Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
10473. jgaabor (válaszként erre: 10434. - Ade2e414b4)
2017. febr. 26. 20:45

Erőlködsz (látszólag), de mégsem fog menni ennek a megértése.

2 oka van ennek: az egyik ok, a fájóan egydimenziós gondolkodás tulajdonképpen mechanikus probléma, tehát áthidalható lenne, ha akarnád. Kicsit az Esőember szerencsétlenjére hajazol, aki hasonló problémába gabalyodott bele („ki kezd, ki? mármint, ki lesz az első? Ki az, aki kezd? Ki, kezd? Ki?”) – te hasonlóan vagy vele: „Mi van a regenorban? Tejfehérje. Miben van még tejfehérje? A tejben. Akkor igyatok tejet. De nekünk a terméktréningen sose mondták, hogy a tejfehérje tisztítaná a szervezetet, úgyhogy végülis át vagytok verve. He-he.”

Próbáltam már rávilágítani, de eddig se sikerült, nyilván most se megy át az üzenet: a regenorban vannak a tejfehérje kivonaton kívül más összetevők is (mentaolaj, citromolaj, grapefruitmag-kivonat, meg ki tudja még mi, amiről esetleg csak kevesen tudnak) és ezek együttese fejt ki valamilyen hatást. Legvalószínűbben (és effektíve kommunikált módon) semmi mást nem csinál a lötty, mint a folyamat számára hasznos formában segíti az epe termelődését.

És itt lép be a másik problémád, ami viszont súlyosabb, mivel ideológiai jellegű: a vegyipari alapú gyógyszeripar/tápkieg.-iparban dolgozol marketingesként (ami ráadásul a tényleges szakmai félműveltségnek a melegágya, de ezt most inkább hagyjuk), úgyhogy megfejtésként csak valamilyen laboratóriumi vizsgálatokkal igazolt hatású kemikália nevét lennél hajlandó elfogadni. A regenorban nincs ilyen, hanem előcsalogatja azt (az étrenddel megtámogatva) a testünk belsőelválasztású mirigyeiből. Ez neked nem tetszik, mert nem te keresel vele pénzt, hanem valaki más (így teljesen megértelek, nekem se tetszene a helyedben), nekünk meg azért jobb így, mert nem olyan mellékhatásai vannak mint az általad fetisizált vegyiparilag előállított hatóanyagoknak, hanem olyan, mint pl. az ideális testalkat felé elmozdulás.

De nagyon köszönjük az újabb engedélyt, hogy hihetünk benne. Mindig megnyugtató 10-12 lehülyézés után egy ilyen kis engedékenység a részedről. :)

2017. febr. 26. 19:42
Sziasztok.1.hete kezdtem a kurat,nagyjabol atolvastam a forumot,es sokat olvastam a reg enorrol is.Megis van nehany kerdesem.pl.mit lehet enni a fo etkezesek kozott?Nagy baj ha eszem piros grejfurtot,mert nagyon nehez beszerezni feheret?Az egyik reg enoros oldalon az ananaszt is megengedett gyumolcskent irtak,igaz ez,eheto?
2017. febr. 26. 09:26
Sziasztok! Tegnap ittam meg az utolsó adag regenoromat. 9 hónapig csináltam a kúrát, ezalatt 18 kg-tól szabadultam meg. Most tartok egy kis szünetet, mert már nagyon meguntam ezt az étrendet. Persze nem lesz habzsi-dőzsi! A szünetben is odafigyelek az étkezésre, illetve kipróbálok egy másik diétát is. Terveim szerint 2-3 hónap múlva újra elkezdem a regenort, mivel még 20 kg-t kellene leadnom. Sok sikert és kitartást nektek!
10470. Tüpi09
2017. febr. 26. 04:36

...Egy percet sem bánok mit együtt töltöttünk

Összecsaptak a hullámok miken szörföztünk

Nem mondom, hogy soha nem lesz semmi köztünk

Együtt nevettünk, kínlódtunk és győztünk

De most megyek....

10469. ade2e414b4 (válaszként erre: 10468. - Tüpi09)
2017. febr. 25. 22:06

"nem bírtam határt szabni az étvágyamnak, hízasnak indultam, lábdagadás, iszonyatos fáradékonyság,rossz közérzet"


majd:


"A kúra kezdetén nagyon nehéz volt tartani a napi 3 étkezést, majd éhen haltam😂,aztán szép lassan belejöttem"


Eredmény: fogytál.


Jééé... :D Na mindegy... Örüljünk együtt a csodának:)

10468. Tüpi09 (válaszként erre: 10467. - Ade2e414b4)
2017. febr. 25. 21:08

Igeen, csoda történt működik,én is ezt mondom!!

Szalonnát zabálok vacsira kenyérrel mértéktelelenül, mégis fogyok!!😛

10467. ade2e414b4
2017. febr. 25. 19:30
Érdekes olvasni, mikor valaki leírja, korábban össze-vissza falt mindenfélét mértéktelenül... majd rávette magát a napi 3 étkezésből álló, cukor és egyéb szigorú tiltásokkal járó tudatos étrendre, és láss csodát...beindult a fogyás :O Hihetetlen... Csoda történt! Műűködik a reg-enor lötyi...oké :)
10466. Kör0 (válaszként erre: 10464. - Tüpi09)
2017. febr. 25. 19:11
Sziamia :) Szintén "zenész" :) a párom is regenorozik, magas vérnyomás miatt kezdte el - nem akart gyógyszereket szedni. Bűnözik, de rendesen - péntek estéken 1 sörike, ma meg mákos tészta :) igaz stíviával, na, de hát mégis :) és fogy ba...ker :) A vérnyomása beállt 125/85-re - előtte 190/95 alá alig ment, inkább fölé, ami sokszor a frászt hozta rám... Egy szónak is száz a vége, működik a regenor, ha értjük a működését, ha nem :) Regenoros Szép Napot Neked :)
10465. Kör0 (válaszként erre: 10460. - Asparagus)
2017. febr. 25. 19:08

Sziamia :) Csodálom a türelmed :) agyfrász kezd lenni az egész :) kár "etetni" őket :) Szerintem sokan Veled vagyunk :)

Regenoros Szép Napot

10464. Tüpi09
2017. febr. 25. 17:06

Amit biztosan állíthatok, a lötyi nélkül nekem nem ment volna az étkezés tartása.

A párom is regenoros étrenden van,lötyi nélkül(majd ő megmutatja, hogy úgy is lehet)de hol egy kis csoki, hol egy pohár tej,süti, cukros üdítő,miegymás.

A regenor nélkül nem megy.

10463. Tüpi09
2017. febr. 25. 16:39

Sziasztok!

Reg-enor tapasztalataim 5 hónap használat után.

Amiért főként elkezdtem használni, az az volt, hogy nem bírtam határt szabni az étvágyamnak, hízasnak indultam, lábdagadás, iszonyatos fáradékonyság,rossz közérzet.Napi 10-12 órás munka,este csak vonszoltam már magam.

A kúra kezdetén nagyon nehéz volt tartani a napi 3 étkezést, majd éhen haltam😂,aztán szép lassan belejöttem,és kitartok még 1hónapig biztosan!Megszűntek a problémáim,igaz a fogyás több is lehetne,de külön tornát nem végeztem, a szénhidrátot nem korlátoztam,igy is nagyon jól érzem magam😄

10462. gbabi50 (válaszként erre: 10461. - Ade2e414b4)
2017. febr. 25. 12:53
Nagyon jol kitalaltak hogyan lehet a semmit jo penzert eladni! Ugyesen csinaljak mert vegulis a kis uvegben semmi mast nem arulnak csak hitet es a hit az csodakra kepes!
10461. ade2e414b4
2017. febr. 25. 11:57

Találmány...egyre jobb...:D

Ennyi erővel az összes üdítőital találmány, ha más még nem gyártotta le pont ugyanolyan összetételben...


A reg-enor egy szimpla tápkieg, és mint ilyen, kötelezően fel is van tüntetve a pontos összetétele, tápértékekkel (dobozon). Éppen azért kötelezik erre a forgalmazókat, hogy véletlenül se lehessen zsákbamacskát árulni, hülyíteni a népet csodaszerekkel.


Nincs benne, nem is lehetne semmilyen misztikus hatóanyag, hiába próbálod úgy beállítani :)

10460. asparagus (válaszként erre: 10458. - Hmkk)
2017. febr. 25. 11:23

A tejsavó a vivőanyag, a találmány lényege természetesen nem az.

Egy találmány attól találmány, hogy előtte még senki abban az összetételben és azzal a hatással nem állított elő egy olyan terméket, mint amit találmányként jegyeznek be.

"A találmány a kreatív tevékenység olyan eredménye, a tudomány és technika területére eső olyan megoldás, amely jelentősen gazdagítja a tudomány és a technika adott szintjét és a gyakorlatban alkalmazható. (A találmány abban különbözik a felfedezéstől, hogy az utóbbi természeti törvényeket tár fel, és a gyakorlatban közvetlenül nem alkalmazható.)[1] A találmány az ötlet kidolgozott formája."

10459. ade2e414b4 (válaszként erre: 10458. - Hmkk)
2017. febr. 25. 10:39

Igen, ezért egészséges tejet inni... :) Amiket itt leírnak pozitív hatásokat, mind igazak 1 pohár tehéntejre - A tejet mégsem úgy árulják, hogy megtisztítja a szervezetet, méregtelenít, csodálatos ital stb...


Ahogy a cikk is írja, a tejsavó leghasznosabb "része" a savófehérje, ezt használják fel koncentrált formában = tejsavófehérje porok, mert amúgy a tejsavó 90%-a víz.


Na most a reg-enor kerek 0,03g savófehérjét tartalmaz/ adag (termék hátulja/tápértékek), ami gyakorlatilag semmi. Összehasonlításképp 1 dl tehéntejben kb. 20x ennyi van, 1 adag átlagos fehérjeporban 800x ennyi, szóval egy vicc. :D


Nagyon jó, hogy megosztottad a linket, a tisztánlátás végett. Ugye az sem véletlen, hogy nem szeretik feltüntetni a termék összetevőit a hivatalos weblapukon sem, holott minden tápkiegnél ez volna az alap.


Korábban írtam már, a cikkben is szerepel: "A tejsavó a sajt és a túró gyártásának „mellékterméke”." Filléres dologról van szó, ami a tejben eleve benne van - otthon is könnyen előállítható, csak értelmetlen... vagy reg-enor néven megveheted MLM-ben 6 ezerét. Fantasztikus :)


[link]

10458. hmkk
2017. febr. 25. 05:34
Ha valakit érdekel a tejsavó fontossága miben rejlik, olvassa el ezt a linket. Nem reg-enoros oldalról találtam. [link]
10457. gbabi50 (válaszként erre: 10452. - Hmkk)
2017. febr. 23. 17:27
Ne vegyed bantasnak amit irtam, nem all szandekomban senkit megserteni vagy kioktatni.
10456. asparagus (válaszként erre: 10455. - Andika751)
2017. febr. 23. 16:50

Egy hivatalos oldal van, a regenor.hu.

Tény, hogy a több tízezer féle élelmiszer nincs ott felsorolva, ezért mennek a találgatások, hogy mit lehet és mit nem?

Te az almát tartod nélkülözhetetlennek, más meg mást, de ez a kúra nem így épül fel.

Ha az okokra vagy kíváncsi, hívd a Szigfridet, mindig felveszi a telefont. Én is azt tettem annak idején. Összegyűjtöttem a kérdéseimet és felhívtam. Most is ezt teszem, bár egyre ritkábban, mert már nagyjából tudom, hogy milyen válaszra számíthatok.

Én feltétel nélkül elfogadom, amit mond, és azokkal az infókkal, amelyeket tőle tudok, még nem vallottam kudarcot.

Biztosan vannak olyan tiltások, amelyek 10 emberből 9-nél nem okoznak gondot, de ő amiatt az egy ember miatt tiltja azt a bizonyos akármit, mert nem lehet tudni, hogy ki az az egy. Arra senkinek sem ideje, sem energiája, hogy kikísérletezze, hogy annál a 9 embernél miért nem akadályozza a kúrát, ha almát eszik, és egynél meg miért áll le az egész folyamat?

10455. andika751 (válaszként erre: 10454. - Asparagus)
2017. febr. 23. 14:42
köszönöm a válaszodat, én bizony a regenoros ajánlások között olvastam a rizs/kukoricaliszt használatát, akkor a fehér lisztet lehet használni. Az a bajom ezzel, hogy a fehérliszt soha nem tartozott az egészséges táplálkozás irányelvei közé, a rostdús őrlemények viszont igen, na mindegy, ez az én gondolatom erről, a két említett gyümölcs élettani hatása miért übereli a többi gyümölcs élettani hatását? Szerintem ezt így kijelenteni felelőtlenség, hiszen nagyon sok más gyümölcs élettani hatása kiváló, szerintem. Hisz van az a mondás is, hogy napi egy alma az orvost távol tartja.
10454. asparagus (válaszként erre: 10439. - Andika751)
2017. febr. 23. 14:30

szia, a gyümölcsöket azért nem lehet fogyasztani, mert ez egyben egy candida kúra is, és értelmetlen lenne, hogy egyfelől irtjuk a candida gombákat, másfelől meg etetjük őket.

A grape és a gránátalma azért kivételek, mert egyrészt kell valami gyümölcs, ezt a feltaláló is belátta, és ezeknek az élettani hatása übereli a cukortartalmukat.

A fehér liszt körüli mizériát egyszerűen nem értem, erre céloztam, amikor írtam, hogy az interneten kering egy csomó tévhit.

A Szigfrid éppenhogy a fehér lisztet preferálja a teljes kiőrlésűvel szemben, hiszen a gabona magok a héjukban tárolják el az összes növényvédőszer- és permetszer maradványt, így ha teljes kiőrlésű termékeket fogyasztunk, akkor tulajdonképpen mérgezzük magunkat.

10453. asparagus (válaszként erre: 10449. - Andika751)
2017. febr. 23. 14:23

Szia, kérdezni lehet, persze, mindjárt visszaolvasok :)

A gond nem azzal van, akit őszintén érdekel, és alaposan körbe akarja járni a témát, én is azt tettem, olyanokra nincs itt szükség, akik olvastak valamit, meg se próbálják, fogalmuk nincs a módszer működéséről, tapasztalatuk ezáltal pláne nincs és csak szajkózzák a magukét unalomból, piacféltésből, ki tudja mitől vezérelve..

10452. hmkk (válaszként erre: 10450. - Gbabi50)
2017. febr. 23. 11:44
Ez nem az én agyszüleményem, amint írtam egy rádióműsorban volt, és ezzel magyarázta a dietetikus. Én már ilyenekben nem gondolkodom. Csak leírtam amit hallottam. Annyi kutató és orvos más és mást mond. Van aki az MMS cseppektől gyógyul, van aki a reg-enortól, van aki a Lenkei vitaminjaitól, és van aki a Horváth István szérumától, és sorolhatnánk. Ez a világ tele van csodaszerekkel. Tudományos és áltudományos magyarázatokkal. Ki miben keres kapaszkodót a saját dolga. Van akinek nem kell ilyesmi, van akinek kell.
10451. ade2e414b4 (válaszként erre: 10448. - Hmkk)
2017. febr. 23. 11:20

Tegyük fel, hogy igaz a tézis, miszerint a gyümölcsök puffadást okoznak, azok számára, akik érzékenyek rá.


Én soha nem éreztem ilyet, hogy erjednek bennem a gyümölcsök és puffadok tőlük, de oké...

miért ne lehetne - sok féle étel allergia, étel érzékenység létezik. Gondolom a legtöbb ember felnőtt korára már kitapasztalta, hogy káros hatással vannak-e rá a gyümölcsök, vagy sem.


Megoldás, ha érzékeny egy gyümölcsfajtára = nem fogyasztja túlzott mennyiségben, nem fog puffadni, vagy ha nem érzékeny rá, eleve nem fog puffadni.


Probléma megoldva. Kérdés, mi a szerepe a regenor italnak a folyamatban? :)


Ja, és aki nem érzékeny rá, nem puffad tőlük, az miért nem fogyaszthat gyümölcsöket a kúra során, holott a szervezetnek szüksége lenne rájuk?:O

10450. gbabi50 (válaszként erre: 10448. - Hmkk)
2017. febr. 23. 09:51
Miert gondolod hogy nyaron jobban erjednek a belekben a gyumolcsok mint telen? Azt hiszed nyaron a belsodben melegebb van mint telen? A szervezet szabalyozza a homersekletet,kivetel amikor lazas vagy mert kuzd a bacik ellen, amugy meg stabil a test homerseklete foleg belul.Telen elofordulhat hogy a vegtagok kihulnek ha nem vagy jol feloltozve de a belekben stabil a homerseklet,telen,nyaron.
10449. andika751 (válaszként erre: 10446. - Asparagus)
2017. febr. 23. 09:47

Igen én is csak megérteni próbálom, azért mire egy kúrát végigcsinálsz több tízezer ft-ba kerül, szerintem teljesen normális, ha ez ember tudni szeretné a MIÉRTEKET!


Amiért ide írunk, itt vannak olyanok akik ismerik, használják a szert, csinálják a diétát és én gondoltam biztos járatosak is a dolgokban és akkor itt lehet kérdezni.


Én sem értem, hogy pusztán feltettem két kérdést, de senki nem válaszol rá. Lenne több is, de azt fel sem teszem már.

10448. hmkk (válaszként erre: 10437. - Andika751)
2017. febr. 23. 07:41
Szigfrid egy előadásán ami a neten is fent van, azt mondta, hogy kúra után lehet enni gyümölcsötés mást is. Ők is esznek tejfölt, mert a rakott krumpli elképzelhetetlen nélküle. Példával is hozakodott elő, hogy mit evett előző nap. Ha jól emlékszem, a görögdinnyét említette. Az elmélete szerint a kúra az emésztőrendszert rakja rendbe. De utána már lehet enni gyümölcsöt. De gondolom a mértékletesség a lényeg. Például korábban mindig azt hangsúlyozták, hogy együnk sok gyümölcsöt. Tavaly nyár elején egy rádióműsorban egy dietetikus azt mondta, hogy csak kompót formájába, főzzük meg előtte. Nagyot néztem. De végül is lehet így is gondolni. A nyers gyümölcs a melegben nyáron a beleinkben megindul erjedni.Aki érzékeny rá az hamar megérzi, felpuffad. Az erjedés gázképződéssel jár. Viszont a megfőzöm a vitaminok oda lesznek. Bár azt is mondják, hogy a ma termelt gyümölcs beltartalmilag egy nagy nulla. A nemesítések a küllemre és a ízre koncentrál és nem a beltartalomra. Egyébként a kúra is csak akkor használ ha fogyás miatt szednéd, ha kevesebb kalóriát viszel be mint amit egy nap elégetsz. Egyébként nekem is vannak fenntartásaim, és kérdéseim. Jövő héten Szolnokon lesz előadása, remélem el tudok menni, hogy rákérdezzek ezekre.
10447. ade2e414b4 (válaszként erre: 10446. - Asparagus)
2017. febr. 22. 22:22

Te magad mondtad, hogy nem érted az egésznek a működését, de azért árulod... mint még sokan mások :)


Teljesen normális dolog, ha valaki szeretné kipróbálni, előtte informálódik, mint ahogy andika751 is.


Mi ezzel a probléma? Aki logikusan felmerülő kérdéseket tesz fel a termékről vagy a diétáról, már támadjátok. Pedig ha valóban működik, csak egyszerűen le kellene írni, hogy mégis hogyan.


Kár, hogy sokan ennek ellenére bedőlnek az ilyen és ehhez hasonló átveréseknek.

10446. asparagus
2017. febr. 22. 21:49

Szerintem csináljatok egy REG-ENOR tapasztalatlanok fórumot, mert szépen gyülekeztek, akiknek gőze sincs az egészről és nincs is szándékában kipróbálni.

Jól ellesztek ti ott..

Ennyi sületlenséget, mint amit itt összehordtatok..

Mentségetekre, hogy össze-vissza olvastok a neten mindent, amit találtok, és azzal házaltok, számonkérve rajtunk, akik több, mint 10 ezer hsz óta ezzel foglalkozunk.

10445. andika751 (válaszként erre: 10444. - Eindhovenaar)
2017. febr. 22. 20:54

köszi, én is valahogyan így próbálok élni, ilyen életmóddal, az biztos, hogy a mozgás aranyat ér, nem mondom, hogy helyettesíti a normális táplálkozást, de nagyon nagy szerepe van az egészségmegőrzésében.


Egy pár napig próbáltam tavaly, de csak a diétát, mondván, ha nem bírom, akkor nem vettem meg feleslegesen a szert, de én nagyon nem éreztem magam jól tőle, mármint ezektől az ételektől. Azóta sokat olvastam a témában, meg más táplálkozással kapcsolatos témában és nem tudott meggyőzni, mert nem találom a logikát benne, nem értem a feltaláló előadásait sem.

10444. eindhovenaar (válaszként erre: 10443. - Andika751)
2017. febr. 22. 20:40

Szia!

Nem tudom Magyarországon mi a gyümölcs fogasztásra vonatkozó általános ajánlás, itt tavalytól napi egy adag gyümölcs (egy alma, egy körte, egy marék áfonya stb) fogyasztását ajánlják, az eddigi kettő helyett. Gyümölcslé (a frissen facsart is) fogyasztása nem ajánlott napi szinten a cukor tartalma miatt, az üdítőitalok kategóriájába tartozik, a többi édességgel együtt. (egy pohár narancsléhez kell vagy négy narancs, és az egy pohárból már könnyen lesz kettő; narancsból meg ki enne meg nyolcat egyszerre). Az egy adag gyümölcs viszont nagyon ajánlott a vitamin és ásványi anyag tartalma miatt.

Ami a telített zsírt illeti, arra meg mint minden másra a mérsékelt fogyasztást ajánlják, és természetesen mértékkel az olajos magvak is napi szinten ajánlottak. Ezek a szakemberek tanácsai.

Ami engem illett, nem merném kipróbálni a telített zsírok kanállal való zabálását hónapokon át. Ha évek múlva érelmeszedést kapok, koszorúér vagy agyit, akkor majd a kitalálót okoljam a saját hülyeségem miatt. Az olajok fogyasztása mértékkel, a zsírok (értsd szobahőmérsékleten szilárd halmazállapotú) fogyasztása meg főleg csak mértékkel, de azzal igen, ajánlott.

Nekünk nőknek a sovány tejtermékek (nem a tej, hanem joghurt, kefír, stb) fogyasztása meg különösen fontos az oszteoporózus megelőzésére.


Örülj, hogy egészséges vagy és ne dőlj be minden dumának. Én is igyekszem változatosan, mértékkel enni, a cukrot kerülni, és napi legalább egy félórát intenzíven mozogni. Ja, és eleget aludni.

❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook