Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯
10503. bekoe (válaszként erre: 10501. - Hathor76)
2017. márc. 1. 06:48
Bocsi, ezt nem tudtam. Mielőbbi jobbulást!
10502. ade2e414b4 (válaszként erre: 10501. - Hathor76)
2017. febr. 28. 23:18
Így igaz. Sajnos a hivatalos weblapjukon minden pozitív hatást feltételes módban fogalmaznak meg: "Miért, mire lehet jó a Reg-Enor?", "elősegítheti", "fogyást eredményezhet", "evés öröme jórészt megmaradhat" stb., így ha valaki megbetegszik a kúrának köszönhetően, ők védve vannak. Ráadásul a feltételezések jó része teljesen megalapozatlan, vagy egyenesen blődség. (Pl. Fater papilla, hosszú láncú oligopeptidek stb. laikusnak tudományosan hangzó, valójában értelmetlen szavak...)
10501. Hathor76
2017. febr. 28. 21:48
A tejsavó is a tejből van. Mintha a regenor is abból készült volna, nem?
10500. bekoe (válaszként erre: 10499. - Hathor76)
2017. febr. 28. 20:52
Tejallergia tej nélkül?
10499. Hathor76
2017. febr. 28. 20:36
Sziasztok. Kipróbáltam a regenort, 3 hónapig szedtem betartottam a diétát, vettem kenyérpirítót is, ettem zsírt, töpörtyűt, szalonnát, amit előtte nem igazán. És a hatása brutál volt a regenornak: pajzsmirigy túlműködés, rég elfeledett tejallergiám újra előjött, lábvizesedés, felborult menstruációs ciklus, folyamatos méh gyulladás, és gombás fertőzés. Cyszták a petefészkekben, és a hab a tortán 1 mióma a 3. hónap után.
10498. gbabi50
2017. febr. 28. 18:54
Altalaban a szavatossag joval hamarabb jar le mint ahogy a termeknek barmi baja lenne. En is gyakran veszek szeletelt sonkat es sok mast felaron a tescoban es nalam is meg egy hetig is a huttoben van es semmi baja.
10497. f276ab90f8
2017. febr. 28. 18:29
Akkor 4000 ft-ért eladnám a bontatlant.
10496. salome3 (válaszként erre: 10495. - F276ab90f8)
2017. febr. 28. 18:21
Barki hozzajuthat 5 593 forintert. Es legalabb fel evig elall ..
10495. f276ab90f8
2017. febr. 28. 18:10
Úgy olvastam több helyen is megbízható forrásból, hogy pár hónapig még tökéletesen fel lehet őket használni, hogy semmi bajuk sincs.
10494. salome3
2017. febr. 28. 18:00
Bocs,de lejart cuccot hogy van keped arulni?
10493. f276ab90f8
2017. febr. 28. 15:46
Sziasztok! Van egy bontatlan nemrégiben lejárt Regenorom eladó 4600 Ft-ért, illetve van egy félig megkezdett regenorom is. Ha valaki megvenné a bontatlant ajándékba adnám a megkezdettet is ha valakit érdekel. Én szegedi vagyok, posta foxpost minden megoldható előre utalás után. Ha valakit érdekelne nyugodtan írjon nekem és megbeszéljük a továbbiakat. További szép napot! :)
10492. Kör0 (válaszként erre: 10491. - Gabika69)
2017. febr. 28. 14:04

Szia! A REGENOR NEM FOGYASZTÓ SZER!!!! ÓRIÁSI TÉVEDÉSBEN VAGY!!!!

További sok sikert a diétádhoz, mi maradunk a regenorban való hitben - és ezt tartsd továbbra is tiszteletben, ahogy meghagyunk Téged is a magadéban!

Szép Napot

10491. gabika69
2017. febr. 28. 13:19

sziasztok!!

Harom honapig szedtem a regenort,nem vagyok meelegedve a teljesitmenytol.

Mas milyen kuraba kezdetem,vagyis,kenyer semmi,egyeb minden.Azota eltelt ket het es 2kg ment le,a regenorral 3 honap alatt csak szuk 5 kg sikerult.

Azt akaromezzel mondani,hogy regenor nelkul is lehet fogyni,az a lotty csak penzcsalas.

10490. gacslilla
2017. febr. 28. 10:12

Te Lievalaki!

Szerinted mi teljesen zoknik vagyunk agyilag, hogy annyiszor leírod ezt a tejsavós dolgot?! Eltudjuk mi is olvasni, hogy mi van az üvegre írva... Az nem az én dolgom, hogy adok-e , vagy sem pénzt tejsavóra?

Találj már magadnak valami hobbit te kötedék!

Puszipuszi

10489. ade2e414b4 (válaszként erre: 10488. - Jgaabor)
2017. febr. 27. 22:47

1. Van. C-vitamin és polifenol. Napi adagjában kevesebb mint 1 db narancsban. Tudjuk, hogy az mennyit ér, mennyire "méregtelenít"...

2. Írtál egy teljesen irreleváns kijelentést.

3. Hol látsz itt pontos összetételt és tápértékeket? Csak a dobozon van rajta, nézegetheted miután megvetted.

4. A tejsavó tiltólistán van. A regenor tejsavó. Pont. Innentől teljesen mindegy, hogy egyéb ételekben, borsóban répában mennyi cukor van, és hogy mitől émelygett Szigfrid. (Logikád alapján pl. a regenortól is, vagy mégis mi másért tiltja a tejsavót? :) Paradoxon.


Van egy szigorú tiltásokkal járó étrend, amit ha betartasz, fogyhatsz vele, meg mellé egy lötyi, ami a pénzt hozza a forgalmazóknak. Ennyi.

10488. jgaabor (válaszként erre: 10486. - Ade2e414b4)
2017. febr. 27. 20:05

1. Van benne hatóanyag??? Mit nem mondasz. :)

2. Mint ahogy 99%-ban egyezik a DNS-ed a csimpánzéval. (Ne sértődj meg, az enyém is.)

3. Feltüntetik: [link]

4. Itt kezdtük az elején, ezek szerint a jó memória nem az erősséged. Sok engedélyezett ételben (sárgarépa, zöldborsó) relatíve sok cukor van - sokkal több, mint magában a regenor italban. Amiatt fogyaszthatók, mert a feltaláló - abszolút tudománytalan - megfigyelései szerint nem jellemző rájuk, hogy könnyen erjednének. (Miből figyelte meg? Nem puffadt, émelygett, stb. a fogyasztásuk után.)


Így van. :)


Úgy legyen! :)

10487. ade2e414b4
2017. febr. 27. 19:43
Azt még kifelejtettem, hogy ráadásul olyan emberek forgalmazzák, akiknek láthatóan és beismerten fogalmunk nincs a tápkeiegkről általánosságban, sem a tejsavóról, vagy egyáltalán a reklámozott tápkieg összetételéről. lásd: asparagus és társai. Szürreális ez az egész :D
10486. ade2e414b4 (válaszként erre: 10483. - Jgaabor)
2017. febr. 27. 19:24

Mindenki azt hisz el amit akar.


Arra igazából nem tudok mit mondani, ha valaki táplálék- kiegészítőt fogyaszt anélkül, hogy tudná mi van benne.


Tények:

1., A regenor ízesített tejsavó, minimális hatóanyaggal (0,023g /adag)


2., Értelemszerűen 99%-ban egyezik a tápértéke a tehéntejben található tejsavóéval.


3., Az egyértelmű, hogy nem így kommunikálják. Sőt, az oldalukon nem is tüntetik fel az összetevőket/tápértékeket/hatóanyagokat, holott ez a lényeg egy táp-keig esetében. Helyette van egy rakás rizsa, feltételes módban megfogalmazva.


4., A regenor diéta szigorúan tiltja a tejtermékek és cukrok fogyasztását, miközben a regenor egy tejsavó ital, benne laktózzal (tejcukor)


Mindenki eldöntheti maga, hogy átverés-e a filléres tejsavót szervezettisztító, epesav termelő stb. csodaszerként MLM rendszerben árulni, vagy sem.


Szerinted nem az, szerintem meg igen.

Tömören ennyi, részemről lezárva :)

10485. Kör0 (válaszként erre: 10484. - Asparagus)
2017. febr. 27. 17:46
Még a kezdetek kezdetén rákerestem, oszt láttam amit kellett :) ezért nem is méltatom szóra se - kár a fáradtságért a klaviatúrán :) Annyira messze van tőle a megvilágosodás, mint Makó Jeruzsálom-től :)
10484. asparagus (válaszként erre: 10481. - Kör0)
2017. febr. 27. 16:18

Azért hoztam, mert én is hangosan felröhögtem :D

Az volt az előzménye, hogy rákerestem erre a lietiltre vagy mire, és a gugli gondolt egyet és megviccelt, mert kidobott valami akármit a proteinesekről, én meg nem bírtam magamnál tartani ;)

10483. jgaabor (válaszként erre: 10479. - Ade2e414b4)
2017. febr. 27. 15:57

Ez jó: idejössz és elvárod, hogy elhiggyük neked és elismerjük (bevallottan saját tapasztalatok híján, csak a "szakértelmedre" hagyatkozva), hogy a laktató, magyaros ételektől fogyunk, a regenor-ral át vagyunk verve, birkák, balekok vagyunk, akik bedőltünk egy szélhámosnak.

Mindezt azért, mert képtelen vagy elképzelni, hogy egy grapefruitmagkivonatos, mentaolajos, citromolajos, fehérjekivonatos oldat esetleg fokozhatja az epeváladék termelődését.


És ezek után szerinted én kötekszem.


Lehet, hogy neked tök jó humorod van, és csak most kezded megvillantani?


------


Legalább a számmisztikához vonzódsz. Szerintem sok értelme nincs, de nálad nyilván így áll helyre az reáltudományok/ezotéria jin és jang-ja, egyensúlya.

10482. Kör0 (válaszként erre: 10478. - Andilaci)
2017. febr. 27. 15:43
Sziamia - Hát, nem tudom, a lányom szedte ezt az adipex-et dicsérte ő is az elején - jó pár hónapig szedte, majd abbahagyta. Most pajzsmirigy túlműködés, vércukor és vérnyomás emelkedés miatt majdnem gyógyszert kellett szednie - közben kijött ételallergiája. Gyerekkora óta kutya baja sem volt az ételekkel, de most egy apró morzsától is hatszázszorosára puffad. Elkezdte újra a regenort (ugyanis tavaly csinálta 2 hónapig, de türelmetlen volt) látva az eredményemet egy év után - 23 kg - és nem öregedtem, nem szottyosodott a bőröm sem, sőt, az arcom még fiatalodott is. Mindenki azt hiszi, hogy kéthetente "welllllnesssss"-re járok :) Hagyom a hitükben, már meguntam magyarázkodni, hogy csupán zsíros pirítóst eszem, szalonnát, töpörtyűt, és más disznóságokat :) Annak idején én is így hezitáltam majdnem fél évig rajta, hogy elkezdjem vagy ne - ma már kicsit bánom azt a fél évet, hogy hezitáltam :) annyival is előrébb lennék - még legalább 15 kg jó lenne ha lemenne :) Próbáld meg előbb az étrendet - pirítós akár fehér kenyérből, étkezésenként 3 evőkanál folyékony zsír, vagy annak megfelelő szalonna - ha ettől több az nem baj, csak kevesebb ne legyen, stb. Gondolom a többit tudod...(ha nem, kérdezz nyugodtan, azért vagyunk itt, hogy egymást támogassuk:) Regenoros Szép Napokat Neked :)
10481. Kör0 (válaszként erre: 10480. - Asparagus)
2017. febr. 27. 15:34

:) Hát ez nagyon jó :) Egy jót nevettem - mit nevettem röhögtem :) :D :D

Ahogy az egyik kedvenc filmemben mondják "hapci-bö-fing" - rájuk is lehetne mondani, hogy protein-szörfing :D

Szerintem gondolkodni is azért nem tudnak konzekvensen, mert folyamatos örvény van az agyukban is :D :D Köszi a mai nevetést :) ez nagyon jó volt :)

10480. asparagus
2017. febr. 27. 14:07

Na, akkor már inkább a REG-ENOR!!! :D

***

Amitől a görény is sírva menekül: protein fingás


Csendes gyilkos a konditeremben. A testépítő küzdelmeinek egyik ádáz tagja. A protein fingat, mondjuk ki. Emellett sorra nyomja a tejsavó fehérje turmixokat méghozzá koncentrátumban. Emellett sok párolt zöldség is lecsúszik. Kísérletezés az élete a szelek mentén, hogy mivel tudná csökkenteni az égést, amit ez okoz.

10479. ade2e414b4 (válaszként erre: 10477. - Jgaabor)
2017. febr. 26. 23:12

Látom, már csak kötekedsz...:)


Te is tudod, a táplálék- kiegészítők és a gyógyszerek két teljesen más kategória. Magad is épp egy tápkieget magasztalsz itt és szidod a gyógyszereket.


Ha szerinted nem számít átverésnek eladni a pár forintos tejsavót sok ezerért, és feltételes módban felsorolni megannyi csodálatos hatását, oké.


Azon lehet vitázni, hogy kinek mi számít átverésnek. Viszont az, hogy a savanyú tejsavó és a regenor tápértékei 99%-ban egyeznek, az tény. Nem vita tárgya, nem szimpátia kérdése.

10478. andilaci
2017. febr. 26. 22:43

Tegnapelött egy ismerösöm ajánlotta hogy kezdjem el a Reg-enort szedni...mert hatásos,és lehet töle fogyni.Ö 15 kg fogyott már...annyi mindent probáltam anno,és talán még az Adipex volt a legjobb.

Nem is tudom,lehet ezt még ki kéne probálnom.

10477. jgaabor
2017. febr. 26. 22:33

Mi a személyeskedés?

Hogy te magad mondtad, hogy marketingesként tápkiegészítőkkel foglalkozol?


Meg hogy hónapok óta csapkodod az asztalt, hogy nevezzük meg a bizonyított hatással rendelkező HATÓANYAGOT, mert ilyen híján te nem vagy meggyőzve?


Pedig mindkettő tény és eléggé rímelnek is egymásra. :)

10476. ade2e414b4 (válaszként erre: 10473. - Jgaabor)
2017. febr. 26. 22:15

Jaj ne...:D


Megint írtál vagy 15 sor személyeskedést, ami totális zsákutca. Sose dolgoztam a gyógyszeriparban. Ha valami a regenorhoz hasonló mlm-es kamutermékeknél is etikátlanabb, az a gyógyszerlobbi. A regenor lötyi legalább nem káros az egészségre, mint sok gyógyszer. Hogy érzékeld mennyire mellélőttél, háziorvosom sincs, legalábbis sosem jártam nála és gyógyszert se vettem be gyerekkorom óta. Felesleges volt az agymenésed... :)


Térjünk mondandód tárgyilagosabb részére, a regenor nevezetű termékre.


Célravezető volna, ha hajlandó lennél elfogadni a tényt, hogy egy tápkiegről van szó, ezért kötelező feltüntetni az összes összetevőjét, pontosan meghatározva a benne lévő hatóanyagok mennyiségét. Mindenki számára elérhetőek a dobozon.


Ezek után könnyen beláthatnád, hogy nincs semmiféle misztikus, ismeretlen összetevő "meg ki tudja még mi, amiről esetleg csak kevesen tudnak"...:) Pontosan az van benne, amit ráírtak.


Ezt a részét szerintem lezárhatjuk.


Most jön az érdekesség, jól figyelj:

A folyékony tejsavó (sajtgyártás mellékterméke) és a regenor nevezetű tápkieg tápértékei 99%-ban megegyeznek. Micsoda véletlen...:O


Szénhidráttartalom: 5% vs 5%

Cukortartalom: 5% vs 5%

Zsír: 0% vs 0%

Fehérje: 1% vs 0%

(Jelzem erről zengenek ódákat, hogy milyen csodásak a tejfehérjék. A regenor kemény 0,3%-ot tartalmaz belőlük)

Kalória/100g: 24kcal vs 22kcal


[link]


Én nem szeretek mellébeszélni, világos mint a nap, hogy ízesített (citrom/menta) tejsavót árulnak. Igen van benne még 0,003g grapefruitmag kivonat és 0,02g C-vitamin/ adag. Hűha :) Viszonyításképp 1 db narancsban több c-vitamin van ennél...


Mindenki azt hisz amit akar, de szerencsére vannak számok amik tények maradnak. 100 sor rizsa és személyeskedés sem változtat rajta :)

10475. jgaabor (válaszként erre: 10443. - Andika751)
2017. febr. 26. 20:51

Több hozzászólásodra egyszerre reagálnék:

Szerintem ez egyszerűen nem a te kúrád. (Pláne ha még az étrendet is kipróbáltad és az se jön be.) Bár ezen a problémán változtathatna a lötty ivása (nincs rá jobb szó, egyszerűen megágyaz a zsíros étrendnek és természetesebben veszed magadhoz, illetve kívánod ezeket az ételeket), de én mondjuk előtte is szerettem az ilyen kajákat.


Szerintem te túl körülményeskedő és paranoiás vagy ehhez, ha kijönne egy pattanás az orrodon a kúra 2. hetében, azon kezdenél gondolkodni, hogy ez már tán a végső stádium. :)


Nem akarok persze viccet csinálni a problémáidból, szerintem menj el egy ételallergia kivizsgálásra és ott kiderítik, hogy mi a puffadás oka.

A vérnyomásra meg elkezdtél gyógyszert szedni, lehet, hogy az volt a jó döntés, ha egyszer azt hozdtad meg. Mindez persze habitus kérdése, nekem azt mondta valamivel több, mint egy éve az orvos, hogy ezzel a koleszterin szinttel csinálni kell valamit: vagy a szokásos diéta (állati eredetű dolog csak csirke/vagy pulykamell lehet és sok vörösrizs, fokhagyma, avokádót, stb. enni, míg alkohol/cukor/tejtermékek ugyanúgy tiltva) és ez átmeneti javulást hozhat amíg tartom ezt az étrendet. Vagy gyógyszer (és mellé ugyanúgy lehetőleg a diéta), vagy van egy harmadik megoldás, amikor is éppenséggel KELL zsírt enni. Ez volt a regenor.

Persze, én is végighallgattam, hogy mi mindent nem lehet és én is azt mondtam először, mint mindenki, hogy na én aztán ezt biztos, hogy nem fogom bírni, de jöttek a sikerek (-1kg/hét, remek közérzet, fizimiskám alakulására adott visszajelzések, 4 hét után az első vérkép stb.) és nem volt szükségem magyarázatokra, meg elméleti háttérre.


Persze, az egésznek van egy természetgyógyászati felhangja (hogy ne lenne, mikor aki kitalálta, effektíve az) és ez valakinek nem szimpi. De nekem tetszenek Szigfrid tabudöntögető dolgai (pl. teljeskiőrlésű dolgok fétisének lerombolása), mindig minden bálványt gyanakvással figyelek.

Emlékszem, a rendszerváltás környékén, a húsok szójával való kiváltása, egyenesen szinonimája volt az egészséges táplálkozásnak. Mostanra meg kitalálták, hogy a szója, az méreg.


A gyümölcsök itt a cukortartalmuk miatt tiltottak. Ennyiben nem különbözik más candida-kúráktól, bár itt meg a zöldborsó-répa-kukorica meg van engedve. De ha belegondolsz, azokból kevésbé főznek pálinkát – vagyis kevésbé lehet őket erjedésre bírni – ennyiben nekem ez konzisztensnek tűnik.

És igen, a gyümölcsök elkezdhetnek erjedni a beleinkben és hizlalhatnak is: nem véletlenül alakulnak az ezekkel szembeni ajánlások is folyamatosan: Kb. 5 éve ismeri el az orvostudomány, hogy a természetes formában bevitt gyümölcscukrot ugyanolyan zsírrá bontja a máj, mint a finomított cukrot; fogyókúrázóknak azt ajánlják, hogy csak délelőtt fogyasszanak gyümölcsöt és lehetőleg szőlőt, banánt akkor se; étkezés után, jóllakottan ne pakoljunk erjedésre kész gyümiket a kaja tetejére; stb.

Szigfrid itt (is) inkább tabudöntögetőnek és haladóknak tűnik nekem, mint lemaradottnak. És valóban, azt sehol nem mondja, hogy a kúra UTÁN ne fogyasszunk gyümölcsöt.

10474. jgaabor (válaszként erre: 10435. - Ade2e414b4)
2017. febr. 26. 20:46

Nem, nem ellentéte. Rohadt szigorú, mert nincs kicsi bűnözés, nincs csalónap és főleg társadalmi szempontból nagyon nehezen tartható. Étteremben annyira nem tudsz szinte semmi kompatibilis dolgot rendelni, vendégségben szinte garantáltan nem ehetsz semmiből, hogy az egyetlen fogyókúra esetében sincs így. A kúra ajánlott hossza is elég húzós más – receptesített – fogyókúrákhoz képest.

De ha speciális helyről rendelsz, vagy magadnak főzöl, akkor nagyon jókat ehetsz.


Tudom, hogy meg vagy győződve róla, hogy neked ezt nem kell kipróbálni ahhoz, hogy tapasztalatod legyen róla, de engedd meg, hogy megismételjem: ebben (is) tévedsz – ahogy a fenti konkrét példa is mutatja.


Nem sportoltam mellé. A kúra vége előtt 1-2 héttel kezdtem el mozogni, hogy megőrizzem az eredményeket.


Ezek szerint azt állítod, hogy akkor szerinted remekül lehet fogyni csupán a cukor és a tejtermékek elhagyásával? (A növényi zsírok és az erjesztett dolgok tilalma csak áltudományos humbug, mint tudjuk…)

Az alábbi dolgon töprengj el akkor, kérlek: miért akarja szinte minden cég a LifeTilt-től kezdve az Egészségkonyha alakformáló menüin keresztül ízetlen csirkemellel és párolt brokkolival, meg keménytojással etetni a népet fogyókúra címén?

Nekem elhiheted, hogy jobb a pacalpörkölt, a zsírban sült rántott karaj, a resztelt máj, a sült/főtt csülök, a tepertő, a hurka-kolbász, a parasztreggeli.

Mindez normálisan fűszerezve szénhidrát megvonása nélkül: pirítóskenyérrel, fehér rizzsel, esetemben a krumpli se okozott problémát.


Tegyük fel egy pillanatra, hogy Szigfrid „csak” rájött, hogy ezektől az ételektől remekül lehet fogyni. Akkor nagyobb zseni, mint eddig hittük, köszönjük és az Isten éltesse őt még nagyon sokáig.”


…holott tudjuk, semmi olyan összetevője nincs…” – ezt nem tudjuk, ebben egyedül te vagy biztos valami miatt. Az intelligens emberek ugyanis többnyire mindenben kételkednek. (Kivéve amit pl. megtapasztaltak.)

Te nem ez a típus vagy. Te tudod amit tudsz és nincs apelláta. :)

❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook