Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plus size "modellek" fórum

Plus size "modellek" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
103. Channa* (válaszként erre: 75. - Greeneyed)
2023. márc. 9. 19:04

Alkatot öröklünk, azaz csont állást.


Tehát, az, hogy a két testvér különböző alkatú, az igen függ, hogy honnan mit kapott, de ha bármilyen alkatú is valaki, és a normál súly tartományban marad, akkor nem szembetűnő annyira.


A Williams testvérek közül Serena túlsúlyos, alacsonyabb is, mint a testvére Venus. Régi képeken látszik, hogy hasonló az alkatuk, de mára már Serena elhízott, így persze, hogy úgy tűnik, mintha más genetikát kapott volna, közben meg kb. 10-15 kg feleslege van. Nagy a feneke, nagy a melle, vastag a karja, míg a testvére karcsú még mindig.


[link]

102. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 19:04

Nagy hasú, rusnya kerek fejő, hájas modellek? Milyen divatcégek vonultatnak fel ilyen modelleket? Nem találkoztam még ilyenekkel.

Igen, vannak plus size modellek. De ők se nem rusnyák, se nem nagy hasú, hájas nők.


Az, amit írsz, hogy a te korosztályodból voltak olyanok, akik önéheztetéssel sanyargatták magukat - az mennyivel volt jobb, mint az, hogy fogadd el magad? Az talán követendő lenne, hogy a vékonyság miatt ne egyenek a fiatal lányok?

Olyan furcsákat írsz. Én nem láttam még olyan reklámot, hogy zabálj nyugodtan, legyen mangalica hasad. Ezek a te szavaid.

Senki nem mondja, hogy a kövérség jó. Nem az, és tudjuk, hogy mi mindent okozhat, ha valaki nem tudja kordában tartani a súlyát.


Ha félted a lányodat, beszélgessetek, és mutass neki jó példát. De bizony én is azt mondom: mindenki fogadja el magát, és ne a lapok agyon-fotoshop-ozott celebjeit tartsa mintának. Mert az sem igaz.

Még valami: sokan, nagyon sokan vannak, akik megvonnak maguktól mindent, és tényleg sanyargatják magukat azért, hogy a szerintük álomsúlyt elérjék és megtartsák. Csak éppen boldogtalanok. Rengeteg énkép-zavaros nő van. Akkor is kövérnek érzik magukat, amikor nem azok.


Hú, tudnék még írni, de már így is sok lett.

101. Főnix3 (válaszként erre: 99. - Channa*)
2023. márc. 9. 18:28
Dehogy is! Modell. :D
100. Channa* (válaszként erre: 44. - Aszparagusz)
2023. márc. 9. 18:27
Abban a kalkulátorban, ahol én nézem így van: Túlsúly.
99. Channa* (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 18:24

' Kezdődik a franc...maximum a hímnemű zsírsertés.'


Azért ez így nem igaz.

Egy közel 2 méteres pasi nem lehet70-80 kg, mert akkor sovány.

Szerintem.

98. Főnix3 (válaszként erre: 97. - Csillagszem38)
2023. márc. 9. 17:45
Ez engem is bosszant! 🤷🏻‍♀️
97. Csillagszem38 (válaszként erre: 89. - Greeneyed)
2023. márc. 9. 17:41

Új divat itt, hogy kiszedtek mondatokat a hszekbol és arra reflektáltok.🙈🙈😂😂 írjátok le mire gondoltok és majd kiderül, hogy mire reagáltok

🙈


Szép lenne kapnék egy hivatalos levelet vagy beadványt és azt mondatonkent behivatkoznam a válaszban, majd alatta kifejtenem.🙈😂😂 Nem tudom mi ez a szokás itt mostanában, régen le tudtuk írni mire gondolunk. 🙈🙈

96. Csillagszem38 (válaszként erre: 95. - Csillagszem38)
2023. márc. 9. 17:37
*nyomatjak
95. Csillagszem38 (válaszként erre: 90. - Boldogzokni)
2023. márc. 9. 17:36

Pont most olvastam Hoxan itt egy naplót, amiben arról van szó, hogy a tag unokája el van hizva ezzel a fogadjuk el magunkat vonal miatt:(

EÜ problémái is vannak mar belőle,de semmit nem akar tenni, mert ő így "elfogadja" magát.

Mellesleg nagyon sok helyen nyomtatják a plusz size modelleket. Nem az fi van raporogve. Én se úgy láttam, hogy beírtam a keresőbe, hogy plusz size, hanem velem szembe jött instan?!?! 😳😳

94. Főnix3 (válaszként erre: 92. - Birebora)
2023. márc. 9. 17:00
Én ezekkel a számokkal nem vagyok tisztába. Ahogy a kalóriával sem.
93. birebora (válaszként erre: 90. - Boldogzokni)
2023. márc. 9. 16:57
Én sem láttam ilyet.
2023. márc. 9. 16:56
A 26 BMI Kb. 3-4 kg pluszt jelent. Azért az nagyon messze van az elég nagy túlsúlytól és plus size modellektől.
91. simple (válaszként erre: 90. - Boldogzokni)
2023. márc. 9. 16:53
Felmész bármelyik ruhamárka online oldalára. 120 kg-os modellek jönnek be azonnal. Tv-t kapcsold be-például dove reklám. Menj el kirakat mellett. Múltkor az egyik sportruházati bolt kirakatában is kövér próbababák voltak, nagyméretű ruhákban. Tehát mindenhonnan ez ömlik.
90. boldogzokni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 16:25
Sose tudjuk meg, hogy hol látod ezt nap mint nap? Annyira kíváncsi lennék, mert én nem látok sehol ilyet. Ki motiválja erre a gyereked és hol? Írd már le vagy linkeld be légyszi!
89. Greeneyed (válaszként erre: 80. - Csillagszem38)
2023. márc. 9. 16:20

Kihivatkozások? Ezt nem értem.


Amúgy lehet, hogy elbeszéltünk egymás mellett.

Nem mindegy, hogy mit tekintünk "plus size"-nak illetve "kövér"-nek.

Mert sokszor olyanok is annak számítanak, akik szimplán nagydarabok - erre gondoltam mint alkati különbség, mert ilyen igenis van, ld. Serena, vagy mint a profi sportolónak indult (sérülés miatt hagyta abba) ismerősöm (nő), akinek akkora háta volt, mint egy férfinak, és mindig volt egy kis úszógumija, pedig sokkal egészségesebben élt, mint az átlag.


De _elhízni_ (egészségügyi értelemben) senki egészséges nem fog pusztán alkati adottságok miatt. Szóval ebben egyetértünk.

Illetve, tényleg vannak a plus size modellek között elhízottak, ami szerintem sem oké. Ez már nem pusztán esztétikai probléma. A gond az, hogy nincsenek árnyalatok; a 42-es méretű is "plus size", meg a 64-es is, holott nagy különbség van köztük egészségügyileg, esztétikailag egyaránt.

2023. márc. 9. 15:26

Megnéztem a képeket, tényleg mind nagyon kövér, életben még nem láttam ( divatbemutatók nem érdekelnek normál méretben sem,. nemhogy p. size -ban

nem tudom, 26-27 BMI-s modell minek számit ? mert akiket itt láttam, azok nem túlsúlyosak, hanem, erősen elhizottak.

87. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 15:19
Nekem nem dob fel semmi ilyet a gép, sőt inkább a darázsderekú hölgyeket találom meg, valahányszor ruhákat nézegetek. Szerintem egyensúlyban van a kettő, de kifejezetten helyesnek találom, hogy az adott ruhát teltebb modelleken is bemutatják. Abban biztos lehetsz, hogy egy kislány sem lesz dundi csak azért, mert ezt látja. Ahhoz kell a szülői vakság.
86. globus (válaszként erre: 82. - Timycat)
2023. márc. 9. 14:54

Régen a konfekcióméret fix volt.

Cipők esetében is ezt csinálják.

85. Miss Angel (válaszként erre: 84. - Boldogzokni)
2023. márc. 9. 14:45

egyetértek, én nem látom ezt nap mint nap,sőt,inkább az ellenkezőjét,szite mindent arányos alkatú,vagy épp nagyon vékony modellekkel reklámoznak.


de nem értelek kedves fórumindító,ha ezt látnád,akkor is miért zavarna ennyire? ugyan kit érdekel,milyen alkatú nőn van az a ruha,amit nézegetek?

de egy-két hozzászólót sem értek itt....kit érdekel,ki mit mond a külsőmre,ha én jol érzem magam a bőrömben?? ha én 160 centi vagyok és hozzá 50 kiló ,vagy épp 40,de egészséges mind testileg,mind lelkileg ,akkor ki a halált érdekel,ki milyen megjegyzét tesz rám?

ezek a gonosz megjegyzések azoknak fájnak,akik nincsenek harmóniában saját magukkal.

én a 160 centimmel,45-47 kilómmal szuperül elvagyok,és magasról teszek rá,ha egy nálam 20-30 kilóval nehezebb egyén anorexiásnak titulál,egyébként az ilyennek én is be tudnék szólni ,de nem süllyedek le a szintjére.

folyamatosan azt tapasztalom,hogy rengeteg az önmagát alulértékelő,önbizalomhiányos ember,ez most is beigazolódott....

84. boldogzokni (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 14:21
Megírod, hogy hol látod nap mint nap ezeket a dolgokat? Nem lehet, hogy direkt keresed és nézed a neten? Mert amiket írsz, abból úgy látszik, hogy nagyon rá vagy csavarodva a témára.
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Timycat)
2023. márc. 9. 14:16
:D "érzékenyítés" Mire? A diabéteszre vagy a daganatokra? Tényleg, már az bújjon el szégyenében aki nem "akkora, hogy 3 másik nő kering körülötte?" (Al Bundy után szabadon...)
82. timycat (válaszként erre: 81. - Globus)
2023. márc. 9. 13:51

Tényleg nem tudom, milyenek a nagyobb méretek. De azt tudom, hogy a megszokott márkáimból régen még M-es méret kellett, most XS vagy már az is bő. Mivel a méretezést igazítják rám már az S is zsákruha 😕


A lent említett Triumphos rendelést küldtem vissza és bementem a márkaboltba, hogy ugyanmár mutassanak egy mérettáblát és ott mondta a kislány hogy érzékenyítés van... Nyilván a klasszik melltartó méreteket nem tudják "elcsalni", de az vicc hogy az én 75D-DD-s mellem az érzékenyítős fazonjaikban éppen 2-es,de az is inkább bő, az 1-es viszont szűk. A bugyit már írtam, 90-es csípőm van és az 1-es épp nem esik le. Ha jól emlékszem a bugyit úgy találták ki, hogy az 1-es jó a klasszik L-ig, a 2-es pedig XL-től felfelé. Nincs is más méret abban a szériában csak ez a kettő.


Ha így haladunk mit fognak húzni a karcsú nők? 🤷‍♀️

81. globus (válaszként erre: 77. - Timycat)
2023. márc. 9. 13:42

Nem láttam még ilyent. Mondjuk FI alapproblémájával sem szembesültem, nem tudom, ő hol lát úton-útfélen kövér modelleket.

Nagy méretben jellemzően zsákruhák vannak. T-vonal, ejtett váll, gumis derekú, műszálas- tömegesen átlagvásárlók számára. Luxus kategóriákban kevésbé sírdogálnak 🙂

80. Csillagszem38 (válaszként erre: 75. - Greeneyed)
2023. márc. 9. 13:37

Persze! Vannak alkati dolgok, nem is erről beszéltem! Hanem arról, hogy ne bújjunk a genetika mögé!

Nekem 45 kgosan is vastag, izmos lesz a combom, bármit csinálok ilyen vagyok. :)


Ezt a kihivatkozásokat hagyjuk már abba, nagyon idegesítő :DDD fogalmazzátok bele a mondandótokba..

79. tien (válaszként erre: 77. - Timycat)
2023. márc. 9. 13:37
Bőszen bólogat smiley😉
78. tien (válaszként erre: 76. - Főnix3)
2023. márc. 9. 13:36

Nem is barátkozom velük ,de néha nehéz elkerülni őket.(pl.kolléga)


Egyébként is elég antiszoc.vagyok ,nem nagyon érdekelnek az emberek.

77. timycat (válaszként erre: 70. - Globus)
2023. márc. 9. 13:33

Én azt nem szeretem, hogy mostanában vannak olyan összehasonlítások, hogy ugyanaz a ruha egy normál és egy duci nőn.

Aztán kihozzák, hogy mennyivel jobban néz ki a duci, gyakorlatilag el kellene szégyelni magad, hogy te miért nem hízol el.


Nonszensz.

76. Főnix3 (válaszként erre: 69. - Tien)
2023. márc. 9. 13:30

Érdekes amit írsz.. :D

Sajnálom, de az intelligencia sem az ember súlyától függ. :D

Én is ismerek, csúnya, fogatlan, kövér embert, aki mindenkitől tökéletesebb. :D

Szerinte.

Nem kell mindenkire figyelni, nem kell mindenkivel barátkozni. Sok gyökér ember van, ez igaz, de én csak elkerülöm őket. :) Nem ereszkedek le a szintjükre.

75. Greeneyed (válaszként erre: 64. - Csillagszem38)
2023. márc. 9. 13:30

"Erre nem lehet hivatkozni, ha valaki nem tud lefogyni."

Olyan nincs, hogy valaki egészséges és nem tud fogyni (saját magához képest), olyan azonban van, hogy valaki képtelen elérni az ideálnak kikiáltott vékonyságot még önsanyargatás árán is. Olyan is van, aki sokkal többet eszik, mint az előbbi, mégsem hízik.

Vannak alkati különbségek. Ehhez elég megnézni a Williams-nővéreket (Venus és Serena), mindketten élsportolók, mindketten keményen edzenek, és teljesen más az alakjuk. Serena nem tudna olyan karcsú lenni, mint Venus, és Venus sem olyan vaskos-izmos, mint Serena. Ez még egy családban is előfordul, ha az egyik az egyik szülő, a másik a másik szülő és felmenőinek génjeit örökölte.

74. PöttyösPanka (válaszként erre: 70. - Globus)
2023. márc. 9. 13:29
Így van. Ez a lényeg. Hiába modell, celeb, stb. valaki, tudni kell, hogy amit mutat, az nem a valóság, csak része egy jól felépített marketingnek. De az ember a kirat mögött sokszor boldogtalan, beteg, miegymás.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook