Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plussize modellek fórum

Plussize modellek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
188. bd55e3f068 (válaszként erre: 181. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 24. 06:26

A sok vagy kevés pedig mindig ahhoz mért, hogy az egyén mennyi energiát használ el. A rendszertelenség ugyanúgy választás kérdése, mint a mennyiség.

A kiskori túl sok evés idézi elő azt a jelenséget, amit "genetikának" csúfolnak a köznyelvben, de ez szerzett tulajdonság.

A befolyásoló tényezőket előfordulásukat tekintve felsorolva az igazi genetika a sor végén kullog. Ez nem egyéni vélemény, hanem tény.

187. ittmost (válaszként erre: 186. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 23. 22:13

:)

rájöttem,hogy erre nem vagyok alkalmas,ebben a témában.

186. 973d9d6ecf (válaszként erre: 183. - Ittmost)
2013. jan. 23. 18:35
Jó,rendben..csak beszélgetni szeretnék..Nekem mindenki véleménye fontos..
185. mese (válaszként erre: 184. - Mese)
2013. jan. 23. 18:29
Ismételten gépelési szarvashibák, sorry...
184. mese (válaszként erre: 182. - Ittmost)
2013. jan. 23. 18:27

Ok, túl vagyunk rajta. De mivel vagyok én "kibiztosítva"?

Ezt most nem értem..:S


Mellesleg nem az eltérő véleménynyel van bajom.Hanem amit megfogalmaztam, ha az sértően van tálava másokra nézve.

De már túléptünk ezen.

183. ittmost (válaszként erre: 181. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 23. 18:16

Én azért azt hiszem,hogy a többség igenis eszik azért,hogy elhízzon.Egy olyan..max 30%ot tudok elképzelni,aki más okból hízik, kevés táplálkozás és mozgás mellett.

De mindegy,hagyjuk,nem akarom elvinni a topikot a témától,csak kiszaladt a számon a közbevetés.

182. ittmost (válaszként erre: 180. - Mese)
2013. jan. 23. 18:13

Nálam a "sajnálom"= a ne haragudj-jal.Egyébként privátban is megtettem.

Nincs szükségem arra,hogy szépítsek,mert a véleményem ugyanaz,csak pontosítottam:nem őt akartam bántani,mert nem tehet arról,ami vele történt kis korában.

De úgy nézem,te nagyon ki vagy biztosítva eltérő vélemény esetére.

181. 973d9d6ecf (válaszként erre: 171. - Ittmost)
2013. jan. 23. 16:46
Szia,tudod van abban igazság is amit írtál.Már ha jól értelmezem .De szerintem a legtöbb ember nem a sok evéstől /nagy mennyiségtől /hízik el.Van ebben genetika ,kevés mozgás ,rendszertelen evés ,rossz minőségű étel.Mondjuk én folyamatosan nem eszem mert nem kell,nem szeretek enni.De van olyan barátnőm aki bármennyit ehet,egy deka sem megy rá..Nagyon komplex probléma ez..
180. mese (válaszként erre: 178. - Ittmost)
2013. jan. 23. 16:21

Tökéletesen értem, de akkor ha nem akartad támadni,(de megtetted) miért utólag szépíted a dolgokat? Egyértleműbb lenne, akkor ha az adott személytől elnézést kérnél.


Nekem mindösze ennyi ap roblémám. Mindenki írhat indulatból, érzésből, nem ez a gond, de akkor utólagosan ha tényleg nem a megbántás volt a célod, szerintem korrektebb egy "Ne haragudj" mondatot idézni a másik felé..

179. ittmost (válaszként erre: 177. - Vikuka)
2013. jan. 23. 15:04
:)
178. ittmost (válaszként erre: 175. - Mese)
2013. jan. 23. 15:03

Támadó,személyeskedő hangvétel...idézem a saját hsz-emből:"Nem akartalak téged bántani,sajnálom,ez nem rólad szól,csak a te történetedről jutott eszembe. "

lehet érteni ezt a mondatot,amit idéztem saját magamtól?

177. vikuka (válaszként erre: 174. - Ittmost)
2013. jan. 23. 14:49
semmi para... relax van! :)))
176. vikuka (válaszként erre: 175. - Mese)
2013. jan. 23. 14:48
én is de most ez van:))) ma jó kedvem van nem tud semmi kihozni a sodromból!!! amúgy meg én húzzak a picsbe:) ennek a fórumnak amúgy sem az a témája amiről írogattam:)))) tök mind1:)és köszönöm szépen , mert maximálisan igazad van...
175. mese (válaszként erre: 171. - Ittmost)
2013. jan. 23. 13:30

Tudom, nem nekem intézted a soraid, de szerintem ez övön aluli hozzászólás volt. Milyen jogon hasonlítod össze a te "kereszted" egy másik emberével?


Neked akkor az volt a problémád, és kész. Sajnálom, hogy ilyen sorsod volt, de most ezért letámadni egy másik embert??

Akinek semmi köze nincs a te általad megtapasztaltakhoz?

És mi szükség van ara, hogy hasonlítgass másokat magadhoz?

Amit leírtál azzal semmi gond,hiszen ezért van a fórum, hogy tapasztalatokat osszunk meg, de ez a támadó, személyeskedő hangvétel, amit a másik személy felé intéztél, én felháborítónak tartom.

174. ittmost (válaszként erre: 173. - Vikuka)
2013. jan. 23. 13:15

Nem akartalak téged bántani,sajnálom,ez nem rólad szól,csak a te történetedről jutott eszembe.

Nem írtam butaságot:sokan irigyeltük,és ma is sokan irigylik azokat,akiknek van annyi ételük,hogy elhízzanak(tudom,a levegőtől is lehet hízni-nálunk nem olyan volt a levegő,és sok más embernél sem).

A szüleid,illetve a felmenők csináltak butaságot,és szerencsétlenül magyarázták meg,holott inkább arról lehetett szó,hogy: az a tiéd,amit megeszel.És ennek nevében éltek,táplálkoztak így.

173. vikuka (válaszként erre: 171. - Ittmost)
2013. jan. 23. 13:07
NE haragudj de erre nem írok inkább semmit! kinek milyen volt annó a családi háttere! neked az volt nekem meg ez. kérdeztek én válaszoltam.... butaságot írtál szerintem... "nektek kevesebb , nekünk meg sok"... :)))))))) na mind 1...szia
172. ittmost (válaszként erre: 171. - Ittmost)
2013. jan. 23. 13:06
De persze vettem,hogy te már másképp csinálod..csak nagyon kikívánkozott ez belőlem.
171. ittmost (válaszként erre: 157. - Vikuka)
2013. jan. 23. 13:04

Régen takarékoskodtak az étellel,több napig ették ugyanazt,amíg el nem fogyott.És a szülőnek nem kell,hogy 2 kiló kaját rakjon a gyerek tányérjára,akkor biztos meg tudja enni a gyerek,nem megy semmi kárba.

Lehet,hogy nektek"túl sok" termett,ha olyan mennyiségeket főztek a szüleid mindig,amitől mindenki elhízott...vagy nem volt kamra,meg befőzés,ahová eltehették volna,hanem így betódult a termés,meg a konyhakész állatok a konyhába azonnali felhasználásra?

Az irigység beszél belőlem:mi is 2 kézzel dolgoztunk gyerekkoromban,de csak a 30 as éveim vége felé jutottam el odáig,hogy annyit ehessek,amennyihez kedvem van,és elértem a 60kg-ot.

170. mese (válaszként erre: 169. - 130454e42d)
2013. jan. 23. 12:39

:)


A belső kisugárzás szerinetm mindekit széppé varázsol:)


Én is csak fotókon nézek ki úgy ahogy..

Amúgy életben nem hasonlítok a fóton lévő önmagara.

És nem a retusálás miatt:P

169. 130454e42d (válaszként erre: 168. - Mese)
2013. jan. 23. 12:22
Én ezt a csajt nem látom szépnek. Amúgy magamat sem :D Az arcommal sokat nem tudok csinálni, a plasztikai sebészet még messze van a fejátültetéstől, a testemet tudom valamennyire alakítani. Annyiban szerencsém van, hogy hosszú a lábam és vékony, így azt tudom hangsúlyozni.
168. mese (válaszként erre: 164. - 130454e42d)
2013. jan. 23. 10:57

Köszi, hogy szebbnek neveztél arcilag..:)

Én pár hónapja láttam egy dokumentumfilmet, amiben az elhízásról volt szó. (TABU volt a címe)

Nyílván minden ilyen jellegű képben benne van a photoshop, vitathatatlan. De számomra azért hieteles mert a film amit láttam ugyanilyen arányú duci szépségkirálynőket mutatott be. Másrészt én is közel hasonló testfelépítéssel rendelkezem, bár nekem nincs ilyen széles csípőm.

Hozzáteszem, persze mindenkinek a saját meglátása, hogy mit lát szépnek.

:)

167. c6973617d3 (válaszként erre: 166. - C6973617d3)
2013. jan. 23. 09:29
Olyan, mint a gagyi mami-ban mintha valami jelmezt húztak volna rá, és a többi képeken sokkal kerekebb az arca. Arcmodellnek oké, de plussizének nem.
166. c6973617d3 (válaszként erre: 163. - Mese)
2013. jan. 23. 09:26
Ebben szerintem is több a photoshop valahogy az egész kép nem kerek úgy ahogy van.
165. Kukacc (válaszként erre: 164. - 130454e42d)
2013. jan. 23. 09:18

Nos őszintén szólva nekem is az a véleményem, mint Neked.

Ez a hölgy a nőiesen telt kategórián messze túlmutat.

Emellett arcra sem olyan szép.

164. 130454e42d (válaszként erre: 163. - Mese)
2013. jan. 22. 23:51

Nekem kicsit sem tetszik. Az arca annyira ki van festve, hogy nem is látszik a nő, és gyanús, hogy photoshop is van benne. A te arcod szebb, nem ilyen lárvaszerű.

Az alakja meg... Nekem ez már nem a nőiesen telt kategória.

163. mese
2013. jan. 22. 23:12

Ezt nézzétek! Egyszerűen gyönyörű ez a plus size modell!:D


[link]


[link]


[link]

162. mese
2013. jan. 22. 19:15

Nálunk az volt a szokás, és a gyerekkori túlsúlyomat igazából ez határozta meg, hogy apa elve, ha sír a gyerek, csak azért sírhat, mert éhes. És ilynekor jött a cumis üveg. Anya nagyon haragudott ezért.

Apa meg így intézte el, hogy csendbe legyünk én és a tesóm.

Magyarán, mikor csecsemők voltunk, egyfolytában tömött minket apám.

Meg is lett az eredménye. Bátyám és én nagyon duci gyerekek voltunk...

Bátyám serdülő korára "kinőtte" nekem viszont akkor jelentkeztek egyéb jellegű problémáim, és emait méginkább elhíztam... 14 évesen 100kg voltam, de hihetelenül csinos, a magasságom is megvolt hozzá. Jelenleg a 180 cm-es magasságomhoz olyan 148 kg körül mozgok... Ez az a súly, amit a gyógyszerek, és azokban található hormonok szteroidok tettek rám...:(

Annyi a nagy szerencsém, hogy a testalkatom

körte típusú, és nem nézek ki 110-nél többnek, na meg egy gramm tokám nincs, és az arcomon sem látszik a súlyom.

A portré képeimen az adatlapomon, ott már a jelenlegi súlyommal rendelkeztem.

És nem mozdul lentebb a mérleg...:(

Pedig sepciális diétát tartok, és renegteget sétálok. Mivel a súlyomból kifolyólag nem végezhetek jelenleg ennél megeröltetőbb testmozgást..

2013. jan. 22. 17:01

En eddig meg nem hallottam errol,de most kicsit utana olvastam.:)

En mar ehhez ,,oreg,, vagyok sajnos!:S


Pedig tetszene a dolog,raadasul celom h megint lefogyjak,így lehet am sem lenne hosszu a palyafutasom!:DDD

160. vikuka (válaszként erre: 159. - 25800e2d09)
2013. jan. 22. 16:06
semmi gond:)))) ahány ház annyi szokás.. csak néha a gyerekeken csattan a sok butaság.. az elvek... ez volt rég.. és az van most,hogy mindenki azt és úgy csinálja a dolgait ahogyan ő jónak véli. És nem úgy ahogyan azt elvárják tőle mert családi hagyomány,vagy tradició!:)))
159. 25800e2d09 (válaszként erre: 157. - Vikuka)
2013. jan. 22. 16:01

Ezért mondtam hoy bocsáss meg, és ez csak egy vélemény. atól jól szülők de ezt elszúrták picit, de te tanultál ebből.

Én a másik véglet vagyok, rossz evő, kergetni kellett az asztal körül, ha valami nem tetszett akkor ott hagytam a kaját :(

bár a családi legendáriumban apum is benne van a tökfőzelékes sztorival hogy mindig erőltették és minden alkalommal sírás meg hányás lett a vége. persze ma már nevetünk ezen, néha piszkálom ezzel ha valamin finnyázik apukám :D

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook