Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯
10533. Kör0 (válaszként erre: 10530. - Gabika69)
2017. márc. 2. 15:56
De, én pontosan értem a lényeget - nem mi vagyunk a hibásak azért, mert Te nem fogytál, és ne ránk haragudva zúdítsd az elégedetlenségedet, csak azért, mert nekünk sikerült pár kilótól megszabadulni.
10532. ade2e414b4 (válaszként erre: 10529. - Asparagus)
2017. márc. 2. 15:52

Egyszerű, nagy általánosságban mégis igaz példa az említett esetre:


Ha valaki korábban napi 1000 kcal-t evett, hízni fog napi 2000 kalóriabevitelétől.


Ha valaki korábban napi 3000 kcal-t evett, fogyni fog napi 2000 kalóriabevitelétől.


Ugyanaz az étrend eredményezhet fogyást és hízást is különböző személyeknél. Varázslat :)

10531. Kör0 (válaszként erre: 10529. - Asparagus)
2017. márc. 2. 15:48
Vissza kellene menni az időben legalább 1500-2000 évet - eleink tudták mi az igazi "eledel" :) Sokan azt hisszük, hogy 2017 írva már mindent tudunk az emberi szervezetről, és mindent gyógyíthatunk szintetikus sz@rokkal. A természet részei vagyunk, és a természettel együttműködve tudjuk megteremteni a test harmóniáját. A szintetikus dolgok nem a természet részei - ahogy bejutnak a szervezetbe, már nem vagyunk teljesen a természet része, kibillenünk a születésünkkor megadatott harmóniából. Ami pedig a természeten kívül kerül, előbb-utóbb elpusztul... Értjük a működését, vagy sem, hiszünk e benne, vagy sem, megtagadjuk e ezt, és azt valljuk, hogy civilizált emberek vagyunk, és természet felett állunk, akkor is a földön élünk, és a Föld természete, energiája fog győzni rajtunk. Én inkább fejet hajtok a természet előtt, és megpróbálok minél jobban együtt működni, hogy minőségben, szintetikus mentesen élhessem az életem. Ha ehhez mankónak a regenort választom, ahhoz senkinek semmi köze, és joga sincs minősíteni ezért. "Nolite iudicare, ut non iudace mini." - ne ítélj, hogy ne ítéltess- ... Annyira, de annyira nevetséges ami már itt ezen a fórumon folyik...és szomorú is egyben...
10530. gabika69 (válaszként erre: 10528. - Kör0)
2017. márc. 2. 15:29
nem vagyok allergias semmire,nem erted a lenyeget,inkabb hagyjuk!!!
10529. asparagus (válaszként erre: 10526. - Kör0)
2017. márc. 2. 15:19
Nekem van olyan regenorosom, aki 38 kilóról indult és most végtelenül boldog, mert már 45 kiló, akkor hogyisvanez? :)
10528. Kör0 (válaszként erre: 10517. - Gabika69)
2017. márc. 2. 15:17
Szia - nem neked osztottam lapot, és direkt vettem magas hangnemet - kinek nem inge, nem veszi magára. Egyébként is, ha tájékozódtál volna szélesebb körben, akkor biztosan másként kezdtél volna a kúrához. Ha már tudtad, hogy voltál tejallergiás, már eleve óvatosabban kellett volna kezdened a kúrát - ha egyáltalán javasolt lett volna... sok a volna. Ha gyógyszer allergiád van, és nem tájékoztatod erről az orvosodat, nem az orvosé a felelősség, hanem a tiéd - ismerős? Ja, és a regenor kúra 4 hónapnál kezdődik, de leginkább a 6 hónap javasolt ... Gondolom van interneted, ha már ezt a fórumot is követed - csak kíváncsi lennék, hogy eddig miért hallgattál, miért nem kérdeztél az első tünetek megjelenésénél - ha meg megjelentek a tünetek, akkor miért nem hagytad abba (??) Eléggé sok a kérdőjel - a hülyék a túloldalon laknak, direktbe lejárató hangnemben írsz, támadóan - holott itt senki nem mondta neked, hogy idd meg a regenort, mert egyébként csihi-puhi lesz. Ha annyira zavar, hogy forgalmazzák a regenort, és mi vagyunk olyan butyuták, hogy megvesszük, akkor menjjjjjéééé máááá a hivatalos szervekbe, és intézd el, hogy esetleg ezért meg azért tiltsák be. Állj ki, adj arcot a hangodnak... egyébként így meg eléggé hantás a szöveg....És igen, iszom tovább a regenort, és rohadtul nyugodt vagyok!!! Szép Napot
10527. evike1.1
2017. márc. 2. 15:06
Megmaradt 2 üveg bontatlan regenor.Valakit érdekelne?
10526. Kör0 (válaszként erre: 10519. - Andika751)
2017. márc. 2. 15:02
Köszi :) Én meg úgy gondolom, hogy egyáltalán nem a fogyás eredménye, hogy gyógyulok - előbb volt a javulási effektus, mint maga a tényleges fogyás. Előbb javultak a tüneteim, és jóval utána indult be a fogyás. A férjem csak 2 hónapja regenorozik, 2,5 kg fogyott, és a vérnyomása 195/98-ról lement 128/85-re tartósan - nem csak egy-egy mérési eredmény, és nem túlsúlyos (max, ha 5-8 kg ha van rajta többlet) Úgyhogy nem találtál szemet....
10525. jgaabor (válaszként erre: 10524. - Ade2e414b4)
2017. márc. 2. 13:59

Sovány husi, sovány tej ... csak a vak nem látja, hogy mi lesz ennek a vége: soványság!


Nincs ezzel semmi baj, egy legitim álláspont, épp elég sokan vallják.


Egy kérdés lóg a levegőben most már hetek/hónapok óta: miért nem eszitek ezt a kosztot elégedetten/boldogan és miért nem hagytok minket békén?

10524. ade2e414b4
2017. márc. 2. 12:14
Tréfálkozhatsz, de egy táplálkozás tudományi szakember aki ezzel foglalkozik, ezt tanulta, kicsit hitelesebb forrás mint akinek fogalma sincs a tápkiegekről, de ennek ellenére lelkesen árulja :)
10523. asparagus
2017. márc. 2. 11:51
10522. jgaabor (válaszként erre: 10520. - Ade2e414b4)
2017. márc. 2. 11:50

Nagy szellemek ha találkoznak. :)


Sovány tej legyen, az nagyon fontos! Sovány! :)

10521. jgaabor (válaszként erre: 10513. - Ade2e414b4)
2017. márc. 2. 11:48

De hát nem kell egyoldalúan táplálkozni.


Én se tettem, meg más se, akinek esze van.

10520. ade2e414b4
2017. márc. 2. 10:43

Független szakértői vélemény a regenorról:


"Kedves Attila! Az étkezési szabályok betartása - mint más diéták esetén is - hozhat némi eredményt, csökkenthet a testsúly. A termék fogyasztását azonban feleslegesnek tartom. Tartós fogyás helyes étrenddel, és testmozgással történhet, emellett kellő elszántság és kitartás is szükséges. Ahogy olvastam, ez a készítmény sem hoz azonnali eredményt, hónapokat-évet ígérnek a honlapon. Az étkezési szabályok között találkozhatunk megalapozottan tiltott élelmiszerekkel, mint például a cukrok, azonban a gyümölcsök (banán és szőlő kivételével), sovány tej és tejtermékek fogyasztását nem kell száműzni az étrendből. Emésztésünk során az ételeinkben megtalálható szénhidrátok építőegységeikre bomlanak, amelyek a glükóz, fruktóz, laktóz, stb., tehát ilyen alapon sem a kenyeret, sem a rizst nem lehetne az étrendbe illeszteni. Minden jót kívánok! Üdvözlettel: Irinyi-Barta Tünde"


[link]


Különös módon megegyezik azzal, amiket írtam :)

10519. andika751 (válaszként erre: 10515. - Kör0)
2017. márc. 2. 09:23
nagyon szép eredmény a -23 kg fogyás, ez tény, de ha bármilyen más módszerrel lefogytál volna ennyit, akkor is javult volna az egészséged, mert egyszerűen megszabadultál a súlyfeleslegedtől és ez volt jótékony hatással a szervezetedre
10518. 0b281daa8e
2017. márc. 2. 09:08
Sziasztok! Néhány napja voltam Szigfridnél, egyszerűbb inzulinrezisztenciával kapcsolatban és ebből adódó meddőség miatt. Gyerkőcöt szeretnénk. Nos a Regenor készítményt ajánlotta + mellette DHEA, FLORA plus, Intestinol cleansing + 160 gr ch diéta.Ezzel 1 hónap alatt megszűnne az IR mondása szt. A 160 gr ch-t tartom, Meforal inzulinérzékenyítőt szedek.Volt már valakinek tapasztalata Ir témával/meddőséggel kapcsolatban fenti vitaminokkal kombinálva?
10517. gabika69 (válaszként erre: 10492. - Kör0)
2017. márc. 2. 08:34
szia,nem kell magas hangnembe valaszolni,es nem vagyok tevedes be,mert en abbol a celbol vettem,es ugy is adtak.Betartottam a hozza adott utasitasokat is,tudom en mit beszelek,te csak igyad tovabb nyugodtan!!!
10516. asparagus
2017. márc. 1. 23:13

A kutya ugat, a karaván halad :)

Az angliai depó után pár napja megkezdődött a magyar savó kiszállítása az USA-ba :D

10515. Kör0
2017. márc. 1. 21:24
Február 17-én volt egy éve, hogy regenorozom - és még ÉLEK :) Nincsenek rost tartalomból fakadó problémáim. Ugyanis a zöldségfélékben hasonló, hanem több rost tartalom van mint a gyümölcsökben - pl. a paraj rost dúsabb mint a szőlő. Ez egy orbitális tévedés, hogy csak gyümölcsökből vihetjük be a vitaminokat, ásványi anyagokat, rostokat. Azt, hogy mennyi betegségtől szabadultam meg, és még folyamatban van egy pár, csak tetőzi, hogy -23 kg-tól is megszabadultam (de ezt már párszor leírtam itt a fórumon) - ez már csak hab a tortán. Aki regenor kúrát szeretne kipróbálni, tudomásul kell vennie, hogy a gyümölcsök támogatják az erjedési folyamatokat a szervezetben, és eteti az elszaporodott gombákat. Kimutatták, hogy a túlszaporodott emésztő gombák a szervezetben, befolyásolják az egyén gondolkodását, hangulatát, depresszióra, és egyéb mentális tünetekre hajlamosíthat. A legszembetűnőbb tünet lehet, hogy az egyén túlreagálva tiltakozik minden gombásodást redukáló terápiára, kúrára. Ők azok, akik teljes candia gomba uralom alatt állnak :) .... A döntés joga mindenkinek adva van, mit kezd az egészségével - miben hisz, mit próbál ki, kire hallgat - de, kezdem azt hinni, hogy ez a gomba intelligensebb mint gondolnánk, mert ez a fórum is kezd "gombásodás uralom" alá kerülni...
10514. ade2e414b4 (válaszként erre: 10512. - Gbabi50)
2017. márc. 1. 20:00

Van ennél rosszabb is...


Az előtte/utána képek jó nagy százaléka netről letöltött, kamu kép = nem regenortól fogytak a szereplői.


Az a gáz, hogy simán kiderül: képen jobb klikk - kép keresése ezzel: google, és kiadja a forrását.


Gondolom erre nem gondol az a lángelme, aki kamu képeket pakol ki a weblapjára és így árulja a regenort :D


Persze... biztos vannak akik a regenoros étrenddel fogytak, (miért ne lehetne) de az említett példa sokat elmond arról, hogy mennyire becsületes, véletlenül sem megtévesztésen alapuló bizniszről van szó.

10513. ade2e414b4 (válaszként erre: 10508. - Jgaabor)
2017. márc. 1. 19:49

Szokás szerint nem sikerült értelmezned, amit írtam. Az étrendről volt szó, nem a tápkiegről...


Ártalmatlan >>> regenor nevezetű tápkieg. (kivéve, ha valaki éppenséggel tejallergiában, vagy laktóz érzékenységben szenved.


Emellett az egyoldalú, hónapokon keresztül magas zsírbevitelen és alacsony rosttartalmon alapuló diétának simán lehetnek az egészségre káros hatásai.


Nem tudom, hogy direkt csinálod-e :)

10512. gbabi50
2017. márc. 1. 18:13
Nagyon erdekes hogy az fb- n,ma nagybetukkel kiirtak hogy a regenor nem fogyokuras keszitmeny de mar ket olyan igaz tortenetet is mutattak akik fogytak es milyen sokat, igaz az egyik kep nekem nem volt relevans mert nem ugyanolyan ruhaban volt a kep csinalva es ha neztem az arcat es nyakat meg a labait semmi valtozas, csak az ugymond kover kepen jo nagy melle van, utanna meg tok lapos semmi mell, ja es a kover kepen kabatka is van rajta a sovany kepen csak egy vekony pulcsi. A masik ami meg ma jelent meg,egy cikk a lugositasrol es a regenor kepe egy karcsu derek amin centis van,na akkor hogyis van ez? Tudom a fogyas az csak mellekhatas, ha nem sikerul nem baj mert nem az a fo cel ,megis a reklamok mind azt sugaljak hogy fogyni lehet vele.
10511. gbabi50
2017. márc. 1. 18:05
Nagyon erdekes hogy az fb- n
10510. gbabi50 (válaszként erre: 10505. - Ade2e414b4)
2017. márc. 1. 18:03
Ja, mert" f" - nek ejtik.
10509. gbabi50 (válaszként erre: 10505. - Ade2e414b4)
2017. márc. 1. 17:57
Koszi, en is csak telefonon hallottam, egy orvos velemenyet kertem.
10508. jgaabor (válaszként erre: 10502. - Ade2e414b4)
2017. márc. 1. 17:11

Ja, ez logikusnak tűnik, amit mondasz: bárki bármilyen mérget árulhat és ha valaki megbetegszik tőle, akkor aki eladta, védve van, ha a cuccot feltételes módban hirdette.


Most mégis mit lehet erre mondani? :DDD


Eddig ártalmatlan folyadék volt a regenor, most már egyenesen meg lehet tőle betegedni. Alakul ez...

10507. jgaabor (válaszként erre: 10499. - Hathor76)
2017. márc. 1. 16:55

Szia, nem hangzik jól.

Eredetileg a tejallergiád mitől múlt el?

Ezek a tünetek amúgy mennyi idő után jöttek elő? Vagy rögtön, ahogy elkezdted a kúrát?

10506. jgaabor (válaszként erre: 10489. - Ade2e414b4)
2017. márc. 1. 16:50

Kettővel ezelőtti hozzászólásodban jelezted, hogy lezártnak tekinted a témát. Gondoltam, hogy leszek annyira nagyvonalú, hogy legyen tiéd az utolsó szó (ez neked valamiért fontosnak tűnik), de úgy tűnik, hogy már szimpatizálsz velünk és talán emiatt van, hogy kényszeresen követed mégis a fórumot, úgyhogy akkor reagálnék ha megengeded:


1. Mi tudjuk, te viszont nem. Viszont apránként te is elismered azért a dolgot - ez is több, mint a semmi.

2. Igen és így rá tudtam világítani arra, hogy korábban te is ugyanezt tetted. Ez volt a dolog célja, így akkor én örülök neki.

3. Ott kell, hogy rajta legyen, nem? Ez csak téged érdekel ennyire, mint elméleti szakértőt. Mások élik az életet. Eldöntik, hogy isszák e vagy nem.

4. Hasonló kör, mint a cukorral. Akkor a két hónappal ezelőtti, első napirandi pont ismétlése után rátérünk a többire. Én nem bánom.

A regenor nem tejsavó. Van benne az is. Nem C vitamin. Van benne az is. Nem grapefruitmag kivonat. Van benne az is. Te se víz vagy, bár van benned az is.

Kár az eladási árát ezek közül bármelyiküknek a nagykereskedelmi árához hasonlítgati. És kár ezektől az összetevőktől önmagukban bármilyen hatást várni. Mert az étrend segítségével, azt kiegészítve fejti ki a hatását, együtt, ez a sok összetevő. Te logikázni akarsz ezen, más meg használja (vagy éppenséggel nem, ha nem szimpatikus neki).


El lehet kezdeni logikázgatni azon is, hogy vajon miért élvezetesebb másvalakivel szexelni, mintha egyedül csinálnánk - pedig mi tudjuk a legjobban, hogy mi a legjobb nekünk. De furcsa módon az a tapasztalat, hogy mégis az előbbi az izgalmasabb.

Ennek a problémának a megfejtését rád bízom, ezzel szemben a tejsavó/regenor esetében egy kézenfekvő megfejtés (amit már szintén említettem, de tényleg mintha nem is olvasnád a hozzászólásaimat): a folyamathoz pont annyi tejfehérjére van szükség, amennyi a jvasolt regenor adagban van. Ebben paradoxon egy darab sincs.


Ha meggyőződésed, hogy ez az étrend fogyaszt, akkor miért használsz feltételes módot?


Szintén korábban már leírt érvek (de nem sajnálom, a tieid is csak ismételgetve vannak):

Van egy csomó példa, amik igazolják, hogy az étrend és a regenor együtt hat:

- gyárihibás, eltérő ízű üveg, ami leállítja a folyamatot, majd csere után újra beinduló fogyás és egyéb pozitív tünetek visszatérése

- nem meginduló fogyás, majd az étkezésenkénti regenor és/vagy zsíradag megemelésével a fogyás beindulása.

A te nézőpontodból bármelyik paradoxon. De a te nézőpontod szerencsére nem azonos a világ működésével.

10505. ade2e414b4 (válaszként erre: 10504. - Gbabi50)
2017. márc. 1. 15:18

Igen, de az valójában "vater" Abraham Vater-ről elnevezve... semmi köze a faterhoz, mint ahogy a regenoros oldalakon írják :D


Ráadásul az epekő kialakulásának esélyét nagy mértékben növeli a rostokban szegény, telített zsírsavakban gazdag étrend. Szóval elég abszurd, ha valaki azért táplálkozik így, hogy "tisztítsa az epéjét"..:D


Ezért írtam amit te is, hogy áltudományos, valójában értelmetlen dolgokat hordanak össze, nagy részük bizonyítottan hamis/téves.

10504. gbabi50 (válaszként erre: 10502. - Ade2e414b4)
2017. márc. 1. 12:51
A Fater papilla az egy zaro izom ami az epesavat atengedi az epeholyagbol a patkobelbe. Ezt reklamozzak hogy a regenor nyitva tartja pedig az orvostudomay meg nem tud olyan szerrol ami ezt nyitva tartana, azonkivul azt az izmot nem hiaba tervezte oda a jo Isten, megvan neki a szerepe. Emiatt is tunt fel nekem mar a Szigfrid elso videos mondataira hogy egy altudomanyos blabla,lehet bolonditani a nepet.
❮❮ ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook