Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pelenkázás, szoptatás kirándulás alatt - Te hogyan oldod meg? fórum

Pelenkázás, szoptatás kirándulás alatt - Te hogyan oldod meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. iemma (válaszként erre: 1. - Bdioda)
2012. aug. 7. 08:31

Ez nem csak Egerben van így, sokszor ezért nem is mozdulnak ki a gyerekkel az anyák és nem csak a szoptatás, pelenkázás, de a babakocsival bejutás is lehetetlen nagyon sok helyre, pl. gyógyszertár, posta.

Én sokszor az autóban szoptattam és én is padon pelenkáztam. + nagyon tudom ajánlani a hordozókendőket, csatos hordozókat, amikben a babák nagyokat tudnak aludni, érzik anya szívverését, anyának meg kitárul a világ, tömegközlekedés, vásárlás sokkal egyszerűbb vele. Nagyokat lehet kirándulni vele, persze ésszerű határokon belül.

2012. aug. 7. 08:26
Visszagondolva egyébként szoptattam a kocsinkban. Másra nem is lett volna igényem.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bdioda)
2012. aug. 7. 08:24

Pelenkáztam kocsiban, babakocsiban, fűre letakart pléden, és pelenkázóban egyaránt. Azt viszont fel nem foghatom, mi a francnak akarnak a mai nők kiépített szoptatókban szoptatni.

Szoptass otthon, ne csavarogj. Nem is értem, mi nem csináltunk ebből ügyet, és nem játszottuk a mártírt, hogy milyen szar nekünk.

3. dd874e511d (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. aug. 7. 08:22
Milyen pici???Egyrészt nem volt leirva mekkor a béb másrészt meg pl én másfél évig szoptattam és akkor még ugye pelenkás volt szóval az alapján amit te irsz másfél évig nem kellett volna kirándulni menni vele?
2012. aug. 7. 08:17
Lehet, hogy amíg ilyen pici a baba, nem kellene kirándulni menni.
2012. aug. 7. 08:15

Sziasztok! A témám apropója, hogy szeretnék egy blogbejegyzést írni az én városomban, Egerben nagyon hiányos baba-mamás helyiségekről. Húzó ágazat nálunk a turizmus, mégis, egy kisbabával hozzánk látogató kénytelen padon pelenkázni, kendővel takargatva magát szoptatni. Szoptatásra is alkalmas helyiségről egyáltalán nem tudok a városban, még a plázában is csak pelenkázó lapok vannak, azok is a vécében felszerelve.

Nemrég tanúja voltam, ahogy egy anyuka "átcsomagolta" a babáját egy kemény padon (és igen, magam is gyakran tettem ilyet), miközben a mellette elhaladó hölgyikék megszólták ezért.

Örülnék, ha leírnátok a témával kapcsolatos véleményeteket, tapasztalataitokat! Köszönöm!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook