Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plus size "modellek" fórum

Plus size "modellek" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
43. tien (válaszként erre: 40. - Dad1f54482)
2023. márc. 9. 09:33
Lehet ,de ha én nem gyalogolok bele a lelkébe ,ők miért tehetik meg?
42. tien (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 09:30

Az egészségügyi vonzata ami riasztó.

Elfogadom,hogy ők így érzik jól magukat.

De ne legyen követendő példa.

A kórosan soványság sem, nyilván.


Valahogy átestünk a paci másik oldalára,ezzel a fogadjunk el mindent mert az milyen trendi.

41. simple (válaszként erre: 38. - Simple)
2023. márc. 9. 09:29
kikiáltva
40. dad1f54482 (válaszként erre: 35. - Tien)
2023. márc. 9. 09:29
A "méé nem hízol" megjegyzéseket is a kövérek mondják. Ez 20 éve is így volt. Kevésbé érzik rosszul magukat, ha mások is kövérek a környezetükben.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Tien)
2023. márc. 9. 09:29

Az igazi férfi nem játszadozik csontokkal 🤮


Ennek a pasi megfelelője "a férfi 100 kilónál kezdődik" 🤢🤮🤮 Kezdődik a franc...maximum a hímnemű zsírsertés.

38. simple (válaszként erre: 35. - Tien)
2023. márc. 9. 09:29
Nagyon elcsúszott az egész egy rossz irányba. Manapság akinek normális testalkata van, az anorexiásnak van kikáltva.
37. dad1f54482 (válaszként erre: 33. - Tien)
2023. márc. 9. 09:26

Ne olvass ilyen kommenteket :)


A férfiak 90%-nak nem tetszenek a molett nők. Ezen a média sem fog tudni változtatni.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Tien)
2023. márc. 9. 09:26
Azok a kommentelők sajnos megragadtak a "kövérség csak esztétikai gond" nevű tévhitben. Vagy nagyon is tudják mit okozhat (még egy szép arcú plus size modellnél is) csak nem hajlandóak szembenézni az igazsággal.
35. tien (válaszként erre: 34. - PöttyösPanka)
2023. márc. 9. 09:25

Ironikus szerettem volna lenni,na meg dühös is vagyok.

Soha egy rossz szóval nem bántottam senkit ,aki elhízott.


Engem,még manapság is csesztetnek ,hogy mééé nem hízol mááán??

Hozzáteszem nem vagyok kórosan sovány,55 kg/167 cm.

34. PöttyösPanka (válaszként erre: 33. - Tien)
2023. márc. 9. 09:13
Miért akarnál megfelelni olyan embereknek, akiknek a duci a zsánere?
33. tien
2023. márc. 9. 09:05

És jönnek a kommentek a plus size modellek képei alatt:

Gyönyörű vagy ,így tovább.

Ilyen egy igazi nő .

Fogadd el magad ,így vagy tökéletes.

Az igazi férfi nem játszadozik csontokkal 🤮

A vékonyabb nők nem is tudják mi az igazi szex (WTF?)

Stb.



Lassan én érzem magam hülyén ,hogy nem tudok produkálni plusz ötven kilót ,ha meggebedek sem.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Channa*)
2023. márc. 9. 08:50
Nem úgy nőtt fel egyik sem, hogy daginak látott. A karantén alatt híztam el sajnos és 2 évig úgy maradtam, nem mentek le a kilók semmitől. Mostanra indult el nagyon lassan a fogyás. Szerencsére egyik gyerekem se túlsúlyos, és arra törekszem, hogy ne is legyen az. Nem élnek gyorskaján, rendes ételeket főzök, sportolnak, sokszor kirándulunk. Azon kívül tudják, beszélgettünk róla mivel jár az elhízás és miért kell a normális étkezésre törekedni.
31. timycat (válaszként erre: 20. - Alnisa)
2023. márc. 9. 08:46
Ott valami más baj van. Én 50-52 kg vagyok és a felnőtt nadrágok viseléséről már letettem. Egyberuhákat veszek, mert a nadrágok leesnek rólam.
30. Csillagszem38 (válaszként erre: 20. - Alnisa)
2023. márc. 9. 08:43
Hát ez azért nem igy van, bár fazon kérdése. Én 58 kg vagyok, nagyon erős combokkal, de 38-as nacit, m-eset hordok. 80 kgosan hordtam l-xl-t.
2023. márc. 9. 08:42
Nem csak ezzel reklámozzák a kövérséget. Gyakorlatilag a legtöbb élelmiszerrel az egészségtelen életmódot reklámozzák, mert szinte mind teli van többek közt hozzáadott cukorral, és egyéb adalékanyagokkal.
28. PöttyösPanka (válaszként erre: 21. - Alnisa)
2023. márc. 9. 08:41
Ez csak egyetlen kiragadott szempont. Ahhoz, hogy ki lehessen jelenteni, ez vagy az jobb, a teljes életciklust kellene vizsgálni. Hiába bomlik le hamar, ha az előállításához 1. erdőket irtanak ki, 2. sokkal több energiát használnak fel, ami ugye főként fosszilis elengiahordozókból jön, 3. rengeteg édesvizet és vegyszert használnak fel. Plusz ha a kommunális hulladékba dobod, tök mindegy, hogy amúgy komposztálódna-e. De nagyon eltértünk a témától.
27. Channa* (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 08:24

Ha 40-es ruhákat hordhatsz, akkor nem lehet a BMI-d ilyen magas. Rossz BMI kalkulátort használsz.


Az rendben van, hogy fogytál. Gratulálok! De, ha eddig/addig nem figyeltél, akkor a gyerekeid pont úgy nőttek fel, hogy az anyjukat dundinak látták, ami lehet egy minta, amit átvettek.


Egyébként nem rég még a 38-as is a plus size kategóriában volt. Most nem tudom, hogy ők minek számítanak. Gondolj Palvin Barbira, akire azt mondják, hogy kövér, közben meg teljesen jó az alkata. Nem csontsovány, nem dagi, hanem pont jó.


Egyébként a reklámokban mostanság nem csak a testsúllyal van gond, hanem kifejezetten csúnya emberekkel reklámoznak, bár lehet, hogy ők is szépek valakinek...

26. Channa* (válaszként erre: 20. - Alnisa)
2023. márc. 9. 08:19

Nagyon változó a ruha méretezése. Én sosem foglalkozok azzal, hogy milyen számot írnak bele, ha ránézésre jó, akkor felpróbálom. Ha jó, akkor megveszem, ha nem, akkor ott hagyom.


Nekem inkább a nem létező szabással van gondom. Nincs megszabva semmi rendesen. A felsők zsákfazonúak, a nadrágok ülepe, szára borzasztó. Az arányok elvesztek. Hol van már a 20 cm-es csípő mélység? Hol van az, hogy a nők csípője x cm-el több, mint a derékbőségük?

25. andi6020 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 08:18

Túlzásokba esel.

Inkább abban kellene példát mutatnod, hogy nem befolyásol a média.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Alnisa)
2023. márc. 9. 08:17
Sokan nincsenek tisztában vele, hogy az életükkel játszanak sajnos, mert "fogaddelmagad" jelszóval meg se próbálnak egészségesen és főleg mértékkel táplálkozni.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Timycat)
2023. márc. 9. 08:14
Nekem vannak 7-8 éves, Orsay-s 40-es ruháim, az a jelenlegi méretem is, szerintem ők nem manipulálták a méreteket (amíg létezett a márka :( ... )
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. márc. 9. 08:11

Képzeld, addig próbálkoztam, hogy tudtam fogyni (étrenddel) , nem is keveset. Tavaly ilyenkor még 29-es volt a BMI-m. Szóval nagyon is jó példa vagyok, még a nagyfiam is büszke rám. És olyan az alkatom, higy 26-os BMI-vel 40-es ruhákat hordok, az, ha jól emlékszem nem a plus size kategória.


Ami felidegesít, az az egészségtelen kövérség (pl Tess Holliday típusú "modellek") kvázi reklámozása. Ennyi erővel a diabéteszt vagy a rákot is reklámozhatnák.

21. Alnisa (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
2023. márc. 9. 08:07
Azért jobb a papír, mert az legalább elbomlik, míg a műanyagnak azért kell pár száz év!
20. Alnisa (válaszként erre: 10. - Timycat)
2023. márc. 9. 08:07

Én meg pont az ellenkezőjét veszem észre.

Régen M-L nadrág jó volt egy 60 kilós nőre, most meg XXL-s kell, mert az L-s a térdemig jön fel.

19. Alnisa (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2023. márc. 9. 08:04

Pedig igaza van, minden szaros reklámban 100 kilós nők vannak. Nem normális, persze a 40 kilós sem. Nem értem miért nincs arany középút.

Már most rengeteg kövér gyerek van és ha szólnak a szülőnek, megsértődik.

De bakker aki 8 évesen 40-50 kiló, azzal mi lesz később? Egyenes út a cukorbetegséghez és a szívbetegséghez. Aztán majd 30 évesen már vágják az elsorvadt testrészeit...

Annyira nincsenek tisztában az emberek a kövérség hátrányaival, hogy már rettentő.

18. timycat (válaszként erre: 16. - Globus)
2023. márc. 9. 08:03

Leginkább ezeket a márkákat veszem: Magenta, Rouge, Mayo, Mystic, Adidas, Champion, Under Armour.


Champion, Under Armourból eljutottam oda hogy a 177-es gyerek méretet veszem, annak éppen jó a hossza és a felső sem szűk, de a felnőtt XS-es méretek a dupla D-s mellemmel is bőek. Hihetetlen.

17. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 07:57
Egyetértek, iszonyú rossz pèlda! Aminek hosszútávon nagyon rossz hatásai lehetnek! (Egy 40 éves sportos, korábban túlsúlyos nő)
16. globus (válaszként erre: 10. - Timycat)
2023. márc. 9. 07:52

Ez jellemzően a ...&...-ban van.

Netről sosem rendeltem ruhát, már csak az anyag miatt sem. Egyetlen alkalommal vettem fehér blúzt, pamutnak hirdették, aztán durva vászon volt, akár a régi lepedők. Mondjuk képen jól nézett ki.

15. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Timycat)
2023. márc. 9. 07:41
Ezt én is tapasztaltam. Bosszantó.
14. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - B9e097a9f6)
2023. márc. 9. 07:40
Így van. Mondjuk nem mintha a papaíripar túlzottan környezetbarát lenne. Csak jobb a marketingje, mint a műanyagnak.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook