórum nagyágyúihoz így se érsz fel, mert ők a "természetesen sose próbáltam és nem is fogom" szólamhoz még hozzáteszik a "sose volt szükségem még csak hasonló dologra se" refrént is. Az az igazán menő egy tapasztalatokról szóló fórumon. :)


Ezzel szemben viszont Te rögeszmésen próbálsz valahogy lefogyni. A regenor kúra slusszpoénként ráadásul nem is fogyókúra - én se abból a célból kezdtem, bár ez persze mellékes információ.

Vagyis többszörösen rossz nyomon jársz, amikor ostorozod itt ezt a dolgot, amit nem próbáltál és zsigerből idegenkedsz tőle.

10396. gbabi50 (válaszként erre: 10395. - Gabika69)
2017. febr. 18. 11:02
Az Atkins, Dukan, ketogen vagy paleo etrend, ezek jok a fogyasra es normalis magyarazatot adnak hogy mit miert, ellenben a regenor etrend amelyik hasrautesre bizonyos etrendeket osszekevert es eleg ertelmetlen tiltasokat vezetett be ugyanakkor engedelyez olyan eteleket amelyek inkabb tiltani kene. Ha eletmodvaltast akarsz fogyas vagy egeszsegmegorzes miatt, olyat kell valasztani amit jo kedvel csinalsz es foleg nem kuraszeruen mert amikor visszatersz a regi etrendhez minden kezdodik ujra. Vizet nem tudom mennyit iszol de az nem jo ha miatta nem tudsz pihenni. Sokat emlegetik a vizfogyasztast de azt hiszem semmit sem kell tulzasba vinni, ha elotte keveset ittal akkor most igyal tobbet de ne olyan sokat hogy az mar a pihenesed rovasara menjen. Elege vitatott meg a napi vizadag.
10395. gabika69 (válaszként erre: 10393. - Gbabi50)
2017. febr. 18. 09:00
Szenvedest ugy ertem,hogy rengeteg viz fogyasztas miatt,rengeteget kellett wc jarni,ejjel nappal ,es eleg kinos,volt,mert nem tudok aludni.Munkaba is fel orankent.Szalona fogyasztasa nem nagyon jott be,elotte nem ettem csak ritkan.
10394. gbabi50
2017. febr. 18. 07:50
Most olvastam a regenoros csopiban hogy valakinek hullik a haja, persze hogy mindjart jott a tudomanyos magyarazat: a mereganyagok tavozasa mert ugye tudjuk hogy a hajban raktaroznak a mereganyagok es most tavoznak. Mindent a meregtelenitessel magyaraznak amikor mar tobbszor elmagyaraztak az orvosok hogy a maj folyamatosan meregtelenit, regenor nelkul is mert ha nem mar reg meghaltunk volna. A hajhulasnak lehetnek sok okai, vannak evszakok amikor jobban hullik aztan megall,de lehet egy dieta hatasa is ha nincsen eleg vitamin az etrendben de lehet a regenor hatasa mert masok ekcemat kaptak tole.
10393. gbabi50 (válaszként erre: 10392. - Gabika69)
2017. febr. 18. 07:40
Ha egy dietat szenvedesnek elsz meg az nem jo dieta. Lehet hogy meg kell jojon?
10392. gabika69
2017. febr. 18. 07:19
Nagyon merges lettem,ma reggel merlegre alltam,es csalodasba volt reszem.1,5kg plusz.Harom honap szenvedes utan.
10391. gbabi50 (válaszként erre: 10389. - Jgaabor)
2017. febr. 17. 13:26
Szerencses vagyok hogy erdekelnek az orvosi dolgok es amit a sajat logikambol es anatomiai es elettani ismereteimbol nem tudok lekovetkeztetni azt megkerdezem az orvos lanyomtol es orvos vejemtol.
10390. buborék01 (válaszként erre: 10386. - Gbabi50)
2017. febr. 17. 13:21

Szia!


Én is így látom, és egyetértek veled, úgy, hogy használtam több hónapig a terméket.


Nagy csalódás volt!

10389. jgaabor (válaszként erre: 10388. - Gbabi50)
2017. febr. 17. 13:14

Értem.


:-DDD

10388. gbabi50
2017. febr. 17. 13:12
Nem es nem is fogom mert amiket mondanak es ahogyan reklamozzak mar az igazolja nekem hogy mellebeszeles az egesz.
10387. jgaabor (válaszként erre: 10386. - Gbabi50)
2017. febr. 17. 13:09
Te próbáltad valaha a regenort?
10386. gbabi50 (válaszként erre: 10345. - Ade2e414b4)
2017. febr. 17. 12:28
Igazad van csinaltak a semmi kore egy szep meset es a birkanyaj megy a tomeggel. Van aki mielott elindulna eloszor gondolkozik es rajon hogy szemfenyvesztes az egesz. Aki sikeresen fogyott az a szer nelkul is fogyott volna aki nem ott mar komolyabb gondok vannak es a szer sem er semmit. Ha ez a szer valamit erne nem kene ekkora reklamot csapni neki, eladna magat reklam nelkul is foleg amennyi elhizott elkeseredet ember van, szajrol szajra menne a hire. A terjesztok jo kis jovedelmet szereznek meg munkahelyet teremtenek maguknak. Ez a szovegeles hogy az epesavak meregtelenitenek meg egy csomo mas zatyvasag, olyan tudomanyosnak tunik minden de nem az, akinek van kidobando penze az vegyen regenort de en inkabb egy edzo teremre, uszodara vagy egy bicajra koltenem mert hasznosabb lenne.
10385. asparagus (válaszként erre: 10380. - Sekolo12)
2017. febr. 17. 09:50
Reggel étkezés előtt fél órával kettőt, ebéd és vacsoda előtt 1-1 szemet.
10384. asparagus (válaszként erre: 10383. - Gbabi50)
2017. febr. 17. 09:49
Sok sikert!
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook