Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? fórum

Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
239. Binbike
2012. dec. 19. 15:31
Elfáradtam. Most még valami házimunkát is kéne végeznem. Mert nem csináltam ma még semmi házimunkát. Mosogatni kell, meg rendet rakni. Ruhákat szárítóról lerakni. Ma meglátogatott kedves barátnőm. A kórházban barátkoztunk össze. Most mikor benn voltam. Neki olyan pszichés betegsége van, hogy nem nagyon mozdul ki. nem találkozik senkivel. Inkább telón tartjuk a kapcsolatot. Adtunk egymásnak ajándékot. Olyan sok szép kis dolgokat kaptam tőle. Nekem minden szép mütyür tetszik. Neki is fűztem gyöngyöt.
238. Binbike
2012. dec. 19. 15:21
Elkészült a nagy ho-ho-horgász páromnak a karácsonyi meglepetése. Saját magamtól alkottam meg. Először a terv, aztán a kivitelezés. Közben szakadt is el a drót. Ám pár óra alatt elkészült. El is fáradtam az alkotásban. Remélem, tetszeni fog neki. Mellette apró horgász mütyöröket kap ajándékba. Horog, pellet ilyesmi. Tudtam, hogy ennek jobban fog örülni, mint pl. zokni, poló ilyesmi. Lefényképeztem a halacskát, felteszem. Meglátjátok, milyen lett. Lányom szerint szép lett.
237. Binbike (válaszként erre: 236. - Lgaga)
2012. dec. 17. 16:23

Köszönöm! Örülök, hogy tetszik a munkám. Először készítek ilyesmiket. Készítettem most új formákat is. Azokat is lefényképeztem és feltettem.

Remélem, hogy megoldódik a probléma és meg tudjuk beszélni. Bár nem hiszem, hogy kimondja, mi bántja. Túl sok terhet cipel Ő is a lelkén, a múltból is. Meg ki tudja, hogy most is mi bántja még. Tudom, hogy munkahelyi gondjai is vannak. Csak ne idegeskedne, múltkor idegességében összetörte és kidobta a papír tojástartót. Különben nem szoktuk eldobni. Most megyek kis házimunkát végezni.

236. lgaga (válaszként erre: 235. - Binbike)
2012. dec. 17. 16:02

szépek a díszeid:)


a 40 tojás soknak tűnik, de ha tényleg nekiáll főzni, akkor nem marad meg sokáig.

rossz az, ha az ember találgatni kényszerül azt, mit miért tesz a másik. de lehet, hogy néha jobb hagyni, ahogy van. előbb-utóbb csak hajlandó lesz kimondani azt, ami bántja (már ha van ilyen)

235. Binbike
2012. dec. 17. 14:53
Ezt le kell írnom!!Most beszéltem a párommal telón. Vett 40 tojást a falusi munkatársától. Igaz, jó olcsón adja. Megőrülök, minek ide ez is? Most mégis főzni akar? Kérdeztem is tőle, minek ennyi tojás? Én soha nem vettem meg ennyi tojást. Ritkán max. 20-at, de inkább csak 10-et szoktam néha. Igaz korábban mondta, mielőtt megbolondult a kajamizériába. Hogy akar rakott krukplit és párizsi salátát is csinálni és abba sok tojás kell. Akkor most elkészítí őket?????? nem tudom. Holnap délelőtt mindkettőnknek dolga lesz a városban én orvoshoz is megyek, elvileg délután itthon leszük együtt. Ha el nem csavarog valahova. Amúgy itthon ülő. Csak horgászni jár el. És együtt a nővéréhez szoktunk menni. Bevásárolni is többnyire együtt szoktunk. Főleg a nagybevásárlást. És most tényleg nekiállok gyöngyözni egyet.
234. Binbike
2012. dec. 17. 14:29
Megyek gyöngyöt füzni, attól megnyugszom talán.
233. Binbike
2012. dec. 17. 14:27
Most ebédeltem meg. Le kell írnom, inkább örülnék, ha nem lenne mit ennünk, ha üres lenne a hűtő. Nyomaszt, hogy van kaja. Sokszor volt olyan, hogy nem volt mit ennünk. Most meg idevette a kajákat, hogy ezt főz, azt főz. Megfőzte a gombát, aztán nem eszik még abból se. A húslevesemből sem. Olyan sok van még belőlük. Én nem sokat eszem. Egy hét alatt sem fog elfogyni. Énegyem meg az összes gombát, meg a levest. Egy nap csak egyszer eszem belőle ebédre egy keveset. Én nem eszem sokat. Lehet, bemérgedek és kidobok mindent. Eljutottam odáig, hogy nyomaszt, hogy van kaja. Én nem tudok olyan háztartást vezetni, ahol egy éhenkórász férfit kell ellátnom. Ilyet én nem csináltam. vagy nagyon régen fiatalon a volt férjemmel, és nem ilyen betegen. Azért Ő átvette a konyhát, és idehozta a sok kaját, aminek nagy részét Ő is ette meg. Most meg nem hajlandó főzni, enni. És én ezen idegeskedjek. Ott a sok gomba, nem tudom, mit tegyek vele. Legszivesebben kidobnám minden kaját.
232. Binbike
2012. dec. 17. 13:11
Sikerült felraknom a képeket. Most ezek a gyöngyfűzések örömet okoznak nekem.
231. Binbike
2012. dec. 17. 13:08
Lefényképeztem párat, felteszem a képeket. Szépek lettek? Egyik kép kicsit homályos lett.
230. Binbike
2012. dec. 17. 12:58
És most írok egy kis örömről. Lányom is olyan kreatív alkat, mint én. Én is: kötés , gobelin ilyesmit szeretek készíteni. És a lányom elkezdte a gyöngyfűzést. és ebben a lelki vívódásban csatlakoztam hozzá. És kipróbáltam. Nagyon tetszik. Most rá vagyok kattanva, nem tudom meddig tart. Most karácsonyfadíszeket készítek már napok óta gyöngyöt drótra fűzve. lányom mást készít belőle. Én erre éreztem ihletet. És most készírtekajándékba is, még van pár nap. Kreatív terápia a szomoru léleknek. Sikerélmény.
229. Binbike (válaszként erre: 227. - Lgaga)
2012. dec. 17. 12:54

Ma dolgozik, a héten szoros műszakja lesz. Hiába mondja nekem, hogy a cégnél ebédel a héten menzát, nem főz itthon. Aki enni akar, főzzön magának. Senki nem kényszeríti, hogy kimerülten főzzön ránk. Ilyenkor én is megfőznék, persze. Ugye mit? Mert Ő nem eszik meg akármit. nekem nem kell főzni, én mindent megeszek. Engem nem érdekel a kaja. A finomat én is szeretem. Ha éhes vagyok, bármit megeszek. nem vagyok konyhatündér. Amihez van türelmem, kedvem, és tudok, megfőzöm. Nem halok éhen, ha a héten nem főz. Biztos lesz gond, abban az 1-2 napban, mikor itthon lesz. Most itt van a sok leves, meg van tészta és gomba is. Ha elfogy főzök valamit. Aztán vagy eszik vagy nem. Vagy leszólja vagy nem. Szerdán vagy csütörtökön főzök. Mert amíg ez nem fogy el, nem főzök mást. És még sok van belőle. Aztán mi lesz karácsonykor? És utána? Hogy tudjuk megoldani ezt a hülye konfliktust? lesz-e szeretetteljes karácsony. Vagy vita lesz a kaja végett? Ma mondja a telefonba, hogy mi lesz ha dolgoznia kell 23-án éjjel? Akkor alszik délelőtt és estére főzünk meg. Válaszoltam.

Remélem dűlőre jutunk. Szeretem a párom, de most mérges vagyok rá. Bántotta a lelkem. Néztem, ahogy aludt. Nem tudtam nem szeretettel nézni rá. Csak mérges vagyok most rá, mert bántott. Mondtam is neki, hogy fáj, hogy bántott. Majd csak lesz valahogy. Szerintem munkahelyi gondja is van, mert idegesen is jött haza. meg az miatt is idegeskedett, hogy 12.-én kapta meg a fizuját, 10.-e helyett. és akkor velem veszekedik a hülye kaja miatt. Különben ebbe a kajamizériába és idegeskedésbe belefogytam kicsit. Ami nem baj, mert lenne még mit lefogyni.

228. Binbike (válaszként erre: 227. - Lgaga)
2012. dec. 17. 12:38
szia! Köszönöm a jótanácsot! Elgondolodtatott, és van benne igazság. Hát igen, most nagy kavarodás van nálunk a főzés körül. Az elején beszéltünk róla, hogy Ő főz. Akkor még volt munkám. Főzött egyedül, vagy együtt is, ha épp nem dolgoztam, vagy hétvége volt. Még örülgetett, hogy a többi házimunka már nincs a vállán. Főzni meg szeret. Aztán elvesztettem a munkámat. És így mindig együtt főztünk. Aztán én közben elkezdtem sütit sütögetni néha. Lehetséges, hogy zavarja, hogy nem dolgozom és neki valamit is kell csinálnia. Megbolondult a párom. zavarja, hogy nem dolgozom? Hogy nem töröm össze magam itthon a munkában. Megjegyzem, nem vagyunk koszban. Mosok, takarítok rendszeresen. Igyekszem a rendet tartani, ami nekem nem könnyű. Elvagyogatok itthon. Ez zavarja? Mindig én mosogatok mindenki után. Ha együtt főzünk, többnyire én pucolok mindent. Ő csak rakja a lábosba, füszerezi. A gombapörihez pl. én főzöm már ki a tésztát. Viszont a hagymát, gombát én pucoltam. És így az Ő izlése szerint készültek a főételek. És most megbolondult. Gondolt egyet, mégsem fog főzni, de nem szól róla. Én főzzek meg olyanra, mint Ő. Aztán fölkelve keresi a kaját, miközben én abban a hiszemben vagyok, hogy együtt főzünk, ha fölébred. És ezt teszi velem már 1-2 hete. Zavarja, hogy itthon vagyok? Hogy nem főzök olyan ételt akkor mikor kívánja, de gondolatolvasva kéne kitalálnom. De nem biztos, hogy megeszi. Mert már a saját gombapörijét sem volt hajlandó tegnao megenni az én tésztámmal. És a rohadt levesből meg nem is Hajlandó enni, amit én főztem, mert az nem jó. pedig mi ettünk belőle, és ehető. Még a lányom is evett belőle. Tegnap bundás kenyeret készített és evett. Most nem tudom, mi lesz. nem tudunk dűlőre jutni a főzés körül. Először megijedtem tőle, megalázkodtam. Tegnap már magyaráztam neki, szinte már beszóltam. Én biztos nem főzök meg karácsonyra egyedül. Hogy aztán ne is egyen belőle. Ő tervezte a menüt , készítse el. Biztos hogy segítek, persze.
227. lgaga (válaszként erre: 226. - Binbike)
2012. dec. 17. 10:17

szia! egyik este kapcsolgattam a tévét, és belefutottam egy előadásba, amit Túry Ferenc pszichiáter tartott a konfliktuskezelésről. nem mondott forradalmian új dolgokat, mégis összállt valamiféle kép. eszembe jutott az, amit itt leírsz a főzés körüli kavarodásról: Túry is hasonló példákat hozott. a legjobb megoldás az ilyen esetekben az, hogy szigorúan és pontosan meg kell határozni, mit is várunk a másiktól. nálatok ez nem történt meg, a párod maga se tudja, mit akar és te se tudod, mit akar ő, és ez felőröl. meg kéne ezt beszélni, mert ha beszéltetek is róla, láthatóan nem működik és nem lett megoldva.

okoskodásnak tűnhet, de tényleg nem annak szánom. nyilván nem könnyű elrendezni az ilyen konfliktusokat, nekem se ment és megy nagyon, de a tiszta és egyértelmű beszédnél sztem nincs jobb...nagyon drukkolok neked.

ha tudsz, írj majd.

226. Binbike
2012. dec. 15. 21:54
Inkább nem ennék, nem érdekel a rohadt kaja. Készíttettem délelőtt rántott almát. Abban a hiszemben, hogy ha felébred, utána főzzük a levest. Leszidott érte, minek készítek ilyent. Ahelyett, ogy a levest főztem volna. Aztán feltetette. és nem segített. Én nem nagyon tudok ilyesmiket fűszerezni. Elfáradtam a bánatomban. Mi lesz velem?????? :_(
225. Binbike
2012. dec. 15. 21:48
Megint van bennem nyugtató, most már jobban vagyok. Párom dolgozni ment 6-ra, reggelig. Nem merem felhívni. Pedig felhívnám, de nagy haraggal ment el tőlem, bár adott búcsúpuszit. Nem tudom, mi lesz. A bűnöm a rohadt húsleves, hogy mivel nem mondta, hogy egyedül főzzem meg. nem álltam neki. mert inkább együtt főzünk, mert a saját főztjét szereti. Aztán neki álltam és segítette a lányom barátja. Aztán azt mondta nem jó, és nem is eszik belőle. És csak gondol egyet, hogy mégsem főz, aztán kéri a kaját tőlem. Mikor én abba a tudatban vagyok, hogy együtt főzzük meg. Viszont amit én főzők, leszólja. nem vagyok gondolatolvasó. Engem már nem étrdekel a kaja. Tudja, hogy nem tudok úgy főzni, mint Ő. És nem tudhatom, hogy mikor gondolja meg magát, hgy mégsem főz. és ezt gondolatolvasással kéne kitalálnom, esetleg főznék én valamit. amit nem biztos, hogy megeszik, mert nem tetszik neki. Ezt teszi velem már egy ideje. Amíg ezt nem tette velem, más volt.
224. Binbike (válaszként erre: 222. - 099c0bed40)
2012. dec. 15. 21:40
Neked sem könnyű. Kívánok minden jót és hogy sikerüljön minden, amit szeretnél.
223. Binbike (válaszként erre: 222. - 099c0bed40)
2012. dec. 15. 21:37
Köszönöm kedves soraidat! sajnos az én legnagyobb bajomat a párom okozza most. valószínű nincs jól és ezt rajtam vezeti le. Nagyon rossz .ma is. És akaja meg a főzés a legnagyobb problémája. Borzasztóan viselkedik. aztán meg van, hogy normális hozzám, esetleg kedves is. De ost ez a kevesebb. ma is kikészített. nem tudom, mi lesz. Meddig bírom. Tudom, hogy beteg Ő is, de nem bírom már ,hogy rajtam vezeti le a bbajait. Most nem tudom részletezni a vitákat. Minden a kaja és a főzés körül forog nála. Mintha a kajáján múlna az élete. Aztán meg nem midig eszik rendesen. Nem tudom, mi lesz. Meddig bírom? Félek, nem is tudom ,mit írjak. Furcsa lett. A karácsonytól fél??? Több családtagja is karácsonykor halt meg. Anyukája is 20 éves korában. Munkahelyi gondja is van. Anyagi gondjaink is vannak. nekem is megvan a magam baja és még Ő is bánt. Sokminden nem tetszik neki. lesz még a régi? Nem tudom. Viszont szeretem , még. Még nem rettegek tőle, csak kicsit félek. Sajnos nem tudok maradéktalanul jó háziasszony lenni. Nem is tudom, mit írjak. Mi lesz velünk? Mi lesz vele? És velem? ost dolgozik. És fel sem merem hívni. Lehet, hogy most napokig nem is áll szóba velem. Két hete ilyen rossz a helyzet. És csak magamba fojtva őrlődöm. Nem is mertem sehova sem részletesen leíri. Valakinek elmondani a környzetemben. Nem tudom, mi lesz.
2012. dec. 14. 04:46

Szia Bimbi, ebben az időszakban mások is nyugtalanabbak, sok olyan "mintacsaládban"

vannak parázsviták illetve nézeteltérések amikben egész évben nem jellemző az ilyesmi.

Szerintem ezek legtöbbje a pénztelenség okán fakadt tehetetlenség érzésből alakul ki: ha valakinek fillérre ki van számolva az hogy kire mennyit költhet, bizony nem szokta eme gondolat az illetőt halálos nyugalommal eltölteni.


Én is rosszabb lelki passzban vagyok, már november közepe óta, mert sok a nyakamon a tennivaló meg a feladat, és minderre kevés az időm- energiám-pénzem.


Jövő héten megyek ki ismét dolgozni és csak a fa alá esek haza 24-én, gondolhatod hogy ebben az itthoni köztes 5 napban mennyi mindent nem tudtam elintézni és mindez hogy feszeget belülről....

Majd ha lemegy az ünnep meg a szilveszter és jönnek a csendesen szürke hétköznapok, sokkal jobb lesz, hidd el!

Fel a fejjel, sütögess csak és készülődjél, az idegeskedést meg a rosszkedvet pedig próbáld itt hagyni 2012-re, ne vidd Magaddal a jövő évre semmiképpen!

Eszter

221. Binbike
2012. dec. 13. 16:32
Most ez van. Készítek majd sütit karácsonyra, és ez nagy dolog. Hisz már mostanában sütöttem háromszor is, akaós kevertet. Pedig már évek óta nem voltam ilyesmire képes. Meg valamilyen sajtost sziveszterre akarok. Meg vettem gyömölcstorta lapot. és teszek rá almakompótot meg pudingot rá, csak jó lesz. Készülök a karácsonyra, miközben lelkileg is vívódom. Most ez van velem. Meg leírom azt is, nem találtam meg az összhangot a párommal, arra kell most figyelnem. Hogy rendeződjön ez köztünk, nincs nagy baj, csak valahogy nem tudom, mi van.
220. Binbike
2012. dec. 13. 16:25
Most jó egy kicsit kiírnom magamból. Nem is tudom, félek, ha felhívok valakit a lelki vívódásaimmal, csak elijesztem. Én meg csak örlődöm, és most sem tudok mindent leírni. De valami kijön belőlem, és talán ez kicsit segít a beteg lelkemnek.
219. Binbike
2012. dec. 13. 16:21
Szomorú vagyok. Azt hiszem a lelkem kezdi felmondani a szolgálatot. Nem tudom, mi van velem. Lehet hogy nehéz velem? Ám nem csak én vagyok a hibás. Nem is tudom, mit írjak. Teljesen vívódásban vagyok. Én okozom részben magamnak e lelki kínokat, meg a környezet? De melyik jobban? Éjjel megint nagyon rosszul voltam. Igaz mondhatom, volt, ami kiváltotta. Nem is tudom, mi a lényeg. A tünetek az ijesztőek. Megint olyan erős volt a halálvágyam és a saját magamnak ártani érzés. Be kellett vennem nyugtatót, mert nme tudtam elaludni, pedig hulla fáradt voltam. Hajnalban riadtam fel, konstatálva, hogy nem haltam meg éjjel. Aztán megint sírógörcs stb. nem is tudom, párom nem vette észre, hogy milyen nyúzott vagyok? Vagy csak én éreztem úgy, hogy hulla vagyok. Aztán hajnalban lementem vele a tóra, egy városunkhoz közeli faluba, megnézni, mi van most ott. Persze, be van fagyva. Ő nagy horgász ,ezért néztük meg. Én is menni akartam vele, pedig nagyon szarul voltam, de jó volt kimozdulni. Jól felöltöztem, "Szibériába készültem". Aztán beugrottunk a munkahelyére. És ott beszélgettem egy kolléganőjével, az jó volt. Aztán bevásároltunk és hazajöttünk, főztünk. Most alszik a párom. Holnap dolgozik majd. Közben lementem a boltba, postára. Megint vettem magamnak egy gyerekes dolgot. Igaz, csak 330 FT volt. Egy porcelán mini teáskészletet. Mutattam a páromnak is. Van már ilyenem egy ,pár éve kaptam a nagylányomtól karácsonyra. Tudja, hogy nagyon tetszenek nekem az ilyen dolgok. Örömet okoz. Van sok ilyen apróságom. Úgy kiskamasz korom óta őrzöm őket. Van, persze,amit a lányaim időközben lenyúltak. És időnként konstatálom, hogy már nincs nálam. Egypárat lecipeltek anyámékhoz a lányok. Nagylányom is szereti az ilyeneket, meg a plüssöket, mint az anyja. Ő lakik most anyáméknál az én korábbi szobámban. Persze ritkán van itthon, hisz egyetemista. Ha bemegyek anyuhoz, néha nézegetem a porcelánjait, plüsseit. Azok is szépek.
218. Binbike
2012. dec. 11. 20:40
ma több orvosi vizsgálaton voltam, romlott a hallásom is. Öregszem 44 évesen. Új kivizsgálás újabb nyavalyák jönnek elő. Ésígy kapok választ, miért fáj itt vagy ott. Miért vagyok túl hangos és miért hallgatok hangosan. A látásom, a hallásom, ez van, süket, vak mamaként végzem, ha megérem. Hát nincs jó hangulatom. De azért tervezem a karácsony, hogy mit próbálok sütni. Olxan fura kettös ez a dolog. Örömmel tölt el a karácsony, várom, És mégsem vagyok teli örömmel. Inkább félelmekkel és kételyekkel. Majd csak lesz valahogy.
217. Binbike
2012. dec. 11. 20:35
Amúgy nagyon rosszul érzem magam a napokban. Párom is nem úgy áll hozzám. Sokat idegeskedett és ez rajtam csapódott le. Nem tudom, mi lesz. Nem tudom, mi lesz velem. Nagyon szomorú vagyok. Most az izgat a legjobban, hogy kitaláljam és beszerezzem az ajándékokat. Nagyon kicsi ajándékokkal lepem meg a családtagokat, a szomszédot is, mert mástól úgysem kapna ajándékot. Párszáz forintos ajándékok, az igaz, majd szépen becsomagolom. Szomszédasszony invitálására feldíszítettük a lépcsőházat a szintünkön. Nagyon szép lett a lányom is beszállt. Úgy örült a szomszédasszony, hogy mi is benne voltunk. És olyan kis apró elfekvő, régi karácsonyfadíszekkel is olyan csodát lehet tenni.
216. Binbike
2012. dec. 11. 20:30
Így utólag leírom, nagyon örült a kislány a mikuláscsomagban talált ajándékoknak. A könnyeim kijöttek a gyermek felcsillanó szemeit látva, az őszinte örömét. Mikorvittehaza apukája, akkor is köszöngette az ajándékát nekem.Pedig nem lett neki mondva, hogy én válogattam. Örülök az örömének.
215. Binbike
2012. dec. 7. 15:15
Most nem tudok írni a napokban, sok a feladatom. Viszont be-be nézek. Most nincs hála Isten semmi nagy gond a nyakamon amiért idegeskedni kéne. mondjuk most sem fenékig tejfel az élet. Holnap jön párom kislánya, mikulásozunk. Ő még 11 éves, még gyerek. Én töltöttem meg a mikulászacskót. Kap hóemberes hórázót, meg egy mikuláscsokit, és egy tábla tejcsokit. És még apróbb édességeket: 2 nyalóka meg kis doboz csokidrazsé. A nagylányok is megkapták, ők kicsit mást kaptak, 20-on felül már más dukál. Örültem, hogy örültek a kis ajándéknak.
214. Binbike
2012. dec. 5. 19:10
Ma sokat mentem és utána takarítottam. Nagyon elfáradtam.
213. Binbike
2012. dec. 3. 17:01
Itthon vagyok egyedül, de most nem igazán tudok írni, most mást csinálok.
212. Binbike (válaszként erre: 211. - 099c0bed40)
2012. dec. 2. 12:07
szia! nekem is furcsa volt, hogy mindent megosztanak egymással a párom és a tesója. Mi családunkban nincs ilyen. velem legalább is nem ilyen a család. És mindent elmesélnek egymásnak. talán a szülők korai elvesztése miatt ilyen összetartók. Így boztos megemlíti ezt is a párom. Ahogy mesélni fog a nővére is. és a kaját, meg ilyesmit is megosztanak, ha valamihez olcsóbban jutnak, vagy kapnak vmit valakitől. Pl. almát is tojást is, savanyúságot, lekvárt stb. És mesélnek egymásnak, és nincs titok, úgy vettem észre. mert úgyanúgy megbeszélték, amikor én is ott voltam. Azt hiszem megszeretett a nővére. És általában együt megyünk át. nekem furcsa volt ez, én még álmodni sem merném ezt az egyetlen tesóm eldobott. Már túl vagyok rajta, feldolgoztam.
211. 099c0bed40 (válaszként erre: 210. - Binbike)
2012. dec. 2. 05:33

Szia, csak magánvélemény: nem biztos hogy feltétlenül el kéne mesélni a Nővérének azt ami Veled történt---Ha Te és a Párod túl vagytok rajta, úgy értem megbeszéltétek és megnygodtak a kedélyek, akkor lehet jobb ha inkább mihamarabb hagyjátok feledésbe merülni az egészet.

Ismétlem: Magánvélemény, nem szentírás hogy muszáj legyen követni.

Szép nyugodt vasárnapot kívánok: Eszter

210. Binbike (válaszként erre: 208. - Lgaga)
2012. dec. 1. 19:24

Igen, hála Isten, rájött több lakó is mivel jár a hitel.

Ma már elég jól elvoltunk a páromal, úgy néz ki szegényem túl tud lenni rajta. Holnap megyünk a nővéréhez. Remélem, nem bukik ki ott belőle. Bár nem félek a nővérétől. Mert megért és nagyon kedves hozzám, és örül, hogy vagyok az Öccsének. Valahogyan biztos elmeséljük neki, csak remélem nem izgatjas fel magát a párom rajta.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook