Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


4283. bbogus (válaszként erre: 4282. - Neoma)
2013. jún. 13. 15:19
Mivel fagyasztott,szerintem Várnagy megcsinálja.De azért időben kérdezz rá,mielőtt bármit szervezel:(Holnap sem lesz,hétfőn,kedden sem
4282. neoma (válaszként erre: 4281. - Bbogus)
2013. jún. 13. 13:36
Az de szuper lesz..július 2. hetében lenne az ET-m :(
4281. bbogus
2013. jún. 13. 13:21
Egy kis infó,annak akit érint.Kovács doki egész júliusban szabin lesz:(
4280. bbogus
2013. jún. 12. 21:12
holnap valaki?
4279. neoma (válaszként erre: 4278. - Rekusi)
2013. jún. 10. 16:48

Inszemes gyógyszerekkel mentem, nem akartam túlstimut :D 24 lett belőle abból 14 babóca.

A letroxot kb 1 hónapja szedem, azt az itteni endos dokinő javasolta hogy kezdjem el,mert 1 hónap mire odakerülök hozzá az esetemben csak elvesztegetett idő lenne. Eddig csak telefonon beszéltünk barátnőmön keresztül, holnap megyek hozzá és majd kiderül hogyan tovább. Ahogy számolom még kb 1 hónapom van a visszaültetés napjáig, addig csak jó lesz. Egyébként nekem is azt mondta a Pesti doki, hogy ennyinél már tuti hogy a pajzsmirigy zavarhatott be.

Nálad mi volt a gond??

4278. rekusi
2013. jún. 10. 16:16

Azért ügyi vagy, hogy sikerült egy egész tartalékos csapatot felvonultatni :) És mi lesz, ha sikerül az összes? Szép nagy család lenne! :)

Én is járok endokrinológushoz. Kb. 3 hónap alatt rendbehozott. Akkor még azt hittuk, hogy a pajzsmirigypróbléma miatt nem jön össze.

Jó ha mielőbb elkezdesz konzultálni az orvossal mert a gyógyszereknek kell egy kis idő, mire kifejtik hatásukat.

4277. neoma (válaszként erre: 4276. - Rekusi)
2013. jún. 10. 12:31

Van még 5 fagyasztott csomagom 5x2 babóval, őket már nem akarom ott hagyni, bízom benne hogy most hogy végre minden bajom rendeződni látszik, eljött végre az én időm is. Az biztos hogy több stimut már nem vállalok be.

Beszéltem egy endos proffal Pesten ő pl biztosra veszi hogy ez a 8 koravetélésem a tsh miatt volt. Kapok rá gyógyszert, szóval minden rendben lesz végre..

4276. rekusi
2013. jún. 10. 12:23

Ha úgy nézem akkor 2 sejtecském tutira van. Ami nagyon is jó, ahhoz képest hogy a velem egy napon ott lévő lányok közül egynek nem sikerült egy darab sejtet sem leszívni, annak ellenére hogy az uh-n több is látszott.... volt akinek 3 leszívott sejtje lett, volt akinek 4.

Szóval a lombiknál semmire sincs biztosíték, bármikor történhet valami. Csak az biztos amit most tudunk, a következő lépés mindig bizonytalan. De hát ezt vállaltuk be.... El sem tudom képzelni hogy van ennyi erőd, hogy 13. beültit is bevállalod!?

4275. neoma (válaszként erre: 4274. - Rekusi)
2013. jún. 10. 10:11

Bízzunk benne mire menned kell addigra még páran beindulnak, de görcsölni felesleges. Én is mindig túlizgultam, de rájöttem hogy változtatni sajnos úgysem tudok semmin, így próbálok megnyugodni amennyire lehet. Persze nekem is vannak "olyan "

napjaim, de próbálkozom :)

Én most várakozásban vagyok hogy megjöjjön a vérzésem, de úgy tűnik hogy megint nem volt peteérésem így fogalmam sincs mikorra várjam. Remélem nem húzódik el és hamarosan mehetek a gombóckáimért :)

4274. rekusi (válaszként erre: 4273. - Neoma)
2013. jún. 10. 10:02

Már mindegy is... most ez van. Teljesen jól rákészültem arra, hogy ha nem sikerül elsőre ott lesznek a fagyibébik pótlásnak. Így pedig ha nem jön össze- kezdhetem elölről. Így pedig sokkal jobban görcsölök az egészen, ami alapvetően nem tesz jót. És még ott a lehetőség arra, hogy holnapra összejön még 1-2 sejtecske. Igyekszem pozitívan hozzáálni.

Te is nemsokára mész beültire ugye?

4273. neoma (válaszként erre: 4272. - Rekusi)
2013. jún. 10. 09:56
leszívás előtti nap sosincs uh..az csak addig van amíg az ovitrelle szurit be nem adod, amit ugye elvileg kedd este kellett...
4272. rekusi (válaszként erre: 4271. - Neoma)
2013. jún. 10. 09:35

A telefonban azt az infot kaptam, hogy le vannak maradva egy nappal. De ezek is meg lettek termékenyítve és vannak közülük, "akik" osztódásnak indultak. Holnapra kiderül.

Szerintem az (is) lehetett a baj, hogy hétfőn voltam utoljára uh-n, a szerdai kimaradt és csütörtökön volt a leszívás. Lehet, hogy szerdán látható lett volna, hogy még várni kell. Igazából fogalmam sincs, hogy nálam nem működött valami jól vagy csak egyszerűen nem figyeltek.

4271. neoma (válaszként erre: 4270. - Rekusi)
2013. jún. 10. 08:27
Megálltak a növésben??? Mekkorák voltak az utolsó uh-n ?? Nekem mondjuk az elején szoktak olyat csinálni hogy a 9.napra baromi nagyok, a 11.-re nem sokat nőnek, de pont méretesek. De ilyenről még nem hallottam :( Szorítok nagyon hogy az a 2 pont elég legyen akár 2 babához is.
4270. rekusi
2013. jún. 10. 08:10

Sziasztok! Csütörtökön leszívták a sejtecskéket. 15 db lett. Tegnap kellett telefonálnom. Sajnos túl korán történt a leszívás, ezért csak 3 volt megfelelelő érettségi állapotban. Ebből 2 szépen fejlődik. Kicsit csalódott vagyok, mert amikor közölték a szép 15-ös számot nagyon megörültünk.

Persze bizakodom, hogy ebből a kettőből is lehet baba. De szerettem volna, ha legalább 3 beültira van tartalék. Bár azt sem értem miért nem tűnt fel senkinek, hogy a sejtecskék még nem érettek a leszívásra?! Járt már hasonlóan valaki közületek?

4269. neoma (válaszként erre: 4268. - Pompom122)
2013. jún. 7. 15:11
Náluk lehet csak rendelni külföldről, de egyébként nagyon rendesek , segítőkészek voltak..
4268. pompom122 (válaszként erre: 4267. - Neoma)
2013. jún. 7. 12:59
Ez nagy gáz! A neten próbáltad? (gyógyszetár?) Mert ha találsz kérd vissza a pénzed....
4267. neoma
2013. jún. 7. 10:27
Hihetetlen....rászánom magam végre a progi szurira, megrendelem, kifizetem erre szólnak sorry hiánycikk még vagy 1 hónapig :(
4266. Ildike83
2013. jún. 6. 16:36

Valóban nincs mostani eredményem, mert az első lombikból született meg a 10 hónapos kislányom, és maradt ez a 2 sítáboros picúr, szóval ők lennének a kistesó jelöltek :)

Jó lenne, ha nem kellene megint méhtükrözés, remélem a szülés ezt nem indokolja...

Várnagy volt a dokim, nála is szültem, maximálisan meg voltam elégedve vele, most is hozzá mennék vissza.

Az időpont kéréssel még várok, egyenlőre csak az elmélkedés résznél tartunk, hogy mikor is kellene a kistesókért mennünk, talán februárban bejelentkezünk, bár ez függ attól is, hogy Alina meddig szopizik :)

4265. neoma (válaszként erre: 4262. - Ildike83)
2013. jún. 6. 14:07

Ami most lesz, az egy 3. napos hormon vérvétel, gondolom 3 hónapon belüli eredményed még nincs... :)

9-11.nap uh és ott a dokid mondja a többit, mit mikor..

Szerintem kérj konzultációs időpontot, aztán megbeszélitek hogy van e bármilyen vizsgálatra még szükséged. Méhtükrözét és átjárhatóságit max akkor csinálnak, ha történt veled valami olyan ami ezt indokolná

4264. desertrose (válaszként erre: 4262. - Ildike83)
2013. jún. 6. 13:12
Szia! Nekem nem csináltak, simán ment a beültetés mint máskor. Szokásos gyógyszerek, UH és kaptam az időpontot, hogy mikor menjek beültetésre. Én is Pécsre járok. Ki a dokid?
4263. n.moncsi
2013. jún. 6. 12:37
És mikor múlnak el ezek a tünetek? Vagy ez változó?
4262. Ildike83
2013. jún. 6. 12:37

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni nekem. Én is Pécsre jártam lombikra és ha minden igaz van 2 fagyibabám. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ha majd szeretném őket visszakérni, akkor csinálnak előtte méhtükrözést (2011. júliusban már csináltak a stimu előtt)?

Drukkolok mindenkinek, és minél több + tesztet kívánok!!!

4261. n.moncsi
2013. jún. 6. 12:35
A petefészkek környéke nekem is fáj. Viszont ami megijesztett, hogy a beültetés napja óta, amikor hazaértünk, akkor vettük észre, hogy lent, combhajlatban, az ágyékomnál egy kisebb szilva nagyságú kis puha dudor van, ami csak álló helyzetben jelentkezik. A doki szerint nem kell vele foglalkozni, viszont aggaszt, hogy nem akar elmúlni. Cicus, szerinted ez is valami stimus tünet lehet? Kell ettől félni?
4260. Bcicus (válaszként erre: 4259. - Pixi84)
2013. jún. 6. 10:38
A stimu alatt sem árt. Mondjuk nekem sose ment.
4259. pixi84 (válaszként erre: 4258. - Bcicus)
2013. jún. 6. 10:35
És a fokozott fehérjebevitelt már stimu alatt ajánlott megkezdeni, vagy leszívás után?
4258. Bcicus (válaszként erre: 4257. - Pixi84)
2013. jún. 6. 10:30
Igen leszívás után van. Hát a sok folyadék meg fehérje bevitel segíthet, de nem mindig lehet megúszni vele.
4257. pixi84 (válaszként erre: 4256. - Bcicus)
2013. jún. 6. 10:29
A túlstimu leszívás után következik be? Elkerülhető valamivel?
4256. Bcicus
2013. jún. 6. 10:16

Köszi lányok.

Nekem szerencsére még csak egyszer volt, igaz abba majdnem bele is haltam. Most ez azért annyira nem vészes, igyekszem sokat inni, ma már jobb kicsit.

Tünetek, hatalmasra nőtt kemény, feszítő has, gyengeség, hányinger feszülő nagy petefészkek.


Ja és a leszívás óta fáj a jobb csípőm.

4255. n.moncsi (válaszként erre: 4253. - Bcicus)
2013. jún. 6. 09:09
Szia!Na ez szuper, szegény. Nálad milyen tünetek vannak?
4254. neoma (válaszként erre: 4253. - Bcicus)
2013. jún. 6. 08:00

jaj szegénykém :( vigyázz magadra nagyon. Én mindig utáltam ezt a leszívás utáni időszakot, nekem is mindig a túlstimu okozott gondot.

Sokat inni, sok fehérje, meg nekem az algoflex forte jött be melléjük nagyon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook