Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet szoptatás alatt együtt szedni az Elevitet és a Dr. Lenkei féle kálcium-magnézium-c-vitamin italport? fórum

Lehet szoptatás alatt együtt szedni az Elevitet és a Dr. Lenkei féle kálcium-magnézium-c-vitamin italport? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
120. Picilány13 (válaszként erre: 118. - Judit101)
2011. jan. 26. 11:35

Egyet értek veled Judit101!


És még ha orvosin is szerezte be Pirosalma az ismereteit, Lenkei Gábor is orvos ezt ne felejtsük el!!! Mindig támadják, mintha neki nem a gyógyítás lenne a szakterülete, mintha nem értene ahhoz amit csinál! Csak ő más orvosokkal ellentétben a dolgok mögé is lát, felismerte mi a különbség gyógyítás és kapzsiság közt! Ő tényleg gyógyítani akar és gyógyít is a vitaminjaival, ezért képezte magát, erre esküdött fel! A többi orvosnak követni kéne az ő példáját, képeznie magát, és nem nagy dolgokban gondolkodni rögtön, vagy lezárni azzal hogy nincs rá megoldás :-) VAN rá megoldás, az orrunk előtt van, és nagyon egyszerű! Ő nem ítéli el az orvosokat, nem akar senkit se lebeszélni, ő csak megmutatja, hogy van lehetőség a hivatalos orvoslás mellett mást is alkalmazni.

2011. jan. 18. 13:54

Általában az van írva a terhesvitaminokra, hogy a szoptatás idejére is alkalmazhatók.

Szerintem a másikat ne erőltesd.

Én egyébként kifejezetten a szoptatás idejére ajánlott gyümölcsökből kivont vitaminkészítményt használom.

118. judit101 (válaszként erre: 113. - 5e48d37001)
2011. jan. 18. 13:43
bocs, de pirosalma egy 19 éves fiú. Honnan lenne ő szaki? Nem akarom kritizálni, de gondolom nem az orvosin szerezte be az ismreteit hanem ő is az internetről tájékozódhatott.
2010. máj. 29. 10:34

Amikor(zöme soha sem...) nem olvassuk el a betegtájékoztatót...

"Szombaton elfelejtettem bevenni a fogamzásgátló tablettámat, rá 24 órára (vasárnap este 8kor) bevettem 2 db-ot.Most mi lesz a következménye?"

topikcím

2010. máj. 26. 19:21
i=is,bocsi
115. a9986bef96 (válaszként erre: 113. - 5e48d37001)
2010. máj. 26. 19:20
Bár...én csak Pirosalmát ismerem.Ez a littledevil hogyan kompetens?Ő i szaki?
114. a9986bef96 (válaszként erre: 113. - 5e48d37001)
2010. máj. 26. 19:19
Én is így gondolom.
2010. máj. 26. 19:13
Nem olvasom végig a vitát,csak annyit akarok,hozzászólni,hogy Pirosalmán és Littledevil70-nen kívűl más hiteles ember nincs itt a fórumokon,hasznos tanácsaikkal nagyon sok embernek segítettek.Mozgás,diéta egészség terén,elég csak beleolvasni néhány hozzászólásukba.Tudás van mögöttük,nem csak az internetről összeolovasgatott lila homály...
2010. máj. 26. 19:03
Elnézve a társalgási stílust,az a véleményem,hogy ez egy két falusi liba lehet.Értelmes érvanyag híján részemről téma lezárva velük.
2010. máj. 26. 19:00
Elég alacsony anatómiai ismeretre vall,csak annyit tudni,hogy hova kell lőni egy tuti exitushoz...
110. Pirosalma (válaszként erre: 108. - Lilliana88)
2010. máj. 26. 15:36

"Akkor amit írsz, amit gondolsz az nem is igaz?"


Nem azt írtam, hogy amit gondolunk, az nem igaz, hanem azt, hogy nem attól lesz igaz valami, hogy valaki úgy gondolja, igaz.


Az, hogy téves következtetést vonsz le az állításomból, logikai úton belátható.

109. 91cb6818f5 (válaszként erre: 107. - Pirosalma)
2010. máj. 26. 15:32
Nem gondolom, hogy rögtön gyógyszerezni kell majd, de mivel a Te álláspontod az, hogy kevés viamin a biztonságos, majkd meglátod, hogy minden nyavaláyt el fog kapni már az oviban, és mivel vitaminnal nem kúrálhatod, majd adod neki a Coldrexet, az Algopyrint és kedves társait...
108. Lilliana88 (válaszként erre: 106. - Pirosalma)
2010. máj. 26. 15:29

Megmondom őszíntén nem gondoltam volna, hogy ennyire bizonytalan vagy magadban! :/


"Nem szabad az igazságot túlrelativizálni, mert elvész a lényege. Nem attól lesz valami igaz valakire, mert ő úgy gondolja."


Hát akkor mitől lesz igaz? :D:D


ajajajajajajaaj:D:D:D Almácska!!


Akkor amit írsz, amit gondolsz az nem is igaz?

Akkor miért írod meg?

hm

:):):)

107. Pirosalma (válaszként erre: 101. - 91cb6818f5)
2010. máj. 26. 15:16

"gyógyszerezd be úgy csak egy nátha ellen,"


Szerinted ha valaki nem támogatja a megadózisú vitaminokat, akkor szükségszerűen gyógyszerrel tömi magát?


"egy Anyának, ahogy Song is írja a gyermeke egészsége a legfontosabb, de látom Te inkább a szenvedésben leled örömöd! Majd ezáltal soha nem fog tudni normális, boldog életet élni, tehát örülhetsz, éljen, elérted célod!!!"


Szerintem nálad valami nincs rendben, ha ilyeneket írsz, leállatozol stb.


Azt pedig nem is feltételezem az eddigi hozzászólásaid alapján, hogy bármi fogalmad lenne arról, hogy működik az emberi test. Így nincs is értelme vitatkoznunk, mert - lássuk be - túl laikus vagy. És ilyen hozzáállással soha nem is leszel több.

106. Pirosalma (válaszként erre: 100. - Lilliana88)
2010. máj. 26. 15:11

"Mindenkinek az az igaz ami NEKI az igaz!"


Nem szabad az igazságot túlrelativizálni, mert elvész a lényege. Nem attól lesz valami igaz valakire, mert ő úgy gondolja.

105. 91cb6818f5 (válaszként erre: 56. - A9986bef96)
2010. máj. 26. 14:54
Ha betegtájékoztatónál tartunk ajánlom figyelmedbe amúgy a www.pharmindex.hu oldalt, ahol megtetkintheted, hogy egy-egy gyógyszernek pontosan mik a mellékhatásai, és ezeket valahogy a betegek számára a betegtájékoztatóban elfelejtik megemlíteni...:)
104. Lilliana88 (válaszként erre: 102. - 91cb6818f5)
2010. máj. 26. 14:51

:D:D:D:D:D:D:D

Jó fej vagy MInka!!!!!!

2010. máj. 26. 14:49

:D:D:D:D:D:D:D

Minka!

Elég ha csak fogyasztja a gyógyszereit, jóóóó sokat úúúúúúúgy ahogy előírják a BETEGtájékoztatón!!! Reméljük gyorsan hatni fognak!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D

102. 91cb6818f5 (válaszként erre: 61. - A9986bef96)
2010. máj. 26. 14:47
:):):)Nem baj, pár év műlva majd Te is munkanélkül maradsz, mert az emberek felvilágosultabbak lesznek, szerencsére az orvosok nagyrésze is látja, hogy nekünk, vitaminfogyasztóknak van igazunk, Te meg az ósdi tudományoddal majd állatorvosnak se mehetsz el:)
101. 91cb6818f5 (válaszként erre: 41. - Pirosalma)
2010. máj. 26. 14:35

Pirosalma, én nem vitázom Veled:) Igazad van...Ne hasonlítsunk már Téged egy tengerimalachoz...:) A tengerimalac egy aranyos kis állat, akit szeretni lehet...

Te meg egy felfedezetlen állat vagy, akkora amekkorát nem hordott hátán a föld!!!!

De majd ha egyszer gyereked lesz (nem tudom van-e, és nem is érdekel, mert annál rosszabb...) akkor tanítsd meg ám ezekre az okos dolgokra, amiket írsz, gyógyszerezd be úgy csak egy nátha ellen, hogy szerencsétlen hetekig szenvedjen tőle, mert egy Anyának, ahogy Song is írja a gyermeke egészsége a legfontosabb, de látom Te inkább a szenvedésben leled örömöd! Majd ezáltal soha nem fog tudni normális, boldog életet élni, tehát örülhetsz, éljen, elérted célod!!!


ui.: Ha ennyire okos vagy, akkor gyógyíts cukorbetegeket, rákos betegeket...stb. akik sajnos azért kell h meghaljanak, mert az ilyen magadfajta okostojások nem látják a fától az erdőt, és nem tudnak gyógyítani, kutatók meg keresnek, de valahogy nem találnak semmit!!!!!

100. Lilliana88 (válaszként erre: 98. - Pirosalma)
2010. máj. 26. 14:26

Kedves drága pirosalma!:)

Már hiányoztál!:)


"Ezzel a demagóg szöveggel legfeljebb a szomszéd nénivel folytatott vitádban érhetsz el eredményt. Semmi szükség ilyenekre"


Na akkor alaposan mellélőttél, mert én túlteljesítettem a "szomszéd nénit"!Ő naná, hogy szedi, de még az a sok-sok családtag, ismerős, barát, barátnő és a kutya!


Fontos tudni, hogy én nem vitatkozok senkivel! Nem akarok senkit meggyőzni, téged sem, mert nem is lehet senkit!

Mindenkinek az az igaz ami NEKI az igaz!

Igaz?:)

A puding próbája az evés, csak meg kell kóstolni!

:)

99. Lilliana88 (válaszként erre: 96. - A9986bef96)
2010. máj. 26. 13:46

Vitababa! (mert ha már te "lelilikéztél" én is így kedveskednék Neked)


Ez remek! Eggyetértek! Az embet tényleg vagy 100%-osan csináljon valamit, vagy sehogy! Ezt még Yoda mester is megmondta!:)

Lelekizni nem egy plusz "szeretett" vagy nem "szeretett" tevékenység az életben, hanem az az élet része; átitat minden tevékenységedet....vagy ha nem akkor nem annyira élvezhető a LÉT.

Azért én kedvellek Téged még ha ez nem is kölcsönös!:):)

na és persze puszi;)

98. Pirosalma (válaszként erre: 90. - Lilliana88)
2010. máj. 25. 23:18

"Te is félreolvasol minden pozítívat mint Pirosalma"

Nem olvasok félre semmit, tudom, mik az érveid.


"Ne fájjon az igazság! Nézz sztembe vele! Légy bátor!!"


Ezzel a demagóg szöveggel legfeljebb a szomszéd nénivel folytatott vitádban érhetsz el eredményt. Semmi szükség ilyenekre.

97. Pirosalma (válaszként erre: 88. - Lilliana88)
2010. máj. 25. 23:15

Állatoknál is van placebohatás, de ugyanúgy az emberi psziché felelős érte.


"az emberszabású főemlősök, a gyümölcsevő denevérek, a füstifecskék..."


Nem beszéltünk állatokról. Azt pedig már megbeszéltük, hogy a kecske vagy a tengerimalac szükségletéből nem következik az ember szükséglete.


"Nehogymár az elméletedből az következzen, hogy az ember néhány halfajjal azonos intelligenciájú!??!!!!!"


Halakról sem volt szó. Várom az érveidet a "Jól érzem magam tőle." állításon kívül, mert eddig semmit nem mondtál, csak fölhoztad az állatokat, amiknek itt nem sok jelentőségük.

96. a9986bef96 (válaszként erre: 95. - A9986bef96)
2010. máj. 25. 21:55
De ebben az a jó,hogy ha átadom azt,amit érzek,az 100%-ig őszinte és maradéktalanul igaz.Mert másképp nem is tudnám csinálni.
2010. máj. 25. 21:54
Én nem nagyon szeretek lelkizni,az a helyzet.Ahhoz érzelmileg elég túlfűtöttnek kell lennem aktuálisan,mert hogy amúgy elég lapos és nyers tudok lenni.
94. Lilliana88 (válaszként erre: 93. - A9986bef96)
2010. máj. 25. 20:48

írhatod privátban is ha szégyellős vagy!

Tényleg!:)

93. a9986bef96 (válaszként erre: 92. - Lilliana88)
2010. máj. 25. 20:46
De.
92. Lilliana88 (válaszként erre: 89. - A9986bef96)
2010. máj. 25. 20:45

miért te nem tudsz? Ezek érzelmek!

Szép dolog!

Gondolom te is képes vagy kifejezni!

:):)

vagy nem?

91. Lilliana88 (válaszként erre: 89. - A9986bef96)
2010. máj. 25. 20:44

itt vagy?helloka

imádlak nemcsak szeretlek !!!!!

Pusziiiiiiiiiiiiiii Vita1:):)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook