Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PCOS, szőrösödés. Vank aki sikerrel kezeltette? fórum

PCOS, szőrösödés. Vank aki sikerrel kezeltette? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. rizsa31 (válaszként erre: 26. - Monyóné)
2011. máj. 22. 18:17

Borzasztó tényleg.

Valahol nonszensz az is,egyszer pár éve belegondoltam,hogy azt a vizet isszuk,amibe bele..... előtte.

A komposztvécé nálunk nem terjed,de egyik újságban láttam,hogy a családi házban rendes angol WC van,csak külön derítőbe gyűjtik,ott a baktériumok valahogy megkajálják ,és utána lehet a fákat ilyesmiket locsolni vele.

2011. máj. 22. 17:51
miért nem talál fel valaki egy olyan gépet mint pl a szoli.Befekszünk és megnyomjuk gombokat ,melyik testrészen szeretnénk ha eltűnne a szőr.Ha valaki feltalál ilyet billiomos lehetne:)Most voltam a védőnőnél,és mondtam neki hogy kegyetlenül vizesedek(tegnap is duplájára dagadt a bokám)és ez a PCO-s egyik tünete is.Ő mondta hogy most már szinte minden második nő pco-s.Sok eseteben nincs külső tünete csak akkor veszik észre amikor nem jön a baba.Csajok ez borzalmas!!!Tuti a vízben lévő hormonok és az ételben lévő vegyszerek hatnak így ránk és teljesen behülyül a szervezetünk.
2011. máj. 22. 11:52
Most én nem látok kristály tisztán:- ) Menjek lézerkardoztatni? vagy ne menjek? Az erő velem van, de a pénzem az kevés. Ráadásul nekem már a cicimen is kezd a burjánzás, Ott tartok, hogy kar, láb, cickó epilálás, punci hónalj beretva, bajusz, áll, szemöldök, csipegetés. Na akkor nem mondom, hogy mennyivel kelek korábban, mint a szőrmentes állampolgárnők:-)))
24. Evka (válaszként erre: 23. - Baloghany)
2011. máj. 21. 22:35

ahol én csináltatom, ott az áll 9000 ft. 7 alkalmat fizettem, eddig 3 volt mellé ingyen. A gépről ezt írják:

"A ..... az American Laser Clinics leányvállalata korszerű, a legfejlettebb technológiáknak megfelelő, nem invazív esztétikai és orvos-esztétikai készülékeket fejleszt. A vállalat több, mint egymillió kezelés alapján az összegyűlt tapasztalat révén fejlesztette ki a SharpLight DPC (Dinamikus Pulzus Kontroll) technológiát, mely lehetővé teszi a sajátos egyedi igényeknek megfelelő pulzusbeállítást, rugalmas, biztonságos és hatékonyabb kezelési eredményeket kínálva.


............. készülékkel lehetőség nyílik a villantások egyedi beállítására, ezért a vendégek személyre szabottan precíz beállításokkal a bőrtípusuknak megfelelő kezelést kapnak. A beállítási lehetőségekkel széles skálája lehetővé teszi, hogy a legjobb eredményeket tudjuk biztosítani a barnább bőrű, pigmentáltabb szőrszálakkal rendelkezőknek ugyanúgy, mint a fehérebb bőrű, színanyagot alig tartalmazó szőrszálakkal rendelkező vendégeinknek.

Kezelésről kezelésre is módosítjuk a beállításokat, hiszen a szőrszálak is vékonyodnak és vesztenek pigmentációjukból. Ezzel tudjuk egyénre szabottan a legjobb eredményt garantálni.


Mindezek alapján az eddig ismert technikákhoz képest rövidebb idő alatt, biztonságosan, és eredményesebben végezzük a kezeléseket.


A ..... készüléknél alkalmazott kontakthűtés nyugtató hatású, és maximalizálja a páciens kényelemérzetét és biztonságát. A ........... különböző kezelőfejekkel professzionális bőrkezeléseket kínál az esztétikai és öregedést gátló kezelésekhez, és a következő alkalmazásokat teszi lehetővé:"


Ennél jobbat nem hiszem, hogy bármiről is írnak, de nem jött be. Szerintem ezen a fórumon írjuk ki annak a nevét, ami sikerrel kezelt PCOS szőrösödést....

23. baloghany (válaszként erre: 14. - Evka)
2011. máj. 21. 20:49

Na ez az amiről írtam. Az ipl. Sajnos az nem ér semmit csak több kezelés után.

Itt pl. Szegeden 4000,- / alkalom egy áll. Most ha megyek 6-szor az már 24.000,-

Amire én járok az egy kezelés 12.000,- de az biztos kihullik.

22. baloghany (válaszként erre: 10. - Krisz38)
2011. máj. 21. 20:46

Ezt cáfolnám.

Persze nem mindegy milyen lézerrel csinálják. Vannak azok az új villanófényes olcsón reklámozottak amit a kozmetikusok csinálnak. Na azok sz@rt se érnek. Mert ott kb. 6 kezelés után hullanak ki véglegese a szőrszálak.

Viszont itt Szegeden ahová járok az valóban jó. A szőrszálak a kezelés után kb. 1 hét múlva kihullanak és az már többet nem jön elő. Akkor persze jogos lenne a kérdés miért járok már több éve. Azért mert a PCOS miatt az új szálak mindig is ki fognak jönni. Most kb. évente járok bár legutóbb 2 éve voltam, régen 2-3 hónapja jártam. Szóval a végleges szőrtelenítés igen is jó, csak jó lézeres gépet kell találni :)

21. Evka (válaszként erre: 18. - Monyóné)
2011. máj. 21. 14:54
én elég sok mindent csináltattam, kb. csak a hónom alja eredményes. *-10 alkalom ment le eddig...
20. Evka (válaszként erre: 17. - Monyóné)
2011. máj. 21. 14:53
tudom, hogy nem múlik el, de a tünetei szűnjenek meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. Liara
2011. máj. 20. 22:21
Nekem is ilyen problémám van, sajnos. Nagyon durva...mindennap úgy kezdem a napot,hogy legalább 15 percet a tükör előtt töltök és csipesszel szedegetem, nem tudom mi lenne rá a megoldás. A végleges szőrtelenítést is próbáltam, 8 alkalommal voltam, semmi változás nem történt, annyi előnye volt a dolognak, hogy a kezelések után 1 hétig nem nőtt szőr. Egyébként azt vettem észre hogyha szénhidrátszegényen étkezem, akkor kevesebb szőr jön ki.
18. monyóné (válaszként erre: 14. - Evka)
2011. máj. 20. 18:17

Az IPL-re hányszor kellett menned és melyik testrészeden csináltattad?

Én meg csalán teát iszok a vizesedés miatt:)

17. monyóné (válaszként erre: 14. - Evka)
2011. máj. 20. 18:14

a PCo-s soha nem múlik el max a tünetek néha alább hagynak..pl hízás.de hogy a szőrünk eltűnik...szerintem soha nem fog magától kihullani.

Ti hogy álltok a nőiesség kérdéssel.Én pl anno amikor híztam 1 hó alatt 7kg-ot ,kiszőrösödtem,hullott a hajam és teli lettem pattival teljesen kikészültem és azóta is önértékelési zavaraim vannak.Ami a férjemnek,támaszomnak hála már nem annyira drasztikusak mint régen.

2011. máj. 20. 18:12

ezt próbálta már valaki?szemezek vele egy ideje de nem merem megvenni mert nem szeretnék kidobni az ablakon 24e ft-ot.

[link]

15. Evka (válaszként erre: 14. - Evka)
2011. máj. 20. 18:11
... illetve kevesebb....
14. Evka
2011. máj. 20. 18:10

én ipl kezelést csináltattam. elvileg garanciás, de sokra megyek vele, ha nem esik ki...


előtte gyantáztattam, de ott meg ugye ki kell nőnie valamekkorára, hogy kitépje...


ízért írtam ki a fórumot, hátha valaki ír, hogy tele volt szőrrel és PCO-s, de végre szőrtelen...


senki? :(((


Iszok mé napi 1 L fodormenta teát, állítólag kevesebb lesz tőle szőr, de már vagy 3-4 hónapja iszom, egy szál szőrrel sincs rajtam több...

13. monyóné (válaszként erre: 12. - Krisz38)
2011. máj. 20. 18:02
én a "bajusz" résznél szoktam néha úgy járni ,hogy nem csak a szőrt "égeti" le hanem a bőröm is.Azon még az alapozó sem segít utána:)De olyan rosszak ezek a krémek,nem tudom miért max 1 hónapig jók ,utána pedig egyre tovább kell fent hagynom hogy hasson,és van hogy 20perc után sem szedi le de a bőröm az kipirosodik.És max a tubus 1/10ét használom el ,dobhatom is ki.Én a karomon próbáltam a gyantát,meg is jártam mert teljesen kihólyagosodott a bőröm.Államon szoktam gyantát használni,de ott is le szokta kapni foltokban a bőröm.De szerencsére ott szőke pihék vannak,csak hosszabb mint máshol,és csak 1-2 fekete "bárány van":)Ezért keresem a megoldást,mert mindig szépnek lenni nagyon időigényes,macerás,és pl vannak olyan helyzetek amikor nehéz megoldani.Pl tavaly 1000C'melegben a nászutamon.Én ezeket titokban csinálom.A páromat nem zavarja sőt hülyének néz hogy bujkálok.:)Tudja hogy nem hanyagolom el magam soha.A ti párotok hogy kezeli a helyzetet?
2011. máj. 20. 16:19
olyan szar ez csajok!! én már csak tudom! Vettem krémet, ami majd kirohassza! bekentem , lemarta a bőrt, meg mindent, de a szőr az ott éktelenkedett.kiprobáltam a két kéz közötti melegítős arcgyantát, szart se ért. vettem melegítős gyantát, az sem volt jó. belém úgy kapaszkodnak a szőrök, mint kisded a cickóra. Mi lehet a megoldás vajon, mert ugye naponta csipeszkélni túlontúl macerás, de ha ez kell?
2011. máj. 20. 16:05

Nekem szerencsére csak 1-2 kósza erős fekete szál nől ki az államon és a alatta, viszont 2 oldalt az arcomnál tele vagyok hosszú babaszőrrel ami elsőre nem is tünik szerencsére feketének, a bajuszkáról ne is beszéljünk :( én szemöldökcsipesszel szedegetem vagy külön az arcra való gyantával, de már nagyon unom.

A bajuszkámat egyszer gyantáztam az eredmény: 3 hét vörös csík, kisebesedés, soha a büdös életbe nem csinálom még egyszer inkább egyesével szedegetem ki.

10. krisz38 (válaszként erre: 9. - Monyóné)
2011. máj. 20. 15:44
Én azt hallottam, olvastam, hogy pénzkidobás.
2011. máj. 20. 14:51
próbálta már valaki a végleges szőrtelenítést.Én mindenképp megcsináltatom.
2011. máj. 20. 14:37

Sziasztok!

Én is az endokrinológia lelkes látogatója vagyok, ill. voltam. Túl vagyok egy teljes kivizsgáláson. Eredmény: semmi bajom!

Na akkor miért van akkora szakállam, bajszom, mint Bud Spencernek? A mellem is szőrtenger. A hasam alja is bokor. Hízékony vagyok, mint a szilveszteri malac. Ha 1 napig nem csipeszelem magam, a Jó napot uram!-mal köszönnek.Ez nem normális, de hová fordulhatnék?

Átok ül rajtam:-)

2011. máj. 20. 14:22
Én is 8 éve küzdök ezzel.A környezetem ebből semmit sem vesz észre,és ez csak a kitartó munkámnak köszönhető amit sokszor már rohadtul unok.Elhízás,szőrösödés,vizesedés,hangulat ingadozások,menstruáció teljes kimaradása 3 évig majd rendszertelen.De ez biztos mindenki számára ismerős.A dokik azt mondták vagy nem vagy csak lombik programmal vagy hormonkezeléssel lehet babánk.Hát rácáfoltunk.Férjhez mentem a menstruációm pontosan beállt,a lelkem is rendbe jött és természetes úton terhes lettem:)Sokszor nem a gyógyszer segít.A lélek egészségét kell ápolni.
2011. máj. 20. 13:33
én itthon szoktam gyantázni és a maradék piciket pedig csipesszel szedem énis.csak unalmas hogy mindennapp a tükör előtt töltök egy jó fél órát.és délutánra mindég találok olyan szőrszálat amit ki tudok húzni:((
2011. máj. 20. 13:32

Sziasztok !

Én már több mint tíz éve járok arc ( áll ) epillálásra, de azt hiszem ez egész életemet végig fogja kísérni :(

Én is szedek metet, de attól nem szűnik meg sajnos, csak lassabba nő, de nő :(

2011. máj. 20. 13:31
Én most kaptam beutalót az endokrinológushoz.Az államat néha gyantáztatom,de ha nincs pénzem,mint most,akkor csipesszel szedegetem ki.:O
2011. máj. 20. 13:29

A metformin gyógyszerek a legjobb megoldás erre, de sajnos a szőrösödés javulásának időt kell adni! Nekem mondjuk ilyen tünetem nem volt, de így is nagyon lassan javultak az eredményeim!

Kitartást!

2011. máj. 20. 13:27
ez engem is érdekelne.mert lassan szakált növesztek ha így haladok:(én merckformint szedek.
1. Evka
2011. máj. 20. 13:23

PCO szindrómám van, kb az összes mellékhatásával, ami csak lehet. A legnehezebben mégis a szőrt viselem, ami látható a nyakamon és az államon. Régebben gyantáztattam, 1 éve ipl géppel kezdték kezelni. Az eredmény raklap pénz kidobása az ablakon és rosszabb a borotválástól, mint a kezelés előtt...


Van köztetek olyan, akinek hasonló szőr gondjai voltak PCOsként és sikerrel kezeltette? Ha igen, akkor hogyan? Illetve van valamilyen homeopátiás szer erre?


Én meforált szedek rá, de ez a szőrre nem megolás...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook