Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? fórum

Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
299. Binbike (válaszként erre: 298. - 099c0bed40)
2013. ápr. 4. 17:29

Köszönöm! Bocsi, hogy nem tudtam írni a napokban a hoxára. Remélem, nem fogok többet összeroppanni. A munkahelyen minden rendben, szépen végzem a dolgomat. Egy kollégával egy helyiségben csak ketten végezzük a munka egyik fázisát. Ülve dolgozunk az asztalnál. A többiek a másik 2 szobában dolgoznak, más feladatot. Kis családias munkahely, 20-an dolgozunk. Könnyű munka, ketten összedolgozunk, elejétől megértésben már 2 hete. Remélem, így is marad. A többiek is kedvesek, csak őket itt-ott látjuk, mert másik helyiségben vannak. Csak néha benéznek hozzánk. És a főnök is ritkán néz be. Mi meg csak ontjuk a kész termékeket. Szerintem jó, hogy ketten kb. 300-400 anyagot megcsinálunk 1-1 nap. 50-esével csomagoljuk össze a terméket. Mikor sok összegyűlt mellettünk, összeszámoljuk, összerakjuk és csomagoljuk. Nagyon örülök, hogy ilyen jól alakult az új munkahely, remélem, így is marad. Már 2 hete dolgozom.

Ezt leszámítva sajnos még vannak problémáink. Ezeket még meg kell oldani.

298. 099c0bed40 (válaszként erre: 297. - Binbike)
2013. márc. 27. 16:00

Szia, szívből kívánom hogy soha többet ne roppanj össze, és drukkolok hogy minden rendben menjen a munkehelyeden is!

Szeretettel: Eszter

297. Binbike
2013. márc. 26. 16:42

Köszönöm a jeleket, amíg nem tudtam jönni. Örültem neki, amikor ma már tudtam jönni a hoxára. Volt egy kisebb idegösszeroppanásom, de már jobban vagyok. Vannak még megoldandó problémák. Vannak még gondok. De már jobban vagyok és igyekszünk megoldani. Párommal is voltak nézeteltérések. Közösen megoldandó problémáink.

Tegnaptól sikerült újra munkába állnom. Szerencsére és segítséggel sikerült összeszednem magam, mert nem tudtam volna munkába állni. Még jó, hogy csúszott a papírok miatt, mert baj lett volna. Rehab. munkahely, heti 4 nap 5 órás munkadővel, könnyű munka. Kicsit elfáradtam, de tudom csinálni. És befogadtak a kollégák is.

Már sokszor volt ilyen idegösszeroppanásom, most megint elért.Remélem, most jól leszek és mostanában nem roppanok össze.

296. lgaga
2013. márc. 20. 10:31
elnézést, nem választ akartam írni, hanem privit. csak én is hasonlóan vagyok.
295. lgaga (válaszként erre: 294. - Binbike)
2013. márc. 20. 10:31
mi történt?
294. Binbike
2013. márc. 19. 17:57
tegnap este óta folyamatosan kábítom magam a nyugtatókkal. annyira, hogy még lábra tudjak állni és szédülök rendesen. 3 szemtől sem nyugodtam meg az este, a 4.iktől dőltem ki éjfél után. Délelőtt még tettem rá- Most délután már 3-at újra bevettem. Írni is tudok, ahogy úlik, töltök rá. Annyira rossz most minden, hogy másképp nem bírnám ki. Így talán elviselhető ez a rohadt élet.
293. Binbike
2013. márc. 2. 19:57
Jó régen írtam ide, pedig néha benézek. Megkaptam a határozatot, fel kellet dolgoznom a velem történteket. Még mindig tart. Most 4 órás munkát keresek, hétfőn már megyek meghallgatásra. nem tudom, mi lesz velem. Hogy dolgozom fel a változásokat az életemben. vannak körülöttem emberek, család. Mégis olyan nehéz a velem történteket feldolgozni. Meg ha esetleg még családi konfliktus is van. Volt, mikor itthon sem tudtam normálisan "működni". Ténylegfárasztó lehetek néha. Miközben csak örlődöm. Mi lesz velem? Miért történnek velem rossz dolgok. Én rontottam el valahol? mit rontottam el, hol? Keresem magamban a hibát. Most mennem kell.
292. Binbike
2013. febr. 14. 09:39

Nincs most sok időm, viszont lenne mit leírnom, értek megint szomorúságok :(

Nem is tudom, mi lenne a jó. Csak már keveredjünk ki ebből a szegénységből. Félek, hogy márciusban is még nehéz lesz. Ha minden igaz, márciusban valamikor el tudok helyezkedni 4-5 órában, áprilisban már lenne valami munkabérem. És a rehab. járadék, addig bírjuk ki valahogy. A sógornőmékben csalódtam :( Csak annyit, hogy Anyám nem állt mellettem mindig. Ám most titokban támogat minket. Különben már enni sem lett volna mit. Apu és húgomék tudta nélkül. Sógornőm is segített, ahogy kölcsönösen szoktak egymással a párommal. Tegnap megadtuk sógornőmnek, amit adott pénzt kölcsön. Meg a kaja helyett vittünk mást, tojást stb. Csak közben én beszéltem a sógornőmmel. Na ezt fejtem ki délután majd, mert hosszú és szomorú lesz. És most mennem kéne, mert dolgom van. És leírom majd, mert nagyon bánt. Csak gyorsan leírom, hogy többek közt azt akarta a sógornőm, hogy adjam el az aranynyakláncomat és fülbevalómat. Amit kaptam életemben egyet-egyet, sok évvel ezelőtt. A volt páromtól. Már szüleimtől is kértem anno, de az exemtől megkaptam 1980-as évek közepén. És azóta hordom, ennyim van. Hogy nem teszek meg mindent azért, hogy az Öcsikéje ne szenvedjen hiányt. Én meg mondtam neki, hogy nem adom el, és Anyunak is mondtam, hogy el akarta adatni velem. Mert Ő is mindenét eladta, mondta a sógornőm, hogy megéljen. Aztán nekem tőle nem kell segítség. Ha hándálja. Nem éheztünk, és ha Ő semmit sem segített volna, akkor Anyu segített volna többet, mert mondta, hogy mellénk áll. Igaz, hogy nem volt cigije a páromnak, de minden megvolt, szerényen itthon. Anyu adott pénzt és kaját is és ráérünk megadni a pénzt, ha már realizálódik az anyagi helyzetünk. Kaját nem kell. És Anyu becsüli a páromat, hogy gyakorlatilag eltart minket erejéhez képest, szerény fizetéséből. Mert én átmenetileg elvesztettem a jövedelmemet. Szóval nehéz ügy ez. Majd még írok este Párom ma is dolgozik. Nekem meg orvoshoz és ügyintézni kéne mennem és itt ülök. Megyek a dolgomra, mennem kell.

291. Binbike (válaszként erre: 290. - 3f2a864951)
2013. febr. 12. 22:00

Szia! Köszönöm, hogy elmondtad a sorsodat. Sokan cipelünk nagy kereszteket. és talán van még fény az alagút végén. Én is küszködök nehézségekkel. Vannak jó emberek, csak kevés, és nehéz találkozni vele.

Sajnálom, hogy neked is kijutott a szenvedésből. És küzdöttél, nem adtad fel. A pároddal megismerkedtél, és felcsillant a boldog jövő reménye. Kívánok minden jót nektek. Boldog jövőt együtt.

2013. febr. 11. 11:57

Nem olvastam vissza, hogy mik ezek a lelki gondok es psziches betegsegek, amelyekkel kuszkodtok.


Viszont elmondanam a sajat tortenetemet. Tudom, senkit sem erdekel, de nekem ez a legfajdalmasabb. Edesanyam 2008-ban elvesztette a teljes csaladi vagyonunkat egy rosszul sikerult vallalkozas kovetkezteben, raadasul egy szerettem a kezeim kozt halt meg akkor.


98 milliot elvesztettunk, ket hazat, autokat, mindent, foldonfutok lettunk. Az uri-dzsentri vilagban ilyenkor szoktak fobe loni magukat, de en 32 evesen meg elni akartam.


Pont a legrosszabbkor, a halaleset miatt, kaptam egy panikbetegseget. Egy evig tartott, mig kilabaltam belole vegleg. Kozben elhagytak a baratok, baratno, mindenki, raadaskent alberletben laktunk, mert gazdag rokonaink hallani sem akartak felolunk.


Aztan ket evig pereskedtunk azokkal, akik anyut tonkretettek, kozben allando penzgondjaink voltak. Napi 18-20 orakat voltam fent, mert tobb helyen dolgoztam, s a foberlo olyan vadb@rom volt, ha egy napot kestem, mar okollel verte az asztalt.


Neha enni is alig volt mit...


194centis magassagomhoz kepest 110 kilorol masfel honap alatt 88-ra fogytam le.


De nem adtam fel, pedig hanyan probaltak meg eltaposni, a kepzeletben foldon fekvo emberbe belerugni.


Allitolag vannak meg e vilagon jo es segitokesz emberek. En eggyel sem talalkoztam.


En valoban kilephettem volna, a kutya sem ugatott volna utanam. Mar-mar ott voltam, hogy megteszem. Nem csak mondom...


...hanem tenyleg megteszem.


Ekkor talalkoztam a jelenlegi parommal, aki uj ertelmet adott a sors szonak. Uj eletet ontott belem...


Nem erdekelte van-e valamim, hogy milyen a multam, csak a jovo. (Ezert is elborzaszto egyes itt forumozgato nok hivalkodo kivagyisaga...)


Hat ennyi diohejban a tortenetem. Csalad, mult, jelen es vagyontargyak nelkuli "nowhereman" vagyok, csak jovom van.


Koszonom, hogy elmondhattam.

289. Binbike (válaszként erre: 288. - 099c0bed40)
2013. febr. 10. 22:33
Én is hasonlóan érzem ezeket a dolgokat, mint Te. Jó lenne már látni a fényt az alagút végén. Bizony, a többiek miatt nem teszi meg az ember. Párom is nehezen viseli az akadályokat. Most le kell feküdnöm. Úgy látszik ájulásig vagyok ma fönn. Most nagyon rám tört az álmosság szédülés. A net meg a tv közt ugráltam egész este ide-oda. Párom ment ma éjszakai szolgálatra, különben már aludnánk ilyen későn.
288. 099c0bed40 (válaszként erre: 286. - Binbike)
2013. febr. 10. 06:03

Szia Bimbike, én is sokat gyötröm magam mert legtöbbször annyira kilátástalannak látszik a Jövő---de ahogy írod, Neked ott a Párod meg a Szüleid, akik miatt nem léphetsz ki, én is úgy vagyok hogy a család ami (aki) visszatart.

Ha a magam ura lennék ( vagy egyedül élnék), nem volna kérdés hogy lenni vagy nem lenni....de így sem lehet az, hisz vannak aki szeretnek és akiknek fontos vagy, gondolj bele mennyire romokba döntenéd az életüket ha történne veled valami.

Tudom hogy mikor az ember nagyon lent van hangulatilag akkor nehéz pozitívan gondolkodni, mégis muszáj, ha nem is magunk , de a szeretteink miatt mindenképpen.

Üdvözöllek: Eszter

287. Binbike
2013. febr. 9. 21:15
Lemaradt a vége, akkor kiszállhatnék és véget vetehetnék ennek, és az életemnek is.
286. Binbike
2013. febr. 9. 21:14
Teljesen el vagyok keseredve a gondjaink miatt. Nagyon le vagyok hangolva. Már itt sem tudtam kiírni magamból. remélem, hogy idővel jobbra fordulnak a dolgok. Ha egyedül lennék most, már kiszálltam volna. Ha bekövetkezik, ezt egyedül már nem csinálom tovább, a küszködést. Akkor véget vetek ennek és az életemnek is. Nem akarok most sem küszködni. De így nem szállhatopk ki, emberek vannak körülöttem. Talán titokban remélem, hogy lelépnek és nem küszködünk tovább a különféle gondjainkkal.
285. Binbike
2013. jan. 30. 19:45
Holnap nem megyek sehova, sütök a vasárnapi szülinapra. Darált kekszes kókuszos tekercs lesz. Meg vaniliás, kakaós teasütit sütök. Ami eláll napokig. Két félét tervezek. A kókuszost csak gyúrni és feltekerni kell. Párom megint lebetegedett, mint karácsonyra. Egész nap alszik és nyügös, mikor fenn volt. Meg is bántott kicsit. Nem érzi jól magát. Annyira várta az 50.-ik szülinapját. Remélem, jobban lesz hétvégére.
284. Binbike
2013. jan. 30. 19:41
Túl vagyok a felülvizsgálaton. Féltem, sok rosszat hallottam a mostaniakról. Egy kedves doktornő volt. Szépen beszélt és mosolygott. Pedig mondták, hogy ez a doktornő szigorúbb. Hát nem volt durva velem, kedves volt. Megvizsgált alaposan, közben mondta a betegségeimet. Nem mondta, hogy nem vagyok beteg. Aztán a szociális, munkaügyis hölgy is kedves volt, ő sem mondta, hogy miért nem dolgozom. Persze hallani ilyet, is meg olyat is. Nekem jó tapasztalatom volt ma. Egyik korábbi évben egy férfi orvos volt a felülvizsgáló, elég durván beszélt, elsírtam magam. Aztán meg kiabált velem. Meglepően ilyen viselkedés mellett is megadta a rokkantságit továbbra is. Hála Isten, most nem kellett félnem annyira. Bevallom, előre féltem és sírtam is kicsit. Mondták, kapok ellátást, és majd jön a határozat. Én már nem gyógyulok meg, nem is fiatalodom. És hát jó sok orvosi papírom volt. Mondták is, csak azt adjam, ami a legutolsó felülvizsgálat után keletkezett. Mondtam ez a sok papír azóta keletkezett. Másfél évi sok orvosi papír, kórházi meg stb.
283. Binbike
2013. jan. 29. 16:53
Jaj, most mennyi mindent kell intéznem, orvosi vizsgálatok, párom 50.-ik szülinapja. Felülvizsgálat. Ettől félek nagyon, holnap lesz. És mindemellett anyagilag a béka alatt, de nagyon vagyunk. Már az aprót osszuk a párommal, hogy kinél legyen. Nagyon kevés már az is, a lányom is sorbaállt az apróért. Hát 3 felé már nem nagyon tudtunk mit osztani. Kitartunk, mindjárt fizetés. Még jó, hogy a szülinapi cuccok már megvéve. Anyu holnap kisegít 1 kockamargarinnal, és így tudok sütni is valamit a jeles napra. Ma megbeszélésen voltam a sógórnőmnél. Természetesen megbeszélve előre, kinek mi van a spájzban, és adni a másikuknak, ami nekünk van, neki nincs. És itt lép be anyu is, amikor már csak neki van. És az a jó, hogy neki azért még van. Kávé sem volt már itthon, és sógornőm felezte az övét velem, hogy legyen vasárnapra, a szülinapra kávé itthon. Én meg vittem tojást neki, mert a párom hozott korábban olcsón. Készülgetünk. Ilyen ínséges időben, de meg kell e szép kerek 50.-ik szülinapot szépen, családban ünnepelni. Most meg az orvosi papírjaimat kell osztályoznom holnapra. Van elég belőle. Még jó.
282. Binbike
2013. jan. 27. 19:06
Nagyon nehéz volt ma. de megcsináltam a takarítást. elfáradtam. Nagyon nehéz volt nekiállni. Végül is estére elvégeztem. DE mint egy félőrült végeztem el. Csattogot, zuhogott, fröcskölt, locsogott. Lányom mondta is, Anya ahogy te takarítasz, más nem takarít. Vért izzadtam közben. nem vagyok jól, így hatványozottabban nehezebb volt. Jövő hétvégén formában kell lennem. Akkor ünnepeljük párom 50.-ik szülinapját. Most nagyon hullának érzem magam. és jövő héten annyi feladatom lesz, hogy csoda ha ép ésszel végigcsinálom. Nagyon fáradt vagyok :(
281. Binbike
2013. jan. 27. 10:41
Már jobban vagyok. Nem jó ezek a rosszullétek, rohamok. Nem tudom, mi volt velem, olyan ellenségfélémnek néztem a családom, a lányom stb. ár napok óta roszabbul kezdtem lenni, aztán így jött ki. Már nem először. tegnap itt volt a párom lánya. talán jó is volt. Mert vele voltunk, főleg én, és kihozott a rosszullétből, mert rggel is rosszul voltam még. A gyerek rggelijét is nehezen tudtam elkészíteni, a tükörtojást leégettem stb. Azért készült ehető is. A csúnyábbat én ettem meg. aztán kért sütit is, öszedobtunk egy valamilyen cukros kiflit a sütis szakácskönyvből a kislánnyal, jó lett. És a párom elkészítette az ebédet a mi közreműködésünkkel. Aztán Ő ledőlt, én meg lementem a kislánnyal szánkózni a játszóra egy bő félórát, aztán hazavittük az 5-ös busszal.
280. Binbike
2013. jan. 25. 19:34
Most kikapcsolom, remélem jobban leszek legközelebb. Bocsássatok meg hogy kiírtam a poklot magamból.
279. Binbike
2013. jan. 25. 19:33
Elnézést a szőrnyű írásomért, most ilyen lelki állpotban vagyok. Amíg kiírom még jó. Ha már nem jövök, akkor már baj lesz. Bocsánat, hogy leírom, nagyon szenvedek. És fájnak a testi sebeim is. És ez fura érzés, a lelki sebeim fájnak jobban. A testit megérdemeltem. Sajnos a késtől is félek, így még nem tudtam magamba dőfni, csak megsérteni magamat, fájdalmat éreztem. És nem bírtam mélyebbre nyomni. Lehet, hogy segítene a kórház, de nem tudok most bemenni. ha egyedül maradok csak a halál segít rajtam majd. Én olyan sokat imádkozuom ahalálért, de nem sikerül. Bocsika aszörnyű írásomért. most nagyon rosszul vagyok. nagyon nagyon nagyon... Kínszenvedés borzalom fájdalom nem is tudom mi ez a pokol a lelkem kínlódik haldoklik, meghalt a testem meg nem akar
278. Binbike
2013. jan. 25. 19:27
Ha a párom elmegy nem küszködöm egyedül akkor kiszállok. A magány és az anyagi katasztrófa miatt. Sajnos eljutott ide a sorsom. Hogy képteléen leszek fennmaradni. és még méltósággal, nem hajléktalan rongyosként kiszállok. Ha most történne meg, begyógyszereznék a város széli erdőben. mindent beveszek, ami itthon van, mindegy hogy milyen betegségre való. ha téle ntörténik, bekábulva még halálra is fagyok. Nem tudom mi lesz a sorsom. Fáj a testem, nagyon sokat bántalmaztam magam. teli vagyok sérüléssel. nem látják. A fejem szétvertem a falon, teio van dudotokkal. Megsebeseítettem a karom és a mellkasom. Múltkor sem vette észre senki rajtam. tehetetlenségemben fordulok magam ellen. Remélem, egysez belehalok majd. Minél előbb, eddig nem sikerült, gyáva voltam a vonat elé nem mertem ugrani anno. Ott sírtam a sinek mellett. Hülye gyáva voltam. Most nem szenvednék már többé sosem.
277. Binbike
2013. jan. 25. 19:20
Köszönöm a jeleket! Majd küldök én is. Most nagyon rosszul vagyok. Nagyon nagy baj van. Teljesen kétségbe vagyok esve. Írnom kellet a szomszédnak a skype-on azért kapcsoltam be a gépet. Kölcsönadta a létráját és megírtanm neki , hogy hazaviheti. És akkor már írok pár sor panaszt, mert nagyon szomorú napom lett ma. Félek, nagyon félek. Nem tudom mostt részletezni. A bajok miatt rohamom volt. Bántalmaztam magam. nem tudtam megállni. A családi konfliktusok okozták. Senki nem vette észre a családban. Elbújtam a fürdőben. legszivesebben meghalnék. Ezt csak akkor teszem meg, ha valaki itthagy a családból. Mert egyedül nem küszködöm tovább. A lányom miatti konfliktus konfliktust szült a párommal. Így is van amúgy is néha konfliktus köztünk. Legutóbb szerdán mert nem jó krumplit vettem a párom szerint. Most meg a lányxom főzéséből meg a kajából indult ki. Bozasztó, meg akarok halni.
276. Binbike
2013. jan. 22. 22:05
Lesz új csizmám, örülök. Tönkrement a régi, Anyu segít, hogy meg tudjam venni az újat. 3500-ért találtam jót. Jót, jó áron. Mert amúgy nagyon drágák a csizmák.
275. Binbike (válaszként erre: 274. - Lgaga)
2013. jan. 20. 13:35

Így van! Hajrá mindkettőnknek! :)

Nem könnyű a harc a kilók ellen. Ma reggel megint egy kicsit kevesebbet mutatott a mérleg. Csak így tovább, még ha apró lépésekkel is haladunk a cél felé.

274. lgaga (válaszként erre: 273. - Binbike)
2013. jan. 20. 08:51

engem anno nagyon inspirált a mérlegelő, 2009-ben írtam rendszeresen, amikor 14 kilót fogytam. sőt, nyilvános naplót is írtam, az is segített. fura volt olyan kommenteket olvasni magamról, amiben megdicsérték a kitartásomat, akaraterőmet. mindig azt hittem, nekem nincs olyanom.:) utólag visszagondolva "hősies" voltam akkoriban.

mindez most elérhetetlennek tűnik, de megróbálom. hajrá mindkettőnknek:))

273. Binbike (válaszként erre: 271. - Lgaga)
2013. jan. 19. 17:58
Megtaláltam a mérlegelőt, Köszi. Tetszik. Remélem, tud is majd inspirálni.
272. Binbike (válaszként erre: 271. - Lgaga)
2013. jan. 19. 17:53

Igazad van, a mindenből csak kicsit evéshez nagy lélekjelenlét kell. Volt olyan időszak, hogy csak szinte kostoltam az ételekből. A 2010-es nyaraláskor (4-en barátnők nyaraltunk). a barátnőim eszegettek mindent és csodálkoztak, hogy meg tudom állni, büszke voltam. Pl. mikor vettek egy lángost, kértem egyiküktől egy falatot, és meg bírtam állni. Köszi, remélem, még több lemegy. Az edzést majd úgy osztom be. Ma már nem eszek, mert kicsit sok palacsintát ettem ebédre. :)

Van mérlegelő? Nem tudom hol van.

271. lgaga (válaszként erre: 270. - Binbike)
2013. jan. 18. 12:10

nem kell mindennap edzeni, beoszthatod arra az időre, amikor elmegy melózni. a legegyszerűbb fogyókúra az, amit egyszer régen hallottam: egyél mindent, amit eddig, csak fél adagot. bár ez sztem nehezebb, mint az éhezés.

gratula a két kilóhoz, jól kezdődik! írod a súlyod a mérlegelőbe?

270. Binbike (válaszként erre: 269. - Lgaga)
2013. jan. 17. 19:47

Eddig én is gyarapodtam, Párom "etetése" és a mostani ünnepek utána. Nem könnyű a 10 kilót sem leadni.

Éhes vagyok :( De megállom, hogy nem eszek. Már tegnap is lemondtam a vacsiról, és ma is. Aztán majd az ebédet kell minimálisra vennem, utána a reggelit. És az édességet teljesen kiiktatni. Közben elkezdtem az almaecet és a fahéj fogyasztását. Meg majd elkezdem a fogyi teát is inni. Most a gyógytornán mozgok, minden 2. nap. Aztán folytatom itthon az edzést. Nem tudom, mennyire tudom a tavalyi 1. félévi diéta-edzés tervet ugyanúgy hozni. 97-ről indultam akkor, ami a korábbi visszahízásom volt. 80-ra sikerült lemennem akkor. Most már 2 kg lement. 90 vagyok most. És újra beindítom... 2010 óta van ez a fogyok és kicsit visszahízok időszakok váltakozása. Mindig kevesebb jön vissza, mint amit leadok. Most nagyon nehéz lesz, mert párom van, főzés is van. Most ezt nem tudom megtenni. Mikor egyedül voltam lecsökkentettem az élelmiszer vásárlást majdnem éhenhalás szintjére. Magányomban szinte teljesen megvontam az ételt magamtól. Párom ebben az időszakban ismert meg. És zavarta, hogy beszédülök az éhségtől. Akkor mentünk először a nővéréhez vendégségbe, aznap mutatott be, én munka után voltam, alig ettem aznap is. Egyszer csak olyan erős szédülés jött rám. Alig tudtam ülni a széken. Mivel munka után nem vettem be a 2 falatomat. Szégyenszemre kérnem kellett pár falatot, mert majdnem elájultam. Túrógombóccal kínált. Ettem 1-2 darabot. Szép bemutatkozás volt :) Tudom én nem a leghelyesebben fogyózom, de ezt tudom megoldani. A szétválasztós az nekem nem megy. Nem tudom magamnak naponta külön készítgetni. Ez van. Párom akkor nem engedett tovább éheztetni magam, És a hónapok alatt egyre lazább lett az önmegtartóztatásom. Csak most ha sütit kell sütnöm, meg ilyesmi? Nehezebb lesz most nagyon. És ha itthon van, akkor hogyan edzek majd? Mert eddig egyedül éltem. És mióta együtt vagyunk nem edzettem ,nem koplaltam.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook